PDA

View Full Version : АПЕЛ!



огън и жупел
09-27-2007, 09:03
Здравейте.
Първо да започна с това че пиша анонимно,въпреки че си имам ацц.Искам с тази тема да изкажа възмущението си от това ВЕЧЕ наподобяващо на форума Тийнпроблем.нет.
Стар потребител съм – от 2004!

Форума е заприличал на форум само за спам,тъпите теми преобладават,дори някой модове си спамят в темите !Принципно мога да дам много ликове към такива теми,но предполагам че всички са забелязали...

БТВ искам да питам какъв е смисъла на – ИГРИ и ФЪН ФЪН ФЪН като има едни и същи неща в 2те?!?Неее...новото ръководство го е направило предполагам...

Забелязвате ли колко малко стари потребители има вече...как познати и любими съфорумци вече тотално изчезнаха..погълнати от новата ..хах генерация : Регистриран : Септември 2007.

Искаме си стария форум!!!!!!!! Казвам искаме , понеже и други стари съфорумци са на това мнение,но не знам дали ще имат смелостта да си кажат.

Призовавам новите модове да си вършат по-съвестно работата!Да научат правилата на форума на изуст ...а да няма неща от рода “ Ама аз се 1удя дали да делна темата..”
Или някой да заключват без дори да пишат по коя точка!
Новите форумци да ПРОЧЕТАТ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!Форума е за да си помагаме,както казва една форумка,НЕ ЗА ДА СЕ ЛИГАВИТЕ!


поствам тук темата , понеже във " Всичко ..накуп" не мога.

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

bungle
09-27-2007, 09:07
Така си е.
Всички се лигавят, а целта на форума е да помага.
Какво да се прави, "младите" са глупави..

gPa3HuTeJl
09-27-2007, 09:11
ам са извинявайте ма не е нужно всеки втори да пише нещо от сорта : " Ама така е ... Съгласен сън... Прави си " и т.н
Мисля, че автора не напразно се е трудил да напише темата и някакви си спамери да я наспамят и както винаги модераторите да заключат темата...
Аз не виждам как1в е проблема само да се прочете... и това е...
Но не сте малки имате ак1л в главата, можете да мислите...аз само изказвам мнение..

malone
09-27-2007, 09:16
Така си е.
Всички се лигавят, а целта на форума е да помага.
Какво да се прави, "младите" са глупави..По скоро нямат житейски опит и питат ли питат.Мисля си че при положение че има търсачка и тя е в улеснение,трябва да се научат да я използват иначе едни и същи теми ще се повтарявт многократно.

VerryBerry
09-27-2007, 09:33
prav si,no dumite ti biha imali po-golqm efekt,ako si be6e vlqzal s reg.-a :|

Pepon
09-27-2007, 10:13
Аз вече започнах да влизам все по-рядко и по-рядко защото...всичките теми.......................................... .................................................. .................................................. ...........оф...ко ли се занимавам...

oziato
09-27-2007, 18:05
hora ,pravi ste ,ama are ,tva ne e za temata:lubov nali/pishete tam kadeto trqbva a ne kadeto vi padne

machoka
09-27-2007, 20:06
В разделите Фън и Игри се позволяват повече волности. Във всички други раздели се стремим да наложим духа на взаимопомощ :)

ProstoAz
09-27-2007, 20:08
Аз пък съм била тук и 2003г., и 2004г., и 2005г... да продължавам ли? И, да, форумът беше по-различен, имайки предвид посещаемостта, броя на темите и мненията и т.н. Несериозни потребители, теми и мнения винаги ще има и винаги е имало! Напомням MUCKATA, NSPi4... ако наистина си от "старите" потребители, би трябало да ги помниш. Култови потребители си бяха от всякъде и спамът не липсваше. :lol:
Колкото до въпроса защо старите потребители не посещават вече форума - защото пораснаха, почнали са да работят, премести ли са се в друг град, за да следват в някой университет, някои може да са се омъжили и да имат деца - кой знае? Интересите на хората се изменят с годините, и тези, които ни поучаваха 2003г., когато бяха на 19г., сега са на по 23 и сигурно имат съвсем други грижи на главата, освен един ТИЙНейджърски форум!

miloto_girl_4e
09-27-2007, 21:03
И аз съм потребителка от 2004 година, и аз помня добрият стар форум, наистина сега е променен, не е като едно време..
Но затова са виновни само потребителите ..
Казваш, че модераторите спамели в темите ... Като го казваш - докажи го, подкрепи го с няколко линка, така само на думи е лесно...
Аз не съм срещала някой модератор някъде да е писал, че се чуди дали да изтрие дадена тема или не..
Както и да е.. пак се оплаквате наизуст..

vvs_go
09-27-2007, 21:17
under my umburellllaaaa ellla ellla

JoeBanana
09-28-2007, 07:16
само не разбрах смисъла от анонимност http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
покажи се и заяви всичко открито, кво мишкуваш

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 08:00
=D> =D> =D> :? браво браво!!!! Дано някой,все пак нни обърне внимание,и направи нещо! ина4е рейтинга им отива на кино! или не можеби бременните 13г :smt005 ще го поддържат със своите тъпотии! весна пусна,още една тема в която даваме мнения как да се попромени форума ккъм по добро,аз ве4е писах! направете го вси4ки...та дано има ефект!

machoka
09-28-2007, 14:51
Хубав апел.

Мерси, че ни напомни.

Гостите вече НЕ могат да пишат по форума.

Лек ден и всичко хубаво желая на всички :)

П.с. - ако ще си припомняме 'доброто старо време', направете си темичка и си лафете. Този раздел е с друга насоченост.