PDA

View Full Version : Оставка! Оставка!



mon4eto
09-27-2007, 16:19
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Shadow_Walker
09-27-2007, 16:32
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

ArTanDra
09-27-2007, 16:35
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

Кажи ми един дето става? :lol: Аз предлагам да свалим цялото правителство :-({|= Събираме пари за оръжие и ще ги гърмим. А ако искате по интелигентно ще ги обесим пред Народното събрание :-D

namina
09-27-2007, 16:53
ЗА СЪМ!


Това са нашите учители,вярно ,е че има някои,които НЕ ЗАСЛУЖАВАТ увеличение,но поне едно 70% от нашите даскали заслужават 100% увеличение и аз предлагам да ги подкрепиме!
трябва да се свали министара от власт!
трябваше отдавна да го свалят този глупак,защото той,неговите подтчинени те и техните семейства а и изобщо сички "ВИСШИ СИЛИ"
си пълнят гушите,а после казват,че за нашите лекари,учители и...т...н...
че нямало пари да им увеличат заплатите,аз мисля,че отдавна трябваше тоя мoшенник да го махнат от властта,и сега вече трябва да се направи нещо ,за да се свали!
на нас ни трябват повече хора като БОЙКО БОРИСОВ!
само той се оказа свестен,сички други са пълни боклуци!

sweet sac®ifice
09-27-2007, 17:10
Принципно всичките не стават, но въпроса е
кой ги е избрал... :wink: И като си отговорите на този въпрос
ще разберете, че няма място за недоволство...
въпреки, че всичко е нагласено.

namina го е написала доста добре, но стигаме
до извода, че ни трябва ново правителство...


И като гледам всики ще почват да стакуват :lol:
Може и ние да се присъединим,
щото после ще ни го изкарат това време
през, което стачкуват през ...... носа....

BlueSky
09-27-2007, 17:19
ЗА СЪМ!


Това са нашите учители,вярно ,е че има някои,които НЕ ЗАСЛУЖАВАТ увеличение,но поне едно 70% от нашите даскали заслужават 100% увеличение и аз предлагам да ги подкрепиме!
трябва да се свали министара от власт!
трябваше отдавна да го свалят този глупак,защото той,неговите подтчинени те и техните семейства а и изобщо сички "ВИСШИ СИЛИ"
си пълнят гушите,а после казват,че за нашите лекари,учители и...т...н...
че нямало пари да им увеличат заплатите,аз мисля,че отдавна трябваше тоя мoшенник да го махнат от властта,и сега вече трябва да се направи нещо ,за да се свали!
на нас ни трябват повече хора като БОЙКО БОРИСОВ!
само той се оказа свестен,сички други са пълни боклуци!
Съгласен съм с всичко ДО частта в която се споменава Дон Бойко Борисов :?

Loshotia
09-27-2007, 17:40
Познайте какво! И аз съм ЗА! Знаете ли... днес ми се наложи да съм в училище, защото посрещахме някакви холандски учители. Видях се с учителите ми и трябва да ви кажа, че някои от тях плачеха. Никога не съм се чувствала толкова гадно както, когато ги видях. Казах им това, което мисля за стачката и то не, за да ги успокоя, а защото това наистина мисля. Наистина- достоен труд, достойни заплати!!! Солидарна съм с учителската стачка. Та да се върна към холандците. Питахме тези хора какво представляват холандските ученици. Чух такива неща, които не предполагах, че ще чуя от учител в развита държава. Пълна апатия към всичко- към учителите, към учебния процес, към случващото се в училище. Тези хора не знаят как да мотивират учениците си. Мъчно ми е като знам, че тези хора, които нямат подход към учениците си взимат многократно колкото нашите учители. Говорихме с тях и за стачката, и за техните заплати и въобще мястото им в обществената йерархия. Много по- различно от тук! За жалост, нашите учители, поне моите, които са на светлинни години от техните, вършат си работата, могат да накарат един ученик да ЗАОБИЧА предмета им, не получават нищо в замяна освен удовлетворението от добре свършената работа. Но това удовлетворение къща не храни. Днес бях на учителския протест пред Александър Невски и после пред Министерски съвет. Нямате си на представа колко учителите оценяват нашата подкрепа. В момент, в който правителството се опитва да противопостави различните професии( шофьори срещу учители срещу лекари), тези хора имат нужда от подрепа. Трябва и ние да направим нещо

