PDA

View Full Version : Анулиране на годината..?!



mrysnika
09-26-2007, 15:54
Чували ли сте нещо подобно? Понеже и такива слухове се носят,вие какво знаете по въпроса? Какво мислите де...аз не смятам,че ще се стигне до там,но с тия протести на учителите...кой знае...до кога ще продължат...ние не учим трети ден,чува се,че и следващата седмица може би ще е така...ами тогава какво ще стане с тази година,аз не си представям как ще се вземе този материал..?! Въобще,може ли да се стигне до анулиране на учебната година или е абсурдно?

Fluffy^;pp
09-26-2007, 16:02
Не мисля ,че ще се стигне до анулиране на годината.А ако това стане-то само ще усложни нещата и може би ще доведе до протест на учениците,на които им предстои кандидатстване

Obsession
09-26-2007, 16:07
Не, абсурдно е! Никога не е имало, едва ли сега ще има. Все пак се змаислете, че универститетите няма да приемат нови студенти 1 година, това ще създаде толко проблеми, както и гимназиите няма да приемат осмокласници и т.н. Аз лично не познавам дори 1 ученик повтарял година, камоли да накарат децата на цяла България на пропуснат цяяяла година. Не ми се вярва :wink:

feddel
09-26-2007, 16:08
Не, абсурдно е! Никога не е имало, едва ли сега ще има. Все пак се змаислете, че универститетите няма да приемат нови студенти 1 година, това ще създаде толко проблеми, както и гимназиите няма да приемат осмокласници и т.н. Аз лично не познавам дори 1 ученик повтарял година, камоли да накарат децата на цяла България на пропуснат цяяяла година. Не ми се вярва :wink:

и аз така мисля

FelisDirus
09-26-2007, 16:23
и аз се съмнявам да се случи подобно нещо

прецакани сме, но учителите са прави и смятам, че и ние трябва да ги подкрепим или с други думи - "няма да стъпя на училище, докато не увеличат учителските заплати", но за жалост малко хора разсъждават като мен

както и да е

CenCe
09-26-2007, 16:35
[-X ne vqrvam da setigne 4ak do tam :-k ne samo u4enicite a i u4itelite nqmat polza ot tolkova prodaljitelna sta4ka,za6toto ne zabravqite 4e im udarjat ot zaplatite...kato razberat 4e nqma da im vdignat zaplatite, 6te se usetqt, 4e nqma smisal da gubqt i tova, koeto do sega sa polu4avali :|

tItEufFf
09-26-2007, 16:37
Стачката трябва да е 3 месеца, за да се анулира годината. Не ми се вярва да се стигне до там...Държавата ще направи все нещо, а и учителите просто не могат да ни причинят това!

ProstoAz
09-26-2007, 16:40
Аз силно се надявам да не отстъпят, защото това значи, че позволяват отново да бъдат мачкани, да не се уважава труда им и да се заплаща с обидни и смешни заплати.

Учителите в Румъния са стачкували 1 месец (успешно), миньорите във Великобритания 6 месеца (неуспешно), така че...

BlueSky
09-26-2007, 16:51
Аз силно се надявам да не отстъпят, защото това значи, че позволяват отново да бъдат мачкани, да не се уважава труда им и да се заплаща с обидни и смешни заплати.

Учителите в Румъния са стачкували 1 месец (успешно), миньорите във Великобритания 6 месеца (неуспешно), така че...
Подкрепям напълно!
Не трябва да се отказват!
Стачка до победа!

Борат
09-26-2007, 16:52
Дано я анулират [-o<
Ще си починем 1 година бе хора, нали това искахме? Нали за това се борим всички ученици - 1 година ваканция!!!!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

ProstoAz
09-26-2007, 16:58
Няма хора, в чиито интереси да попада анулирането на годината.

Иначе за мене е все тая - и така, и иначе, примирила съм се и с двата варианта. И двата имат и положителни, и отрицателни черти. :)

xXxScreamxXx
09-26-2007, 17:00
ее 4ух не6то такова ама ни6то не се знае дано да няма 4е ........... не ми се мисли .. треа да се кандидатства.....

secretdream
09-26-2007, 17:22
Анулиране на годината би имало при много продължителна стачка. Не вярвам да се стигне до там.
При това положение,учителите дори да постигнат резултат,няма да получат заплатите си заради анулираната година.

Подкрепям учителите и правото им да взимат по-високи заплати.
Държава,която не инвестира в образованието,няма бъдеще...

Obsession
09-26-2007, 17:42
Дано я анулират [-o<
Ще си починем 1 година бе хора, нали това искахме? Нали за това се борим всички ученици - 1 година ваканция!!!!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

Да, бе! Да изгубя цяла година! Не искам и да си го помислям!

hasaiko
09-26-2007, 17:51
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

ice_cream_f
09-26-2007, 18:02
Nemi se vqrva da anulirat CQAAALA 1 GODINA ama v Bulgariq vsi4ko e vuzmojno!!! ](*,)

09-26-2007, 19:41
Аз четох, че ако до края на І срок не се оправят нещата, ще се анулира годината. Ако не се стигне до там сигурно ще ни орежат ваканцийте.

caRamelO_cHicA
09-26-2007, 21:12
Не ми се вярва да го допуснат ако толкова им пука за образованието ще прекратят стачката надявам се да не се стигне до там защото ще е глупаво и нечестно

sladku_bebzi
09-26-2007, 21:28
Абсурд

sandalki_ot_mola
09-26-2007, 21:31
Не мисля,че ще я анулират!Мислите ли,че ние и родителите ни ще го позволим?

shadow4e
09-26-2007, 21:42
О, глупости. Няма да ви анулират годината. Хахахха въпреки, че ние нестачкувалите, бихме намазали, ще влизаме с елементарни изпити във ВУЗовете. :lol:
Та, а сега сериозно, предлогам, че продължи ли още 1-2 седмици, ще се намали зимната ваканция с 2-3 дена, а пролетна може и да няма.


Искрено се надявам само министърът да не я намали за всички, защото все пак ние си учим и дори си правим редовни контролни и имам други планове за ваканцията. :)


Но аз подкрепям учителите и им се чудя и на наште защо досега не са го направили още, но това си е тяхна работа, щом така са преценили.

malko mace
09-27-2007, 07:37
Не мисля ,че ще се стигне до анулиране на годината.А ако това стане-то само ще усложни нещата и може би ще доведе до протест на учениците,на които им предстои кандидатстване
Nevazmojno e da se stigne do protest na uchenicite-lica pod 18 godini niamat pravo da protestirat!Az sam VII klas i mi predstoi kandidatstvane,no chestno-kazano bih iskala anulirane na uchebnata godina... :roll: Moje bi kandidatstvachtite sled 12 klas za universitetite chte protestirat... :?

bloodfrozen
09-27-2007, 08:09
И аз съм чула подобни слухове за анулиране на учебната година, но това ми звучи невъзможно. Защо ли? Защото не мисля, че някой ще допусне да се стигне до там - било то родители, министри, дори и ние, самите ученици. А и не мисля, че стачката ще продължи толкова дълго, за да се анулира годината.. все пак на всеки стачкуващ учител му отдържат от заплатата 20 лв, ли колко беше..

kirdob
09-27-2007, 08:47
ако я анулират ще си умра от кеф [-o<

Kisses_P
09-27-2007, 10:10
Подкрепям стачката макар и исканията им да не са реални за мене.НЕ виждам как условията им ще бъдат изпълнение.Ако им вдигнат на тях зпалатите това означава,че и други ще се вдигнат на стачка за заплатите.НО са си в правото.. след като цените на основни храни се вдигат двойно...КОлкото до анулирането на годината знам че гърция са стачкували до нова година и пак не имало анулиране на годината.Не ми се вярва да стане и при нас..м кар че в българия всичко е възможно.. но като се змаислиме всички 7мокласници и 12 които са почнали да ходат по уроци и курсове и дават луди пари за д авлезнат в ново училище.. те какво прават при евентуално анулиране на година?!Ще видиме колко ще продължи стачката.. според мен няма да отсстъпят от исканията си и ще стачкуват и другата седмица.. Ще поживеем пък ще видим. МЕн лично не ме бърка по никакъв начин стачката

Violenza
09-27-2007, 11:14
На нас няма какво да ни анулират, защото си учим.. :lol:

monityY
09-27-2007, 11:33
може,може но не вярвам да стане,та нали тия у4ители тряя се изхранват с не6то..? :roll: тия ста4ки не могат да продължът дълго..

ThankYouVeryMuch
09-27-2007, 12:07
Бе вие луди ли сте ? Ако се стигне до там ще има масови съкращения на учители ? Да не мислите, че няма хора, които да си търсят работа като учител ? Веднага ще има кой да замести онези, които не искат да се върнат на работа. Страха ще ги накара да се върнат.

sasha_90
09-27-2007, 14:41
Незнам какво ще стане,но има слухове,че може да ни отрежат част от ваканциите.

IKisseDAGirL
09-27-2007, 15:33
Да се надяваме, че няма да се стигне до там. Тази година ми предстои да кандидатствам и изобщо не бих се зарадвала (меко казано), ако подобно нещо се случи.

От друга страна обаче, министърът едва ли ще се съгласи на 100-процентното увеличение на заплатите, което искат учителите. За сега той държи на своето - казал е, че най-много да ги увеличи с 15% до Нова Година и още 15% юни месец. При това положение не знам кое е по-добре за тях - да се откажат или да продължат стачките. Вярно, че трябва да държат на своето, но и в двата случая ще има ощетени :roll:
Лошото е, че изобщо не е сигурно дали протестите ще дадат някакъв резултат.

В края на краищата да не стане така, че да съсипят учебната година на учениците - особено на нас, 12-токласниците, а на края ефектът отново да е нулев. :?

nikoceto
09-27-2007, 15:42
не се притеснявайте няма да има такова нещо

ArTanDra
09-27-2007, 16:46
Няма да има такова нещо , даже малко ме съмнява и за ваканциите , но за тях е по възможно. Учителите още 1 седмица макс да стачкуват все пак и те имат да изхранват семейства.

flowerlina
09-27-2007, 17:02
Невярвам да я анулират,но ако стане направо ще убия някой :twisted: Няма другата година пак да съм 9клас :evil:
Трябва да им удовлетворят исканията

bqsna_teenagerka
09-27-2007, 18:33
:smt010 :smt010 :smt010 ооо не само това не????? да му еба аз където ще съм кандидатгимназистка кво ще правя????? ще вляза с година по късно ли????????? а не!!! сабираме се и ние вдигаме ста4ка!
ебати даскали ние не сме виновни!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 ние губим най много от цялата работа! :evil: ВЪЛ4ЕВ НА САПУН!!!! АЙ ПИДИРАС МРЪСЕН,ВДИГАЙ ЗАПЛАТИТЕ 4Е ИНА4Е АЗ ЩЕ ДОЙДА И ЩЕ ТИ ГО ВДИГНА И ПОСЕЛ 6ТЕ ТИ ГО НАБУТАМ ОТЗАД!!!!!

namina
09-27-2007, 18:35
и аз съм ги чувала,но мисля че нямат право и смелост чак да закрият годината тъй като ще им спрат и 200-те лева които им плащат.а и на тях се пак им трябват някакви пари.

VerryBerry
09-27-2007, 18:42
Bqh 4ula ne6to takova,ama ne mi se vqrva mn mn za6toto koi znae kvo moje da mu hrumne na ministara..daje bqh 4uvala 4e 6te se u4i prez lqtoto..az li4no se nadqvam u4itelite da spe4elqt-te go zaslujavat..a ministara..da si podava ostavkata :smt012

XaMcTePKa
09-27-2007, 18:53
и аз се съмнявам да се случи подобно нещо

прецакани сме, но учителите са прави и смятам, че и ние трябва да ги подкрепим или с други думи - "няма да стъпя на училище, докато не увеличат учителските заплати", но за жалост малко хора разсъждават като мен

както и да е

\:D/ =D> заради каузата утре ще запиша 1-вия и последен изкаран час за седмицата ;)

qjte dreben penis
09-27-2007, 19:38
Няма хора, в чиито интереси да попада анулирането на годината.
Аз съм нечовек....

PINK_FLoyD
09-27-2007, 20:56
не се притеснявайте няма да има такова нещо

MoHuTo
09-27-2007, 22:19
Стачката трябва да е 3 месеца, за да се анулира годината. Не ми се вярва да се стигне до там...Държавата ще направи все нещо, а и учителите просто не могат да ни причинят това!
И аз така мисля...а пък и учителите няма да издържат толкова... :::

Gab3t0o_
09-28-2007, 08:09
nosqt se takiva slyhove che ako produlji sega stachkata posle ili shte hodim na daskalo v subota i nedelq :smt012 ili shte ni vzemat ot lqtnata vakanciq :smt011 a moje i da ima nyleva godina t.e vs shte povtarqme edna godina :smt017 dosta tupo se polychava pri mene nqkoi daskali stachkyvat dr ne ...i hodq samo za 2 chasa i sled tova ako se otychva nqma kak da otbegnem tiq chasove koito sme karali i sme precakani shot shte karame 2 puti poveche chasove pri tiq daskali koito ne sa stachkyvali :smt011 :smt011

Forest_girl
09-28-2007, 09:17
Дано я анулират [-o<
Ще си починем 1 година бе хора, нали това искахме? Нали за това се борим всички ученици - 1 година ваканция!!!!!!! =D> =D> =D> =D> =D>
Аз изобщо не се боря за това. Не го искам, гадно е!

09-28-2007, 09:47
Няма хора, в чиито интереси да попада анулирането на годината.
Аз съм нечовек....
В мой интерес е, знаеш ли как не ми се ходи на училище?

Gothique&amp;#9835;
09-28-2007, 10:47
дано не я анулират тази година ми предстои кандидатстване и няя начин

qjte dreben penis
09-28-2007, 11:32
Няма хора, в чиито интереси да попада анулирането на годината.
Аз съм нечовек....
В мой интерес е, знаеш ли как не ми се ходи на училище?
личи си - не разбра че точно това казах

~BoRn^InLoVe~
09-28-2007, 12:49
Няма хора, в чиито интереси да попада анулирането на годината.
Аз съм нечовек....
В мой интерес е, знаеш ли как не ми се ходи на училище?
личи си - не разбра че точно това казах не на тебе ти личи че си нечовек щот той говореше на просто аз ф

monityY
09-28-2007, 18:17
за6то не кандидатсвах мин година,са няя6е да иам такива проблеми...бахти................... ](*,) ](*,) ](*,) как 6е наваксам после...дано не уду4ваме де..ама така па 6е ни съсипят..с по 2-3 урока на 4ас сиг 6е зимаме.. бати..6е се гръмна :smt066

SexYLipS
09-29-2007, 10:50
Аз напълно подкрепям учителите.Не стачка, трябва направо бунт да дигнат.Не може да ги ядосваме, да се притесняват за нас, да берат ядовете на родителите, и тем подобни за некфи 300 лева.Това е страмно.Все пак те ни убразоват, те ни учат да станем хора, ние сме бъдещето на България все пак.А и по въпроса.Не мисля че сте анулират учебната година, въпреки че чух за нещо подобно.КаКто е тръгнало ще си останем тъпи като пуяци. :smt011

under_
09-29-2007, 12:55
Ne mogat da q anulirat,trqbva da ne sme uchili nai-malko 2 meseca..

ZaHaRcHe
09-29-2007, 22:33
Начи ако стачката продължи повече от месец даже и с един ден годината ще се счита за нулева

Iria
09-30-2007, 17:21
Дано не анулират годината!Учителите трябва да си взимат по-високи заплати.Правителството трябва да увеличи заплатите на всички.

50cent
09-30-2007, 17:47
абе незнам дали ще стигне чак толкоз ама накъдето вървят нещата 50% от мен мисли че ще я анулират апък и вече казаха по новините

Kisses_P
09-30-2007, 18:36
абе незнам дали ще стигне чак толкоз ама накъдето вървят нещата 50% от мен мисли че ще я анулират апък и вече казаха по новинитекакво са казали по новините? аз пък си мисля че тази седмица ще се споразумеят...

NightSky
09-30-2007, 19:20
Току що казаха по новините, че ако има повече от месец стачка, учебната година отива на кино.

ScorpionS
10-02-2007, 11:50
:smt010 :smt010 :smt010 ооо не само това не????? да му е** аз където ще съм кандидатгимназистка кво ще правя????? ще вляза с година по късно ли????????? а не!!! сабираме се и ние вдигаме ста4ка!
ебати даскали ние не сме виновни!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 ние губим най много от цялата работа! :evil: ВЪЛ4ЕВ НА САПУН!!!! АЙ ПИДИРАС МРЪСЕН,ВДИГАЙ ЗАПЛАТИТЕ 4Е ИНА4Е АЗ ЩЕ ДОЙДА И ЩЕ ТИ ГО ВДИГНА И ПОСЕЛ 6ТЕ ТИ ГО НАБУТАМ ОТЗАД!!!!!

:smt081 :smt082

I'm crazy
10-02-2007, 12:00
Аз напълно подкрепям учителите.Не стачка, трябва направо бунт да дигнат.Не може да ги ядосваме, да се притесняват за нас, да берат ядовете на родителите, и тем подобни за некфи 300 лева.Това е страмно.Все пак те ни убразоват, те ни учат да станем хора, ние сме бъдещето на България все пак.А и по въпроса.Не мисля че сте анулират учебната година, въпреки че чух за нещо подобно.КаКто е тръгнало ще си останем тъпи като пуяци. :smt011

Образоват...пише се с О...личи си тебе колко са те образовали :lol:

По темата...Не мисля, че ще се стигне чак до там!!! :D

devil4e_kiss4e
10-02-2007, 12:31
dano da ne q anylirat 4e nz kvo 6e praq ](*,) ](*,)

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
10-02-2007, 18:17
Да обЯвиХА 4Е ако ста4куваме още 1 седмица ще анулират годината и ние )не само ние де( 7мо класниците а вси4ки останали ше повтаряме :cry: :cry: :cry: :cry:

otherworldly
10-02-2007, 18:29
Няма да я анулират.. нали министъра е казал, че до края на седмицата ще гледа да разреши въпроса. Така че, не се притеснявайте повече скоро ще свърши почивката.. :-D :-D

lilit_666
10-02-2007, 19:42
При нас ще ста4куват 2ма даскали,дето ни преподават и то от 4етвъртак.Ако я анулират ще се гръмна!!!Другите поне не ходиха на даскало,а ние [-(
Някой беше казал да стачкуваме и ние с тях- ние стачка за униформите не успяхме да направим,та чуждите проблеми ли ще управяме???Не ,1е съм безчувствена,ама наще проблеми не успяхме да управим,а като помислиш ,че същите тия мизерни даскали ни ги наложиха(униформите) и сега се правят на жертви и стачки ще ми правят...а какво ще стане ние като се вдигнем на стачка против униформите,ще ни изгонят-само те ли имат права!!!
А ся и да повтарям,няма да стане!

loshokote
10-02-2007, 19:51
ThE^SsSwEeT^LaDy не мисля така. До колкото съм се усведомила, учители няма да приемат предложеното 35%-но увеличение в рамките на 1 година. А днес разбрах, че министъра нещо се услушвал и не знаел какво да прави вече :-s Според мен ще се повтаря годината ](*,) (не искам да прорукувам такова нещо, дано не повтаряме, ама както е тръгнало.... :smt011 )

Kisses_P
10-02-2007, 20:21
абе глупсоти.. как ще анулират годината.. и то за 20 дена стачкуване.. вие чувате ли сее?!?!? кй ще го позволи да стане?нали ако анулират годината правителството автоматично трябва да падне.. сещате ли се..

kahn
10-02-2007, 20:45
абе глупсоти.. как ще анулират годината.. и то за 20 дена стачкуване.. вие чувате ли сее?!?!? кй ще го позволи да стане?нали ако анулират годината правителството автоматично трябва да падне.. сещате ли се..
май не са глупости за съжаление от доста места го чувам, че е напълно вероятно и възможно

BlueAvalanche
10-02-2007, 21:03
Ако има Господ ще ни даде почивка! :)

hforce
10-02-2007, 22:42
mene mi e prez mujkiq polov organ kvo 6e stane
huu 6e mi pracakat malko si4kite planove, ama 6e go prejiveq nqkak si

rowzz
10-02-2007, 23:53
боли ма хyя.. кфото ще да става.. аз съм си добре в нас на топличко..

MaXy_GiRL
10-03-2007, 07:53
Да е и аз така разбрах...че ако изгубим още една седмица най вероятно ще ни анулират годината и тук идва кефа!!!! :smt011 Ще завъша на 19 :smt009 А бъйййй

mrysnika
10-03-2007, 19:12
Мииии... Не ми се ще да завършвам по-късно....
Ако анулират годината да си ебат майките, ще уча цяла година сама, и без това откакто си уча средното образование в училище на нищо не са ме научили, всичко което съм решила сама съм го научила...
Ще уча сама цялата година и лятото ще ходя на приравнителни изпити, ще се преместя някъде... И няма да уча една година повече...
Баси скапаната система...
Между другото това се глася и аз да правя,ама съвсем сериозно и се чудя дали това означава да си на частен план/то иначе няма как де../,но няма ли да излезе много скЪпо? :|

rauchen
10-03-2007, 19:14
Едвали ще стане щом ги е страх да ни карат да учим в Съботите какво остава за другото

loyal_88
10-03-2007, 19:24
Няма да анулират годината, защото после няма да има завършващи ученици, а ще трябва да се приемат нови, демек ще е лудница. ВУЗовете също няма да имат прием, което ще рече че до година трябва да приемат 2 пъти повече студенти.
Ако все пак анулират тази година, да ни направят бал и сега, и до година :smt005

otherworldly
10-03-2007, 19:28
ThE^SsSwEeT^LaDy не мисля така. До колкото съм се усведомила, учители няма да приемат предложеното 35%-но увеличение в рамките на 1 година. А днес разбрах, че министъра нещо се услушвал и не знаел какво да прави вече :-s Според мен ще се повтаря годината ](*,) (не искам да прорукувам такова нещо, дано не повтаряме, ама както е тръгнало.... :smt011 )
Хмм нз кво ще става, обаче все пак си мисля, че няма да я анулират.. Поне се надявам като изпуснахме толкова мн дни да махнат тъпите входни и да си започнем на чисто. Иначе ако я анулират ще е супер кофти.. не смятам да завърша 12 клас една година по-стара заради учителите.. всв пак вината не е наша.

Deskata_90
10-05-2007, 19:43
Подкрепям я 50/50 не мисля, че всички уччители трябва да взимат еднакви заплати.Не ми харесва тва, че тръгнаха много остро.Не може ти да искаш 100% увеличени и да ти го дадът нали след тва всички който са на държавни заплати ще скочат и те да стачкуват.Можеше да започнат с по малко проценти, но няма значени (лично мнение) А годината минисъра няма да допусне да се обяви за нулева, защото после ще скочат и много родители и ученици, а и четох някъде, че ще му се наложи няккаво наказание от Европейския съюз, ако се стигне до зануляване.Та не мисля, че е луд да го допусне

nikoceto
10-05-2007, 20:44
не се притеснявайте 95% това няма да стане,защото е голяма отговорност да провалиш 1 година на толкова деца...друг е въпроса ,че ще ви натиснат яко

vasi_94
10-09-2007, 17:51
Аз лично искам да анулират година!!! Защо ли ? Защото една година почивка пак които иска да не почива ще си плаща и ще ходи ан уроци и ще си заварши нормално.Таче спорде мен трябва да подкрепим учителите за6ото тяхната работа е най -достойна за уважение!Все пка те си тровят нервите когато ние ги ядосваме не ги слушаме и крещим в час .Аз сега съм 7 клас и нищо не ми пречи да анолират годината хем ще имам повече време за подготовка за кандидатсване! Такаче учители Всички в Карнобат ви подкрепяме стачкувайте докато стане на ващо защото наистина 300 лева е една мизерна заплата за ВАС!!! :P :P :P :-) :-) :-)

bonbon4eto_1994
10-09-2007, 19:07
В никакав случаи няма да има анулиране на годината защото учителите няма да стоят цяла година без заплата.

JuLieTa^
10-09-2007, 20:14
Дано не я анулират защото аз съм 7 клас и ще кандидатсвам и ако я анулират много гадно стават.

PINK_FLoyD
10-09-2007, 20:18
До ноември ако не учим може и да я анулират.........

Борат
10-09-2007, 20:28
До ноември ако не учим може и да я анулират.........
http://img.zamunda.net/pic/smilies/thumbsup.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/punk.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/mbounce.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/clap.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/clap2.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/bow.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/mml.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/rocknroll.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/bananadance.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/yahoo.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/thmbup.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/tooth.gif

happy_friends
10-15-2007, 18:55
Абе не знам вие какво мислите ама определено нещо ви хлопа ако наистина искате да учите тая година. Много по-добре ше е да я анулират и да си почиваме! :)