PDA

View Full Version : Бременна от брат ми...



Drink_or_Die
09-26-2007, 14:37
molqvi hora pomognete mi ! predi 4 meseca imashe kupon u nas i az se napih i brat mi se beshe napil i pravihme sex. ot togava po4nah da povru6tam i cikala ne mi e idval vzeh si test za bremenost i toi beshe polojitelen . trqbva da otida na lekar no me e strah . ako sum bremena kakvo da pravq nashte 6te me ubiqt :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

nelka_hubavelka
09-26-2007, 14:40
ako tova naistina e taka to ti si mn zagazila!nadqvam se ne vkarva6 filmi za6toto 6te e mn dolno :smt018 spored men trqbva vednaga da kaje6 pone na maika si i da otidete na lekar
makar 4e vremeto za pravene na abort e minalo moje da se spasi6 nqkak si ti na kolko si?i kak si mogla da spi6 s brat si??? ](*,)

aniezina
09-26-2007, 14:44
Предполагам че не си много голяма и е кофти да си бременна(кофти меко казано де...) но да си бременна т брат си е направо ужасно! На колко си? Той знае ли? защо си се усетила толкова късно, не познаваш ли тялото си?

marina star
09-26-2007, 14:47
ve4e malko ne6ta mi pravqt vpe4atlenie,no tova naistina me o4udi :-s

za jalost ,mila,ni6to ne moje6 da napravi6

sasha_90
09-26-2007, 14:52
Ако темата е плод на въображението ти:как може да си измисляш такова нещо?
Ако темата е истинска:Вече е твърде късно да мислиш за последиците.Кажи на майка си,тя и без това ще разбере рано или късно.

YgaBHuk
09-26-2007, 14:53
Тегли си ножа - егати резила ако е истина

Drink_or_Die
09-26-2007, 14:54
temata ne e luja az ne iskah da kazvam na maika mi za6toto nespomenah vsi4ko gore t.e. brat mi kato se napi toi po to4no si me iznasili no az vse pak mn go obi4am za6toto sme edna kruv i bqh mn zagrijena za nego no sega 6te stane zle i za men ](*,)

YgaBHuk
09-26-2007, 14:55
А годините ви на теб и на брат ти ?

nelka_hubavelka
09-26-2007, 14:56
ave vie ste malko izvrateni brat i sestra-toi te iznasilva ati go prikriva6?
ve4e e kasno za kakvoto i da bilo pone spomeni na maika si

panther
09-26-2007, 14:57
Кажи на майка си веднага.

aniezina
09-26-2007, 14:57
Оле мила, моля се да ме лъжеш! Не обичам да ме лъжат-но сега просто ще съм щастлива! Няма начин кажи на майка си!

Drink_or_Die
09-26-2007, 14:58
az sym na 15 a brat mi e na 17 :smt089 :smt089

aniezina
09-26-2007, 15:00
аз лично ако бях на твоето дередже, нямаше да се сещам да използвам емотикони но както и дае....кажи на майка ти веднага! ама още сега! Ставаш от компа и отиваш! Марш!

nelka_hubavelka
09-26-2007, 15:01
naistina si v bezizhodica maika ti 6te te razbere-itq e jena i 6te izmilste dvete nai-racionalnoto re6enie!a brat ti zn li?

nasi141
09-26-2007, 15:04
мили боже е такова нещо чувам за пръв път.ако си бременна и са минали 4 месеца-не си мисли че нещата ще се оправят,ако сега отидеш на гинеколог,що то тва бебе вече неможе да се махне.и тва със брат ти с две думи БЕЗ ДУМИ СЪМ. :| :| :| :| :|

KoLiU
09-26-2007, 15:06
Поздрав: Слави Трифонов - Кажи на майка си :lol:

thefreak
09-26-2007, 15:09
Силно препоръчвам аборт.
Не се майтапя.

Drink_or_Die
09-26-2007, 15:09
4ovek nqmash li malko sustradanie izob6to ne e smeshno vari se bazikai s nqkoi drug no na men sega izob6to ne mi e do bazici :!:

nelka_hubavelka
09-26-2007, 15:10
imah edna pr koqto be6e bremenna v 5 mesec i napravi abort na 4erno no i se otrazi mn zle-vdigna temp i edva ne umrq!!!nz dali 6te poeme6 tozi risk no ako se naloji i tova trqbva dago ima6 vpredvid a cenata be6e okolo 450 lv

petet
09-26-2007, 15:11
И вижте какви варианти съществуват да се отървете от бебето. Това е кръвосмешение и детето не трябва да се ражда.

кръвосмешение?абе ти фред ли си бе?!?!?! кво толкова няма ли да е бебе все пак? Бахти садиста!!! :smt011 :smt011

Drink_or_Die
09-26-2007, 15:12
oh mersi gotova sum na vs dori da e i s risk za jivota mi se pak bebeto mi kak li bi se 4ustvalo kato razbere po kakuv na4in se e rodilo ;(

nelka_hubavelka
09-26-2007, 15:15
daamz nz oba4e koi lekar i napravi aborta mai be6e nqkaf ginekolog ama ime nz radvam se 4e sam ti v pomo6t makar 4e situaciqta e mn slojna i nz kak si ocelqla kaza li na maika si?

thefreak
09-26-2007, 15:16
4ovek nqmash li malko sustradanie izob6to ne e smeshno vari se bazikai s nqkoi drug no na men sega izob6to ne mi e do bazici :!:
Съвсем не се бъзикам, и състрадание към пияници нямам.
Първо той ти е брат.
Второ ти си на 15.
Трето направили сте го в нетрезво състояние.
Шанса това бебе(ако се роди дори...) да е с някакъв недъг, както се сещаш е доста голям.
Дори и на пръв поглед нищо да му няма, е доста вероятно да се "сбърка" това дете.
Така че препоръчвам аборт.

panther
09-26-2007, 15:16
кръвосмешение?абе ти фред ли си бе?!?!?! кво толкова няма ли да е бебе все пак? Бахти садиста!!! :smt011 :smt011
Бебе ще е, ама кръвосмешенията не случайно са забранени. Шанса от различни генетични болести се увеличава много. Иначе може да реши и да го роди - в 4 месец е малко късно вече за аборти.
Може да си го гледа или да го даде в дом. Баси колко глупави хора има - не е истина.
Ако е истина - говори с майка си и решавайте заедно как ще оправяте тая каша.
Ако е измислица - да ти имам откачената фантазия ...