Muse_of_Madness
09-27-2007, 17:44
Само дето моите даскали заслужават не 100, а 200% увеличение! МОН НА САПУН И ВЪЛЧЕВ В ГЪЗЪ НА А`ТУИН!!!`

lilit_666
09-27-2007, 18:03
Той само глупости е измислил до тука.Да се надяваме,4е ще си подаде оставката поне от срам,4е "поданиците" му не го желаят.
ДА СЕ ФАКА

namina
09-27-2007, 18:05
Познайте какво! И аз съм ЗА! Знаете ли... днес ми се наложи да съм в училище, защото посрещахме някакви холандски учители. Видях се с учителите ми и трябва да ви кажа, че някои от тях плачеха. Никога не съм се чувствала толкова гадно както, когато ги видях. Казах им това, което мисля за стачката и то не, за да ги успокоя, а защото това наистина мисля. Наистина- достоен труд, достойни заплати!!! Солидарна съм с учителската стачка. Та да се върна към холандците. Питахме тези хора какво представляват холандските ученици. Чух такива неща, които не предполагах, че ще чуя от учител в развита държава. Пълна апатия към всичко- към учителите, към учебния процес, към случващото се в училище. Тези хора не знаят как да мотивират учениците си. Мъчно ми е като знам, че тези хора, които нямат подход към учениците си взимат многократно колкото нашите учители. Говорихме с тях и за стачката, и за техните заплати и въобще мястото им в обществената йерархия. Много по- различно от тук! За жалост, нашите учители, поне моите, които са на светлинни години от техните, вършат си работата, могат да накарат един ученик да ЗАОБИЧА предмета им, не получават нищо в замяна освен удовлетворението от добре свършената работа. Но това удовлетворение къща не храни. Днес бях на учителския протест пред Александър Невски и после пред Министерски съвет. Нямате си на представа колко учителите оценяват нашата подкрепа. В момент, в който правителството се опитва да противопостави различните професии( шофьори срещу учители срещу лекари), тези хора имат нужда от подрепа. Трябва и ние да направим нещо






на пълно съм съгласна със САНТРА кажи кога къде и аз съм на стачката!
защото нашите учители поне по-голямата част от тях 70% поне заслужават не 100 а 200% увеличение на заплатите!
те са нашите учетели трябва да ги подкрепим!
нашите учители са едни но най-добрите!
трябва да направиме нещо в името на нашите учители!
примерно нашата учителка по-математика мината година беше заместин директорката наистина беше много много строга,но беше добър учител това е не само моето мнение а почти на целият клас!
аз много я уважавах нищо че беше стога!
повечето от учителите преподават добре но я си помислете със 30 подрастваш теенове и на вас ще ви се дигне кръвното.
например нашата класна е такава душица че заради някой глупаци от моят клас миналата година 2 пъти беше наказана щяха да я изгонятг щеше да си изгуби работата но въпреки сичко тя ги защити не веднъж не 2 пъти на учителките съвети!
ето това е истински учител който прави сичко за класа си и който трябва да има уважение от цялото училище!
и тя може би е една от най-добрите да не кажа и най-добрата учителка в цялото даскало,и не го казвам защото ми е класна
тя е наистина човек който заслужава не само увеличение 100% ами и уважение от цялото даскало и не веднъж кретените са и дигали кръвното даже веднъж се разплака от напрежение но пак ги защитава.
тя е спечелила уважението ми и обичта ми към нея още от първият ден в койта се запознах с нея.

