PDA

View Full Version : Приятелите или гаджето - вечната дилема, кой ще победи???



coteto
09-27-2007, 14:14
Priqtelite ili Gadjeto ve4nata dilema koi 6te pobedi???
Ako trqbva da izbiram az bix izbrala gadjeto si(koeto go nqmam ve4e)spored men priqtelite si gi ima ve4no no lubovta ne e ve4na.
pi6a tazi tem za6toto biv6iq mi si izbra tapite priqteli i za tva.



izvinqvam se za latinicata ama kompa mi e my ima ne6to i ne moga da pi6a na kirilica.

thefreak
09-27-2007, 14:17
Мъдро е избрал.

coteto
09-27-2007, 14:21
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?

MiMcHeToOo
09-27-2007, 14:24
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?

понякога да.. ние не те познаваме, не познаваме и гаджето ти, за да ти кажем дали си е заслужавало да избере тях пред теб.. колкото до мен.. ако стане такава дилема.. мисля, че все пак ще успея да намеря баланса и да си имам и най-добрата приятелка и гаджето..

thefreak
09-27-2007, 14:26
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?
Не. Ще ги имам и двете.
Ти си глупавата щом си го накарала да избира.

coteto
09-27-2007, 14:26
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?

понякога да.. ние не те познаваме, не познаваме и гаджето ти, за да ти кажем дали си е заслужавало да избере тях пред теб.. колкото до мен.. ако стане такава дилема.. мисля, че все пак ще успея да намеря баланса и да си имам и най-добрата приятелка и гаджето..
ne az prosto dadox primer sas sebe si no pitam i vie kak 6te napravite

monityY
09-27-2007, 14:28
за всеки е разли4но.. за някои най важни са фр-тата за др гаджето.. но зависи,и приятелите не са ве4ни,както и любовта..понякога си струва да избере6 приятелите си,но друг път гаджето,зависи кой заслужава пове4е,и кой оби4а6 пове4е.. аз ли4но истински приятели нямам,като се замисля не съм и имала... истинска сериозна връзка с мом4е с което да се оби4аме,любовта ни да е споделена съ6то съм нямала.. така4е нЗ кое от 2те бих избрала.. за момента нито едното... :roll:

MiMcHeToOo
09-27-2007, 14:31
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?

понякога да.. ние не те познаваме, не познаваме и гаджето ти, за да ти кажем дали си е заслужавало да избере тях пред теб.. колкото до мен.. ако стане такава дилема.. мисля, че все пак ще успея да намеря баланса и да си имам и най-добрата приятелка и гаджето..
ne az prosto dadox primer sas sebe si no pitam i vie kak 6te napravite

аз ти казах.. ще постигна някак си баланса.. няма начин да няма начин ;)

koalka
09-27-2007, 14:32
Да, може би приятелите ще са вечни, ако не ги пренебрегваш и се виждате веднъж на един месец. :wink: Определено ще се отдзалечат от теб.Именно затова не трябва да го правиш, защото любовта не е вечна и не си струва да зае****ш приятелите си.

coteto
09-27-2007, 14:36
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?
Не. Ще ги имам и двете.
Ти си глупавата щом си го накарала да избира.
i ne sam go karala da izbira a toi skasa s men zaradi priqtelite na teb bi li ti bilo xybavo ako i na teb ti se sly4i togava koi 6te izbere6 aaaa
mislq si 4e sq vsi4ki ste po4nali da se zaqjdate s men samo vi pitam i spodelqm .krai na temata
ZAKLU4ETE Q

kobrichka
09-27-2007, 14:37
Лично аз ще се опитам да намеря баланс между двете.И приятелите и гаджето са съвсем различни неща,ако наистина обичаш гаджето си и имаш истински приятели повярваи винаги ще успееш да запазиш и двете.
А що се отнася до теб,не разбрах ти ли си го накарала да направи избор между теб и приятелите му?
coteto никои не се заяжда с теб,ти задаваш въпрос,а ние ти отговаряме.А след като той е избрал приятелите си вместо теб няма какво да го съдиш,така е преценил така е направил.А щом е направил този избор,значи не те е заслужавал,защото ако наистина държеше на теб щеше да намери решение без да се налага да избира.

