PDA

View Full Version : Гнойни пъпки по клитора?



09-26-2007, 14:16
az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete :(((((((((((

т.1 и т.7
кремчето

Alexy
09-26-2007, 14:25
бягай на лекар

HouseSoul
09-26-2007, 15:03
Ама, ама, ама на момента отивай на лекар, ако си пипнала нещо,сама си си виновна ... на 13 с 2-ма ... малее какви сте днешната младеж....

nasi141
09-26-2007, 15:15
ЩЕ СЕ ГРЪМНА.МОМИЧЕ ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???ВЕДНАГА СИ ЗИМАЙ ПАРТАКЕШИТЕ И ОТИВАЙ НА ЛЕКАР,ЩО ТО КОЙ ЗНАЕ КВО СИ ЛЕПНАЛА ОТ ТИЯ ДВАМАТА. :smt107

kasiopea
09-26-2007, 15:31
ЩЕ СЕ ГРЪМНА.МОМИЧЕ ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???ВЕДНАГА СИ ЗИМАЙ ПАРТАКЕШИТЕ И ОТИВАЙ НА ЛЕКАР,ЩО ТО КОЙ ЗНАЕ КВО СИ ЛЕПНАЛА ОТ ТИЯ ДВАМАТА. :smt107

Selene
09-26-2007, 15:51
Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи :smt011 . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
Не че се правя на много разбираща , ама ...

HouseSoul
09-26-2007, 16:09
Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи :smt011 . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
Не че се правя на много разбираща , ама ...
Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж.... :smt010 :smt011 [-X

Selene
09-26-2007, 16:19
Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи :smt011 . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
Не че се правя на много разбираща , ама ...
Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж.... :smt010 :smt011 [-X

Аз не съм голяма ... На 14 съм , девствена съм и честно казано се гордея с това . Не намирам нищо срамно . Това са ми детските години , искам да си ги изживея ... има време и за секс . Защо трябва да съм като всички ? "Ааа приятелката ми го направи , дай сега и аз , да не съм по-назад " :smt011

HouseSoul
09-26-2007, 16:26
Много добре разсъждаваш! Права си за детските години ... Всичко давам за да мога пак поне за 1 седмица да съм ученик .... ВСИЧКО !!! :smt010 Лошото е че повечето не го осъзнават !!!

foreverr
09-26-2007, 16:52
бягай на лекар

Fluffy^;pp
09-26-2007, 17:09
"клУтората" .."около НЕЯ" -явно съм доста неинформирана на тема "полова система" затова моля милата 13 годишна ,просветена на тема секс "дама" ,авторка на темата..да ми обясни тези понятия ,чиито определения незнайно защо-не намерих даже и в гуугъл

loshokote
09-26-2007, 17:32
Абе ей лапе, ти добре си ли :?: Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 #-o На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже #-o =; [-X Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай :!: Кой те знае кво с иси лепнала...... :-# [-X

ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време :|

HouseSoul
09-26-2007, 17:58
Абе ей лапе, ти добре си ли :?: Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 #-o На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже #-o =; [-X Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай :!: Кой те знае кво с иси лепнала...... :-# [-X

ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време :|
Е в крайна сметка m или f си??

fantadjro
09-26-2007, 20:16
Боже мой!!!!Направо съм удивена от тази история.4увала съм какви ли не истории,но тази е не направо върхът.Не искам да обиждам никого ,но тази "девойка"е направо малоумна.Искрено се надявам да не е пострадала сериозно и да си вземе поука за следващия път,да не се прави на толкова голяма тежкарка,тепърва ще има какво да нау4и и дано в този процес да не пострада.Аз съм на 18 години и 4естно да си кажа,въпреки 4е може да прозву4и нескромно,смятам,4е имам необходимата сексуална култура затова си позволявам "волността"да кажа на младата дама да използвапоне презерватив следва6тият път и да си опи4а акъла.Нека сега като ходи на лекар да се консултира снего за това как се води сексуалния живот и как то4но да се грийи за себе си :smt018 :smt018 :smt018

pepitaaa
09-26-2007, 21:21
Ууоуу няма кфо да кажа за авторката...ама и да кажа вече го е направила и никой нищо не може да промени. Само мога да и кажа да върви на лекар задължително!

Nicole_Richie
09-26-2007, 22:24
Ужас ! И какъв е тоя зор да правите секс на 13 . Да не се мислите за по-готини или по-големи :smt011 . Поне да го беше направила с някой горе-долу на твоята възраст .
Не че се правя на много разбираща , ама ...
Ама си права.... По мое време на 13 години още си играеха на кукли .... Направо ми се плаче като гледам на къде заминава днешната младеж.... :smt010 :smt011 [-X

+1

namina
09-27-2007, 07:58
бягай на лекар

Seducti0n
09-27-2007, 10:37
Здравей,колкото и да ми е неприятно ще ти кажа,че си постъпила от глупаво,по-глупаво.На 13,без сексуална култура,първия си път-пропилян с двама,,младежи`` и то бисексуални,това е подсъдимо моето момиче.Не съм аз тази,която да те учи на морал,но поне да го беше направила с човек,когото наистина обичаш и респективно и той теб.Но все пак живота си е твой,тялото си е твое сама решаваш какво да правиш с него....Относно проблема,ходи на лекар...... :wink:

Fagile
09-27-2007, 13:45
[quote="Анонимко"]az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete :(((((((((((

т.1 и т.7
кремчето[/quote

malee...

loshokote
09-27-2007, 15:12
Абе ей лапе, ти добре си ли :?: Вчеръшна пикла тръгнала да ми се е** на 13 #-o На къде отиват днес децата. Казваш "аз съм малко по извратена" и аз съм извратена и сички ми го натякват, но колко тря си извратен, за да правиш секс на 13 и то с двама мъже #-o =; [-X Дано вече си отишла на лекър, а ако не си утре още сутринта заминавай :!: Кой те знае кво с иси лепнала...... :-# [-X

ПС: На 15 съм, почти 16 и съм девствен, но не смятам и да правя секс в скоро време :|
Е в крайна сметка m или f си??

Ами Ф много ясно :!:

SuNsEt
09-27-2007, 15:45
ami i az sum na 13...trqbva da ti kaja 4e stra6no mnogo pati sa mi predlagali da pravq seks,no az ne sum se suglasqvala :!: Za6to trqbva da si razvalqme detstvoto??? Ima vreme za vsi4ko...i na men ni e bolno kogato 4uq 4e nqkoe momi4e ili mom4e na po 13,14 god ve4e ima polov jivot i posle 6e mi kazva''emi ot 13 se zapo4va'' :smt011 6tom si re6ila 4e si dostatu4no zrqla za da si edva li ne maika mi tvoi PROBLEM. :wink: Drugoto,koeto iskam da ti kaja e,4e ve4e e stanalo...krai slu4iloto se e slu4ilo(taka da se kaje) 1.kaji na maika ti i posle utidi na lekar...2.Pou4i se ot gre6kata i ne q povtarqi...tova moga da ti kaja...3.Spri da kontaktuva6 sus tezi 2ta,za6toto samo 6te ti navredqt o6te pove4e.

free_spirit
09-28-2007, 06:26
ами малката-щом си достатъчно голяма да правиш секс, с двама,при това,значи си и достатъчно голяма за венерически болести-ами честито... =D> =D> =D> Сега можеш спокойно да идеш на лекар,да ти предпише един куп от скъпи-по-скъпи лекарства и да си тровиш организма от сега с ненужна по принцип химия. А и за следващия път -едно презервативче няма да навреди...принципно....

Mariella
09-28-2007, 10:15
[quote="Анонимко"]az sum 13 god momi4e i sum malko po izvratena ot ostanalite za purvi put pravih seks predi 1 sedmica s po vyzrasni ot men muje (22 i 29 te sa bisexyalni)i sega stava neto neredno mai ne sam sigurna zatova se ubra6tam kam vas za pomo6t zapo4naha da mi izlizat nqkakvi gnoini pupki na klutorata i okolo neq.kakvo stava i kakvo moga da napravq.molq pomognete :(((((((((((

Къде викаш са ти излязли пъпки ?Малката ти клитор не знаеш какво е ,а пък имаш самочувстието да правиш секс на тази възраст и то с по-големи...потърси лекар колкото може по-бързо и друг път мисли с главата си !

bossychick
09-29-2007, 19:37
da opredeleno trqbva da otide6 zaduljitelno na lekar! A ina4e lapeta ne lapeta v kraina smetka da pravqt sex i na po 10 ako iskat ama IZPOLZVAITE PREZERVATIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wrathchild
09-29-2007, 21:05
da opredeleno trqbva da otide6 zaduljitelno na lekar! A ina4e lapeta ne lapeta v kraina smetka da pravqt sex i na po 10 ako iskat ama IZPOLZVAITE PREZERVATIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аха, и един ден детето ти като се проебе на 10 и ще ти се иска да строшиш зъбките на 30 годишния батко, дето я е отворил...
И трябва да си безкрайно тъп за да питаш по форумите какво ти е вместо да отидеш на лекар...
Ех, как яко ви ебава някой... :::

136179
09-29-2007, 22:36
Selene, уважавам хора като теб ... хора които държат на принципите си (:

Mariel
09-30-2007, 05:55
Сексс бабо Райно... Ти пък чак на 13 ? Много си "изостанала". Това поколение на каде отива...А следващото .. ](*,)

kat4enceto
09-30-2007, 09:57
Боже мой!!!!Направо съм удивена от тази история.4увала съм какви ли не истории,но тази е не направо върхът.Не искам да обиждам никого ,но тази "девойка"е направо малоумна.Искрено се надявам да не е пострадала сериозно и да си вземе поука за следващия път,да не се прави на толкова голяма тежкарка,тепърва ще има какво да нау4и и дано в този процес да не пострада.Аз съм на 18 години и 4естно да си кажа,въпреки 4е може да прозву4и нескромно,смятам,4е имам необходимата сексуална култура затова си позволявам "волността"да кажа на младата дама да използвапоне презерватив следва6тият път и да си опи4а акъла.Нека сега като ходи на лекар да се консултира снего за това как се води сексуалния живот и как то4но да се грийи за себе си :smt018 :smt018 :smt018

Princeska
09-30-2007, 20:18
на клитора пъпки... #-o тфа не6ту ми бърка в мозъка :smt014 мили4ка ти знаеш ли изобщо на какво му се вика клитор? омг лелел на 13 сех и то с 2-ма ](*,) САВЗЕМЕТЕ СЕ ВЕ в4ерашно хлапе си,а ако си лепнала някоя болест..не ми се мисли :smt013