PDA

View Full Version : Възможно ли е това?



SexyBastard
09-26-2007, 22:03
Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса :( Той ми е любовта на живота :cry: :cry: Моля ви за помощ и съвет.

pepitaaa
09-26-2007, 22:07
Ехее много си бърза...(напред с материала си май). До колкото разбрах от почти два месеца не ти е идвало??? А правила ли си си тест за бременност? Миризмата и течението са признак за някаква инфекция.Върви на гинеколог.

Nicole_Richie
09-26-2007, 22:13
Ехее много си бърза...(напред с материала си май). До колкото разбрах от почти два месеца не ти е идвало??? А правила ли си си тест за бременност? Миризмата и течението са признак за някаква инфекция.Върви на гинеколог.


+1

thefreak
09-26-2007, 22:15
Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса :( Той ми е любовта на живота :cry: :cry: Моля ви за помощ и съвет.
Само ми е интересно, след като си момиче, защо си с ник SexyBastard.

sweety_blondy
09-26-2007, 22:24
haha na 14 si i ot 1 god vodish polov jivot ? ne si li malko manichka be :) xax :} da ti kaja , az nqmam podoben problem , no ako mi se sluchi v nikakav sluchai ne bih kazala na nashte :) po dobre na priqtelki otkolkoto na tqh :) otidi na ginekolog da vidish kakvo shte ti kaje , pak dano ti nqma nishto , uspeh :smt008

foreverr
09-27-2007, 03:50
Здравейте! Момиче на 14 съм и от една година водя горе-долу активен полов живот. Досега съм имала 3ма партньора, но само с последния съм имала такъв проблем. Когато го правим, ползваме презерватив, но като му лапам или при анален го махаме. И сега от 8 седмици имам някакво странно жълто течение с неприятна миризма почти непрекъснато и цикълът не ми идва. Аз не се притеснявам, но на приятелят ми му е гадно, защото се цапа членът му по време на секс и спираме по средата почти всеки път. На нашите е изключено да кажа - тате ще ме убие, мама ще се самоубие. Да ида ли на лекар. Не искам приятелят ми да ме скъса :( Той ми е любовта на живота :cry: :cry: Моля ви за помощ и съвет.ами помоли приятеля си да идете двамата на лекар-така тои и ти ще се прегледате и ако ви има нещо минете на лечение-според мен не е нищо страшно :wink:

iveto89
09-27-2007, 06:41
ne bih dala kakuvto i da e suvet na detence na 14 god,koeto pravi ne6ta,koito ne razbira.vseki poema otgovornost i turpi posledstviqta....budete malko po-razumni.v kraina smetka-MOMI4E SI DOKATO REJI6,A JENA CQL JIOT!zakude burzate s pritesneniqta i problemite?

SexyBastard
09-27-2007, 09:15
Инфекция? :( :( :( Ами ако е някаква гадна инфекция? :cry: :cry: Тест за бременност не съм правила, трябва ли? Мисля да ида на гинеколог, но как да излъжа наще? SеxyBastard и подписа са от един филм. Моля кажете какво да правя, че полудявам!!!!

pepitaaa
09-27-2007, 09:28
Върви на гинеколооооог !!! Никой от форума не може да ти каже точно какво ти има...ама задължително върви на гинеколог да си мислила какво правиш. Никой не ти е виновен... а за теста за бременност нали не ти е идвало от два месеца??? Прави си изводите...

Seducti0n
09-27-2007, 10:32
Здравей.На няколко пъти те посъветваха да отидеш на гинеколог,какво повече искаш,да те хванем за ръчичка и да те заведем ли :?: Щом ти е неудобно от родителите ти,отиди сама.Ако се окаже,че има някаква инфекция или нещо подобно се провежда лечение с медикаменти не само за те,но и за партньорът ти.Още нещо-прави го с презерватив... :wink: