PDA

View Full Version : аспирина предизвиква цикъла?



foreverr
09-26-2007, 10:41
Знчи искам да ви попитам дали ако пия аспирин в продължение на 4-5 дена ще ми дойде-така четах из форума!??Не, че искам да ми дойде шибания цикъл, но се налага-все пак после като почнем даскало не искам да съм на даскало в цикъл-а сега като има стачки и караме по 2 часа и проблем!Моля ви кажате-аз много много не вярвам на такива работи, но пък питам за да знам да пробвам ли???

fiama
09-26-2007, 12:16
А, бе, миличка, ти на твоята менструация всеки път ваканции и стачки ли ще търсиш, за да ти е "по-удобно" да ти дойде тогава!

NerazreshenSimvol
09-26-2007, 12:23
Може да пробваш всякакви хапчета! На теб няма да ти навредят! ... Имаш нужда... :smt045

`Death`Whore``
09-26-2007, 12:24
Разбирам да правиш секс или да ходиш на море, но за едното училище...не се втелявай. И не, аспиринът не предизвиква цикъла, но го усилва, ако е налице.

foreverr
09-26-2007, 16:57
Оки няма да пробвам-ще си стоя мирничко и като ми дойде и като съм на даскало няма нищо-това е просто цикъл :| :wink:

foreverr
09-26-2007, 18:12
Разбирам да правиш секс или да ходиш на море, но за едното училище...не се втелявай. И не, аспиринът не предизвиква цикъла, но го усилва, ако е налице.А искам да знам за информация и от другите-аспирина предизвиква менструация или усилва течението???Знам, че ти кажа, че усилва течението, но просто питам другите как мислят-питам, защото ако аспирина помага за идване може понякога да ми се наложи наистина и да знам като ми се наложи :wink: :|Ами ето редактираммммммммммммммм :-({|= :smt019О моля ви кажатеееееееее-аспирина увеличава течението или спомага за идването на цикъла??????????

NerazreshenSimvol
09-26-2007, 18:18
Айде научи се да редактираш ма... #-o Как може да си толкова тъпа?

krem4et0
09-27-2007, 10:23
Оки няма да пробвам-ще си стоя мирничко и като ми дойде и като съм на даскало няма нищо-това е просто цикъл :| :wink:
Заключвам тогава!