PDA

View Full Version : Мразя..



sladuranka_17
09-26-2007, 11:49
Мразя когато съм толкова сама, мразя когато в очите ми има тъга,мразя когато се гмуркам в мечти лъжливи и никога неусъществими,мразя когато немога да извикам наглас и времето да върна назад.Мразя..мразя когато не си до мен! Това е мое произведение и реших да го споделя с вас :wink:

`Death`Whore``
09-26-2007, 11:52
Я го напиши по правилния начин.

Billy Spleen
09-26-2007, 12:02
големи поети се извъдиха всички. Поне пишете за нещо различно. От толкова много клиширани и еднотипни "произведения", вече не мога д аим оределя творческата стойност.

SpoileR
10-07-2007, 23:12
Кучето ми се заклещи и ще го отклещя с клещи.

ППСветльо Витков (Хиподил) :wink:

Blab
10-07-2007, 23:25
Мразя когато съм толкова сама, мразя когато в очите ми има тъга,мразя когато се гмуркам в мечти лъжливи и никога неОсъществими,мразя когато не_мога да извикам на_глас и времето да върна назад.Мразя..мразя, когато не си до мен! Това е мое произведение и реших да го споделя с вас :wink:
това си е моя редакция и реших да го споделя с теб :wink:

пп:какъв е тоя красавец да аватара на Спойлер....ох....баси яката муцунка има :-D

SpoileR
10-08-2007, 12:20
пп:какъв е тоя красавец да аватара на Спойлер....ох....баси яката муцунка има :-D

Така е излезнала снимката, хич не се и залъгвай... ;)
Иначе 10x за комплимента 8)

UnaBletoLoVeU
10-08-2007, 16:56
Съжалявам, но...ужасно е. Никаква художествена стойност, никакво въздействие, никакъв стил на писане...
А към онези, които обвиняват, че тематиката е вече "банална"-човек пише за да излее душата си на белия лист. Когато е чел много или има талант това се получава и се нарича поезия, а когато не е така е просто "моята вътрешна изповед"..Това е моето мнение по въпроса и моля без нападки :)