PDA

View Full Version : Ужасна коса имам!!!!!



shialabeouf_sexy
09-27-2007, 11:59
Здравейте имам МНОГО (гадна) къдрава коса!!!Искам само да знам колко струва една преса да си изправя пустата коса!!!]Мерси предварително :mrgreen:

asinkaa
09-27-2007, 12:16
Миии... защо не опиташ да си оправиш косата.. по някъф др начин така,че да си я харесаш \:D/ Примерно някфа по различна прическа,но ако държиш на пресаа... има най-различни зависи.. може да си намериш от 20лв. може да си намериш и от 60 :wink:

Liar
09-27-2007, 13:30
Ако използваш преса,с времето косата ти ще стане още по-ужасна.Шварцкопф профешънъл имат мн хубав балсам-спрей за оформяне на къдрава коса.Просто потърси подходящия за теб продукт.

KaTinCeTy
09-27-2007, 14:43
Ами цените на пресите са различни. Както казаха по-горе можеш да си намериш преса за 20 лв. както и за 60 лв. та и за повече. Но след като искаш да използваш пресата ежедневно, трябва да си подхранваш косата с маски. Също така можеш да използваш и кристали. Иначе косата ти би се изтощила съвсем. А и още нещо за пресата, когато си избираш преса гледай да е керамична и да не е от тези от по 20 или 30 лв. защото качеството им не е от най-добрите. :wink:

tainstvenata
09-27-2007, 14:48
ами преси има от 20 до ... много повече пари :) Моята я взех за 40 и няколко лв. Много съм доволна,косата ми е права обаче понеже си има характер понякога е ужасна и се налага да я исправям . Като се изправяш слагаи кристали или някакви други продукти /има голям избор/ да не ти изгаря толкова много косата :wink:

punkrock
09-27-2007, 15:35
Ае по едно време в Кауфланд имаше промоция на някаква преса за 12-13 лв :shock: :-D
Абе зависи ти каква търсиш, ако искаш наистина хубава преса трябва да се изръсиш поне над 70лв.

Jaffs
09-27-2007, 15:59
След като си решила да е с преса си вземи както казаха и останалите момичета качествена и ако имаш възможност професионална преса. Вземи си и спрей, който предпазва поне малко косата от вредното влияние на пресата и сешоара. Аз съм с един розов на Лореал и съм доволна. :-D
Подхранвай я повече и й давай поне седмица-две почивка от пресата. :-D

fiama
09-27-2007, 16:28
За мен лично къдравата коса, подходящо оформена е перфектната коса! Но ти си знаеш... по темата ти- една хубава преса за коса е със сигурност над 60-70 лв, даже в повечето случаи професионалните достигат и до 150-200 лв. За честа употреба по-добре дай повечко пари. Но винаги преди употребата използвай кристали или някакъв серум. Освен това подхранвай редовно косата си с маски, балсами и др...

ArTanDra
09-27-2007, 16:37
Една позната има къдрава коса и си я прави с пяна... не я изправяй няма смисъл...

sladko_f
09-27-2007, 18:17
Mоята преса мисля,че струваше 17 лв и въпреки тва съм мн доволна. :D
Ама аз я използвам рядко и косата ми не се е изтущила.Предпочитам да я изправям с четка и сешоар,защото е по-дълготрайно.

Devilka
09-27-2007, 20:56
Моята преса струваше 200 и нещо лева,но е професионална и е с керамични 4 приставки.Много съм доволна. :)

tItEufFf
09-27-2007, 21:01
Препоръчвам ти пресата на Braun - струва около 60-70 лева, но е много хубава :wink: