PDA

View Full Version : НЕ МОГА ДА СЕ СПРАВЯ...МОЛЯ ВИ ВАЖНО Е !!! ТОЙ МЕ ЗАПЛАШВА !



Дарина
09-26-2007, 15:35
Здравейте,моля ви помогнете ми нуждая се от спешен съвет.Влюбих се в учителя си по физкултура.Не мога да спра да мисля за него.Той е просто изключително мил и се отнася с мен много добре.Дори след часовете оставаме да си поговорим... Всичко беше добре докато не го целунах.В началото той ме изгледа странно,но после ми отвърна със същото.И така правихме секс.Аз съм само на 15 год,а той е женен и си има дете.Какво да правя сега почти всеки път след часовете отивам в кабинета му и това се повтаря и пак и пак... И ак0 не стане това,което той иска той започва да ме заплашва... нЕ мога да направя нищо моля ви кажете мнението си ?!?!

nasi141
09-26-2007, 15:41
мили боже.днеска попадам на най-извратениет теми.ти си си виновна.как може да се влюбиш в учителя си,а пък и тогора на всичко той е женен и с дете.Може да го съдиш за изнасилване и че те е заплашвал ако не му пуснеш.Само тва мога да ти кажа.

Atika
09-26-2007, 15:44
Защо го оставяш да те заплашва, по скоро ти имаш с какво да го заплашиш :!: Ти си дете , той възрастен и следователно носи цялата отговорност .. а и има жена и дете , ако темата не е ебавка , просто не виждам с какво може да те заплашва ??

puppy
09-26-2007, 15:45
Ами опитвай да се оправдаваш с нещо, за да си тръгваш рано. Като за начало можеш да казваш, че си на зъболекар, после нещо друго, абе направо питай да те освободи от час, защото имаш проблем... Измисляй си по нещо за всеки път, в най-лошия случай се местиш в друг клас или правиш каквото можеш (ако можеш) да ви сложат друг учител по физкултура. Ако и това не стане просто прави така, че секса с теб да не му харесва. Абе не знам.. то си зависи конкретно от ситуацията, но можеш да измислиш много причини, за да се изплъзнеш. Можеш да помолиш някоя съученичка(в края на часа) да започне да те вика и да те дърпа, уж че се е случило нещо излкючително важно и спешно... това самата аз съм го правила, макар и не в подобна ситуация, но при мен помага ;)
п.с. Не бързай да казваш на родителите си, знам че това е правилното решение, но като се замисля ако бях на твое място щях да оставя този вариант за съвсем краен случай, предполагам не ти се разправя и с полицията(ако ти се разправяще нямаше да пишеш тук) но това не ти пречи да го заплашиш, че ще кажеш на вашите или ще кажеш, че те е изнасилил и така... Заплашвай и ти:) Успех!

YaNcHeToOo
09-26-2007, 15:46
Здравейте,моля ви помогнете ми нуждая се от спешен съвет.Влюбих се в учителя си по физкултура.Не мога да спра да мисля за него.Той е просто изключително мил и се отнася с мен много добре.Дори след часовете оставаме да си поговорим... Всичко беше добре докато не го целунах.В началото той ме изгледа странно,но после ми отвърна със същото.И така правихме секс.Аз съм само на 15 год,а той е женен и си има дете.Какво да правя сега почти всеки път след часовете отивам в кабинета му и това се повтаря и пак и пак... И ак0 не стане това,което той иска той започва да ме заплашва... нЕ мога да направя нищо моля ви кажете мнението си ?!?!
мммхм....ебавка му се вика на тва :wink:

thefreak
09-26-2007, 15:51
Полиция....?

Krom
09-26-2007, 16:33
o gospodi ... koi te kara da pravish sex s pylnoleten, kogato ti ne si ... bqgai pri mama i i kaji za da moje toq da si ide na toplo i da go opravqt na zadna v zatvora

alkobalko
09-26-2007, 16:34
Преди да започваш такава връзка е трябвало да помислиш за последствията.
Кажи на родителите си и след това заедно решете какво да предприемете.

sasha_90
09-26-2007, 16:36
Сподели с родители те си.Те могат да ти помогнат.

Kras4eto_lp
09-26-2007, 16:36
Здравейте,моля ви помогнете ми нуждая се от спешен съвет.Влюбих се в учителя си по физкултура.Не мога да спра да мисля за него.Той е просто изключително мил и се отнася с мен много добре.Дори след часовете оставаме да си поговорим... Всичко беше добре докато не го целунах.В началото той ме изгледа странно,но после ми отвърна със същото.И така правихме секс.Аз съм само на 15 год,а той е женен и си има дете.Какво да правя сега почти всеки път след часовете отивам в кабинета му и това се повтаря и пак и пак... И ак0 не стане това,което той иска той започва да ме заплашва... нЕ мога да направя нищо моля ви кажете мнението си ?!?!
мммхм....ебавка му се вика на тва :wink:
Не се знае :wink:

mani4eto
09-26-2007, 17:02
A, aз тази история и друг път съм я чела сякаш....малко да я бяхте променили....

Fluffy^;pp
09-26-2007, 17:13
мисля,че трябва да ти спрат кабелната.. х_х Не знам в кой американски тийн филм си го гледала тва...А пък ако е истина-той е педофил,а ти си ааадски глупава..

quench
09-26-2007, 17:15
Здравейте,моля ви помогнете ми нуждая се от спешен съвет.Влюбих се в учителя си по физкултура.Не мога да спра да мисля за него.Той е просто изключително мил и се отнася с мен много добре.Дори след часовете оставаме да си поговорим... Всичко беше добре докато не го целунах.В началото той ме изгледа странно,но после ми отвърна със същото.И така правихме секс.Аз съм само на 15 год,а той е женен и си има дете.Какво да правя сега почти всеки път след часовете отивам в кабинета му и това се повтаря и пак и пак... И ак0 не стане това,което той иска той започва да ме заплашва... нЕ мога да направя нищо моля ви кажете мнението си ?!?!

следващата стъпка ще е да снима клипче с теб и да го пусне в нета за свободно теглене

тогава ще разберем дали е било истина

:twisted:

find_m3
09-26-2007, 17:31
абе ти луда ли си :lol: за кво те заплашва ,че ще издаде ,че те малтретира? :smt005 кажи му да си го навре отзад и си излез да видим пък кво ще стане....ще те остви на поправка по физическо може би :roll: :lol:

alex
09-26-2007, 17:33
Той не е в положение да те заплашва защотото само и единствено ТОЙ извършва пресътпление, а не ти. За това ако те заплаши отново му кажи, че ще отидеш в полицията или, че леля ти е прокурор и ще му се стъжни живота. За секс с малолетна може да лежи до 5 години в затвора дори и ти да казваш че е било по твое желание той отива в затвора :)

sweety_blondy
09-26-2007, 22:17
vnimavai zashtoto tova moje da stane opasno i da si navlechesh problemi,toi e jenen ima si i dete,zatova dori da si vlubena v nego ne se zanimavai s nego .. edin den kaji mu v o4ite kfo te tormozi pak ako rshi da te zaplashva taka po seriozno ili da ti posqga kaji na klasnata si , na mama i tati ili na 166! :!: :!: :!: :!: :!:
neznam dali temata e ebavka no ako e istina ne e na dobre :smt018

Nicole_Richie
09-26-2007, 22:59
Защо го оставяш да те заплашва, по скоро ти имаш с какво да го заплашиш :!: Ти си дете , той възрастен и следователно носи цялата отговорност .. а и има жена и дете , ако темата не е ебавка , просто не виждам с какво може да те заплашва ??

+1

kalpazanka
09-27-2007, 09:56
Ами не е било редно да го целуваш, но ... станалото- станало. Сподели с вашите (не знам как ще реагират, като им кажеш, че си го целунала първа и че е женен с деца) и подайте жалба срещу него. Все пак си на 15!

П. П. Дано не си измисляш!

otherworldly
09-27-2007, 10:09
Тва малко ми се струва нереално, но ако е вярно и ти почни да го заплашваш..

radito
09-27-2007, 10:10
хаахха добре бе :smt005

ЕPu
09-27-2007, 10:18
а може ли да те попитам първо с къ'ф акъл си правила секс с него??

във какво точно се изразяват заплахите му? че ще ти остави двойка ли, ииили пък ше вземе едни кубинки и бокс да те нарита ли... :lol: :lol: хаха успех

говори с родителите си, ако положението се оправи (в което се съмнявам) смяна на училището също е вариант..

sladuranka_17
09-27-2007, 11:25
Ти сама си си виновна.Щом те заплашва..по добре кажи на родителите си!!!!

gabrielka@a
09-27-2007, 12:41
Защо не мислиш първо,бе момиче???
Това е кофти ситуация,ама ти си си виновна, като спиш с разни чичковци :S
:smt078 Поговори с родителите си и вземете решение.

SuNsEt
09-27-2007, 12:44
мили боже.днеска попадам на най-извратениет теми.ти си си виновна.как може да се влюбиш в учителя си,а пък и тогора на всичко той е женен и с дете.Може да го съдиш за изнасилване и че те е заплашвал ако не му пуснеш.Само тва мога да ти кажа.

shadow_
09-27-2007, 18:24
#-o

Muse_of_Madness
09-27-2007, 19:47
Пхахаха :twisted:

love_me93
09-29-2007, 00:24
A, aз тази история и друг път съм я чела сякаш....малко да я бяхте променили....

е, ай стига вече! Тва, че ти нямаш тоя проблем, не значи, че всички са като теб :smt013 :smt013 ако ти се струва ебавка, кво се хабиш да пишеш а ? :smt011
а относно до проблема - не си само ти виновна, ами и той! Все пак е било доста голяма глупост да тръгнеш да го целуваш, но минало-заминало.. По какъв начин те заплашва?
Ако се обърнеш към полицията, знай, че доста трудно ще ти повярват. Предлагам ти да му направиш някакъв капан, например да ви запишеш и после да го използваш срещу него.. ;-)
Късмет и пиши какво е станало :-)

WarHaMsTeR
09-29-2007, 05:28
Emi...ne otivai na daskalo, kaji na va6ite, razprostrani go tva da znaqt si4ki...izlez ot hralupata ;)

devil4e_14_
09-29-2007, 09:43
lele tva e problem 6toto ima mn naivni momi4eta kat teb deto se vliubvat v gotinite ni daskali po fizi4esko ma da ti kaja zimai merki to nimoi taka ma pone kaji s kvo i kak te zapla6va

OtherDimension
09-29-2007, 09:44
lele tva e problem 6toto ima mn naivni momi4eta kat teb deto se vliubvat v gotinite ni daskali
много ?! :shock:

Valar
09-29-2007, 09:53
Поне може да си вдигнеш успеха!
Така нищо не губиш :-D

Muse_of_Madness
09-29-2007, 10:51
lele tva e problem 6toto ima mn naivni momi4eta kat teb deto se vliubvat v gotinite ni daskali
много ?! :shock:
Мда.
Миналата година имахме един студент по физкултура, съвсем млад, строен, хобав и тъмнокос :smt007 :smt007 :smt007