honey91
09-27-2007, 18:16
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!
+1

honey91
09-27-2007, 18:16
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!
+1

bqsna_teenagerka
09-27-2007, 18:29
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013

namina
09-27-2007, 18:33
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013


е ние какво да направим? :lol: :D

kasiopea
09-27-2007, 18:52
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

SuNsEt
09-27-2007, 19:01
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013 еми за съжаление си права :lol:

SuNsEt
09-27-2007, 19:02
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

Кажи ми един дето става? :lol: Аз предлагам да свалим цялото правителство :-({|= Събираме пари за оръжие и ще ги гърмим. А ако искате по интелигентно ще ги обесим пред Народното събрание :-D =D> =D> =D> :) То4но!То4но! :lol:

KaTinCeTy
09-27-2007, 19:03
И аз съм твърдо ЗА оставката на министъра на образованието! Та той не е никакъв министър! Няма си и на представа от образованието и от това, от което се нуждаят учениците. Няма никакъв подход и взима абсурдни решения, от които потърпевши сме ние учениците и учителите. Оставка!

Loshotia
09-27-2007, 19:04
namina, много са тези учители. Впчеталението, че учителите не са добри и, че не си вършат добре работата, че са безотговорни, и, че не им пука за учениците се създава от единични и изолирани случаи. Някой като слага под общ знаменател учителите като ги определя като недобре вършещи работата си, дали се сеща за всичките олимпиади- международни, всичките състезания, дали си мисли, че както се казва в една реклама "шампионите тръгват от училище". За себе си мога да кажа, че открих това, което наистина мога да правя благодарение на един учител. Вкъщи ни възпитават, в училище се оформят характери. Някой дали си мисли, че всяка година се провеждат олимпиади, участниците, в които се подготвят също от тези хора. И то не в часовете, а след тях- някой плаща ли им за това? Не говоря за сиповете, защото те са платени. Не е честно- аз лятото работех за повече пари месечно от тях!

qjte dreben penis
09-27-2007, 19:48
тоя измислен путйо как го сложиха един дикимаус знае...
*вади снимка на госпожа даниел вълчев и храчи по нея*
...ммм храчка

tItEufFf
09-27-2007, 20:36
Сигурна съм, че остава малко време до оставката му...!!! И аз съм "за" да се махне...Изобщо не мога да го трая [-X

namina
09-27-2007, 20:48
който иска да организираме и ние учениците стачка пред НАРОДНАТА БИБЛИОТЕКА А МИНАВА И ПРЕЗ НДКА :wink: да им покажем че сме със наште учители!

давайте хора да се дигнем на бунт заради нашите учители!

miloto_girl_4e
09-27-2007, 20:49
Това стачката е ... подкрепям даскалите, наистина не заслужават тези мизерни пари, все пак знам какво става в часовете и какво изтърпяват, но.. не всички учители заслужават по-голяма заплата :!: В моето даскало има учители, които ни дават да си правим в час каквото си поискаме.. в един от часовете редовно цъкаме карти пред даскала, ако искаме може и да не бъдем в час...
Миналата година в един друг час бяхме на същото дередже..
Има даскали, които пък не умеят да преподават..
Или такива, които са луди(това е така, потвърдено е и от ръководството, но не може да ги уволнят, защото били представили някакви болнични и т.н). Има хора, които си заслужават парите, но според мен това са не повече от 40% от учителите...
А бтв аз не уча в някое квартално даскало, напротив даскалото ми е елитно.. даже заедно с немската и още малцина училища не стачкуваме, за да не подронваме името на училището ни... :lol:

malone
09-27-2007, 21:13
който иска да организираме и ние учениците стачка пред НАРОДНАТА БИБЛИОТЕКА А МИНАВА И ПРЕЗ НДКА :wink: да им покажем че сме със наште учители!

