PDA

View Full Version : Пак акне...



Nepotreben
09-26-2007, 07:40
Извинявам се предварително ако вече има такава тема ,но съм нов и незнам кое къде се намира..
И така...Какво ще ми препоръчате за акнето защото много ме излага и стои адски грозно ..А и с момичетата знаете как е като го видят такъв обринат и не мерси.Какви продукти използвате и как отстранявате акнето вие :|

ето и снимка за да видите за какво става дума...
www.impulse.bg/Fatalen

xXxScreamxXx
09-26-2007, 07:45
ima mn i razli4ni prodykti kat za na4alo za da gi pramaxne6 si zemi ne6to ot aptekata i sled tva za da podd1rja6 kojata v dobro s1stoqnie ima edin losion s granyli clean&clear ne6to takava e ..
ae yspexxx

YaNcHeToOo
09-26-2007, 07:46
ми да ти кажа то не може да се премахне на пълно,може само да изчезне за няколко дни,но не мога да ти кажа точно кво 6те ти помогне,за6тото всяка кожа е различна!и не всичко помага!ми попитай в аптеките!трябва да пробва6 за да разбере6! :wink:

YaNcHeToOo
09-26-2007, 07:50
сега чак видях снимката!не е чак толкова фатално!кво се оплаква6? :-)

Mariella
09-26-2007, 07:52
ами аз бих те посъветвала да идеш на дерматолог,защото там ще ти предпишат нещо според типа на кожата ти и ще ти е от полза...другият вариант е да чакаш да мине пубертета и те от само себе си ще минат...ама тва малко ме съмнява да ти се хареса като идея :)

Nepotreben
09-26-2007, 08:02
ima mn i razli4ni prodykti kat za na4alo za da gi pramaxne6 si zemi ne6to ot aptekata i sled tva za da podd1rja6 kojata v dobro s1stoqnie ima edin losion s granyli clean&clear ne6to takava e ..
ae yspexxx

ми...точно за това питам кои са тези много и различни продукти защото пробвах със "Skin Corector na Oriflame" но е без резултат ако може точно име на продукта и производителя за да мога да разпитам и да търся ...благодаря все пак :)

_BoSSy_
09-26-2007, 08:05
Ходи на козметик да ти ги изчисти пъпките...вярно,че 1-2 дни ще ходиш със зачервено лице,но после ще видиш какъв е ефекта:) Мазилата едва ли ще ти помогнат :wink:

xXxScreamxXx
09-26-2007, 09:11
6te pomoognat mazilataa spoxx :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a ina4e za tva det ti govorex s granylkite mi to se kazva Clean&Clear i e na Johnson i Johnson men mi pomogna v smisal ne 4e imax mnogo
malko bqxa ama ot kakto go izpolzvam izob6to nqmam

xXxScreamxXx
09-26-2007, 09:12
awe pi4 gledam ti snimkata i se 4ydq k1de go vidq tva akve ... az li s1m ne6to ne dobre s o4ite ili....

KaTinCeTy
09-26-2007, 09:19
На мен преди няколко години, когато имах акне ми помогна "Скинорен" и затова въпреки, че вече нямам проблеми с акнето продължавам да го използвам. Затова и ти го препоръчвам. :wink:

Jamalska
09-26-2007, 14:20
Ъ...абе нищо ти няма :/Поддържай се с Гарниер Пюр или там кото си харесаш от предложените...ама аз нищо не виждам :/

sexy_devil4e
09-26-2007, 18:01
ами ,най-добре отиди на дерматолог,ако не, пробвай със специалната серия на "clinique'',за премахване на акне...ако не ти изчисти напълно лицето,то поне ще помогне доста..а ако цената ти се стори висока,по-добре си вземи нещо ,от продуктите ,които ти казаха останалите..
айде успех!
:wink: а,иначе аз не мога да отворя снимката..