PDA

View Full Version : Пластична хирургия



Fluffy^;pp
09-27-2007, 12:51
Не знам дали тук има подобна тема..не намерих просто..и все пак искам да ви попитам какво е мнението ви за пластичната хирургия?Бихте ли се подложили на операция с цел корекция на бюста да речем?Пускам тази тема,защото попаднах на форум ,в който жени обсъждат несполучливите си операции .. >_<за ужасни случай прочетох..та ако имате мнение или информация по въпроса-споделете : )

honey91
09-27-2007, 14:08
Mi az sam za stiga naisina dadeniq 4ovek da ima nujda ot hirurgi4na namesa...aa ne prosto da se vliqe ot modnite tendencii...

KaTinCeTy
09-27-2007, 14:36
Аз определено съм ЗА пластичната хирургия. След като в днешно време се е усъвършенствала до такава степен няма нищо лошо или нередно в това човек да се възползва от нея. А също така някои хора наистина имат нужда да се подложат на пластична операция, това са хора, с ниско самочувствие, за които външният им вид с годините им се е превърнал в комплекс и една пластична операция би им възвърнала самочувствието и удоволствието от живота. Но трябва да се внимава къде и при кого се прави конкретната пластична операция, човек трябва да избира най-доброто особено ако се късае за неговото здравословно състояние, защото има много пластични хирурзи аматьори, които вместо да подобрят дефектите у хората биха влошили нещата и биха създали големи проблеми на пациентите си. А относно въпроса дали бих се подложила на пластична операция...мисля, че нямам нужда от такава и си се харесвам такава каквато съм. Но може би след години бих аи направила операция за корекция на бюста или когато остарея лифтинг, но нищо повече.

tainstvenata
09-27-2007, 14:39
Аз определено съм ЗА пластичната хирургия. След като в днешно време се е усъвършенствала до такава степен няма нищо лошо или нередно в това човек да се възползва от нея. А също така някои хора наистина имат нужда да се подложат на пластична операция, това са хора, с ниско самочувствие, за които външният им вид с годините им се е превърнал в комплекс и една пластична операция би им възвърнала самочувствието и удоволствието от живота. Но трябва да се внимава къде и при кого се прави конкретната пластична операция, човек трябва да избира най-доброто особено ако се късае за неговото здравословно състояние, защото има много пластични хирурзи аматьори, които вместо да подобрят дефектите у хората биха влошили нещата и биха създали големи проблеми на пациентите си. А относно въпроса дали бих се подложила на пластична операция...мисля, че нямам нужда от такава и си се харесвам такава каквато съм. Но може би след години бих аи направила операция за корекция на бюста или когато остарея лифтинг, но нищо повече.
напълно съгласна съм :wink:

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 15:26
Нямам против пластичната хирургия който иска да се подлага на нея и въпреки това аз не бих се подложила намирам се за достатачно красива за да си развалям тялото .Но е добре дошла за хората с ниско самочуствие и тези който не се харесват външно няма лошо в някоя корекциика но също съм и против защото се съсипва тялото всеки човек може да изглежда красив стига да се постарае понякога и 1 обикновен грим би те направил красив и все пак в днешно време това е най-ефикасния начин за разкрасяване .Общо взето като гледам нашите уважаеми звезди сигурно носят не гърди а дини тоест много силикон не така не е хубаво да е малко да е красиво не говоря само за бъоста а за всичко.

secretdream
09-27-2007, 18:56
Подкрепям,ако става въпрос за намеса при хора,които се нуждаят наистина от такава.

sladkish_14
09-27-2007, 19:14
И аз съм за :!: Аз бих се подложила още сега,но нямам представа с кой да се консултирам :-D

CuRly_Doll
09-28-2007, 08:35
Poprincip sam ZA,no az ne bih se podlojila :wink:

*SwEeTy_KiTtY*
09-28-2007, 09:42
Poprincip sam ZA,no az ne bih se podlojila :wink:

И аз така!А не бих се подложила,защото съм страхлива! :-$

Jaffs
09-28-2007, 10:03
По-точно от KaTinCeTy и аз не бих могла да го кажа.

Наистина има хора, при които ниското самочувствие заради външиния им вид им влияе много, дори понякога спира развитието им. Но дори и да не е заради това, ако корекцията на нещо те накара да се чувстваш по-добре и по-сигурен в себе си съм За.
Аз лично на този етап не бих си направила, но кой знае като родя може да увисна и да имам нужда от повдигане на бюста примерно.

pepitaaa
09-28-2007, 10:19
И аз съм за, ако човек ще се чуства по-добре, ако промени нещо в себе си. Всеки сам решава дали ще си направи или не, но за сега не искам да променям нищо в себе си :)

`Death`Whore``
09-28-2007, 10:33
Не съм против нея, но аз не бих си направила пластична операция. Аз съм си аз, обичам да ям и дори да ми направят липосукция, ще прецакам всичко, дори да ми оправят носа, няма да стана по-красива...и сега мъжът ми казва, че съм много красива, аз самата се мисля за красива, защо ми е да си правя операция? А за гърдите...винаги съм мислела силиконовите гърди за много грозни.

Fluffy^;pp
09-28-2007, 11:18
Аз също не съм против пластичната хирургия..и да-бих променила бюста си след време,когато предполагам наистина ще имам нужда..Просто останах потресена от прочетените истории за изключително некадърни хирурзи..Пуснах темата,защото и Пълна промяна предаването ,което стартира по Нова телевизия ме впечатли и ме накара да си задавам въпросите,които задавам и на вас в първия си пост всъщност

`Death`Whore``
09-28-2007, 11:23
Когато го даваха по Фокслайф от полунощ, след всяко предаване се гледах в огледалото и се кефех, че имам хубави черти :smt005

Mooo6no
09-28-2007, 11:27
Ако някое момиче найстина си има някакви комплекси, относно външния си вид или пластичната хирургия я направи найстина красива е добре, но ако е като в повечето случаи след операциите да стане по-грозна или да е същата е супер тъпо.

Само да не стане като в САЩ и други западни страни където хората си правят скъпи пластични операции, за да покажат, че имат толкова пари и същевременно не са по-красиви.

marina star
09-28-2007, 12:59
Не знам дали тук има подобна тема..не намерих просто..и все пак искам да ви попитам какво е мнението ви за пластичната хирургия?Бихте ли се подложили на операция с цел корекция на бюста да речем?Пускам тази тема,защото попаднах на форум ,в който жени обсъждат несполучливите си операции .. >_<за ужасни случай прочетох..та ако имате мнение или информация по въпроса-споделете : )
tvardo za plasti4nata hirurgiq!!!!me4ta mi e sled vreme da imam dostata4no vazmojnosti za da korigiram vsi4ko koeto ne mi haresva,vapreki 4e sam gledala kak proti4at samite operacii i kolko gnusno e vsi4ko,pak bih go napravila

Axel_f
09-28-2007, 17:10
И аз съм твърдо ЗА. Даже съм решила, че ще си правя ринопластика и липофилинг или нещо такова...Ама едва ли ще стане скоро,защото наще не са особено очаровани, нали "тяхното гардже е най-хубаво" :x Ама никой не може да ме разубеди,просто въпрос на време,ако не на средства :wink: За съжеление обаче в БГ пластичната хирургия е "риск печели, риск губи" ,а некъдърните лекари остават безнаказани естесвено,пък и никой не е застрахован от усложнение или нежелана реакция на организма :smt009

ПП Форума е www.tialoto.bg нали?Там има цял раздел за пластичната хирургия. Доста е интересен :wink: