PDA

View Full Version : моля ви помогнете ми



sladur4eto_f
09-27-2007, 11:29
:smt006 za6to nemoga da si ka4a java na telefona i v jad format i v jar sam probvala no nestava opitah s nqkakvi programi ma nestana posle mi kazaha 4e si gi ka4va6 kato muzika i snimki ma i taka ne stava kato gi ka4a taka te ne se zapisvat v papkata java svqt ami se zapisvat v drugi failove i samo mi dava da gi izpratq ili da gi iztriq kakvo da napravq? [-o<

sladur4eto_f
09-27-2007, 11:32
zabravih da kaja 4e telefona mi e samsung e350 i imam samo infra4erven

DarkAngelOfHope
09-27-2007, 12:07
а пробвали просто да сложиш играта без да избираш къде точно да я сложиш ... примерно влизаш в папката на телефона където са ти игрите но не в самата папка игри ... а преди нея и с влачене пускаш играта ...

незнам дали ме разбра :)

Forslor
09-27-2007, 12:40
Играта или игрите за Самсунг ли са или за друг телефон . При самсунг тов аима огромно значение.
Сега как ъплоудваш игрите в телефона ... компютъра ти има инфрачервен порт и ти правиш връзка директно към него или някой приятел ти ги праща от своя телефон.
Относно JAD и JAR формата това не са различни неща. Едното е свързано с другото и обратно. Ако си забелязала jad файла е някъде около 1 KB докато JAR e същинската програма или игра . Просто jad файла се използва от някои телефони за да разпознаят дадения jar файл и така. Лично аз не съм срещал никакви проблеми като качвам само JAR файловете.