PDA

View Full Version : Не свършвам..



Геви
09-26-2007, 20:11
Привет на всички,
Имам един въпрос към малко по-опитната аудитория, за чиито отговор ще съм благодарна. На 19 години съм, от някоя и друга година-две водя полов живот, досега съм имала двама постоянни партньори. И сегашния ми приятел ме възбужда страшно много, по време на акта ми е много приятно и тн. както винаги досега. Но не ми се е случвало нито веднъж да изпитам оргазъм.. чела съм че някои жени трудно стигат до оргазъм, или чак след 30 годишна възраст.. Та се чудя откъде идва проблема.. не е от приятеля ми, нито от предишния, нито ж обстановката или любовната игра и всякакви такива неща които принципно влияят. Ще се радвам да прочета мненията ви,
Благодаря
Геви

KimBerLy1912
09-26-2007, 20:25
Та се чудя откъде идва проблема.. не е от приятеля ми, нито от предишния, нито ж обстановката или любовната игра и всякакви такива неща които принципно влияят...
Егаси.....аз щях да ги изредя сичките тия неща....щом си сигурна че не е от тях...убий ме....ама не моа да се сетя от кфо може да е :shock:
И все пак-помисли си...обстановка,любовна игра...и нещо,което при мен играе огромна роля-ЖЕЛАНИЕТО....него има ли го? :-k

Kras4eto_lp
09-26-2007, 20:26
Ами ако се опитваш да получиш вагинален оргазъм...не мисля че ще стане.Много е трудно и много малко жени стигат до него.Пробвай с търкане на клитора ..има доста голям ефект :wink:

thefreak
09-26-2007, 21:16
Привет на всички,
Имам един въпрос към малко по-опитната аудитория, за чиито отговор ще съм благодарна. На 19 години съм, от някоя и друга година-две водя полов живот, досега съм имала двама постоянни партньори. И сегашния ми приятел ме възбужда страшно много, по време на акта ми е много приятно и тн. както винаги досега. Но не ми се е случвало нито веднъж да изпитам оргазъм.. чела съм че някои жени трудно стигат до оргазъм, или чак след 30 годишна възраст.. Та се чудя откъде идва проблема.. не е от приятеля ми, нито от предишния, нито ж обстановката или любовната игра и всякакви такива неща които принципно влияят. Ще се радвам да прочета мненията ви,
Благодаря
Геви
Може да си дЕфеКТна.
Ще ти прайм рекламация.