PDA

View Full Version : какво е това



desi`sf
09-27-2007, 13:07
привет на вси4ки :smt006
на 18 съм и преди около 6 месеца се запознах с едно мом4е на 26 по 4ата
след това се видяхме на живо
От начало бяхме добри приятели аз му споделях болката си защото то4но тогава с бившия се бяхме разделили и той ми беше добър приятел бършеше ми сълзите защото знаеше 4е все още не мога да забравя бившия.Прояви търпение и разбиране аз знаех 4е ме харесва няколко пъти ми го е намеквал и показвал
Тръгнахме но аз осъзнах 4е това не трява да продължава и искам да скъсаме при4ините са доста но една от тях е 4е в момента не искам да мисля за мом4ета на този етап .просто искам да съм сама
И тогава той ми се расърди 4е го зарязвам
и вчера в 4ата ми писа че вси4ко между нас било една постановка с една единствена цел и аз не съм я разбрала
каза 4е съм вила тъпа
а преди 2 седмици беше влюбен в мен и казваше 4е съм мн сладка и мили4ка и ще бъде с мен защото много болка съм преживяла а той иска да съм щастлива
Та ... според вас наистина ли е било лъжа това между нас или наро4но го прави за да ми е гадно ](*,) ](*,)

ThankYouVeryMuch
09-27-2007, 13:18
Ами да, прав е за "постановката". Половин година си му вдъхвала надеждата, че ще забравиш за предишния си приятел и ще тръгнеш с него. Разбирай, че той е хвърлил време и надежди в теб и така директно си му казала, че нямаш нужда от него, че той се е убидил. Все пак човека е сериозен, на 26 години няма повече време да се занимава с детски мозък. Както и да го погледнеш, на 18 ти имаш съвсем различни нужди от човек на 26. 8 години разлика никак не са малко и докато той си е мисле, че с теб между вас може да има нещо сериозно, ти си го разигравала буквално.

thefreak
09-27-2007, 13:19
Е все пак не всички момичета узряват с годините а?
Хах ти досега щом не си осъзнала какво е, ние какво да ти казваме...

GregoryHouse
09-27-2007, 13:20
Оооо повярвай ми в момента иска да ти е много гадно както му е станало на него когато си го резнала......да личен опит....

`Death`Whore``
09-27-2007, 13:21
Ами да, прав е за "постановката". Половин година си му вдъхвала надеждата, че ще забравиш за предишния си приятел и ще тръгнеш с него. Разбирай, че той е хвърлил време и надежди в теб и така директно си му казала, че нямаш нужда от него, че той се е убидил. Все пак човека е сериозен, на 26 години няма повече време да се занимава с детски мозък. Както и да го погледнеш, на 18 ти имаш съвсем различни нужди от човек на 26. 8 години разлика никак не са малко и докато той си е мисле, че с теб между вас може да има нещо сериозно, ти си го разигравала буквално.
Много рядко цитирам...тук ще добавя само, че постановката не е била от негова страна. Ако изпитваше чувства към него, нямаше да "не искаш да се занимаваш с момчета". А и на съществата с Тъпи пръчки на 26 години им се казва "мъже".

sasha_90
09-27-2007, 14:10
Когато сте тръгнали той си е мислил,че наистина изпитваш нещо.Като си го зарязала си доказала точно обратното.Възможно е така да ти е казал за да ти бъде гадно-както на него му е било.

MiMcHeToOo
09-27-2007, 14:28
еми да най-вероятно иска да види как го е боляло и него.. колкото до тебе - не си постъпила правилно като си тръгнала с него... трябвало е да се изясниш със себе си и тогава, но всеки човек прави грешки нали ;)

Maiden`Fenka
09-28-2007, 10:52
иска да ти е гадно както на него му е

flowerlina
09-28-2007, 11:24
иска да ти е гадно както на него му е
Дам

RaLkb
09-28-2007, 11:51
Nai veroqtno go e kazal za da se pochustvash gadno i da te uniji taka kakto ti si napravila s nego.Ne te uprekvam za tova mnogo dobre razbiram kak se chustvash i mislq che si postupila pravilno kato si go zarqzala.Da malko e egoistichno poneje toi se e opital da ti pomogne da zabravish bivshi q si a nakraq ti si mu bila shuta no...shtom ne si se chustvala dobre s nego nqma smisal da lbjesh nego i sebe si nali...ne se vprqgai tolkova shte mu mine a pak tva che ti e kazal che si tbpa savsem v stila na edno naraneno momche. :P

monityY
09-28-2007, 15:57
ХАХА.. тоя ти го връ6та за тфа 4е си го зарязала..

Iv4eTy
09-28-2007, 16:26
Според мен не е било постановка, просто като си го зарязала му е станало много кофти и за да не изглежда смешен, че се е влюбил изкарва всичко така, че той си е играл с теб. Но ако беше така нямаше толкова време да се занимава с теб...

N0_feAR
09-28-2007, 16:48
Аз виждам 2 варианта: или те е използвал за да постигне целта си (знаеш коя) или в момента му е толкова гадно, че иска направо да ти го набие в очите. Струва ми се че просто е наранен и един вид "се защитава" като говори по този начин....не знам

koalka
09-28-2007, 17:08
Нарочно го прави, поне според мен.Ако му е пукало като го зарязваш, значи може да си сигурна, че е заради това.