coteto
09-27-2007, 14:40
Лично аз ще се опитам да намеря баланс между двете.И приятелите и гаджето са съвсем различни неща,ако наистина обичаш гаджето си и имаш истински приятели повярваи винаги ще успееш да запазиш и двете.
А що се отнася до теб,не разбрах ти ли си го накарала да направи избор между теб и приятелите му?
ne sam go karala da izbira a toi eisq skasa s men zaradi priqtelite si

Slave4You
09-27-2007, 14:41
Според мен зависи от гаджето и отриятелите. Ако ходиш с някой от 1 седмица няма смисъл да си губиш добрите приятели за някой който едва познаваш И обратното-добрите приятели трябва да те разбират и не бива да се сърдят ако искашда прекараш време с твоя човек. Накратко всеки трябва да прави компромиси-и ти,и гаджето,и приятелите. Трябва сам да прецениш дали си струва тези компромиси.

MiMcHeToOo
09-27-2007, 14:41
Лично аз ще се опитам да намеря баланс между двете.И приятелите и гаджето са съвсем различни неща,ако наистина обичаш гаджето си и имаш истински приятели повярваи винаги ще успееш да запазиш и двете.
А що се отнася до теб,не разбрах ти ли си го накарала да направи избор между теб и приятелите му?
ne sam go karala da izbira a toi eisq skasa s men zaradi priqtelite si

е как така ?! да не би приятелите му да са му казали "избирай м/у нас и нея !?" или те не са те харесвали !? обесни малко повече

VeSna
09-27-2007, 14:44
Priqtelite ili Gadjeto ve4nata dilema koi 6te pobedi???
Ako trqbva da izbiram az bix izbrala gadjeto si(koeto go nqmam ve4e)spored men priqtelite si gi ima ve4no no lubovta ne e ve4na.
pi6a tazi tem za6toto biv6iq mi si izbra tapite priqteli i za tva.



izvinqvam se za latinicata ama kompa mi e my ima ne6to i ne moga da pi6a na kirilica.

Aко гаджето ми ме накара да избирам - ще си избера приятелите (защото един вид ме кара да се разделя с едно от двете - приятелството или любовта), ако приятелите ми ми кажат избираи или излизаш с нас ии с него - ще избера него, защото в случея те ме ограничават, а аз мразя ограниченията...

coteto
09-27-2007, 14:45
Лично аз ще се опитам да намеря баланс между двете.И приятелите и гаджето са съвсем различни неща,ако наистина обичаш гаджето си и имаш истински приятели повярваи винаги ще успееш да запазиш и двете.
А що се отнася до теб,не разбрах ти ли си го накарала да направи избор между теб и приятелите му?
ne sam go karala da izbira a toi eisq skasa s men zaradi priqtelite si

е как така ?! да не би приятелите му да са му казали "избирай м/у нас и нея !?" или те не са те харесвали !? обесни малко повече
ne 4e nqkoi go e karal da izbira ami za6toto te sa kato xieni vkop4ili se v nego iskat da e postoqnno s tqx i prosto ni zavijdat i gledat kak da ni razdelqt i go pravqt yspe6no za 3 pat mislq 4e

gPa3HuTeJl
09-27-2007, 14:46
[b]Епа момчето е направил правилното решение... поне за мене и аз така бих пост1пил... защо? - ми...лично мое мнение..

thefreak
09-27-2007, 14:51
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?
Не. Ще ги имам и двете.
Ти си глупавата щом си го накарала да избира.
i ne sam go karala da izbira a toi skasa s men zaradi priqtelite na teb bi li ti bilo xybavo ako i na teb ti se sly4i togava koi 6te izbere6 aaaa
mislq si 4e sq vsi4ki ste po4nali da se zaqjdate s men samo vi pitam i spodelqm .krai na temata
ZAKLU4ETE Q
Едва ли някога ще ме зареже някоя заради приятелките си. Трябва да е доста тъпо парче, защото нито съм ревнив, нито обсебващ. Давам голяма свобода. Но това на страна.
А аз мисля, че ти си го накарал да избира, макар и косвено, и човека си е казал: "Еми то по добре приятелите, откокото тая"

find_m3
09-27-2007, 14:54
Priqtelite ili Gadjeto ve4nata dilema koi 6te pobedi???
Ako trqbva da izbiram az bix izbrala gadjeto si(koeto go nqmam ve4e)spored men priqtelite si gi ima ve4no no lubovta ne e ve4na.
pi6a tazi tem za6toto biv6iq mi si izbra tapite priqteli i za tva.



izvinqvam se za latinicata ama kompa mi e my ima ne6to i ne moga da pi6a na kirilica.

мацка кви ги дрънкаш бе това ,което каза е причина НЕ за да избереш гаджето ,а ПРИЯТЕЛИТЕ.Помисли малко като си оставиш и приятелите и "любовта ,която не е вечна" се изпари с кво оставаш? #-o =;

lilit_666
09-27-2007, 17:37
Мъдро е избрал. za6to misli6 taka kakvo gotov si da jertva6 jenata/momi4eto /lubovta zaradi tqx taka li?
Не. Ще ги имам и двете.
Ти си глупавата щом си го накарала да избира.
Браво,браво!Точно така!!!

secretdream
09-27-2007, 18:34
Ако приятелите са истински,а гаджето те обича/ти обичаш,не се налага да се избира...

sexy_for_you
09-27-2007, 19:22
Смятам,че мога да имам и двете(ако имам гадже де) и не бих зарязала едното заради другото.

marto16
09-27-2007, 19:42
Ako priqtelstvoto e istinsko,ako priqtelqt e istinski,ako toi bi napravil vs za teb i ti za nego dori i v nai-trudnite momenti,nikoi ne moje da go pobedi ili razvali.Nito gadjeto,nito semeistvoto...NIKOI!!! "Za putka ne stavai putka"

deathproof
09-27-2007, 20:27
Ами аз много уважавам приятелството. Уважавам своите приятели и тези на гаджето ми. Той никога не би ме накарал да правя такива избори, нито би се ядосвал ако излизам често с приятели. След почти година повечето ни познати са общи де, аз съм в добри отношения с неговите другари излизаме си заедно и няма никакъв проблем. Ако се наложи да избирам значи пича не ме цени достатъчно, за да се съобразява с мен и съответно е вън от играта :)

miloto_girl_4e
09-27-2007, 20:30
На мен до сега не ми се е налагало така да избирам, но винаги съм си била по-близка и съм се доверявала на 100% единствено на гаджето си(изключвам само един страшно близък приятел), просто, защото при мен гаджетата се задържат повече, отколкото "приятелите" ми :lol: :lol: :lol:

PINK_FLoyD
09-27-2007, 20:30
Приятелството е къде къде по-ценно.Ако някоя е толкова нагла и проста да ме накара да избирам между двете ще и тегла една и ще ме е било срам,че съм и обърнал внимание :smt005 :smt005

hahavteen
09-27-2007, 20:38
Az si mislia 4e bih izbrala liybovta(ako vruzkata e naistina seriozna de ne niakvi mimoletni za po 4-5 meseca). Bih izbrala nego za6toto sled kato sme zaedno zna4i toi mi e i priatel i liybovnik i iskam da budem zaedno dulgi godini.Az mislia 4e priatelstvoto e tova koeto otminava a liybovta ostava za6toto vse pak ne me4tae6 da prekara6 starinite s priatelite si a s 4oveka koito obi4a6.Osven tova priatelstvoto moje da se prekusne za izvesten period ot vreme i kogato otnovo podnovite kontakt ne6tata da sa si su6tite kato predi dokato tova v liybovta ne stava.