Drink_or_Die
09-26-2007, 15:16
emi 6tom vse o6te sum na kompa zna4i ne sega otivam stiskaite palci

nelka_hubavelka
09-26-2007, 15:18
haide kazvai za6toto nqma6 i min za gubene!i da kaje6 kak e minalo

petet
09-26-2007, 15:26
кръвосмешение?абе ти фред ли си бе?!?!?! кво толкова няма ли да е бебе все пак? Бахти садиста!!! :smt011 :smt011
Бебе ще е, ама кръвосмешенията не случайно са забранени. Шанса от различни генетични болести се увеличава много. Иначе може да реши и да го роди - в 4 месец е малко късно вече за аборти.
Може да си го гледа или да го даде в дом. Баси колко глупави хора има - не е истина.
Ако е истина - говори с майка си и решавайте заедно как ще оправяте тая каша.
Ако е измислица - да ти имам откачената фантазия ...

И кво ся бебето и нея да я горим на клада ли?Да е мислила когато го е прайла.За аборт е късно!Шансовете да си увредиш и да нямаш деца повече има!Говори с ваще и виж кво можеш да направиш.Според мен си задръж бебето.Не го давай в дом в никакъв случай :smt009.Чудя се къде си бляла 4 месеца.Вече се съмнявам дали казваш истината :smt012 .След брат ти прайла ли си го с някой друг?

AliceSw
09-26-2007, 15:33
медицинските аборти са разрешени и възможни до 5-тия месец (20-21 седмица от бременността), но се правят, само ако е наложително, както в случая

malakalmavt
09-26-2007, 15:35
разстрел, за теб и твоите родители които не са те направили човек. изглежда си генетично глупава и безотговорна, брат ти също, което пък идва от твоите родители. срам ме е от такива българи като вас - боклук!!! :idea: всъщност до това води преждевременното правене на секс без умствено узряване :-s

YaNcHeToOo
09-26-2007, 15:43
поредната бременна,която пак задава въпроса "как да им кажа,ще ме убият?" =D>

petet
09-26-2007, 16:24
разстрел, за теб и твоите родители които не са те направили човек. изглежда си генетично глупава и безотговорна, брат ти също, което пък идва от твоите родители. срам ме е от такива българи като вас - боклук!!! :idea: всъщност до това води преждевременното правене на секс без умствено узряване :-s

Жалко за теб.Ти си точният пример за българин - да съдиш някого и навсяка цена да го сринеш със земята! :smt018 :smt011 :smt014



Винаги действате,а после мислите и после кфо да правя еми...мисли бе човек сега е късно вече! Говори с ваще и т'ва е друг вариант не виждам..! :evil:


Така е.

bEbsI
09-26-2007, 16:24
Винаги действате,а после мислите и после кфо да правя еми...мисли бе човек сега е късно вече! Говори с ваще и т'ва е друг вариант не виждам..! :evil:

alkobalko
09-26-2007, 16:31
Надявам се темата да е измислица.
В противен случай, веднага кажи на майка си. Отидете на лекар. Може и да има възможност да махнеш бебето, както вече казаха аборт може да се направи до 5 месец, ако е наложително. А в твоя случай е така.

VeSna
09-26-2007, 16:38
Честито :!:

Запознай ме с брат ти - явно може да го вдига и мъртво пиян (щом не те е познал)... Глупости, темата е ебавка!

malakalmavt
09-26-2007, 16:40
Жалко за теб.Ти си точният пример за българин - да съдиш някого и навсяка цена да го сринеш със земята! :smt018 :smt011 :smt014


Наистина, много жалко. :shock: Но по-жалко за олигофрени като теб и авторката, взаимноподкрепящи се. Винаги боклуците са се подкрепяли едни с други и ти доказваш правилото.

Относно сриването, а ти какво очакваш - да хваля и благословявам хора с психични и умствени проблеми като авторката ли? Деца, които вместо да си играят навън с връстниците си, да четат книги, да се развиват... правят кръвосмешение след злоупотреби с алкохол, забременяват и мислят да унищожат вече създадения живот? Това е жестоко престъпление и в една нормална държаща на традициите, етиката, морала и нормите страна такива биха най-малкото линчувани публично. Техните постъпки са не нормални, неправилни и не природо съобразни. Просто олигофрени! И ти петит, лайно скапано, ме съдиш за това, че не харесвам и не приемам, такива случаи станали предмет на тема в този форум!? Яяя, да вървиш по дяволите! Самият факт, че защитаваш тази малка курва те прави боклук като нея, а знае ли човек дали не си минала по нейния път и дали не го правиш точно от болка по горчив опит? Или може би се опитваш да прокарваш отровните виждания, че това което тя е направила и с което се хвали във форума е нещо нормално и разумно? :smt005

Човек, когато няма какво да каже, по-добре да замълчи! :idea:
Най-малкото заслужава порицание в един интернет форум такива простаци... и това е бъдещето на нацията... :smt011

Kras4eto_lp
09-26-2007, 16:45
Пффф ако тва е истина си яко загазила...по добре кажи на майка ти и решете двете какво ще правите :-k

sentient_
09-26-2007, 16:50
Жалко за теб.Ти си точният пример за българин - да съдиш някого и навсяка цена да го сринеш със земята! :smt018 :smt011 :smt014


Наистина, много жалко. :shock: Но по-жалко за олигофрени като теб и авторката, взаимноподкрепящи се. Винаги боклуците са се подкрепяли едни с други и ти доказваш правилото.

Относно сриването, а ти какво очакваш - да хваля и благословявам хора с психични и умствени проблеми като авторката ли? Деца, които вместо да си играят навън с връстниците си, да четат книги, да се развиват... правят кръвосмешение след злоупотреби с алкохол, забременяват и мислят да унищожат вече създадения живот? Това е жестоко престъпление и в една нормална държаща на традициите, етиката, морала и нормите страна такива биха най-малкото линчувани публично. Техните постъпки са не нормални, неправилни и не природо съобразни. Просто олигофрени! И ти петит, лайно скапано, ме съдиш за това, че не харесвам и не приемам, такива случаи станали предмет на тема в този форум!? Яяя, да вървиш по дяволите! Самият факт, че защитаваш тази малка курва те прави боклук като нея, а знае ли човек дали не си минала по нейния път и дали не го правиш точно от болка по горчив опит? Или може би се опитваш да прокарваш отровните виждания, че това което тя е направила и с което се хвали във форума е нещо нормално и разумно? :smt005

Човек, когато няма какво да каже, по-добре да замълчи! :idea:
Най-малкото заслужава порицание в един интернет форум такива простаци... и това е бъдещето на нацията... :smt011
Suglasna napulno i iskam da kaja o6te ne6to - Ako az s1m napravila tazi meko kazano gre6ka edva li bih si priznala v foruma da stana za smqh i podigravka na vsi4ki. Ne se li sramuva6 ? Kak si mogla dori i murtvo piqna da celuva6 da gali6 da pravi6 seks s brat si ? s koito si si igrala qla spala kato normalni brat i sestra. Kak mojeeee nene naprao 4estno ti kazvam hvurli se ot nqkude!!!!!!!!!

petet
09-26-2007, 16:56
Ох,Гордостта на България.Прочети по назад бе!!!

Човек, когато няма какво да каже, по-добре да замълчи! :idea:
Еми щом пиша значи имам свое мнение и ще го изказвам и да ти харесва и да не ти харесва.Да не съм казал да ходи да трепе бебето?!!?!?!?!?!?! ЗАЯВЯВАМ,ЧЕ СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ АБОРТИТЕ,ДОРИ СЪМ ГО КАЗВАЛ В МИНАЛИТЕ СИ ПОСТОВЕ! Да,ще я защитавам,проблем?Tва,че е направила тва бебе по възможно най-тъпият начин да не я прави по-различна.Ти от къде знаеш,че има умствени проблеми?Може да е по-умна и от теб.Всеки човек си има моменти на слабост,а нейният - бебето.А тва за брат к всеки прави квото си иска.Аз съм против това,но аз си имам живот,тя си има живот.

ДА,ЩЕ ПОДКРЕПЯМ,КОЙТО СИ ИСКАМ.НЕ Я ПРАВИ ПО-РАЗЛИЧНА ОТ МЕН,ТЕБ ИЛИ КОЙТО И ДА Е ДРУГ В ТОЗИ ФОРУМ ИЛИ КЪДЕТО И ДА Е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Имаш нужда от сериозна помощ!!! Утрепка.Хубаво,че "хората" с такъв характер като твоя си идват и отиват.
:smt018

sentient_
09-26-2007, 17:00
Ох,Гордостта на България.Прочети по назад бе!!!

Човек, когато няма какво да каже, по-добре да замълчи! :idea:
Еми щом пиша значи имам свое мнение и ще го изказвам и да ти харесва и да не ти харесва.Да не съм казал да ходи да трепе бебето?!!?!?!?!?!?! ЗАЯВЯВАМ,ЧЕ СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ АБОРТИТЕ,ДОРИ СЪМ ГО КАЗВАЛ В МИНАЛИТЕ СИ ПОСТОВЕ! Да,ще я защитавам,проблем?Tва,че е направила тва бебе по възможно най-тъпият начин да не я прави по-различна.Ти от къде знаеш,че има умствени проблеми?Може да е по-умна и от теб.Всеки човек си има моменти на слабост,а нейният - бебето.А тва за брат к всеки прави квото си иска.Аз съм против това,но аз си имам живот,тя си има живот.
Имаш нужда от сериозна помощ!!! Утрепка
:smt018
6tom q za6titava6 zna4i i ti ebe6 sestra si :-D

cherinka
09-26-2007, 17:02
Ох,Гордостта на България.Прочети по назад бе!!!

Човек, когато няма какво да каже, по-добре да замълчи! :idea:
Еми щом пиша значи имам свое мнение и ще го изказвам и да ти харесва и да не ти харесва.Да не съм казал да ходи да трепе бебето?!!?!?!?!?!?! ЗАЯВЯВАМ,ЧЕ СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ АБОРТИТЕ,ДОРИ СЪМ ГО КАЗВАЛ В МИНАЛИТЕ СИ ПОСТОВЕ! Да,ще я защитавам,проблем?Tва,че е направила тва бебе по възможно най-тъпият начин да не я прави по-различна.Ти от къде знаеш,че има умствени проблеми?Може да е по-умна и от теб.Всеки човек си има моменти на слабост,а нейният - бебето.А тва за брат к всеки прави квото си иска.Аз съм против това,но аз си имам живот,тя си има живот.
Имаш нужда от сериозна помощ!!! Утрепка
:smt018
6tom q za6titava6 zna4i i ti ebe6 sestra si :-D
Философите на новото време.
Евала!!!

petet
09-26-2007, 17:02
ДА ЩЕ Я ЗАЩИТАВАМ

СЕСТРА АЗ НЯМАМ ЗА ТВОЕ СВЕДЕНИЕ ЗА ТЕБ НЕЗНАМ

petet
09-26-2007, 17:05
Набора си е свършил работата :lol: и аз съм на 17,аз имам сестра 88 и също бих я ебнал,много се дърва когато я видя по прашки,рано или късно няма отърване :smt016

къде е емотинката за повръщане?

quench
09-26-2007, 17:06
искам да се запозная с авторката

подкрепям с две ръце всяка форма на брутален инцест, особено ако се роди летален мутант, който да се дари на МА в буркан формалин

:twisted: :twisted: :twisted:

sentient_
09-26-2007, 17:10
Набора си е свършил работата :lol: и аз съм на 17,аз имам сестра 88 и също бих я ебнал,много се дърва когато я видя по прашки,рано или късно няма отърване :smt016
KO PRAITE VE NQMA LI ZAKONI V TAZ DARJAVA VSEKI EBE SESTRA SI NQMA LI DRUGI MOMI4ETA ZA VAS ???

petet
09-26-2007, 17:12
хаха
и да има закони кво ще следят всеки който ебе сестра
то си има закони ама кой ги спазва
извратена работа

fuckface
09-26-2007, 17:52
Баси майката...АБОРТ!!!

zmey
09-26-2007, 17:58
molqvi hora pomognete mi ! predi 4 meseca imashe kupon u nas i az se napih i brat mi se beshe napil i pravihme sex. ot togava po4nah da povru6tam i cikala ne mi e idval vzeh si test za bremenost i toi beshe polojitelen . trqbva da otida na lekar no me e strah . ako sum bremena kakvo da pravq nashte 6te me ubiqt :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Разбирам, Явно страдаш от сериозно психично разтройство. Както и да е. :twisted: Не ти вярвам !

sentient_
09-26-2007, 18:03
Баси майката...АБОРТ!!!
Kav abort tq v 4-q mesec :-D

YaNcHeToOo
09-26-2007, 18:20
Баси майката...АБОРТ!!!
Kav abort tq v 4-q mesec :-D
може...но само по много важни причини.
Това е важна!!!
мммда щеше да е ако темата не беше ебавка! :wink: помислете малко бе хора!

kameliqbaby
09-26-2007, 18:46
4ustvam se kato v Matricata samo deto tvoq film e mnogo po-fantasti4en :-D :-D :-D

no_more_pain
09-26-2007, 19:06
Тегли си ножа - егати резила ако е истина
axaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 taka e....nqma6 golqm izbor

TopTa
09-26-2007, 19:40
alele maiko!!! mi nali ne si zaburkala taq ka6a sama, neka ba6tata ...taka de brat ti :-D da ti pomogne, neka doide s tebe na lekar!

_butterfly_
09-26-2007, 20:01
Моля се на бога на това момиче просто да му е хрумнало да пише глупости във форум...

Иначе:
Ти си тъпа.
Говори с майка си.
Посетете гинеколог.
И вижте какви варианти съществуват да се отървете от бебето. Това е кръвосмешение и детето не трябва да се ражда.

Кажи на майка си, но според мен е по-добре да излъжеш кой е бащата. бях чела в нета, че по принцип аборт се прави до 3 месец :!: ,но за момичета от 12 до 16 годишна възраст е позволено до 5 месец :smt017

AliceSw
09-26-2007, 20:45
стига сте писали глупости, сексът (съответно и аборта) за лица под 18 години са забранени, първото е подсъдно, второто би трябвало да става само с разрешение от родителите...медицинският аборт се прави до 5-я месец, той обикновено се налага, когато се установи вродена малформация на плода, или има рискове за живота и здравето му и тези на майката без значение на колко години е тя...

Shake^me^baby
09-27-2007, 06:06
леле...миличка...влизам ти в положението и мисля ,че се загазлиа сериозно по добре вземи кажи на маикати макарче след това ще ти се навика яко но по добре това от колкото друго нещо :!: Успех все пак :!: :!: :!: :-)

koalka
09-27-2007, 07:03
Направи аборт, това е най-доброто решение.

Goshko
09-27-2007, 07:07
Браво едно похвално дело =D>

Кръсти го Георги.Успех!

Ch0c0la73
09-27-2007, 07:29
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
................... ta...........KAJI NA MAIKA SI ! NO NE SPOMENAVAI ZA BRAT SI KAJI 4E SI BILA NA KUPON I TAKA ! KAJI NA BRAT SI ZA SLU4ILOTO SE NO I NA NEGO MU KAJI DA NE KAZVA - PONE DA OSUZNAE GRE6KATA SI PFFFXAX .... SLED TOVA PROBVAITE DA SE OTTURVETE OT BEBETO I GOTOVO!4ESTITO TI SI MN MN ZLE (DVAMCATA S BRAT SI DE) EMIII KUSMET ... PFFF :-k ](*,) :-s

swords1010
09-27-2007, 08:15
Струва ми се, че темата е поредната е****а, но да кажем че е истина. ГОВОРИ С РОДИТЕЛИТЕ СИ, и заедно вземете равилното решение! Аз също препоръчвам аборт, пък и бебето може да се изроди!

ThePowerOfLove
09-27-2007, 08:22
Това не може да е истина :shock: [-X И ако все пак е...както казаха другите- няма кво да чакаш,веднага казвай на ваще! Може да ти се карат и т.н. ама само те могат да ти помогнат! и как по дяволите може да се случи тва...сестра и брат??? ](*,) ](*,) Тва е извратено

LizZz
09-27-2007, 08:37
Fuck'd up... :lol:

ChRiSTiaNo_07
09-27-2007, 08:46
Темата ми се струва ебавка :smt012 Ако е така,престанете да се ебавате с такива глупости де*а и лапетата :smt019 Ам ако е вярно говори с "умния" ти брат или кажи на ваще,че си бременна от друг.Очаквай изродче.

kasiopea
09-27-2007, 08:48
Леле, мале! Какво доживях да видя! Как си могла да преспиш с брат ти, сега бебето ще се роди изродче. Не знам вече на къде върви обществото. За аборт забрави-късно е, пък и 100 % нямаш 18. Говори с вашите, нали ще ти се скарат, може и един бой да отнесеш, но няма да те обесят или гръмнат.

ista
09-27-2007, 08:50
четири месеца? Боже... какви деца има... тц-тц-тц отивай на лекар веднага... и казвай на ваще. не е нужно да споменаваш от кого е, просто... трябва да се премахне... извращения...

the_black_cat
09-27-2007, 09:52
Kolkoto i da ste bili piqni s brat ti tva e izvrateno ujasno nedopustimo....i t.n.!!!vse pak ne az sum tazi koqto trqbva da te obvinqva seki si jivee jivota kakto moje.... kaji i na brat ti i na maika ti za6toto suvsem 6te zatune6.... :smt095

kalpazanka
09-27-2007, 09:53
Колко извратена фантазия имате!!! :shock:

roni.mk
09-27-2007, 10:32
suglasna sum sus si4ki nagore-mneniqta sa raznoobrazni,no vuv vsqko ima ne6to vqrno!uspex i pi6i kakvo e stanalo!

Dea7hKiller
09-27-2007, 12:33
Много гадно :!: Чакаме да кажеш какво е станало.

Chains
09-27-2007, 12:42
Абе вие нормални ли сте да вярвате на тия глупости ?!?!?! мале малееееее направо не знам какво да ви кажа .... е за пореден път се обеждавам че тука 80 % от темите са една ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ!

N0_feAR
09-27-2007, 12:45
първо ако тва е ебавка.....това от твоя страна е много тъпо, не само много тъпо а МНОГОООО ТЪПО. :smt012
Ако не е ебавка, малко ми е чудно, как след като са минали четири месеца ти все още се чудиш дали си бременна :-s ...ами цикъла ти, ами коремчето, като си разбрала какво се е случило защо не си отишла веднага при гинеколог и не си казала на майка си. Сега е доста късно и последиците са нанесени. Говори с мамчето и марш при лекър.
надявам се всичко да се оправи

Бай Гроздан
09-27-2007, 12:46
Напълно те разбирам, душко :smt010 И аз съм обременен от кака..Брутално ме изнасили, когато ме видя да си духам суполите /в тия моменти съм най-секси 8) /

gavro64eto
09-27-2007, 13:08
4 meseca-tova e mnnogo.Dori i da e imalo 6ans za spasenie ve4e e kasno.Za6to ne kaza vednaga na maika si ili pak ne otide na lekar,sega nz kakvo moje da napravi6,no sdasa sigurnost trqbva da otide6 na lekar vednaga!

MaXy_GiRL
09-27-2007, 18:32
Гълтаи камъни!!!

Maimunche_f
09-27-2007, 19:05
Е добре де къде спа 4 месеца? Цикъла ти е спрял, знаела си си кви си ги вършила....и пак чакаш, да беше помислила малко по рано. Първо ваще не вярвам да останат очаровани от това каква са я свършили милите им дечица; второ - ако се роди тва бебенце вероятността да има физически и психически отклонения е огромна; трето - на 15 си, а брат ти на 17, нормално ли е да се написаве толкова че да незнаете кви ги вършите и изопщо защо правиш секс, като не осъзнаваш какви могат да бъдат последствията??? Е мислете малко преди да направите някоя глупост :!: И ако все още не си казала поне на майка си, не виждам какво чакаш-казвай и бързо на лекар :!: :smt011 :smt011 :smt011

bebsa_
09-27-2007, 19:46
"Запознай ме с брат ти - явно може да го вдига и мъртво пиян (щом не те е познал)... Глупости, темата е ебавка! "
offf pone maina edin 4ovek da se useti! pfff a we malkata q zemi se stegni kvo si vkarva6 nqkvi zdravi fantazii!Parvo mom4e kato e martvo pqno moje da mu e stanal ako si go e podprql s ne6to ama ina4e NE MOJE! [-X [-X SPI VECHE PLS =; :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Morpheus
09-27-2007, 20:06
Deus noster ergo non iudicabis eos in nobis quidem non tanta est fortitudo ut possimus huic multitudini resistere quae inruit super nos sed cum ignoremus quid agere debeamus hoc solum habemus residui ut oculos nostros dirigamus ad te

devil_feel_f
09-27-2007, 21:17
Ужас ... да преспиш с брат си ... Говори с вашите.Не е хубаво да се правят аборти,но в този случай е наложително ... да беше от някой друг,а то от собствения ти роден брат ... И все пак,ако родиш не е 100 % сигурно,че ще родиш изродче.Успех и пиши!!!

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 08:32
стига с тея тъпи ебавки ве!!!! :evil:
1. ако си в 6тия месец,ве4е вси4ки щяха да забележат 4е си бременна! корема ти щеше да се е подул като балон!
а ако е истина! 4естито след 3 месеца раждаш изрод4е! не можеш да правиш аборт! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
айде стига ве хораааа престанете с тез теми!!!

Justified
09-28-2007, 09:07
И аз съм го правила тоя номер ама на Анна Жуковская.То си личи че е измислица.Пък и има един филм в който се разказва за абсолютно същата история.
Така че стига сте задръствали форума с глупости!

marakuq_baby
09-28-2007, 09:59
така...
ако е ебавка-тъпо и безсмислено е да вкарваш такива филми...
ако е истина...кажи на родителите си и ходи веднага на гинеколог да решаваш проблема докато не е станало твърде късно!!!!
а тия където я обиждат само ще им кажа,че най-големите боклуци съдят другите и им се подиграват.Нормалните хора търсят начин да помогнат с нещо.Смешници!Гледайте си вашите работи и престанете само да ръсите тъпотии!!!!!!!!! :smt021

1az1
09-28-2007, 10:23
пази Боже :shock:

OtherDimension
09-28-2007, 10:25
2 в 1 - племеник и син/племеница и дъщеря

sladkish_14
09-28-2007, 10:26
Детето няма да е нормално [-X :!: -ако е истина :roll:

Fluffy^;pp
09-28-2007, 10:26
Офф да бе..4 месеца-без цикъл..логично е през тия месеци да е започнало и да ти се гади..ъх..дрънци.И брат ти толкова ли е бил пиян ,че да не вижда с кой прави секс..та то в тва състояние възможно ли е въобще да прави секс >_< Елементарна,глупава-такава бих те определила аз ..защото на тази история просто няма как да повярвам,а и за да я измислиш значи нещо ти хлопа.Извинявай,ако има и капчица истина в това..но ми звучи тооолкова нереално..а с такива неща шега на бива,повярвай ми. -_0

desuna
09-28-2007, 11:46
uzas az samo pri misulta da vidq brat mi 4isto gol.... :smt078 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

glavata
09-28-2007, 12:07
:shock: :shock: Гледам и не вярвам на очите си ОМГ ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) как може бе :-({|= а честито ти бебче ня кой ще го крастиш? :mrgreen: :mrgreen:

SuNsEt
09-28-2007, 12:39
ОоОооо...не знам дали темата е ебавка...оба4е знам една истина :lol: Ти си извратена до мозъка на костите си! #-o Глупаво моми4е :smt011 ...е,ако е истина...ми да ти кажа 4есно сигурно си отишла на лекар ве4е и /или/ си казала на родителите ти :wink: Предполагам,4е са ти теглили по един бой...и майка ти и бащати-поотделно :lol: Ми не знам какво си направила...ако си предприела нещо де :wink: ,щото ако не си толкова по-зле за теб и въобще за цялото ти семейство :wink: Некадърността и глупоста...тцтцтц...Отвращав ам се от такива като теб...но няма зна4ение...За всеки слу4ай-няма връщане назад :wink: :roll: Ако това,което казваш е истина,пиши после,като ве4е си намерила някакво решение...само едно не мога да разбера...къде си блеяла цели 4 месеца да не направиш нещо?! И един въпрос :arrow: е добре де,като ве4е си в 4тия месец,не си ли ли4и,4е си бременна??? :lol: Айде много ти здраве...дано поне тва имаш,ако не акъл #-o :lol:

ThankYouVeryMuch
09-28-2007, 12:52
Първо кажи на майка си. Предстрави си се окаже, че брат ти ти е доведен брат. :-D Тогава никакъв проблем, не е кръвосмешение. Няма и проблем. :D
Винаги гледай от светлата страна на нещата. :D

sentient_
09-28-2007, 13:01
Ko se izlaga6 vuv foruma? Ne te li e sram. Vuri si 4upi glavata nqkude

SuNsEt
09-28-2007, 13:10
Не знам тая дали е проста, ма сички къде и се вързасте сте мега гении за тва за де не затъпевате трее да ядете биволска чурка поне един път на месец. :smt005 айде и филосов да се появи най-накрая :smt005 :lol:

ThankYouVeryMuch
09-28-2007, 13:26
Първо кажи на майка си. Предстрави си се окаже, че брат ти ти е доведен брат. :-D Тогава никакъв проблем, не е кръвосмешение. Няма и проблем. :D
Винаги гледай от светлата страна на нещата. :D

LoLeC
09-28-2007, 14:17
Кфо се връзвате на лапетата дет си нямат работа само се чудят кви глупости да измислят! :evil: Темата е пълна простотия!

Борат
09-28-2007, 14:21
всъщност идеята брат-сестра е доста перверзничка :twisted: :-$

SuNsEt
09-28-2007, 14:23
Ало мистър интрига нема да се разбереме така с тебе я си земи спрей за задържане най - добре и си цикни на орехчетата та да си задръжаш съвета. оф,спокойно де :lol: само се заяждам...(няма кво да права)и съм МОМИ4Е ако искаш да знаеш :smt019

palomaaa
09-28-2007, 14:31
ooo,da da stiga gluposti,celi 3 meseca nqma da ti doide i 4ak togava da si napravi6 test i da osaznae6,4e si bremenna,4e ne ot nqkoi dryg,ami ot samiq ti brat....xaxaxaxa.....NE VQRVAM!!!

SuNsEt
09-28-2007, 14:34
Бе...ако аз съм гей ти кво си? :lol: Нямам ВЕ4Е желание да се заяждам,4е и тва ми стана тъпо :lol: Сорка...неска не съм на кеф :roll:

пух4о_f
09-28-2007, 20:46
моме ако тва е вярно направо си умряла ве4е.ако пък не да ти имам фантазията заебана ](*,)

good~girl~gone~bad
09-28-2007, 21:01
Добре де мацка обясни ми как няма да ти идва 4 месеца и ти чак сега се сети,че сигурно си бременна?!?!? :-k

пух4о_f
09-29-2007, 12:17
Добре де мацка обясни ми как няма да ти идва 4 месеца и ти чак сега се сети,че сигурно си бременна?!?!? :-k
и аз тва се чудя.... ](*,) :smt017 #-o

Doomcryer
09-29-2007, 12:34
Хахах леле не разбрахте ли че темата е ебавка ?

sladkish_14
09-29-2007, 12:38
Охх,бе кажете едно ЧЕСТИТО на щастливката и готово :!: #-o [-(

Dark_Angel_F
09-29-2007, 12:40
Трябвало е да помисли с около месец / два по рано аккво да правиш....Абортите се правят до 3 месеца след забременяването. И сеега ще ви се роди бебе- изруд ( с извинение , но е тат тъй акт о децата на роднини имат тежни генетечни заболявание и още куп други)

Dencheto_92
10-01-2007, 08:07
p1rvo kato pro4etox "istoriqta ti " ostanax potresena no da 4aaka6 4 meseca i da ne ti li4i ve4e i o6te da ne kazala na maika si malko mi se struva nenormalno se pak ako si premenna kakto kazva6 ne moje ve4no da si slaba to po4va da si li4i a i tva ne e tema koqto da spodelq6 s1s nepoznati xora v1v internet za6to iska6 s1vet ot nas poiskai s1vet ot roditelite ti te znaqt nai dobre ne mi se vqrva tva e vqrno no ti si znae6 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

BebSsSs
10-01-2007, 08:13
AKO tova e istina az sam potresenq..otsqkade..A p1k ako si go izmislila prosto ei taka 6toto nqma6 kakvo da pravi6...saveta mi e nedei da si pravi6 6ega sas takiva ne6ta 6toto ne znae6 kakvo i koga 6te ti se slu4i.. [-(

Hri$
10-01-2007, 08:19
Без коментар :shock: Баси хората дето има вече....

radito
10-01-2007, 08:25
Ако темата е плод на въображението ти:как може да си измисляш такова нещо?
Ако темата е истинска:Вече е твърде късно да мислиш за последиците.Кажи на майка си,тя и без това ще разбере рано или късно.

Love_
10-01-2007, 10:38
2 минутки невнимание,
9 месеца страдание,
а накрая за отплата
бебе скача в кревата.

:---) абе ебаси ебавката не че не е възможно но няма начин за 4 месеца да не си разбрала че си бременна :smt013 :-k #-o [-X

sentient_
10-01-2007, 11:03
ave are zaklu4ete q taq glupost bre moderatori :smt012

Mi6lenceto
10-01-2007, 16:16
no koment!!!!!!!!!! :smt018 :smt018 :smt018

Tomi-stile
10-01-2007, 16:33
xaxaxaxa basi tapoto we tiq na 15 zeha sas bratqta si da se e**at :smt005 :smt005 :smt005 6a se razcepa mamka mu.dano temata ne e ebavka ](*,) ina4e mi ne si mnogo zagazila we ko tolkos ::: svirkai si i tva e ::: :::

golyamata
10-01-2007, 19:26
Sorry. ne vjarvam na nito edna duma! brat ti shte te iznasili, ti shte mulchish izobshto, puk kamoli celi 4 meseca!! na 15 veche bi trjabvalo da znaesh che 4 meseca e dostatuchno vreme za da ne mojesh veche da pravish abort. a na vsichkoto otgore tvurdish i che si imala vsichki simptomi na bremenna, i pak nishto ne si predpriela!! kakvo si pravila prez tezi 4 meseca? kak si jivjala? kakvi sa ti bili otnoshenijata s brat ti iznasilvacha, koito obache tolkova obichash, che go ukrivash??!! ne kaza izobshto dali si mu kazala i ako da toi kakvo misli... za men tova e podigravka s vsichki tuk! naistina se nadjavam da e gruba luja/shega, zashtoto inache naistina e izvrateno i otkacheno...

malkata_marti
10-01-2007, 19:35
abe a ti na kolko god si macka! a ako naistina e taka zagszila si... trqbva da ide6 ne lekar naistina e mno zle!ili zemi si mapravi o6te 1-2 desta za6toto te obiknovenno ne sa mno mno verni

KoTeNcEto0o
10-01-2007, 21:58
:-k :-k :-k mmm az prosto nqmam dumi.. kak moje da stavat takiva ne6ta... i to ti si na 15 ??? i s brat ti...?!!! aa kakto kazah nqqqmam dumi ....ako tova e istina,no ako ne e sam edno 6ti kaja ne se 6aguvai s takiva raboti!!!!!! [-X :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :!: :!: :!: :!:

Peshito
10-01-2007, 22:03
Хайде бе стига с тоя хлейм във форума ей хора вие стига сте вярвали на такива простотии!

ForeverZ
10-01-2007, 22:04
- И наистина ли и вярвате ? :roll:
- Аз НЕ! :smt018

Bolen_Mozak_F
10-02-2007, 01:00
омг момиче не си ебавай с подобни неща

hackers
10-02-2007, 04:31
супер гадно е тва ако е истина по добре кари найстина на майкати тя ще те разбере ;) така постъпих с бащами когато забремених моя съочиничка ;)

rakiQ
10-02-2007, 06:59
писна ми от ебавки

hackers
10-02-2007, 07:01
ти кво мислиш че се ебавам ли ?

rakiQ
10-02-2007, 07:03
абе не бе за темата ти говоря... :wink:

Tomi-stile
10-02-2007, 07:36
xaxxxx a we bahti tapata tema mamka mu ](*,) 100% ebavka ili puk avtorkatya e nakva tapa ku4ka kade se e** na 15 (sas brat si) omrazna mi ot ebavki ](*,) ](*,)

asinkaa
10-02-2007, 08:32
Тцтцт...жалка си...нямаш ли си друга работа вместо да пускаш глупави теми... а и между другото.. заЩо авторката спря да пише? :smt084

*gerito*
10-02-2007, 19:00
ako e istina 6te e mnogo jalko kryvni brat i sestra s bebe samo da ti kaja imam priqtelka na koqto roditelite i sa 2ri bratov4edi i ne iskam da vi kazvam kak izglejda ima si malki deformacii #-o a va6to ne si go predstavcqm i ne ti zavijdam

Garmy
10-02-2007, 21:56
Земаш един скалпел и намираш някоя артерия ^^

Made_of_Pain
10-02-2007, 21:58
Ми.. иди първо на мозъчна трансплантация и може да ти дойде идея :smt006

Garmy
10-02-2007, 22:00
Съмнявам се...
Само алкохола ще я оправи... както и брат й :D

juliana_joli
10-02-2007, 22:01
Zdr na vs purvo! Iskam da kaja, 4e mn malko ot otgovorite bqha smisleni pove4eto bqha mn neseriozni. Mislq, 4e ve4e se e vidqlo, 4e ne ebavka temata. Nikoi po4ti ne oburna vnimanie na fakta, 4e momi4eto e bilo iznasileno ot brat si- toest ne e bilo po neino jelanie... Su6to taka tova ve4e e svur6en fakt i prestanete da se obqsnqvate kakvo e trqbvalo da napravi... Mn kofti se e polu4ilo vs... No nai-vajnoto sega e momi4eto da govori s brat si i sem si i te da re6at kakvo da pravqt. Az li4no bih predpo4ela da govorq s 2 si ba6ta, makar i da nqma mn 4esto vreme za men, no vinagi 6te nameri za takova ne6to.. Ako iska da govori s ba6ta si ili maika si, nqma zna4enie, no da ne poema nikakvi samoiniciativi!! Uspeh i pi6i kakvo se e slu4ilo!

KimBerLy1912
10-03-2007, 10:38
Че е трябвало да не блееш през тия 3-4 месеца-трябвало е...Не знам не те ли е тревожила липсата на цикъл...Имам толкова много неща да кажа и..направо съм отвратена :smt119 обаче станалото-станало... :| Вместо да киснеш по форумите,поговори с ваще и ходете на лекар да правиш аборт...преди да е станало късно....

LoF_EvGenI
10-03-2007, 11:49
майкооооооо ебаси работата немам думи направо :) ако тва е истина по добре кажи на майка си

BaByLisS
10-03-2007, 12:03
Значи ако си измисляш, мозък нямаш ! Ако е истина .. Хайде моля ти се бе .. Кат кажете '' Оо ма ние бяхме много пияни '' Е ш ме извиняваш, ама един НОРМАЛЕН човек, колкото и пиян да е , дрогиран или там кфото ще да е никога няма да направи написаното от теб .. Извратени хора колкото щеш .. Съжелявам ви наистина .. [-(

gabrielka@a
10-03-2007, 12:10
Бременна от брат си??? :shock: :shock: :shock:
Нямам думи :| :| :| :| :| :| :| :| :|
Иди кажи на майка си!

macka123
10-03-2007, 12:42
Темата е ебавка и на авторката явно й омръзна да си ги съчинява , затова спря да пиша

unsparing
10-03-2007, 13:04
ляляля обожавам извратени филми :-D :-D :-D :-D аз пък го направих с на комшийката плюшените играчки :-D Впрочем това кат го написах как им викат на такива образи дет си падат по някви играчки а у

Hunter_91
10-03-2007, 13:16
хора написах тема но никой не я вижда та да питам от чи...те растат ли сантиметрите на обколката и дължината на пениса?

glor4eto_
10-03-2007, 13:34
a sega se 4atna za cikula a kude ti be6e akula prez tiq 4 meseca ne moja li po-rano da si kupi6 test,momi4etata na tvoqta vuzrast kato im zakusnee sedmica ti4at za test ti 4aka 4 meseca---zvu4i mi mnogo filmirano dano ne e istina,ako e 4estito 6te stava6 MAMA

nadetoooooooo
10-03-2007, 19:13
Abe ti si mn tapa kolko i da sam piqna kolkoto i brat mi da e piqn nikoga tva nema da stane mejdu nas lele!!!!

Lambo
10-03-2007, 19:22
Еми ако майка ти още не знае и брат ти също мисля, че най добрия вариант е да го запазиш за себе си... Вече е късно за аборт до колкото разбирам, ще трябва да раждаш, обаче поне можеш да оттървеш брат ти и майка ти от срама и нервите... Казваш на майка ти че детето е от някво гадже, което те е изчукало и после заебало... Такива случаи много има, майка ти предполагам ще те разбере... За мен това е най-добрия вариант... Ще ти е много трудно, но така ще си запазиш достойнството поне за пред другите, брат ти ще се оттърве напълно чист, а майка ти ще се наложи да преодолее само това, че си спала с грешния човек...

BebSsSs
10-03-2007, 20:09
Az sam prosto potresena..kakvi li ne ne6ta sam 4uvala i ve4e po4ti ni6to ne moje da me u4udi ama to tva...nz nz prosto ne znam kak mogat da se slu4vat takiva ne6ta ](*,) ](*,) ](*,)

hforce
10-03-2007, 22:12
1. taka ili ina4e 6te te ubiqt, no pove4e 6te te mu4at ako razberat kato go rodi6, a i nqma da moje6 da napravi6 abort
2. deteto 6te e kato paqk - (4 4uce i 4 kraka) i 6te stane izvesten kato noviq 4ovek-paqk (samo kadeto nema da puska paqjini i nema da se e*e s green goblin po cela no6t) (iskah da kaja 4e 6te e nedugavo)
3. aborta e dosta riskovan, no e nai-dobrata opciq

su6tnost kato se zamislq ima mnogo po-dobra opciq ot aborta, rajda6 go, dava6 go v nekoi dom nekade na mainata si v drug grad i zabravq6 za slu4iloto se, a na va6te im kazva6 da ne ti piskat na glavata 6tot prez tva vreme ti e bilo dostatu4no kofti i vuob6te da ne ti pripomnqt za tva za da zabravi6 za slu4iloto se

dano da sa blizna4eta, ta da si pravat kompaniq v doma za siraci
uspeh pri rajdaneto

x_riDe
10-04-2007, 10:02
awe vie ludi li ste kak 6e bremenna ot brat si we q se osuznaite ti ako be6e iznasilena ili ne6to takova nai-malkoto ako ne si mnogo tupa (nz)6te6e da si zeme6 hap4e i o6te kolko sumata i varianti ima da ne dopuska6 da se stiga do tam
:Dare xoi pii menta glog i valerqn:)uspex

OnFire
10-04-2007, 10:04
сега ше родиш дете козел :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

samoubiika
10-04-2007, 10:10
molqvi hora pomognete mi ! predi 4 meseca imashe kupon u nas i az se napih i brat mi se beshe napil i pravihme sex. ot togava po4nah da povru6tam i cikala ne mi e idval vzeh si test za bremenost i toi beshe polojitelen . trqbva da otida na lekar no me e strah . ako sum bremena kakvo da pravq nashte 6te me ubiqt :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

КАК МОЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ТЪПИ ХОРА :smt067
Да спиш с брат си е 1во-кръвосмешение 2ро-идиотщина!
Идиотка е меко казано да те нарека,но нежелая да обиждам никой!
Сама се оправяй,никой не те е карал да се перкаш с брат си!?!!!?
Все едно АЗ да спа с моя брат,който ме е гледал от бебе!

Оле незнам оправяйте си се!

Mishity
10-04-2007, 15:04
Боже,всеки ден се очудвам какви индивиди има по тоя свят.Абе,момиче,ти наред ли си?!!?4месеца не ти идва и ти чак тогава се усещаш какво може да е станало..
1-во ... какъв брат ти е той,след като "едва ли не те е изнасилил" (цитирам те),2-ро ти за себе си ли мислиш или за брат си?3-кажи му и на него,заедно ще поемете последиците.НЕ прави както някой беше казал,да кажеш на вашите,но да не казваш,че е от брат ти,100% той ще е по-виновен.

А сега...ти какво направи??Как е сега положението??Чакам (а и може би всички други) да кажеш какво е станало..

sladkoto_imonche
10-14-2007, 17:38
ole gorki4kata....brat ti e ebati "djak iznasilva4a"..po dobre kaji po skoro na maika ti..tq se 6te nameri kak da ti pomogne...i kato rodi6 bebeto(ako go rodi6..razbira se)kaji dali se e rodilo 4ovek ili sus nqkakfi izrodski 4erti 6oto mi e mn interesno da razbera :):):)

LizZz
10-14-2007, 18:34
ole gorki4kata....brat ti e ebati "djak iznasilva4a"..po dobre kaji po skoro na maika ti..tq se 6te nameri kak da ti pomogne...i kato rodi6 bebeto(ako go rodi6..razbira se)kaji dali se e rodilo 4ovek ili sus nqkakfi izrodski 4erti 6oto mi e mn interesno da razbera :):):) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ти чуваш ли се ве?!?!?!? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ааааа кво е станало с мацката? :smt017

didi06
10-14-2007, 18:51
OO BOJE IMASH MNOGO SERIOZEN PROBLEM I SHTE SE NALOJI DA OTIDESH NA LEKAR MNOGO SI ZAGAZILA TOVA E UJASNO :(

didi06
10-14-2007, 18:55
NA KOLKO SHTE TI I BRAT TI?

Silver_Boy
10-14-2007, 19:08
Бе вие чувате ли се ве , как ще бъде изнасилена от брат си и ще си трае и то 4 месеца. :-k Както и няма да вземе никви хапчета при условие че знае кво са правили с брачето и. :smt017 Незнам за вас ама на мен това ми намирисва на някоя сапунка и като се съди по ужастната воня ще е ефтина сапунка.Според мен това дето го четем и дето повечето го вземате толкоз присърце е дело на някои болен 12 годишен мозък четящ прекалено много форуми.

А ако случаино това е истина ... :smt005 кви комедии разправям и аз ... ама все пак да приемем че ти не си теле а момиче и че това е истина а не лъжа ще ти кажа само че сама си се прецакала.Следващия път като се напиеш гледай и татенцето да не оправиш.И аз имам сестра и ние сме се напивали по купоните ама нито аз съм я докосвал нито тя ми се е натискала ! ! ! Ти чисто и просто си поредната малка пикла дето се чуди кво да прави и ни занимава с извратените си фантазии.

П.П. Ако някои мисли че съм прекалено брутален може без лоши чувства сам да си тегли майните и да ми спести труда.

ramaiana
10-14-2007, 19:26
Достатъчно отговори са дадени по тази тема.
Заключвам!