PDA

View Full Version : Малко помощ..



loshokote
09-27-2007, 08:34
ЗА входно по рисуване, трябва да рисувам нещо по избор, но ишо не мога да измисля ](*,) Моля ви за малко помощ, давайте предложения, ще съм много благодарна :-D

secretdream
09-27-2007, 08:42
Защо аз вече не изучавам рисуване \:D/

Ами,има много варианти,какво умееш да рисуваш?
Пейзаж,хора,натюрморт...

loshokote
09-27-2007, 08:59
Стига да не ме мързи, всичко мога :-D

ПС: За последна година уча рисуване, от другата вече няма да имам, за тва тря да е нещо яко :roll:

KaTinCeTy
09-27-2007, 09:25
Айде сега и входно ниво по рисуване! По физическо няма ли да дадът още малко! ](*,) Аз в предишното ми даскало като ни даваха да рисуваме картина по избор си разлиствах учебника по английски или по френски и от там си харесвах нещо. После на дневна светлина слагах листа на учебника върху някой прозорец, отгоре слагах блоковия лист и прекопирвах, а понякога и с индиго. А за новото даскало не ми се налага, защото по рисуване няма да рисуваме \:D/ все пак сме 9 клас!

Fluffy^;pp
09-27-2007, 09:31
Можеш да нарисуваш някой анимационен герой или пък да си измислиш някакви смешни човечета..такива като по поздравителните картички = )

gabrielka@a
09-27-2007, 09:34
Айде сега и входно ниво по рисуване! По физическо няма ли да дадът още малко! ](*,) Аз в предишното ми даскало като ни даваха да рисуваме картина по избор си разлиствах учебника по английски или по френски и от там си харесвах нещо. После на дневна светлина слагах листа на учебника върху някой прозорец, отгоре слагах блоковия лист и прекопирвах, а понякога и с индиго. А за новото даскало не ми се налага, защото по рисуване няма да рисуваме \:D/ все пак сме 9 клас!
И аз правя така :wink:

zloto
09-27-2007, 09:38
И как така не можеш да го измислиш... може да нарисуваш някой герой/героиня от някоя книга/филм, сцена от от книга или филм, или някой фантастичен пейзаж, или просто ако не измислиш друго можеш да си нарисуваш обувката например :)

Seducti0n
09-27-2007, 09:51
В нета има толкова много картинки,че свят може да ти завие,ако тръгнеш да ги разглеждаш.Просто си харесай някоя и опитай да я пресъздадеш.Но не 1 към 1,а по начина по който ти я чувстваш,сложи някакъв допълнителен елемент,подчертай индивидуалността си. :wink: Рисувай с желание,отключи въображението си,излей емоциите си върху белия лист,с 2 думи рисувай нещата така както искаш,прояви това което можеш.Успех. :wink:

loshokote
09-27-2007, 16:45
Тенкс, тенкс \:D/ :-D

ArTanDra
09-27-2007, 16:48
Нарисувай една "Бяла спретната къщурка с две лепи отпред" :-D Нарисувай някой хубав пейзаж .. може и Айфеловата кула или Пирамидите ...

krem4et0
09-27-2007, 16:53
Тенкс, тенкс \:D/ :-D
Заключвам тогава!