Estestveno v tvoia sly4ai postupkata my e napulno logi4na kato se ima predvid 4e e na ne pove4e ot 16-17 i tova koeto tursi na tozi etap sa zabavlenia i novi izjiviavania a ne seriozna vruzka koiato spored negovite predstavi go ograni4ava. :roll:

MoHuTo
09-27-2007, 21:04
Гаджето е до един момент, а приятелите за много повече...и по принцип съм на този принцип но напоследък, нещо се обръщат нещата....гаджето ми сякаш стана най-добрия ми приятел..с него споделям повече отколкото с всеки друг :roll:

sladko_dete
09-27-2007, 21:09
Аз горе долу прекарвам свободното си време по равно с моите приятелки и с моито сладурче, защото и на тях и на него държа и ако ги загубя и нещо ще ми липсва...
Пп: Ако си искала той да е нон стоп с теб е нормално неговите приятели да негодуват срещу теб

coteto
09-28-2007, 06:57
Няма приятели,естествено,че приятелката си за нея бих ги зарязал до един всичките(който ги нямам хах)!
az ne samo 4e ve4e nqmam priqtel ami i priqteli po princip nqmam ](*,)

coteto
09-28-2007, 07:02
Az si mislia 4e bih izbrala liybovta(ako vruzkata e naistina seriozna de ne niakvi mimoletni za po 4-5 meseca). Bih izbrala nego za6toto sled kato sme zaedno zna4i toi mi e i priatel i liybovnik i iskam da budem zaedno dulgi godini.Az mislia 4e priatelstvoto e tova koeto otminava a liybovta ostava za6toto vse pak ne me4tae6 da prekara6 starinite s priatelite si a s 4oveka koito obi4a6.Osven tova priatelstvoto moje da se prekusne za izvesten period ot vreme i kogato otnovo podnovite kontakt ne6tata da sa si su6tite kato predi dokato tova v liybovta ne stava.

Estestveno v tvoia sly4ai postupkata my e napulno logi4na kato se ima predvid 4e e na ne pove4e ot 16-17 i tova koeto tursi na tozi etap sa zabavlenia i novi izjiviavania a ne seriozna vruzka koiato spored negovite predstavi go ograni4ava. :roll:
i az sam s teb v tova otno6enie za lubovta i priqtlite ama ne mojax da go obqsnq na drygite. :smt011 :smt010
ami toi ne e takav da xodi i da tarsi.................... i nie s nego sme ot mn vreme zaedno ima nqma po4ti 4 god taka da e kaje(e malki prekasvaniq 6toto i dr pat e kasal s men ama nz )

glezan4e
09-28-2007, 09:05
priqtelite sa nai-vajnoto ne6to za men... i ne bih gi prenebregnala zaradi kogoto i da bilo... dori zaradi gadjeto... za6toto te sa tezi koito 6te te podkrepqt kogato skysate (eventualno)

Шпинки
09-28-2007, 10:06
Еми зависи си от приятелите,но ако ти е повече от термина "най-добър приятел,приятелка" (имате някаква много специална връзка помежду си) със сигурност трябва да избереш него,защото любовта според мен е мигновенно чувство,докато приятелите са тези,които винаги ще бъдат с теб.Всичко в живота е един огромен и скучен кръговрат,докато приятелите остават с теб през този кръговрат :-) Все пак аз се опитвам да поддържам равномерни отношения и между "най-добрата си приятелка" (чувствам я като нещо много повече,но все още не съм намерила думи за нея,сори :( ) и между гаджето си,защото те са хората,които изграждат и мен,и моето творчество ;) Софе,Хрисе,обичкам ви! :)

sentient_
09-28-2007, 10:19
[quote="coteto"]Priqtelite ili Gadjeto ve4nata dilema koi 6te pobedi???
Ako trqbva da izbiram az bix izbrala gadjeto si(koeto go nqmam ve4e)spored men priqtelite si gi ima ve4no no lubovta ne e ve4na.
Imenno!!! Nikoga ne trqbva da prenebregva6 priqtelite si stiga da sa istinski de! zaradi kogoto i da e bilo
Priqtelq ti qvno go znae tva i e napravil pravilniq izbor

SuNsEt
09-28-2007, 15:16
зависи от гаджето...ако трябва да избирам,ще избера приятелите...бсъщност веднъж ми се беше слу4ило да го правя...избрах гаджето,а той после се оказа неода4ник...приятелите ми ми казваха да го оставя ,но нали знаеш...любовта е сляпа :lol: Без приятели поне аз съм нищо :wink: Гаджето мога да си го намеря по всяко време :lol: