PDA

View Full Version : Приятелка или нещо повече



Sam Fisher
09-27-2007, 12:45
Познавам едно момиче от дълго време. Знам че тя много ме харесва като приятел , но аз я харесвам и като момиче. Не знам обаче дали и тя изпитва същите чувства а не искам да си разваляме приятелството... Как да постъпя?

GregoryHouse
09-27-2007, 12:49
Гадна ситуация...2 вариянта...1ви-действаш директно и тя или го приема добре или те реже...и има вероятност да си останете приятели но нищо няма да е същото...2ри- треаш си и всичко от въре продължава да те гризе докато вече почнеш да не можеш да издържаш и да стигнеш до вариянт 1...

Общо взето кажи ако чувствата ти са достатъчно силни или замълчи завинаги ако не е така.

sasha_90
09-27-2007, 14:12
Sam Fisher,и аз съм пред същия "проблем".Според мен запазете приятелството си.А само времето ще покаже дали ще има между вас повече от приятелство.

Shadow_Walker
09-27-2007, 14:28
Кажи и какво изпитваш.Дори да не отговори на чувствата ти поне няма да се измъчваш заради това, че не си опитал.

koalka
09-27-2007, 14:30
И да не й казваш, в един момент тя ще усети, че изпитваш нещо повече към нея.Определрено нещата ще се променят, ако тя не изпитва същите чувства, може би ще се отдръпне, но така и ще бъде по-добре за теб.По-лесно ще я забравиш. :wink:

MiMcHeToOo
09-27-2007, 14:30
кажи и.. така и така после можеш да съжеляваш задето не си и казал.. + тва.. трябва да се рискува :wink:

monityY
09-27-2007, 14:31
признай и :!: др какво може6 да направи6?Само така 6те разбере6 за 4увствата и!!! освен ако не пита6 някой ва6 об6т познат.. ддз :roll:

kobrichka
09-27-2007, 14:46
Ако мислиш,че и тя те харесва поне малко кажи какво чувстваш,защото ако не рискуваш после може да съжаляваш.Но идва и другият момент,ако тя не ти е показала с нищо че те харесва по-добре си замълчи,защото поне ще спасиш приятелството си с нея.Но ти си знаеш най-добре.

Krom
09-27-2007, 14:50
kaji i ... povqrvai mi nqma kakvo da zagubish. shte ti olekni 100%

shining_seduction
09-27-2007, 15:08
това е супер често срещано.. хах.. незнам какво да ти кажа, зависи от милион неща. по скоро недей. или...излезте заедно и си прекарайте деня възможно най добре и вечерта се усамотете на някое романтично място. ако предприеме накакво деиствие...хах, проблема ти е решен. ако остане на приятелска вълна просто се примири ... не си струва риска да останеш без този човек.

Octofunk
09-27-2007, 15:25
Eми гледаи сега, зависи много от това дали ви е силно приятелството или не, както и от колко време се познавате. Ще ти разкажа един мои пример аз как деиствах в една ситуация. Познавахме се с момичето от около една година и за тази година се бяхме горе-долу сближили, но не в такава степен да се виждаме всеки ден, а някъде по 1-2 пъти на седмица. Нещо важно да вмъкна - за всички срещи като приятели (с малко изключения) аз съм и звънял да се видим. По начина, по който винаги се съгласяваше радостно разбрах в един момент, че може би не е безразлична. И така една лятна нощ бяхме сами и пиехме на една пейка ( :mrgreen: ) и аз се престорих, че ме хваща. Почнах по такива "дълбоки" теми и по едно време я попитах "Не мислиш ли, че между нас може да се получи и нещо повече" . Отговора беше "мииии не знам", но повярваите ми, тогава видях в очите й, че просто съм я хванал натясно. И просто я целунах :) . Нататъка е ясно.

Дано съм помогнал, успех! :-)

deathproof
09-27-2007, 16:28
Ami i az imah edin mn dobur fr po koito bqh hlutnala. Sled mn muki re6ih da mu kaja ama ni6to ne stana. Sled 10 min ujasqva6to mul4anie nqkak si zamazah polojenieto i do den dne6en sme blizki i az o6te go draznq kak me otrqza brutalno i se zaqjdam :)

oziato
09-27-2007, 17:22
PROBVAI NO OPITAI PRI SI4KI SLU4AI DA OSTANETE PRIQTELI

VIP_SIMONA
09-27-2007, 18:10
И да не й казваш, в един момент тя ще усети, че изпитваш нещо повече към нея. uspeh :smt006