PDA

View Full Version : PLss :) дайте си мнението



sLadko_Divache
09-26-2007, 12:05
Taka imam mnogo interesen xarakter. Mnogo mi e trudno da izrazqvam chuvstvata si kam nqkoi :( .. znam 4e tva izglejda nadmenno.. egoistichno i kvo li ne tam , no kvo da napravq. Prosto sam takava i tva e.A i ne sam imala mnogo problemi s tva , zashtoto vinagi mom4etata koito haresvam i te me haresvat i te pravqt parvata krachka. Samo 4e sega doide red i na men da se sluchi tova az parva da napravq parvata krachka , no mi e adski ama adski trudno i neznam kak da go napravq. Strah me e 4e she sgresha nqkade. Molq kajete kogato si haresate nqkoi s koito pochti ne si govorite , no znaete mnogo za nego i adski mnogo go haresvate dori i obichate ot tova koeto znaete. kfo shte napravite za da razbere toi za vashite 4uvstva , kato se ima v predvid 4e toi dori si misli 4e mi e bezrazlichen i 4e ne mi haresva. daje si misli 4e sam gadje s edin negov poznat koeto ne e taka. e kvo trqbva da napravq.. :) vie kak bixhte postapili...?

ivakavlad
09-26-2007, 12:10
Taka imam mnogo interesen xarakter. Mnogo mi e trudno da izrazqvam chuvstvata si kam nqkoi :( .. znam 4e tva izglejda nadmenno.. egoistichno i kvo li ne tam , no kvo da napravq. Prosto sam takava i tva e.A i ne sam imala mnogo problemi s tva , zashtoto vinagi mom4etata koito haresvam i te me haresvat i te pravqt parvata krachka. Samo 4e sega doide red i na men da se sluchi tova az parva da napravq parvata krachka , no mi e adski ama adski trudno i neznam kak da go napravq. Strah me e 4e she sgresha nqkade. Molq kajete kogato si haresate nqkoi s koito pochti ne si govorite , no znaete mnogo za nego i adski mnogo go haresvate dori i obichate ot tova koeto znaete. kfo shte napravite za da razbere toi za vashite 4uvstva , kato se ima v predvid 4e toi dori si misli 4e mi e bezrazlichen i 4e ne mi haresva. daje si misli 4e sam gadje s edin negov poznat koeto ne e taka. e kvo trqbva da napravq.. :) vie kak bixhte postapili...?

и аз съм по същият начин решението е едно отиваш при него и му казваш какво чувстваш към него но не с готови фрази(защотоп вече се истърка) а така както го чувстваш

DevilWish
09-26-2007, 13:10
Казваш ,че не контактуваш с него - тогава почни и няма как да не се усети по държанието или начина ,по който му говориш. ;)

RaLkb
09-26-2007, 13:38
Emm nai dobriq variant e da otidesh pri nego i da mu kajesh vsichko onova koeto chustvash i mislish da se nadqvame che i toi shte izpitva sashtoto kam teb.YSPEH :P

cherinka
09-26-2007, 13:54
Ми, що не го издебнеш някъде и да му предложиш да излезете да си побъбрите малко.
И така чисто приятелски ще се държиш с него и след 'срещата' може да го попиташ дали ще има следваща. :D
Тогава определено няма как да не загрее, че си го харесфаш. :D

GregoryHouse
09-26-2007, 15:10
Покани го у вас на кафе и му кажи :)

xXxScreamxXx
09-26-2007, 16:44
kaji mu de ne6to na kafe na razhodka i stava :wink: :wink: :wink:

Krom
09-26-2007, 16:47
abe shto trqbva da mu kazva kakvoto i da e??? mnogo ste mi interesni? ponqkoga edin jest na tqloto kazva poveche ot 1000 dumi.

Idi hvani go za rakata pogledni go v uchite s pogled koito kazva kakvo chuvstavash. toest misli si kakvo chuvstvash kym nego dokato go gledash. ako ne se useti vednaga ostavi go nasame za 1-2 dena. 100% rano ili kysno shte mu svetne che imash interes kym teb i toi shte pochne da te tyrsi :D

Presley
09-26-2007, 17:10
Това,че ти е трудно да иэраэиш и да покажеш чувствата си ,не эначи че характера ти е странен.Нормално е.Доста хора са така.Особено щом не ти се е налагало.Просто трябва да искаш да си с него достатъчно много,эа да го направиш.Ако насйтина толкова много го искаш,ще му приэнаеш беэ колебания.Помисли си дали това е насйтина важно эа тебе.Ако го искаш ,давай.Работи в свой интерес.Няма от какво да се притесняваш.Да покажеш на някого чувствата си ,не е лошо,даже е нещо хубаво.
И само искам да вметна нещо.Надали го обичаш.Эа да го обичаш,трябва да сте говорили,да сте се поопоэнали лично и т.н.Абе се тая,ти си энаеш.А и още нещо- каэва се `предвид`,а не `в предвид` :-D :-D :-D

boci
09-26-2007, 17:16
И само искам да вметна нещо.Надали го обичаш.Эа да го обичаш,трябва да сте говорили,да сте се поопоэнали лично и т.н.
И аз смятам така.На колко години си?

MiMcHeToOo
09-26-2007, 17:19
kaji mu de ne6to na kafe na razhodka i stava :wink: :wink: :wink:

+1

koalka
09-26-2007, 17:37
Ако наистина толкова го харесваш, направо действай.Няма какво да му мислиш, кажи му всичко. :wink: