PDA

View Full Version : мисля,че ме хаерсва,ама....



lookatme
09-26-2007, 18:23
.................................................. ..

Ruthless
09-26-2007, 18:29
Съветвам те, да му кажеш направо, аз лично направо са изнервям много яко не от това, което са искали да ми кажат, а от това, че ми намекват. Като искате да кажете нещо давайте директно, такива намеквания не ми харесват на мен, незнам за него, но ще му направиш услуга според мен.

vodolei4e_m
09-26-2007, 18:44
Съветвам те, да му кажеш направо, аз лично направо са изнервям много яко не от това, което са искали да ми кажат, а от това, че ми намекват. Като искате да кажете нещо давайте директно, такива намеквания не ми харесват на мен, незнам за него, но ще му направиш услуга според мен.


podkrepqm

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-26-2007, 18:44
В 8-ми клас бях попаднала в същата ситуация, едно момче от новия клас започна да ми обръща повечко внимание още преди да е минала седмица от първия учебен ден. Надушвах отдалеч какво може да стане, че може да се опита да признае чувства и прочие. Но все пак не съм отваряла аз темата за това, държах се мило и приятелски с него, но нищо повече. Аз лично мълчах точно дотогава, когато един ден ме извика отстрани в даскало да ми каже какво му е отвътре. Не успях да го изслушам, защото бях адски притеснена, но не съм го отрязвала по никакъв начин. Накрая, известно време след това, една вечер излезохме заедно след училище (бяхме втора смяна). Той ме попита какво съм чувствала към него и тогава наистина настана моментът, в който трябваше да му обясня, че съм го приела вече като приятел и ще ми е много трудно да мисля за него като нещо повече. В края на краищата с него сме си много близки в момента. Аз ти препоръчвам обаче да направиш това, което ТИ мислиш и усещаш за добре, защото хората са с различни манталитети, не може в дадена ситуация с 2-ма различни индивида да се подходи по един и същи начин и те да отвърнат еднакво на подхода.
Аз ти пожелавам успех и се надявам с момчето да си запазите добрите взаимоотношения ;)

rihannka
09-26-2007, 19:12
mislq che e po dobre da mu kajesh napravo,ne da mu namekvash..

koalka
09-26-2007, 19:25
Еми, кажи му, че наистина ти е станал добър приятел и това е, няма какво повече да обясняваш.Така и така нищо няма да стане от твоя страна.
Ако му кажеш, че нямаш чувства към него, ще стане доста конфузно, ако той също няма :lol:

MiMcHeToOo
09-26-2007, 19:46
Еми, кажи му, че наистина ти е станал добър приятел и това е, няма какво повече да обясняваш.Така и така нищо няма да стане от твоя страна.
Ако му кажеш, че нямаш чувства към него, ще стане доста конфузно, ако той също няма :lol:

и адски смешно и после най вероятно ше я бъзика нон стоп..

sLaDkA_GrEsHkA
09-26-2007, 22:11
не винаги и не всеки разбира намеците правилно

Philosopher
09-27-2007, 06:39
не винаги и не всеки разбира намеците правилно

Така е, има някои не вдяват грам от намеци. Най-добре е да го попиташ така по-тактично какво мисли за теб и пр. Няма нищо по-хубаво от прямотата, повярвай ми!

babity
09-27-2007, 06:43
Ами педвид това, че сте от един клас и каквото и да стане ще трябва да го виждаш всеки ден бих те посъветвала да изчакаш да направи нещо по - сериозно. Аз лично от намеци съм си патила, така че... абе изборът си е твой!

freedom
09-27-2007, 06:58
Аз също съм в такава ситуация... Миналата година едно момче откакто ме видя ме хареса(той ми го е казвал) ... А дори не се познавахме.. Е запознахме се и така.. бяхме много близки приятели.. Аз му споделях.. Той знаеше,че си обичам прятеля(бившия) .. И така.. един ден той ми призна,че ме харесва адски много..Обаче аз го отрязах и му казах,че никога няма да ми хареса като нещо повече от приятел и така..Сега пак сме приятели,но не такива каквито бяхме преди.. Иначе той още ме харесва... Аз го режа,а той продължава.. странна работа.Не ти го пожелавам хахаха ](*,)