PDA

View Full Version : Гълтане



LuSiIi
09-25-2007, 20:49
Имам едно въпросче без да се базикате моля ви... от както почнах да правя свирки на гаджето си и да гълтам биуста ми стана някак си по развит по стегнат от време на време ме болят някфи много яки са станали дали щот съм в период на развитие или е от спермата... моля сериозни хора да пишат и съм чела че .. 2-3 пъти в седмицата ако гълташ се намалява риска от рак на гърдата
Благодаря ви!

LizZz
09-25-2007, 20:51
Съмнява ме всичко да е от спермата...

Nikolaipka
09-25-2007, 21:02
Ми може и да се влияе от спермата. Чувал съм че едно време културистите (когато не е имало химия) са пили собствената си сперма поради високото ниво на чист тестостерон за по добри резултати. Така че давай дерзай :)

nelka_hubavelka
09-25-2007, 21:34
spored men tva nqma ni6to ob6to sas spermata prosto se razviva6

swords1010
09-25-2007, 21:43
Вярно е, че семенната течност съдържа тестостерон, но той се разпада при семеизпразване. Мисля, че просто се развиваш! :wink:

mp3f
09-25-2007, 22:22
Уффф ми щом си в период на развитие много ясно че е от това :smt011 Сперма-дрън,дрън.Е все пак ти е простено и мозъка ти още се развива/явно/ :smt012

shadow4e
09-25-2007, 23:04
За рака нагърдата съм го чела на много места и има логика в него.

TopTa
09-26-2007, 03:06
mili mi hora hubavo e 4e pitate kato neznaete ne6to no prosto ponqkoga vuprosite vi i logikata vi me ubiga!](*,) spermata pravi gurdite po-golemi?!? de da be6e tolkova lesno da si uveli4i6 busta!prosto se razviva6. momi4etata i po-to4no gardite mogat da se razvivat do 21 godi6na vuzrast!4uvala sum i o6te po-ludi ne6ta kato 4e spermata lekuva akne :smt005

aniezina
09-26-2007, 09:45
И аз тва за акнет осъм го чувала :D и мога да бъда склонна да вярвам че е възможно защото наистина спермата има доста вещества които теоритично а и по принцип биха подхранили дермата на кожата, ама не ми се ще да пробвам :lol: но ако това за гърдите е вярно-аз съм трамвай и качвам пътници :lol: от друга страна обаче това обяснява защо нося 75 Б а братчетката 75 С :-k аз лично гълтах за пъри път преди няколко дни, от любопитство и небих повторила за нищо на света :lol:

`Death`Whore``
09-26-2007, 09:47
Спермата на здрав мъж е нещо безумно полезно, но не помага за растежа на гърдите и стягането им...не се втелявайте. :)

krem4et0
09-26-2007, 09:49
Да, на редовния сексуален живот помага да се увеличат гърдите с 10%. Не е лошо да се пробва, нали?

`Death`Whore``
09-26-2007, 09:51
То не е лошо да се прави принципно секс редовно. Даже е нужно :)

sasha_90
09-26-2007, 10:27
Мисля,че е защото тялото ти се намира в процес на растеж.

ProstoAz
09-26-2007, 10:30
Това за нарастването на гърдите са пълни простотии, но най-лошото е, че си вярваш. #-o
Колкото до риска от рак на гърдата - оказа се, че това е просто шега на някакви студенти, която бързо се превръна в масова заблуда. Така както много хора си мислят, че спанакът е богат на желязо, заради една правописна грешка преди години...

ПП. А ти се качи на кантара и виж дали не си наддала някое и друг килце. Само бИУста май гледаш, че ръсте, ами дупето? :evil:

Phoenixheart
09-26-2007, 10:40
don't drink sperm, drink boza! :-D

PankO
09-26-2007, 10:49
Това за нарастването на гърдите са пълни простотии, но най-лошото е, че си вярваш. #-o
Колкото до риска от рак на гърдата - оказа се, че това е просто шега на някакви студенти, която бързо се превръна в масова заблуда. Така както много хора си мислят, че спанакът е богат на желязо, заради една правописна грешка преди години...

ПП. А ти се качи на кантара и виж дали не си наддала някое и друг килце. Само бИУста май гледаш, че ръсте, ами дупето? :evil:
хахахахаха, че си злобна ама :D:D:D
да, верно си е..
бившата ми с цел да си направи гърдите по-големи задника и започна да излиза извън гащите... и от страни.. гнуснуууу!

btw, f, сигурен съм, че не ти е приятно гълтането ;-)?
и съм сигурен и че не намираш за забавно да те опръскат със сперма ;-)