PDA

View Full Version : Мъчно ми е, искам да ми помогнете.



danakis
09-27-2007, 06:49
Kakvo da pravq:( Pomognete mi:( Adski mn haresvam edno mom4e. Toi e na 21 az sam na 15:( Rabotata e tam 4e edin negov fr mi kaza 4e oi nikoga do sega ne e imal gadje i ne e pravil sex. Az kakvo li nepravq za da mu pokaja 4e go haresvam 4e go jelaq a toi ni6to nikakvi reakcii ot nego:( Dali ne mu haresvam makar 4e nz men adski mn mom4eta me haresvat i vseki kazva 4e sam sladi4ka i sexsy no znam li moje bi ne sam negov tip ili pak e gei?:( Nz kakvo da mislq no toi e simpatqga nerazbiram kak 21g mom4e moje da ne e imal gadje da ne e pravil sex, pak i az po vsi4ko pu pokazvam 4e go jelaqn astina adski mn a toi nereagira ,a tova mn me naranqva mn iskam da sam s nego, poznavam go beglo no vinagi se e darjal milo s men usmiva mi se i mi e mn priqtno kato go vidq:( pomognete mi

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

koalka
09-27-2007, 06:52
Кажи му го направо, че го харесваш, въпреки че според мен няма смисъл.А това да не схваща намеците е друг въпрос.Може да си ги схваща, обаче да го е срам, да се притеснява, разбираемо е.Така че...говори с него.

danakis
09-27-2007, 06:55
ami basi az sam mu kazvala 4e mi e simpati4en i 4e mi haresva kanela sam go na kafe toi ni6to kazva nemoga imam rabota:( ili pak kaot mu bqh kazala 4e mi e sladi4ak toi mi kaza samo edno dobre:( basi kakvo mu e gei li e nerabziram na 21 da neiska da ima momi4e i da pravi sex:(

freedom
09-27-2007, 07:10
Еми всеки човек е различен.. Не може всички на по 14-15 години вече да имат огромен опит с отсрещния пол и да са правили секс.. Или го дръпни на една страна и му кажи всичко това,което казваш тука.. Тогва вече,ако те изреже с някоя простотия като "добре".. да знаеш,че няма смисъл.Айде успех ти пожелавам!

koalka
09-27-2007, 07:11
ami basi az sam mu kazvala 4e mi e simpati4en i 4e mi haresva kanela sam go na kafe toi ni6to kazva nemoga imam rabota:( ili pak kaot mu bqh kazala 4e mi e sladi4ak toi mi kaza samo edno dobre:( basi kakvo mu e gei li e nerabziram na 21 da neiska da ima momi4e i da pravi sex:(Явно не те харесва, нямаше да ти отказва толкова време.Остави го, той си е взел решение за себе си. :wink:

`Death`Whore``
09-27-2007, 07:14
Ама много надути сте станали пиклите. " Как може да не ме харесва, ,ем много момчета ме харесват и казват, че съм сладка и секси". Явно МЪЖЕТЕ не мислят така. Приеми го. А и може да си сладка и секси, но да не си особено интелигентна и затова да не те харесва.

danakis
09-27-2007, 07:22
ami s ni6to ne sam mu pokazala 4e sam naduta. pak i inteligentna da moje bi sam. ami nz kakvo mu e iskam da mu pomgona. sigyren sam 4e i toi ima nujda ot sex i lubov no nz kakvo mu e....... na 21 e basi az moje da sam samo na 15 no sam imala 3 seriozni vrazki i sam go pravela dosta pati. no toi ne e kato dr i qvno tova mn me privli4a v nego

Leksi23
09-27-2007, 07:37
Ама много надути сте станали пиклите. " Как може да не ме харесва, ,ем много момчета ме харесват и казват, че съм сладка и секси". Явно МЪЖЕТЕ не мислят така. Приеми го. А и може да си сладка и секси, но да не си особено интелигентна и затова да не те харесва.
Не я нападай така де, ще се панира дитету :wink: . Еми миличка, замисляла ли си се, че може би харесва по зрели, а не сладички девойки с приятна външност. :roll:

deninka@
09-27-2007, 08:11
6tom ot nameci ne se sgrqva otiva6 i mu kazva6 :!:

tedinci_
09-27-2007, 08:28
Има го и варианта да не те харесва, но според мен,не смее да направи нещо,защото няма опит(щом не си е имал приятелка досега).
Може би, просто незнае как да реагира или го е страх да ти отвърне.
щом си сладка може да си мисли че го базикаш и ще го разочароваш.Според мен първо трябва да ти се довери и да се сприятелите за да знае,че не се базикаш!!!!!! :wink:

`Death`Whore``
09-27-2007, 08:31
ami s ni6to ne sam mu pokazala 4e sam naduta. pak i inteligentna da moje bi sam. ami nz kakvo mu e iskam da mu pomgona. sigyren sam 4e i toi ima nujda ot sex i lubov no nz kakvo mu e....... na 21 e basi az moje da sam samo na 15 no sam imala 3 seriozni vrazki i sam go pravela dosta pati. no toi ne e kato dr i qvno tova mn me privli4a v nego
Не е важно дали си имала дълги и сериозни /според теб/ връзки и дали си правила секс. Пак можеш да си дете. И да, показа, че си надута. Мен ако някой не ме харесва, няма да дудна "Ама еди кой си и еди кой си ме харесват, как може той да не ме харесва", защото съм наясно, че не може за всички да съм красива. А и да, може би има нужда от любов и секс, но да не иска да е с някого, към когото не изпитва нищо.

А също така това, че си правила секс на 12 или 13, не те прави зряла.

gPa3HuTeJl
09-27-2007, 09:04
pokazvam 4e go jelaqn astina adski mn a toi nereagira

За мене пича е с обратна резба...

maybelline
09-27-2007, 09:33
Добре,а Ася какво ще прави?Ходели сте само месец?

mistral
09-27-2007, 09:43
явно мн се гордееш ,че си правила вече мн секс , щом не спираш да го споменаваш. както и да е. човек и да е опитен и да е неопитен, може да ти покаже чрез езика на тялото ,че те харесва или не! мислиш си че той не разбира от намеци, а може би ти не разбираш ;)
а може и аз да бъркам, за тва земи говори с човека вместо да му се усукваш.

class
09-27-2007, 10:06
Хахахаха имала си 3 сериозни връзки , а пък си на 15 ? :---) 1 месец сериозна връзка ли е ? Опс забравих ти си на 15... Ура правила си секс , кога ще черпиш? "Аз съм много интелигентна" , само където немога да осъзная че не ме харесва това момче и ме смята за малка... иначе съм ...

ivakavlad
09-27-2007, 10:22
Kakvo da pravq:( Pomognete mi:( Adski mn haresvam edno mom4e. Toi e na 21 az sam na 15:( Rabotata e tam 4e edin negov fr mi kaza 4e oi nikoga do sega ne e imal gadje i ne e pravil sex. Az kakvo li nepravq za da mu pokaja 4e go haresvam 4e go jelaq a toi ni6to nikakvi reakcii ot nego:( Dali ne mu haresvam makar 4e nz men adski mn mom4eta me haresvat i vseki kazva 4e sam sladi4ka i sexsy no znam li moje bi ne sam negov tip ili pak e gei?:( Nz kakvo da mislq no toi e simpatqga nerazbiram kak 21g mom4e moje da ne e imal gadje da ne e pravil sex, pak i az po vsi4ko pu pokazvam 4e go jelaqn astina adski mn a toi nereagira ,a tova mn me naranqva mn iskam da sam s nego, poznavam go beglo no vinagi se e darjal milo s men usmiva mi se i mi e mn priqtno kato go vidq:( pomognete mi

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Мене ако ме питаш няма смисъл да се опитваш да го сваляш защото лично аз мисля че може да не ти обръща внимание заради една малка разлика от 6 години но това е лично мое мнение де

Philosopher
09-27-2007, 10:29
Ще изпреваря Хаус и ще ти кажа, че си новоизлюпена "курва". Много пък се гордееш, че си правила секс? А съм почти 100% сигурен, че пишеш неграмотно, а и пишеш на шльокавица! Много си малка, още нищо не си видяла от живота. Ето моя съвет: отивай при смешните момченца и остави този вече зрял човек (макар и срамежлив). Няма нужда да го развращаваш, а ти това и ще направиш ако тръгнеш с него! За да изискваш уважение от другите трябва и ти да проявиш такова!

ouT-oF(coNtr0L)
09-27-2007, 10:29
Скъпа той може да не е правил секс и да не е имал сериозна връзка, но се замисли дали е педофил ..Мисля че един здравомислещ човек на 21 години никога няма да се хване с 15 годишно лапе да прави секс (Лично мнение..)

sLaDkA_GrEsHkA
09-27-2007, 10:42
и аз мисля че го притесняват годините... :-s

ThankYouVeryMuch
09-27-2007, 12:10
На тази възраст да е девствен и да не е правил секс ме съмнява освен ако не е обратен. Това ще да е и причината да се държи хладно с теб.

kael
09-27-2007, 12:28
Kakvo da pravq:( Pomognete mi:( Adski mn haresvam edno mom4e. Toi e na 21 az sam na 15:( Rabotata e tam 4e edin negov fr mi kaza 4e oi nikoga do sega ne e imal gadje i ne e pravil sex. Az kakvo li nepravq za da mu pokaja 4e go haresvam 4e go jelaq a toi ni6to nikakvi reakcii ot nego:( Dali ne mu haresvam makar 4e nz men adski mn mom4eta me haresvat i vseki kazva 4e sam sladi4ka i sexsy no znam li moje bi ne sam negov tip ili pak e gei?:( Nz kakvo da mislq no toi e simpatqga nerazbiram kak 21g mom4e moje da ne e imal gadje da ne e pravil sex, pak i az po vsi4ko pu pokazvam 4e go jelaqn astina adski mn a toi nereagira ,a tova mn me naranqva mn iskam da sam s nego, poznavam go beglo no vinagi se e darjal milo s men usmiva mi se i mi e mn priqtno kato go vidq:( pomognete mi

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
как - в нормална държава - всякак ( даже много ) ..... ама те почнаха на по 12/13 да се плющят .... only in bulgaria ....

sasha_90
09-27-2007, 12:32
Говори с него.

GregoryHouse
09-27-2007, 12:37
Ъъъ или приятелите ти а лицемери като ти казват че си "хубавичка" или той е гей...Или пък има вяриянт да е супер сдухан и го е срам от момиче с опит...което е дооста по малко от него...ъъъ общо взет кретенска ситуация за която мога да кажа само ...ами добре.

kadifena
09-27-2007, 23:48
Mm.. Jalko e no mai ne te haresva. Pogledni go i ot tazi strana

class
09-27-2007, 23:57
На тази възраст да е девствен и да не е правил секс ме съмнява освен ако не е обратен. Това ще да е и причината да се държи хладно с теб.


И какво като не е правил секс ? Я ми кажи ти колко пъти си го направил ? Според тебе не е ли възможно да не го е правил , само защото не е открил и нормално момиче? Което да харесва и тя него ? Защо трябва да става само по дискотеки , купони под въздействието на алкохол? (не винаги , но в повечето случаи така става )

Niakoitam
09-28-2007, 09:26
Ще се опитам да ти дам възможно най компетентното мнение от всички други мнения тук и то не поради друга причина,а защото тези хора който описваш в днешно време са малко.За добро или лошо и аз съм един от тях.На 21години съм,не може да се каже че съм имал гадже освен децките работи,не съм правил секс и дори не съм се целувал с език.Сега чакам солидно оплюване от ебачите във форума,но такъв е живота.Иначе харесвам момичета.
Та стига с мойто описание да видиме сега твоя проблем..При такова момче наистина трябва да се постараеш.Ако мислиш че след три дни ще ти писне по добре не се и опитвай изобщо.Не очаквай да реагира.За да реагира трябва да е влюбен до уши в теб.По скоро ти трябва да направиш първата крачка.С това че ти е симпатичен няма да минеш,защото не знам как е при него,но аз това че съм сладур съм го чувал доста често от разни момичета.Дори стигнах с едно момиче да ме сочи на учителите и да им разправя"Вижте какво хубаво гадже си имам".Тя ми казваше че ме обича и след като и повярвах се оказа че било "само приятелски",а беше толкова убедителна. .Да не говориме че в някой периоди чувам по три пъти на ден че някоя ме обича или някоя нейна приятелка ме обича.Вече като ми каже някое момиче "Обичам те"аз отговарям"ами добре".Може да го притеснява разликата в годините.Не знам колко дали изглеждаш по голяма отколкото си и как си на акъл.Може и да го притеснява това че имаш много повече опит от него.За кафетата може и да няма средства,може и да се притеснява да ходи,а може и да го е страх че няма за какво да си говорите.И не на последно място може да не му е само до секса,а да иска сериозна връзка и да си мисли че ти неможеш да му я осигуриш.

sentient_
09-28-2007, 09:28
ami basi az sam mu kazvala 4e mi e simpati4en i 4e mi haresva kanela sam go na kafe toi ni6to kazva nemoga imam rabota:( ili pak kaot mu bqh kazala 4e mi e sladi4ak toi mi kaza samo edno dobre:( basi kakvo mu e gei li e nerabziram na 21 da neiska da ima momi4e i da pravi sex:(
tova 4e nqma interes kum teb nezna4i 4e e gei prosto mom4eto ne te haresva i tva e. 6tom kazva6 4e "adski mn mom4eta te haresvat" izberi si nqkoi ot tqh i davai napred

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 09:44
и аз на негово място нямаше да те харесам... [-X