PDA

View Full Version : Постоянни издънки в любовта или поредната история от раздела



ThankYouVeryMuch
09-27-2007, 13:03
Ето моята история, който няма работа нека почете малко, за да не се чувствам сякаш съм го писал напразно. :lol: По начало всичко това, което ще споделя ще изглежда доста банално за някои, при наличието на много такива теми като тази.
До тук вече сигурно се досетихте, че може би става отново става въпрос за едно от онези момчета, дето ще сподели как няма никакъв късмет с момичетата. Ами познахте :D Така си, на 17 години съм и никога не съм си имал гадже, за целувки или секс да не говорим. Този факт вече доста почна да ме комплексира защото на тези години вече е нормално да се притесняваш за това дали ти има нещо, как така толкова време никоя не те е забелязвала и дори заговаряла. Нямам си идея от къде да започна да изреждам всички причини за това. Понякога ги чувствам и понякога ги преодолявам, но пак не успявам да привлека някое момиче. Моите минуси
са срамежливостта както липсата на подход към нещата. С времето разбрах, че в днешно време нито една от тактиките ми не е подходяща. Момичетата днес, не че знам дали и преди е било различно, но явно вече никоя не се впечатлява от кавалерство и нежност. Момичета са ми казвали, че проблема ми е че често пъти реагирам като жена, което ги дразни. Какво имат предвид, смятат за педалско вежливото и кавалерско отношение ? :? Не го правя в такава степен, че чак да е банално или дразнещо. Но както и да е, явно в този аспект оставам не разбран, а пък преди си мислех, че това е подходящ подход...
Наблюдавам връсниците си, изглежда колкото по самоуверено и пряко намекнеш на момиче за това, че те привлича толкова повече има шанс тя се хване на въдицата. Ама нещо не съм такъв човек, вече споменах че съм срамежлив, а когато се опитам да действам така сякаш съм не естествен. А това момичета сякаш винаги го усещат. Как го правят и аз не знам, но май рекламата на Спрайт е права. Май е обичайно да те отбягват като усетят, че си отчаян дори да прикриваш това с всички възможни начини. Е опитвам се да изглеждам самоуверено и не става. После пък ставам прекалено чувствителен, когато ме отрежат. Кофти чувство е да си мислиш, че щом една те отреже всички други ще направят така, но обикновено за това си мисля. Пък и така става за жалост. Явно колкото по-чувствително е едно момче, толкова повече момичета отбягват компанията му. Всички иначе казвате, че оничате чувствителните и по-свитичките, ама все излизате с
"лошия тип". Онези дето само ви мачкат, е не чак да ви унижават, но да се държат с вас сякаш сте им вещ. А към това отношение хем веднага ви привлича и веднага тръгвате с въпросния лош батко, хем дни по-късно късате след като ви е употребил, хем на същия ден онзи тип веднага е намазал с друга. Не ви разбирам, сигурно всичко се свежда отново до секса, както повечето считате, че е и при мъжа, хем обичате да се правите на толкова недостъпни понякога. Но може би номера да се правите на недостъпни е само пред момчета като мен, за да може по лесно да се отървете от нас. Пък иначе за всики останали "лоши" момчета веднага сте достъпни. Ох, съвсем се обърках. Нека някое момиче, което желае да разкрие тайната на това поведение да ни разясни на нас господата, тези като мен. Каква всъщност е цялата философия да накараш едно момиче да те хареса?
Къде е моята грешка, счита се за симпатичен, нямам комплекс от външния си вид, мога да разсмивам момичетата, но ако искам нещо повече от приятелство с момиче не знам как да о поискам. Или пък момичета обикновено считат за странно едно момче да е по-чувствително. И пиша всичко това не просто защото искам да знам какво всъщност би вкарало едно момиче в леглото. Просто искам да разбера какво ми липсва, освен това което изброих и са си чисто мои заключения, които дори не знам дали са верни, за да си намеря момиче, ако ще просто да е с мен дори не заради секс-а, а просто за да
имам едно красиво същсество до себе си, което да ме радва...
Може би съм просто все още едно голямо хлапе и си нямам представа как стават работите, но не ми се струва чак толкова сложно. Поне искам да си помогна за вбъдеще, ако имам проблем сега, да го изгладя постепенно. Няма значение това, че съм на 17. Вече не обръщам голямо значение на възрастта, въпреки че от време на време имам комплекси от това. Ама не мисля, че ще изпусна влака. Ако ще и на 19 да стана и чак тогава да си хвана гадже, поне да знам как да се усъвършенствам до тогава.

Ами не знам какво повече да изпиша по въпроса, поне се надявам да науча нещо, от което да имам полза.

GregoryHouse
09-27-2007, 13:17
Хмм имаш доста верни заключения в поста си...и аз не ги разбирам момичетата...все искат някой кретен с празна глава пред някй които ги разбира...а после пишат теми из форума...иди ги разбери. Аз съм възпита от родителите си доста добре но това никой не го забелязваше(с едно малко изключение) и затова реших да се правя на гЪзар...е да ама нещо така не съм себе си и не става ...аз не се възприемам...и ся предпочитам да съм си както преди...съвсем обикновен...и за какво ви разказвам личните си премеждия ли ?! Защото като обикновен чувствителен човечец намерих 2 гаджета,а като "гЪзар" си намерих само празноглави барбита...
Просто бъди себе си пич.

Navixo
09-27-2007, 13:27
Гледай са пич, освен да покажеш че си кавалер трябва и да покажеш че си мъж и че можеш да се държиш като мъж. Тва дето го каза за "лошия" тип въобще не е така, не се държат с момичетата като вещ, това че не ги обливат в прегръдки и целувки не означава че са лоши.

Според мен проблема е в това че те е срам и че очакваш момичетата да направят първата крачка.

Стегни се, престани да се лигавиш, стига си бил "чуствителен", и ше си намериш някоя.

Aggressive Perfector
09-27-2007, 13:49
Хмм имаш доста верни заключения в поста си...и аз не ги разбирам момичетата...все искат някой кретен с празна глава пред някй които ги разбира...а после пишат теми из форума...иди ги разбери. Аз съм възпита от родителите си доста добре но това никой не го забелязваше(с едно малко изключение) и затова реших да се правя на гЪзар...е да ама нещо така не съм себе си и не става ...аз не се възприемам...и ся предпочитам да съм си както преди...съвсем обикновен...и за какво ви разказвам личните си премеждия ли ?! Защото като обикновен чувствителен човечец намерих 2 гаджета,а като "гЪзар" си намерих само празноглави барбита...
Просто бъди себе си пич.

Не е така, човек. Не търсят "празноглав кретен", а търсят някой, който не му омекват колената като ги види, и на който реално не му пука дали тази вечер ще си легне с момиче или не.

zorri
09-27-2007, 13:56
Здрасти... И аз немога да ти отговоря конкретно на въпроса... Просто има момчета, които предразполагат някои момичета да са повече приятели с тях, отколкото нещо повече.. Имам приятел (чувствам го като брат .. и той мен като сестра.. нищо повече).. с който много пъти сме си говорили на тази тема.. и при него е имало такива случаи.. Нз.. смисъл всеки път когато се опитва да си намери сериозна приятелка, момичетата му казват, че на искат да са с него, защото просто не искат да го наранят.. Смисъл, когато нещата започват да се задълбочават прекратяваш връзката, колкото и гадно да ти е после.. защото няма вечни неща... пък и после ще боли още повече... Нз... Опитай се да предразположиш дадено момиче.. .ДА не си говорите както приятели... .. нЗ.. Трудно ми е да те посъветвам нещо, просто защото и аз нямам много опит по този въпрос... Но при мен някакси се получава.. нз.. Опитай се дда излизаш повече... Да контактуваш с дадено ммомиче по дълго.. . говорете си по най-различни теми.. ще те посъветвам да не се хващаш с някое скоро скъсало с предишния си момиче.... Просто пак ще си... "кошчето за душевни отпадъци".. Или другия вариант.. Хвани си кака да те отрака.. По големите са по зрели.. макар и да има и такива като мен.. по- малки но да знаят какво искат и какви са..... :).. късмет

oziato
09-27-2007, 17:58
problema ti e qsen .kavalerstvoto ne e si4ko.trqbva da si nesto kat "sportno -elegantna dreha".ako ne me razbirash ti go kazvam napravo-trqbva da si kavaler,to4en,da moze da se rtaz4ita na teb,i da ne se vla4ish sled nqkva det dori ne i puka za teb.trqbva da q razsmivash i nai vaznoto ne samo da i kazvash kolko q obi4ash(stot na tva svalka ne moe da se kae) a trqbva da napravish taka 4e da te haresa,kato mine vreme q kanish na srestai posle si go znaesh.kazvam ti ima nqkvi principi(kato povedenie)prosto se otpusni i neka kupona da te4e drugoto si idva na mqstoto

HouseSoul
09-27-2007, 18:16
Според мен ти трябва повечко самочувствие, направи нещо за да си го повдигнеш, примерно тръгни на фитнес пък ако ще и резултатите да са минимални просто да знаеш че правиш нещо по тялото си.Чети списания и тем подобни, интересувай се малко от мода,купи си някои яки дрешки а..у... промени си прическата независимо каква ти е била досега, просто да имаш някаква промяна по себе си, поговори с някоя приятелка за това кое я привлича в едно момче и вземи някои съвети ... Това са моите съвети, не те задължавам да се вслушваш в тях, това си е лично твое решение ... :roll: 8)