PDA

View Full Version : Самочувстие-нямам такова:((



shialabeouf_sexy
09-26-2007, 13:18
Здравейте,
искам да споделя нещо с вас.(незнаех къде да сложа темата затова ако не е мястото си трийте я ) :D
Нямам никакво самочувствие ве хора!!!
В Училище някой като ме опипва избщо нищо не правя защото ме е страх да ми направи нещо.
Вкъщи също е така майка ми постоянно ми се кара,че не мия чинийте,не помогам из кухнята.
И моля ви без обиди
мерси предварително :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

thefreak
09-26-2007, 13:40
Е и? Въпроса ти?

Seducti0n
09-26-2007, 13:44
Това,че докато те опипват не реагираш,не означава,че нямаш самочувствие.... :wink: А пак и някак си не ми се вижда най-одачния пример...помагай повече вкъщи.Все пак предполагам,че майка ти и на работа ходи,издържа те жената...включи си и ти малко в домакинството не може за всичко тя сама да се грижи.Успех...

UnaBletoLoVeU
09-26-2007, 13:50
Хм..не знам дали точно от примерите, които си дала се изразява липса на самочувствие. Това, че не правиш нищо, когато те обарат може да значи, че имаш бавни рефлекси или просто те кефи това отношение. Даже тук аз лично по никакъв начин не мога да намеся самочувствието. А това за чиниите-WTF? Всеки го карат да прави такива неща (почти всеки де), но пак не виждам каква връзка има със самочувствието ти.
Пък и не ми изглеждаш много разтревожена, особено с тези :-D накрая
И въпрос не виждам...
Сега ще предположа, че питаш какво да направиш, за да не си така.
1. Това за обарването( :roll: )-когато го направят, обърни се веднага и замахни. Може и да уцелиш лицето на "онзи"
2. За чиниите-Ми помогни бе миличка, щом като мислиш, че миенето ти дава повече самочувствие-ДАВАЙ! МИЙ! Ела и у нас даже :smt005
3. Промени се вътрешно..дръж се уверено, игнорирай нападките, когато някой шушука и се хили до теб не изпадай в паника, че ти се подиграват, защото това ти проличава.
4. След това наблегни на външния си вид. Ако се мислиш за пълна-отслабни. Направи си нова, готина прическа. Купи си някоя нова дрешка..те определено вдигат самочувствието дори и за малко.

Айде дано съм отговорила на незададения въпрос и следващия път, когато пишеш теми пояснявай какво искаш ;)

YaNcHeToOo
09-26-2007, 13:53
няма такива екстри...някой да ме опипа и да си стоя ей така!поне един шамар!(е зависи и кой е...).ми те го правят наро4но 6тото знаят 4е ти няма да им се упълчи6!я горе главата!!! :wink:

shialabeouf_sexy
09-26-2007, 15:59
Добре не съм написала много конкретни примери за това че нямам самочувствие ,но наистина е така.НЯМАМ САМОЧУВСТВИЕ!
Ето ще дам по-конкретни примери:
1/Майка ми постоянно ми крещи че не й помагам бла,бла,бла а аз ако и отговоря тя или ще ме удари или ще ме обиди(незнам дали е толкова нервна породи причината,че баща ми работи в Саудитска Арабия и се чувства самотна и трябва да си го изкара на мен)
За др не се сещам в момента но пишете кво мислите :oops:

ProstoAz
09-26-2007, 16:03
Няма какво да мислиме. Като нямаш самочувствие - нямаш, никой не може да ти даде своето назаем! Ако ти не уважаваш и не харесваш себе си, няма кой друг да го направи. Или се научи да се харесваш, или спри да се оплакваш.

DevilWish
09-26-2007, 16:26
Добре не съм написала много конкретни примери за това че нямам самочувствие ,но наистина е така.НЯМАМ САМОЧУВСТВИЕ!
Ето ще дам по-конкретни примери:
1/Майка ми постоянно ми крещи че не й помагам бла,бла,бла а аз ако и отговоря тя или ще ме удари или ще ме обиди(незнам дали е толкова нервна породи причината,че баща ми работи в Саудитска Арабия и се чувства самотна и трябва да си го изкара на мен)
За др не се сещам в момента но пишете кво мислите :oops:
Mucлиш ли ,че това значи ,че нямаш самочувствие??Какво очакваш ,че човек ,който има самочувствие отвръща с шамар на крясаците на майка си ли? :-s Нее...поне интелигентния си замълчава...
А относно момчетата ако им позволяваш ще го правят..явно ти е приятно ,за да го допускаш.

desi_bonbona
09-26-2007, 18:11
vklu4vai se v domakinskata rabora. maika ti sigurno hodi na rabota i i idva pove4e. kato iska6 ne6to ot drugite se postarai i ti da im pomogne6 pone malko

lookatme
09-26-2007, 18:42
като нямаш самочувствие заставаш пред огледалото и почваш да изброяваш всчико каквото харесваш в себе си а ако има нещо,което не харесваш нарисувай на огледалото едно петънце,което да го закрива и си ол реди!колкото и смешно да звучи-действа.а какво общо има майка ти и кухнята със самочувствието?!