PDA

View Full Version : Малък проблем с веждите!



FreakyJack
09-27-2007, 09:55
Проблема е следния от доста време се дразня на едно нещо а точно на веждите ми всъщност проблема не е много голям - точно там където двете вежди се срещат(при носът) имам някакви косъмчета дето ме дразнят. Как да ги махна, да ходя на козметика за това е смешно според мен плюс това съм момче и е малко неудобно. .. Мислил съм да ги махам с пинсета но как точно става не ми е ясно. Какво означава махайте ги от долу?! И още нещо ако ги махна дали пак ще се появят и то по дебели от преди?

П.С. Благодаря на всички предварително.

kindergarden
09-27-2007, 09:59
ми пробвай с малко изрязано парче лентички за епилация ако те мързи с пинсетка или ако не знаеш как точно,въпреки че не нещо особено Относно другия въпрос не се променят много космите де,но ще се появявят отново

e_l_i_z_a
09-27-2007, 10:04
:smt015 ВЪРВИ НА КОЗМЕТИК !!!! Не виждам нищо смешно в това да ходиш за точно ей-тези "малки" косъмчета там .. като са малки,защо искаш да ги махаш??? :wink: Нито има нещо срамно в това момче да си скубе веждите.. просто върви и тя ще ти ги поизчисти както на теб ти харесват :wink:

YaNcHeToOo
09-27-2007, 10:09
ей толкова е голям проблема,че от това просто няма накъде :!: =D>

MostHated
09-27-2007, 11:10
еми обръсни ги! :lol: :lol:
мойте пък са мн руси и не са виждат! :D

`Death`Whore``
09-27-2007, 11:22
Махни ги с пинсета, какво толкова?

Liar
09-27-2007, 13:34
Махни ги с пинсета, какво толкова?
Не прочете ли,че на момчето не му е ясно как :D

Отиди на козметик,няма от какво да се притесняваш,няма да си първото момче,поискало такъв вид процедура!

`Death`Whore``
09-27-2007, 13:40
Е, аз да би да съм знаела как? Захващаш косъма и дърпаш.

Mariella
09-27-2007, 16:15
ами и аз не виждам нищо сложно в това,да ги махнеш с пинсета :roll:

Jaffs
09-27-2007, 16:20
След като не можеш сам с пинсета просто отиди на козметик или накарай някой (сестра и т.н.) да ти ги махне. Не вярвам да ти откажат. Едва ли също, ако отидеш в козметичния салон ще те изгонят само, защото си момче. Евтино е и е най-лесния и сигурен начин. Вече доста момчета си скубят веждите и не е нещо ненормално. Никой не е казал, че ще ти ги правят тънки или като на момиче. Просто ще почистят косъмчетата. :-D

ArTanDra
09-27-2007, 16:40
Мислиш ли , че козметичката ще се трогне , че си момче? Отивай на козметик , нищо срамно няма. Моята козметичка казва , че момчетата започнали да стават повече от момичетата .. така че ти си :-D

moon_flower
09-27-2007, 18:08
ДА ги махнеш отдолу значи да го хванеш с пинсетата от корена.Ще порасне,ама чак по дебел...пък и са един косъм няма да те убие.Изкубни го и готово!

pepitaaa
09-27-2007, 20:42
За 2 косъма няма смисъл да ходиш на козметик. Няма нищо сложно в това да си ги махнеш с пинсета. Просто хващаш косъма и дърпаш :smt016 А относно момчетата с оскубани вежди ---> приличат ми на педераси чесно казано, ама лично мое мнение :D

CuteBaby
09-27-2007, 21:35
И аз мисля че няма смисъл да ходиш на козметик за няколко косъмчета.Както каза преди мен пробвай сам с пинсета или попитай някое момиче да ти помогне,че дори и майка ти или сестра ако имаш можеш да питаш ;)

gabrielka@a
09-28-2007, 19:30
Ми ако пробраш сам, има голяма вероятност да оплескаш работата....аз така направих и после трябваше да чакам да израстнат и после да отида на козметик, който ми взе 3 лева, но има резултат :wink:

Marge
09-28-2007, 20:22
О майко и за кво да ходи на козметик само за няколко косъма, лол. Значи, не е такава философия - хващаш пинсетата и скубеш. Не се притеснявай дали ще излязат по-дебели, има хора дето цял живот си ги махат и не са им станали няквиии много дебели така че тва да не те бърка. Ако не искаш/можеш сам, накарай някоя приятелка да ти ги махне