PDA

View Full Version : Сексът...?



hackers
09-27-2007, 08:49
Искам да попитам :) Сексът повод ли е за любов според вас :smt006

`Death`Whore``
09-27-2007, 08:52
Как така повод за любов? :smt017

swords1010
09-27-2007, 08:53
Ако си сигурен, че това искаше да питаш, отговарям: Не винаги, много хора го практикуват само като спорт, дори и с някой, с който едва се познават!

thematrix
09-27-2007, 08:53
da ti kaja zavisi ot 4oveka no mislq 4e nemoje ot sex da se vliubi6.... vi6 da prai6 sex ot liubov moje ;] no nemislq 4e moje da se vliubi6 ot sex ..... nemoga ti kaja to4no 6oto mene sex-a nema kefi... prail sam go samo 3 pyti neka nqkoi po opiten ti otg ;]

sexy_for_you
09-27-2007, 08:54
Повод?По-скоро любовта е повод за секс,но е грубо да се нарече просто повод,може би следствие.Но не е задължително.

`Death`Whore``
09-27-2007, 08:55
Секс от любов? Сексът се прави от страст, от нужда, но не и от любов. Какво е това схващане, че сексът се прави, за да покажеш чувствата си? Нямате ли желание за секс? :smt017

swords1010
09-27-2007, 08:55
da ti kaja zavisi ot 4oveka no mislq 4e nemoje ot sex da se vliubi6.... vi6 da prai6 sex ot liubov moje ;] no nemislq 4e moje da se vliubi6 ot sex ..... nemoga ti kaja to4no 6oto mene sex-a nema kefi... prail sam go samo 3 pyti neka nqkoi po opiten ti otg ;]
Защо не? Естествено, че може! :wink:

thematrix
09-27-2007, 08:59
da ti kaja zavisi ot 4oveka no mislq 4e nemoje ot sex da se vliubi6.... vi6 da prai6 sex ot liubov moje ;] no nemislq 4e moje da se vliubi6 ot sex ..... nemoga ti kaja to4no 6oto mene sex-a nema kefi... prail sam go samo 3 pyti neka nqkoi po opiten ti otg ;]
Защо не? Естествено, че може! :wink: e kakvo iska6 da kaje6 4e moje se vliubi6 ako nepoznava6 nqkoi i na kupon se nebete? i moje se vliubi6 v nego li izvinqvai ..... ako stane tova 6e e samo nqkva hlaska za izvestno vreme nemislq 4e moje se vliubi6 v nqkoi ako prai6 sex s nego bez da ima6 4ustva predi tva

hackers
09-27-2007, 08:59
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)

swords1010
09-27-2007, 09:02
da ti kaja zavisi ot 4oveka no mislq 4e nemoje ot sex da se vliubi6.... vi6 da prai6 sex ot liubov moje ;] no nemislq 4e moje da se vliubi6 ot sex ..... nemoga ti kaja to4no 6oto mene sex-a nema kefi... prail sam go samo 3 pyti neka nqkoi po opiten ti otg ;]
Защо не? Естествено, че може! :wink: e kakvo iska6 da kaje6 4e moje se vliubi6 ako nepoznava6 nqkoi i na kupon se nebete? i moje se vliubi6 v nego li izvinqvai ..... ako stane tova 6e e samo nqkva hlaska za izvestno vreme nemislq 4e moje se vliubi6 v nqkoi ako prai6 sex s nego bez da ima6 4ustva predi tva
Може, може! Просто се влюбваш, а и подобно преживяване може да те улесни. :wink:

thematrix
09-27-2007, 09:02
ami 4ovek moje te da sa imali 4ustva kam tebe i da sa legnali zaradi tva pak ako sled tva sa ti go kazali ili ima6 4ustva ili prosto si gi iz4ukal mn qko i sa ludnali po sex-a s tebe nz to4no koe 6e e ;] ama uspeh

hackers
09-27-2007, 09:04
хехех чуства към мене вчера та аз се запознах таман с нея на купона :smt015 :smt015

swords1010
09-27-2007, 09:06
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

Erica
09-27-2007, 09:07
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)

Ако не е тайна за каква възраст,става въпрос ?
Защото,ако са някой малки девойчета,нормално е сума си време да са се залисвали по тебе,и сега след като са били с теб,да кажат,че те обичат...,въпреки че "обичам" е много силна дума...

hackers
09-27-2007, 09:12
е тя ако беше девойче хубава работа ама мацка на 23 години незнам ;) ай аз ще бягам на работа ;) лек ви ден :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ :smt008 :smt008

Erica
09-27-2007, 09:12
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

И ти си прав до някъде.Но да ти кажа трудна работа е след само една единствана сексуална нощ,чак да се влюбиш...,може да има след това силно сексуално влечение към същият партньор...незнам мое мнение е това...Но да се влюбиш ми се струва трябва малко повече време,виж да се зарибиш е по-вероятно 8)

swords1010
09-27-2007, 09:14
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

И ти си прав до някъде.Но да ти кажа трудна работа е след само една единствана сексуална нощ,чак да се влюбиш...,може да има след това силно сексуално влечение към същият партньор...незнам мое мнение е това...Но да се влюбиш ми се струва трябва малко повече време,виж да се зарибиш е по-вероятно 8)
Вярвам в любов от пръв поглед! :)

Erica
09-27-2007, 09:19
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

И ти си прав до някъде.Но да ти кажа трудна работа е след само една единствана сексуална нощ,чак да се влюбиш...,може да има след това силно сексуално влечение към същият партньор...незнам мое мнение е това...Но да се влюбиш ми се струва трябва малко повече време,виж да се зарибиш е по-вероятно 8)
Вярвам в любов от пръв поглед! :)

=D> Да ама тук не говорим за любов от пръв поглед,а за любов породена след секс :lol:

ChRiSTiaNo_07
09-27-2007, 09:20
Как така дали е повод? :-s Дали ще заобичаш някой ако го направите,така ли? :-k

thematrix
09-27-2007, 09:23
Как така дали е повод? :-s Дали ще заобичаш някой ако го направите,така ли? :-k a ti ze 4e go razbra nie tuka 2 stranici ispisahme toq o6te nerazbra varposa :D est 4e vaprosa e dali sled sex moje da se porodi liubov..... za men nemoje ne i ot edin edinstven sex

swords1010
09-27-2007, 09:25
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

И ти си прав до някъде.Но да ти кажа трудна работа е след само една единствана сексуална нощ,чак да се влюбиш...,може да има след това силно сексуално влечение към същият партньор...незнам мое мнение е това...Но да се влюбиш ми се струва трябва малко повече време,виж да се зарибиш е по-вероятно 8)
Вярвам в любов от пръв поглед! :)

=D> Да ама тук не говорим за любов от пръв поглед,а за любов породена след секс :lol:
Ами то нали се предполага, че човекът го виждаш за пръв път (дори и да не е така). За да се съгласиш да правиш нещо с него, все пак трябва да има някакво привличане, а след като го правиш секс, симпатиите ти могат да се усилят и защо да не се влюбиш.

ChRiSTiaNo_07
09-27-2007, 09:25
Как така дали е повод? :-s Дали ще заобичаш някой ако го направите,така ли? :-k a ti ze 4e go razbra nie tuka 2 stranici ispisahme toq o6te nerazbra varposa :D est 4e vaprosa e dali sled sex moje da se porodi liubov..... za men nemoje ne i ot edin edinstven sex

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 докато зацепя ще заключат темата :smt005 ми от къде да знам и аз мисля,че от един път няма да се получи голямата любов :lol:

Erica
09-27-2007, 09:27
е тя ако беше девойче хубава работа ама мацка на 23 години незнам ;) ай аз ще бягам на работа ;) лек ви ден :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ :smt008 :smt008

Пич,сигурно мацката е зарибена по тебе от известно време...и сега след като ти се е насладила (явно и е било хубаво :roll: =D> ),е решила да ти признае чувствата си 8)
Абе не се знай знай ли се :lol: ,варианти много :D

Erica
09-27-2007, 09:34
да бе ама да питам ;) че аз с колкото момичета съм го правил и те после ми викат "Обичам те" или "влюбена съм в тебе" питам понеже вчера пак ми се случи тва и да видя вашете мнение по тоз въпрос ;)
Както казах вече на мнение съм, че нищо не пречи да се влюбиш в някой, след като си правил секс с него, а дори може и след това да те привлича още повече!

И ти си прав до някъде.Но да ти кажа трудна работа е след само една единствана сексуална нощ,чак да се влюбиш...,може да има след това силно сексуално влечение към същият партньор...незнам мое мнение е това...Но да се влюбиш ми се струва трябва малко повече време,виж да се зарибиш е по-вероятно 8)
Вярвам в любов от пръв поглед! :)

=D> Да ама тук не говорим за любов от пръв поглед,а за любов породена след секс :lol:
Ами то нали се предполага, че човекът го виждаш за пръв път (дори и да не е така). За да се съгласиш да правиш нещо с него, все пак трябва да има някакво привличане, а след като го правиш секс, симпатиите ти могат да се усилят и защо да не се влюбиш.

Нема да споря...незнам , а пък и всеки си има мнение по въпроса 8)
На мен лично ми се е случвало обратното,да се влюбя и след като правя секс,да се разочаровам от въпросният избранник :lol: :?

`Death`Whore``
09-27-2007, 09:46
Има физическо привличане от пръв поглед, любов няма.

gavro64eto
09-27-2007, 12:55
Vsi4ki hora go vazpriema po razli4en na4in za nqkoi e za drugi ne e!

marina star
09-27-2007, 13:48
ne!!!!!!!!!!!

hackers
09-28-2007, 05:11
е тя ако беше девойче хубава работа ама мацка на 23 години незнам ;) ай аз ще бягам на работа ;) лек ви ден :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ :smt008 :smt008

Пич,сигурно мацката е зарибена по тебе от известно време...и сега след като ти се е насладила (явно и е било хубаво :roll: =D> ),е решила да ти признае чувствата си 8)
Абе не се знай знай ли се :lol: ,варианти много :D

мда аз даже не я и познавам ама карай ;) ай не вярвам в любовта от пръв поглед :-&

hackers
09-28-2007, 05:35
оки мерси ;)

p07ren
09-28-2007, 05:36
в повечето случаи в сексуалния живот на половината ако не и на по голяма част от тинейджарите не същестува секс породен от любов а само секс породен от нуждата и желанието но не и по чуства :)