PDA

View Full Version : Ммм може ли някой да ме посъветва какво да правя



newboy
09-26-2007, 11:16
Значи аз съм момче което до сега си е нямало така да се каже сериозна приятелка и каквито и да съм имал не съм им предлагал аз а просто нещата са се "случвали" въпроса ми е следния
сега харесвам едно момиче пролем - по голямо е от мен 2 или 3 години , да кажем че това е е толкова голям проблем прекарваме си приятно двамата но незнам как да и предложа .....незнам дали тя има някакви чувства ... а има ли начин по който да я провокирам тя да направи първата крачка ?

LizZz
09-26-2007, 11:22
Гушкате ли се? :mrgreen:

H8_mE
09-26-2007, 11:25
Po4akai za da vidi6 dali tq ima 4uvstva kum teb,za6toto taka mnogo puti sa stavali nedorazumeniq!Popitai q koi haresva :wink:

Of`of`of
09-26-2007, 11:29
Е,...целувате ли се?Прегръщате ли се? Търси ли те,често...,ти търсиш ли я ,за да и покажеш интереса си към нея...

LizZz
09-26-2007, 11:29
Е,...целувате ли се?Прегръщате ли се? Търси ли те,често...,ти търсиш ли я ,за да и покажеш интереса си към нея...
Да.

MiMcHeToOo
09-26-2007, 11:30
няма как да ти помогнем - няма никво инфо почти..

ouT-oF(coNtr0L)
09-26-2007, 19:45
Като начало можеш да и вземеш скайп :arrow: там разговорите са много по-лесни.Разпитай я, а тя ще ти каже и си направи сам изводите :wink: Ъъ и още нещо, мисля че това " предлагане" е малко отживелица .. става с целувка в днешно време, а не с "искаш ли да станем гаджета" :-D

megi_sweet
09-26-2007, 19:52
няма как да ти помогнем - няма никво инфо почти..


mn malko iformaciq imame!kak da ti pomognem!?

megi_sweet
09-26-2007, 19:52
няма как да ти помогнем - няма никво инфо почти..

gPa3HuTeJl
09-26-2007, 19:55
Като начало можеш да и вземеш скайп :arrow: там разговорите са много по-лесни.Разпитай я, а тя ще ти каже и си направи сам изводите :wink: Ъъ и още нещо, мисля че това " предлагане" е малко отживелица .. става с целувка в днешно време, а не с "искаш ли да станем гаджета" :-D

е не е отживелица, децата в децката градина и до 2ри клас още така ви предлагат... но иначе с1м с1гласен..

bloodranger
09-26-2007, 23:07
Като начало можеш да и вземеш скайп :arrow: там разговорите са много по-лесни.Разпитай я, а тя ще ти каже и си направи сам изводите :wink: Ъъ и още нещо, мисля че това " предлагане" е малко отживелица .. става с целувка в днешно време, а не с "искаш ли да станем гаджета" :-D
РЕСПЕКТ МАЦО,ЗА ЧЕРВЕНОТО!Ама спри се с този скайп де....ебах тоя скайп....ако си неспособен да говориш на живо преминаваш в скайп,кадето вероятността накой да ти кажае истината е точно 29%....
виж сиа скаипа е напраен за млади влубени индивиди ,които са доста срамежливи и про4ие за да говорят на живо тъй 4е убуу 4е го има скаипа щот тез по-свити4ките ще си останат стари моми/ергени :-({|= 8)

BAYO
09-27-2007, 02:40
Ся зависи как го гледаме, ама ако е глобално то :


кадето вероятността накой да ти кажае истината е точно 29%....

...е грешно е! Вероятността е 0.9999999%

Начи кво правим ? Отиваш, действаш, ако те отрежат си режеш вените в кавички, и после кво ? Бе деа знам ... просто искам ти кажа да проявиш характер , другото само ш' дойде.

freedom
09-27-2007, 06:45
Ся зависи как го гледаме, ама ако е глобално то :


кадето вероятността накой да ти кажае истината е точно 29%....

...е грешно е! Вероятността е 0.9999999%

Начи кво правим ? Отиваш, действаш, ако те отрежат си режеш вените в кавички, и после кво ? Бе деа знам ... просто искам ти кажа да проявиш характер , другото само ш' дойде.

Напълно Съгласна! ;)

koalka
09-27-2007, 06:48
Няма какво да я провокираш-действай.Покани я да излезете, стандартно, но ако се съгласи, значи е заинтересована.

mr0b1
09-27-2007, 06:50
И пак ще кажа че тфа с предлагането е бебешка работа 8-[

Ch0c0la73
09-27-2007, 07:14
Като начало можеш да и вземеш скайп :arrow: там разговорите са много по-лесни.Разпитай я, а тя ще ти каже и си направи сам изводите :wink: Ъъ и още нещо, мисля че това " предлагане" е малко отживелица .. става с целувка в днешно време, а не с "искаш ли да станем гаджета" :-D =D>