PDA

View Full Version : въпрос за стачката



namina
09-27-2007, 14:31
Здравейте.....така.....и аз да питам нещо.
:-D
да питам другата седмица дали продължават стачките?
щото ако продължават и при нас ще има ама се чуда дали продължават другата седмица или повече няма да има?
е?дали знаете? :)

My_Dear
09-27-2007, 14:34
За всяко даскало е различно.
Защото стачката по всяка вероятност ще продължи минимум и другата седмица.
Но някои учители имат право да се откажат. Даже някои вече го направиха. Парите им трябват и не могат да си позволят да продължават да стачкуват.

tainstvenata
09-27-2007, 14:35
Всяко училище си решава май за нашето знам,че сигурно ще продължат но има време .. ще се разбере в последният момент :wink:

namina
09-27-2007, 14:39
да мерси.
въпроса ми беше дали продължава със сигурност,защото наще даскали били подали документи но били ги подалали късно,и ако има
и другата седмица стачка със сигурност и при нас ще има.
мерси за отговорите. :) :roll:
ако искате можете да заключите темата. :-) :wink:

09-27-2007, 18:25
taka bih iskala da znaq dali nqkoi znae ne6to za sta4kite v ruse i po to4no za angliiskata gimnaziq blagodarq vi predvaritelno :)

namina
09-27-2007, 18:28
taka bih iskala da znaq dali nqkoi znae ne6to za sta4kite v ruse i po to4no za angliiskata gimnaziq blagodarq vi predvaritelno :)




по сведение 85% от училищата в цяла БГ стачкуват даже и повече нащо ще стачкуват другада седмица сигурно и ващо щото стачката продължава!

secretdream
09-27-2007, 18:42
Новините...от там ще се разбере.

Днес попаднах на два автобуса,препълнени с учители,пред Народната библиотека се бяха струпали стотици,някакъв митинг имало из центъра,разбрах.

sexy_for_you
09-27-2007, 19:28
Дано вече да учим нормално от понеделник.Това на нищо не прилича.Прави са,ама ние не сме виновни да ни скъсяват ваканцията заради прищевките на даскалите!

real-girl
09-27-2007, 19:33
Дано вече да учим нормално от понеделник.Това на нищо не прилича.Прави са,ама ние не сме виновни да ни скъсяват ваканцията заради прищевките на даскалите!
Е,не точно прищевки...та те са в пълното си право. Само дето наистина не е нормално това,което се получава-струпване на непредаван материал,по-голямо натоварване за по-нататък...дано се разрешат нещата. Аз не знам до кога ще продължава стачката...

namina
09-27-2007, 19:37
..та те са в пълното си право. =D>

bqsna_teenagerka
09-27-2007, 19:39
Дано вече да учим нормално от понеделник.Това на нищо не прилича.Прави са,ама ние не сме виновни да ни скъсяват ваканцията заради прищевките на даскалите!
Е,не точно прищевки...та те са в пълното си право. Само дето наистина не е нормално това,което се получава-струпване на непредаван материал,по-голямо натоварване за по-нататък...дано се разрешат нещата. Аз не знам до кога ще продължава стачката... :? :? :? :? :?

GossipGirl89
09-27-2007, 21:08
Не знам ама неска чух едни от нащо даскало да си говорят: "Какво ще правиме другата седмица като няма да се учи" тъй че... има вероятност в нащо даскало да започне стачка. Доколкото разбрах немската от другата седмица също са в стачка... :? Леле хора, дайте верно и ние да направиме нещо,защото ще стане много кофти...

krem4et0
09-28-2007, 06:46
По молба на авторката темата се заключва!