PDA

View Full Version : Gliss



SunnyG
09-27-2007, 09:54
Проблема ми е,че имам адски суха коса,макар че вече година не съм я боядисвала,не я третирам често с преси и т.н. и се чудех дали серията на Gliss ще ми я оправи.Говоря за шампоан,балсам,маска и масло.Някой използвал ли ги е и доволни ли сте?

Liar
09-27-2007, 13:40
Професионалната козметика се продава само във фризьорските салони.Тя е вай-удачното решение за косата ти,но цената на един шампоан е около 25лв.
В случай,че не ти се дават толкова пари,могеш да омекотиш косата си с кристали,продуктите от серията,за която питаш също ще ти свършат работа.На мен продуктите на Шварцкопф винаги са ми харесвали.
Друг вариан е розовия Елсев + маска,правят косата невероятно мека,пробвай!

Problem_girl
09-27-2007, 15:36
И Gliss и Schauma са мн добри :wink: И двете съм ги позлвала и съм доволна :) Но като,че ли от Gliss повече :-s

Jaffs
09-27-2007, 15:48
Между Gliss и Schauma, определено Gliss. Ползвала съм и двете и съм доста по-доволна от първото. От Шаумата косата ми стана суха. Имах Глис с подхранващи масла или там каквото беше и миришеше страхотно и доста силно. Кристалите им са на доста добро ниво.
Не могат да се сравнят с професионалните разбира се, но са доста добър заместител.
Съгласна съм с Liar и розовият Лореал е добър вариант. Аз съм ползвала розовия шампоан и кристалите на Глис и бях доволна.

fiama
09-27-2007, 16:30
На Глис съм ползвала само балсама без отмиване- доволна съм доста. За суха коса мога да ти препоръчам веднъж седмично да си слагаш бадемово масло и да седиш с него по 2 4аса, преди да го измиеш. Според мен ще си доволна от резултата :)

maini4ka_sladka
09-27-2007, 19:33
Аз даже и в момента използвам маска за коса на ГЛИС. мога да ти кажа че е УНИКАЛНА. оранжева е и е против цъфтеж. много яка прави косата, а след изправяне е просто невероятна :))) вземи си я

SunnyG
09-29-2007, 09:01
Благодаря много,но сега се сещам за нещо друго..Глис имат ли различни серии(за права,къдрева,суха,мазна и т.н. коса) или е универсална серия?Вече толкова сам изстрадала покрай тия шампоани и балсами,че и най-малката подробност би била от значение...

Jaffs
09-29-2007, 09:23
Благодаря много,но сега се сещам за нещо друго..Глис имат ли различни серии(за права,къдрева,суха,мазна и т.н. коса) или е универсална серия?Вече толкова сам изстрадала покрай тия шампоани и балсами,че и най-малката подробност би била от значение...

Различни серии са.
Отиди просто в магазина и помоли продавачката да ти даде за твоя тип коса. Косата ти е суха може да ползваш този за цялостно въстановяване. Аз съм го ползвала и бях доволна от него, а и имаше много приятен аромат. :-D

Shine`
09-29-2007, 10:37
Този Gliss с подхранващи масла съм го имала и е много добър :Ъ
Аз сега си взех също Gliss, обаче "красота от азия", пхаххаа..обаче още не съм го пробвала, предполагам, че е хубав..
Между другото, бях много предубедена за шампоаните на Schwarzkopf, съдейки от Шаумата(отваратителен е), но серията на Глис ме разубеди :Рр

Ch0c0la73
09-29-2007, 18:04
az naskoro si vzeh maskata na gliss i sum 4uvala mn dobri ne6ta za neq ;] vzemi si i kristali za kosa mn pomagat ;] izpolzvam ve4e 4 meseca vseki den i frizorkata mi kaza 4e cuftejat napalno go nqma kosata ima mn pove4e blqsuk a i po4ti vs den izpolzvam presa ... ;] taka 4e vzemi si seriqta :) mislq 4e mn 6te ti pomogne :)

Wrathchild
09-30-2007, 00:49
Абе не знам, и аз като Уискас никак не харесвам продуктите на Шварцкопф...
Лично на мен на сънсилк продуктите ми се отразяват най-добре, но при теб не знам как ще е...
Обаче има едно нещо, което върши безотказна работа...
В аптеките и предполагам в магазините за козметика се продава една маска за коса с плацента и костен мозък (да, знам гнусно звучи), гръцка е мисля, в едно червено пластмасово бурканче е.
На майка ми й падаше косата и й беше много суха и много и помогна.
На мен също ми падаше (обаче поради друга причина бла бла...) и като я започнах също значително се подобри положението...
Но много удачен вариант е наистина да се допиташ до фризьор...

fiama
09-30-2007, 08:32
В аптеките и предполагам в магазините за козметика се продава една маска за коса с плацента и костен мозък (да, знам гнусно звучи), гръцка е мисля, в едно червено пластмасово бурканче е.

Маската за коса на Миосотис ли е? В червена голяма (около 500 мл) пластмасова кутия? Имам намерение да си я взема, чувала съм добри неща за нея.

Shine`
09-30-2007, 09:45
Тази маска Миосотис съм я имала няколко пъти и е супер яка. Вземи си я, прави косата страхотна! :Ъ
Някой да е използвал Глис- красота 0т Азия?

Jaffs
09-30-2007, 10:07
Маската е много добра. Аз лично я замених с една на Лореал, понеже от тази много ми се омазняваше косата, а моята по принцип не се омазнява лесно.

Аз съм ползвала серията Азия и не бях толкова доволна колкото от тази за цялостно въстановяване

MaCeTo_
09-30-2007, 10:28
Майка ми взе преди известно време този Gliss с подхранващи масла, но досега съм го използвала само веднъж и нямам впечатления дали наистина действа. Обаче знам, че мирише вълшебно :smt007 Надявам се да има ефект, понеже и моята коса взе да се изсушава напоследък :? Ползвала съм на Elseve розовата серия с балсам и шампоан и бях много доволна, обаче на около 3-4 месеца редувам марките :)

Wrathchild
09-30-2007, 10:53
В аптеките и предполагам в магазините за козметика се продава една маска за коса с плацента и костен мозък (да, знам гнусно звучи), гръцка е мисля, в едно червено пластмасово бурканче е.

Маската за коса на Миосотис ли е? В червена голяма (около 500 мл) пластмасова кутия? Имам намерение да си я взема, чувала съм добри неща за нея.А, същата.