PDA

View Full Version : Продавам кандидат-студентски теми



NeBrEjNo
09-26-2007, 23:50
темите са по География и с тях изкарах отлични оценки както в СУ,така и в УНСС.В момента ще съм студентка по Туризъм в СУ благодарение на тях! освен това вършат работа и за пове4ето други уни-та/като СА,ВИНС-а , . ВТУ//.Цената им е 60 лв като се има предвид,4е съм дала малко над 1000 лв за уроци за изясняването на критерийте и проверката на темите.. ,освен това проверител им беше човек от УнСс.
e-mail : yoanna_@abv.bg

Jamalska
09-27-2007, 15:40
честито,йоли:))аз си избрах история и БЕЛ:)

find_m3
09-27-2007, 15:42
темите са по География и с тях изкарах отлични оценки както в СУ,така и в УНСС.В момента ще съм студентка по Туризъм в СУ благодарение на тях! освен това вършат работа и за пове4ето други уни-та/като СА,ВИНС-а , . ВТУ//.Цената им е 60 лв като се има предвид,4е съм дала малко над 1000 лв за уроци за изясняването на критерийте и проверката на темите.. ,освен това проверител им беше човек от УнСс.
e-mail : yoanna_@abv.bg

никой няма да ти плати за теми дет може да си ги изкопала от бог знае къде :roll:

Jamalska
09-27-2007, 15:46
темите са по География и с тях изкарах отлични оценки както в СУ,така и в УНСС.В момента ще съм студентка по Туризъм в СУ благодарение на тях! освен това вършат работа и за пове4ето други уни-та/като СА,ВИНС-а , . ВТУ//.Цената им е 60 лв като се има предвид,4е съм дала малко над 1000 лв за уроци за изясняването на критерийте и проверката на темите.. ,освен това проверител им беше човек от УнСс.
e-mail : yoanna_@abv.bg

никой няма да ти плати за теми дет може да си ги изкопала от бог знае къде :roll:
защо? :-k няма безплатна вечеря.навсякъде темите струват пари.дори и на уроци където даваш сумати парии плащаш допълнително още доста за теми.

find_m3
09-27-2007, 15:50
темите са по География и с тях изкарах отлични оценки както в СУ,така и в УНСС.В момента ще съм студентка по Туризъм в СУ благодарение на тях! освен това вършат работа и за пове4ето други уни-та/като СА,ВИНС-а , . ВТУ//.Цената им е 60 лв като се има предвид,4е съм дала малко над 1000 лв за уроци за изясняването на критерийте и проверката на темите.. ,освен това проверител им беше човек от УнСс.
e-mail : yoanna_@abv.bg

никой няма да ти плати за теми дет може да си ги изкопала от бог знае къде :roll:
защо? :-k няма безплатна вечеря.навсякъде темите струват пари.дори и на уроци където даваш сумати парии плащаш допълнително още доста за теми.

ест ,но там поне имаш гаранция ,че тия теми служат за нещо докато в тийн форум нямаш гаранция ,че ще ти потрябват освен за да си избършеш гъза :wink:

ср напраих малко антиреклама ама си е мое мнение :roll:

Борат
09-27-2007, 16:26
аз искам по история :lol:
що пък да ти плащам бе? сигурно мога да сваля всичко от интернет!

ако някои има free теми да ми пише :wink:

NeBrEjNo
09-27-2007, 18:20
нормално е да искам някви пари-дала съм над 1000 лева за уроци все пак .. ;) колкото за въпросът дали вършат работа - е хора как може да съм влязла в СУ според вас ако не вършеха? разбирам,4е не може да имате вяра на всеки,особено във форуми това си е ваше лично право

NeBrEjNo
09-27-2007, 18:25
аз искам по история :lol:
що пък да ти плащам бе? сигурно мога да сваля всичко от интернет!

ако някои има free теми да ми пише :wink:теб,както и други хора,никой не те кара да ми плащаш! относно темите в нета- за тях мога да ви кажа,че само ще отбиете номера и после ще се оплаквате с " ама аз написах всичко mot a mot обаче имам 3.50 /примерно/ .! просто информацията е наистина вярна и даже доста подробна,но едно кандидатстване във ВУЗ е толкова субективно и не винаги са нужни само знания а въпросът е и някой/даже доста / тънкости,които се искат при отделните ВУзове.Например нещо като стуктурата е супер важно защото отнемат доста точки ... :roll:

fake
09-28-2007, 11:03
пак питам...
лично ти ли писа темите или са ти диктувани от учител и т.н.???
мисля, че отговора е ясен, при положение, че мацката все отклонява :smt017 темата

ЕPu
09-28-2007, 12:00
Автрорке, не е ли лееекично нагло да искаш пари, при положение, че темите не си ги писала ти?

ако не е така( в което се съмнявам) се извинявам, ама все пак...?

sweety_blondy
09-30-2007, 22:05
oshte s1m malka i ne mi trqbvat :)

sh3_1s_7h3_0n3
10-01-2007, 06:47
http://www.teenproblem.net/borsa/