PDA

View Full Version : Подход



Schnitzer
09-25-2007, 20:01
Извинявам се ако има такава тема ама не можах да намеря.Та тка аресал съм си една мадама ама нещо почнах да се чудя как да я заговоря/подходя?Некои има ли идея плс да каже. :roll: :-D Че много зор и са панирам необичаино нещо. :oops: :oops: Меуси на всички отзовали се. :)

kael
09-25-2007, 20:07
теми - много ... мързел - май повече

AiKaTa
09-25-2007, 20:19
пропуснал си важната подробност дали се познавате..ако се познавате е по-лесно просто и кажи небрежно хайде някой ден да идем на кафе...и по отговора ще разбереш как стоят нещата бъди настойчив и си искаи кафето ако приеме :)
а ако не се познавате...хъх щом спичаш тук е по-сложно..намери общи познати да ви запознаят или нещо такова...тук немога да те посъветвам много добре.. :shock:

Schnitzer
09-25-2007, 20:34
Ми не я познавам но сме си говорили даже ми праише комплименти за очите и такива ама аз може би не се възползвах щото не я харесвах,пък ся... :x Но пък и общи познати нямаме ше требе са бутам между капките. :twisted: :(

Shogi
09-25-2007, 21:01
теми - много ... мързел - май повече
You said it!

Schnitzer
09-25-2007, 21:08
мноу сте оригинални :evil:

Sexapilna_kukla
09-25-2007, 21:18
Как да я заговориш ли!?! Ами просто отиваш при нея, започвате да си говорите някои общи неща... Вече по поведението и ще разбереш приятна ли и е твоята компания, и ако видиш, че е така, може да я поканиш на кафенце... Нататък нещата ще дойдат от самосебе си и ще видиш дали имаш шанс за нещо по-сериозно... Успех. :wink:

EvilBrunette
09-25-2007, 21:20
Ако си толкова срамежлив се опитай да й намериш Скайп или накарай приятел/ка да Ви запознае. Другото си идва естествено... :wink:

sasha_90
09-26-2007, 06:29
Отиваш и се запознаваш(ако не се познавате).Ако се познавате:здр,как си....

hungry_vampire_f
09-26-2007, 06:43
Препоръчвам ти да не използваш някой твой приятел да ви запознае, защото е тъпо, по-точно детинско. На мен лично не ми прави добро впечатление. Ше требе да събереш кураж да си свършиш сам работата :)

koalka
09-26-2007, 06:58
Хайде, толкова съвети си давал, пък сега с едно момиче да нямаш смелост да се запознаеш... :wink:

Schnitzer
09-26-2007, 11:36
мноу сте оригинални :evil:
Едно момче което е неспособно да се запознае с друго момиче,без чужда помош се нарича женчо/путь*/неспособен.....Аз ти давам оптималния вариант,ти прекаляваш,тогава няма как да постъпя освен да ти кажа в очите,че си супер задръстен!Поне запомни едно от мен....Ако не проведеш една война,никога неможеш да предположиш как би свършила тя!!!Епа яла ти къдет съм аз да са видиш ти колко си задръстен. :wink: Та мерси на сички(почти).Шот некои са прекалено отдръстени. :smt006

Phenomenon
09-26-2007, 11:41
Най-добре потърси Valar ;)