давайте хора да се дигнем на бунт заради нашите учители!Това е начин нека бъдем солидарни с тях.

namina
09-27-2007, 21:20
който иска да организираме и ние учениците стачка пред НАРОДНАТА БИБЛИОТЕКА А МИНАВА И ПРЕЗ НДКА :wink: да им покажем че сме със наште учители!

давайте хора да се дигнем на бунт заради нашите учители!Това е начин нека бъдем солидарни с тях.

ами давайте тогава какво чакаме трябва да ги подкрепиме!!!! :!: :!: :!:

Loshotia
09-28-2007, 06:28
namina, за да правим такова нещо се изисква разрешение за стачка от общината. Мисля, че е по- сложно отколкото си го представяме. За да направим нещо такова, поне трябва да сме сигурни, че ще дойдат хора

ThunderGoddess
09-28-2007, 07:06
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013
Стачкувай си, ние НЕ те подкрепяме.
Ебаси, много егоисти се навъдиха, уе. То бива, бива, ама чак толкоз .... Ако не си разбрала, Даниелчо Вълчо мисли при по-продължителни стачки действия да сметне учебната година за нулева. Така, че имаш доста време - две години ще учиш в седми клас - ще го научиш добре :smt005 :smt005 :smt005 . Иначе и аз подкрепям учителите и ако чуя, че някъде из Русе стачкуват пред някоя административна сграда или някъде по улиците, с удоволствие бих отишла с тях да стачкувам независимо от кое училище са - моето или някое друго :)
Що се отнася до правителството - тез се оказаха по-некадърни и смотани от всички останали, взети заедно, които помня. Смятам, че хората няма да търпят дълго и скоро ще се направи някой преврат и ще има предварителни изобри и за парламент. ДОЛУ АДВОКАТЧЕТО ВЪЛЧЕВ ДА ХОДИ ДА СИ ОТВАРЯ КАНТОРА!!!!!! :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

RoyTheReaper
09-28-2007, 07:25
Аз пък искам оставката на цялото правителство.

malone
09-28-2007, 08:10
namina, за да правим такова нещо се изисква разрешение за стачка от общината. Мисля, че е по- сложно отколкото си го представяме. За да направим нещо такова, поне трябва да сме сигурни, че ще дойдат хораТака еее.И тъй като ние сме ученици няма да ни разрешат по никакъв начин.Затова повече резон има да отидем на митингите на учителите.

Loshotia
09-28-2007, 08:20
namina, за да правим такова нещо се изисква разрешение за стачка от общината. Мисля, че е по- сложно отколкото си го представяме. За да направим нещо такова, поне трябва да сме сигурни, че ще дойдат хораТака еее.И тъй като ние сме ученици няма да ни разрешат по никакъв начин.Затова повече резон има да отидем на митингите на учителите.

Ами аз и някои съученици бяхме, но като цяло ученици почти нямаше

sasha_90
09-28-2007, 08:58
И аз искам да го махнат,но няма смисъл.Който и да го замества може да е дори по зле.

RoyTheReaper
09-28-2007, 09:53
Ще напиша на огроомен плакат, и ще тичам гола пред министерството на образованието... :-)

Кога, кога? O:) :smt007 :lol:

love_enrique
09-28-2007, 17:25
Писна ми Вълчев да се подиграва с нас учениците,с системата на образованието и най-вече с учителите!

sladkish_14
09-28-2007, 17:53
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:

monityY
09-28-2007, 18:03
NeKа :!: :roll:

monityY
09-28-2007, 18:05
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?: у4ителите искат 100% увели4ение на заплатите до края на 2008 а не от днес за утре.. така4е министъра си остава говедо :smt013

mon4eto
09-28-2007, 18:30
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:
A da te pitam ne6to togava ti bil jivqla s 200-300lv.zaplata???a ](*,) MAi ne ama go za6titava6 tozi peders :smt013

Loshotia
09-28-2007, 18:30
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:
Същност, поне това, което разбирам от моите учители, те са съгласни на постепенно увеличение. Но господин Тренчев и госпожа Такиева, си правят политическа кариера на гърба на учителите. Ако те не бяха инати, споразумение щеше да има

RoyTheReaper
09-28-2007, 18:33
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:

Той КАЗВА, че не може.

Абе не искам да бъда лош към министъра, защото съм му длъжник откакто отърва моя випуск от матурите, но колкото повече стачки толкова по-добре. Ако всички сектори се вдигнат, това може да прерастне в бунт като този отпреди 10 години и украинският комунист да падне. =D>

glezan4e
09-29-2007, 14:00
аз съм ЗА ... той няма представа какво е положението в училищата и с тези глупости които измисля постоянно #-o

Борат
09-29-2007, 14:08
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:
Тъпачка :smt011

protoss
09-29-2007, 14:10
Neka padem solidarni kam u4itelite kato poiskame i nie u4enicite ostavkata na ministara na obrazovanieto Daniel Val4ev...Koito e za neka napi6e mnenieto si po vaprosa :roll:

Даниел Вълчев е добър човек :!: ,идиоти :smt011 Какво искате от човека :?: :?: Вие гледате ли телевизия или само слушате,че учителите протестират :smt013 А?Човека каза,че не може изведнъж да им даде 100% дори и да иска!!!Днеска каза,че ако се споразумеят да започне от по-малки проценти и постепенно-може!Ама учителите се инатат,като се инатат по 300лв :!: :!: :!: :!: :!: Гледай те малко,какво е виновен човечеца,а :?: да ви е направил нещо :?:

Той КАЗВА, че не може.

Абе не искам да бъда лош към министъра, защото съм му длъжник откакто отърва моя випуск от матурите, но колкото повече стачки толкова по-добре. Ако всички сектори се вдигнат, това може да прерастне в бунт като този отпреди 10 години и украинският комунист да падне. =D>
Съгласен съм =D>
Комунистите трябва да паднат :smt011
А ти sladkish_14, мило, не се меси където не разбираш ](*,)

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 06:33
Не че съм много солидарна към политиците ни ама кво е виновен човека.вече кажа че увелицението ще стане постепенно а учителите като не разбират това нека стачкуват само се излагат.Пък не виждам той какво може да направи.В никакъв случей не го защитавам но той неможе да направи нищо

flora23
10-02-2007, 11:03
to toq e stanal ministur samo da precaka vsi4ki-u4iteli,u4enici,daje i roditelite.
OSTAVKA :!:

flora23
10-02-2007, 11:19
Не че съм много солидарна към политиците ни ама кво е виновен човека.вече кажа че увелицението ще стане постепенно а учителите като не разбират това нека стачкуват само се излагат.Пък не виждам той какво може да направи.В никакъв случей не го защитавам но той неможе да направи нищо
maj ne si mn naqsno kak stoqt ne6tata
1-ministura e kazal postepenno-sled nqkolko godini,kato se ima predvid kolko burzopada stojnostta na parite,naistina li si misli6 4e tova povi6enie 6te e su6testveno,ako izob6to se zabelqzva daje hah.osven tova sled 2 godini(za kogato toj planuva uveli4enieto) moje da stanat tolkova mn ne6ta...
2-toj moje da napravi mn. v edno ot poslednite si izkazvaniq be6e zaqvil 4e pari za uveli4enie na zaplatite ima,no ne tova e na4ina ot strana na u4itelite da go polu4at=>ne im dava pari prosto na puk.a ot druga strana te ako ne sta4kuvat,pak nqma da im dade prosto,za6toto "qvno ne napirat tolkova za povi6enie i ne im trqbva"
s 2 dumi ministura e lukavo kopele koeto qvno mrazi vsi4ki :smt013

caRamelO_cHicA
10-03-2007, 20:10
Не че съм много солидарна към политиците ни ама кво е виновен човека.вече кажа че увелицението ще стане постепенно а учителите като не разбират това нека стачкуват само се излагат.Пък не виждам той какво може да направи.В никакъв случей не го защитавам но той неможе да направи нищо
maj ne si mn naqsno kak stoqt ne6tata
1-ministura e kazal postepenno-sled nqkolko godini,kato se ima predvid kolko burzopada stojnostta na parite,naistina li si misli6 4e tova povi6enie 6te e su6testveno,ako izob6to se zabelqzva daje hah.osven tova sled 2 godini(za kogato toj planuva uveli4enieto) moje da stanat tolkova mn ne6ta...
2-toj moje da napravi mn. v edno ot poslednite si izkazvaniq be6e zaqvil 4e pari za uveli4enie na zaplatite ima,no ne tova e na4ina ot strana na u4itelite da go polu4at=>ne im dava pari prosto na puk.a ot druga strana te ako ne sta4kuvat,pak nqma da im dade prosto,za6toto "qvno ne napirat tolkova za povi6enie i ne im trqbva"
s 2 dumi ministura e lukavo kopele koeto qvno mrazi vsi4ki :smt013Напротив много добре знам как стоят нещата аз съм против стачката.За съм увеличението и на заплатите но не и с 100% има хора който се скъсват от работа и получават дори по малко от тях такаче.Пък казах че той неможе да направи нищо защото вдигнели учителските заплати ще се налажи да вдигнат и другите заплати и ще стане една такава бъркотия.Това имах предвит в горния си пост иначе това за копелете съм напълно съгласна.

PINK_FLoyD
10-03-2007, 21:36
Министъра е мижитурка.ОСТАВКА + бой за тоя боклук.

kahn
10-03-2007, 21:40
Министъра е мижитурка.ОСТАВКА + бой за тоя боклук.Не само е мижитурка ,той е най-глупавия министър от 15 години сигурно.Всички го мразят !!!!

Борат
10-03-2007, 21:42
Министъра е мижитурка.ОСТАВКА + бой за тоя боклук.Не само е мижитурка ,той е най-глупавия министър от 15 години сигурно.Всички го мразят !!!!
Тъпанар е, зубкал е в училище и си го изкарва на нас :x
Скоро си отива, спокойно :wink:

kahn
10-03-2007, 21:47
Министъра е мижитурка.ОСТАВКА + бой за тоя боклук.Не само е мижитурка ,той е най-глупавия министър от 15 години сигурно.Всички го мразят !!!!
Тъпанар е, зубкал е в училище и си го изкарва на нас :x
Скоро си отива, спокойно :wink:
А дано !!! тва копеленце ни пре*ба тази година да държим матури!

vra4ka
10-03-2007, 21:48
Заплатите си стоят такива от мноооого години! Че Вълчев не е виновен за всичко! Даже смея да тръдря, че е първия свестен министър на образованието, от много години. Доста работи направи!
Не е нужно той да обира целия пешкир!

Твърдо съм зад учителите, но не смятам че Вълчев е главния виновник за положението!

kahn
10-03-2007, 21:50
Ако може на кол да го набучат и пак ще му е малко!!!

Sweetlove1990
10-05-2007, 16:18
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....

sladkish_14
10-05-2007, 19:23
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....


Браво на теб :!: И все пак са останали хора,който подкрепят министъра =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

kahn
10-05-2007, 20:36
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....
ми той затова е министър ,зада намери от къде да ги извади,а отнсно матурите тва е най-глупавото му решение.

Sweetlove1990
10-06-2007, 08:59
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....
ми той затова е министър ,зада намери от къде да ги извади,а отнсно матурите тва е най-глупавото му решение.
Напротив!Първо, това не е работа на министъра на образованието, а на министъра на финансиите. Второ, не разбраха ли най сетне, че пари за заплати все още не се отпускат от европейския съюз, дават се за съвсем различни проекти, но не и за това. Няма бе хора, бедна държава сме и няма! От къде да ги вземат тия пари? Като му дойде времето ще има и увеличения. Всеки иска повече...И мен не ме дразни толкова, че искат ужеличение, дразни ме това, че разбраха, че няма да им удовлетворят исканията и пак продължават като не мислят за последствията....а ми били разумни хора...е тва постъпка на разумни хора ли е? Да се инатят две седмици вече....
А между другото, когато човек твърди нещо обикновено се обосновава...я кажи защо най-глупавата постъпка на министъра е въвеждането на матури?

hamilcar
10-06-2007, 09:37
Човека е добър оратор, начетен е. Това че слабоумните учители искат 75 или 100% увеличение си е техен проблем. Числото, което те искат е прекалено голямо, а решението не зависи само от министъра. Има и друго интересно нещо, явно не всички учители са толкова възмутени от заплатите си. Все пак някъде около 50% стачкуват, а другите си работят. Да, трябва да им се увеличи заплатата, но не с 100%, а примерно някъде с около 40-45%. Не всички са добри преподаватели и не всички са трезвеници ...

kahn
10-06-2007, 11:19
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....
ми той затова е министър ,зада намери от къде да ги извади,а отнсно матурите тва е най-глупавото му решение.
Напротив!Първо, това не е работа на министъра на образованието, а на министъра на финансиите. Второ, не разбраха ли най сетне, че пари за заплати все още не се отпускат от европейския съюз, дават се за съвсем различни проекти, но не и за това. Няма бе хора, бедна държава сме и няма! От къде да ги вземат тия пари? Като му дойде времето ще има и увеличения. Всеки иска повече...И мен не ме дразни толкова, че искат ужеличение, дразни ме това, че разбраха, че няма да им удовлетворят исканията и пак продължават като не мислят за последствията....а ми били разумни хора...е тва постъпка на разумни хора ли е? Да се инатят две седмици вече....
А между другото, когато човек твърди нещо обикновено се обосновава...я кажи защо най-глупавата постъпка на министъра е въвеждането на матури?

Мога да говоря до утре защо е най-глупавата му постъпка ,но само ще кажа че който може да си позволи да си плати за оценкиоте в училище може да си позволи да си КУПИ и великите МАТУРИ!Предполагам че3 искаш още аргументи ето тук http://www.bgpetition.com/maturi/view.html ще видиш каk се обосновават 1500 човека!
Но въпроса е че това е мнението нa 90% от учениците,може би има причина да има толкова много мнения,че матурите са неефективни .Има кандидатстуденски изпити,матурите са ненужни и това е факт!!!!!!

А че пари има, стана ясно и на баба Цонка от Каспичан ! Има 2.5 милярда излишак ,а освен това има 70 милиона спестени средства от образование.Така че СТАЧКА до дупка!!!

love_enrique
10-07-2007, 11:11
Човека е добър оратор, начетен е. Това че слабоумните учители искат 75 или 100% увеличение си е техен проблем. Числото, което те искат е прекалено голямо, а решението не зависи само от министъра. Има и друго интересно нещо, явно не всички учители са толкова възмутени от заплатите си. Все пак някъде около 50% стачкуват, а другите си работят. Да, трябва да им се увеличи заплатата, но не с 100%, а примерно някъде с около 40-45%. Не всички са добри преподаватели и не всички са трезвеници ...

А извинявай,ти като си толкова запознат с случая знаеш ли какво искат учителите?Искат 550 лева средна работна заплата и то до юни 2008 година!!!Това случайно да ти се вижда много?Медийте са виновни,те манипулират хората и ги карат да мислят,че учителите кой знае кви чудеса искат,едва ли не 1000 лева!А те искат 550 лева защото ТОВА Е 100% увеличение на сегашната им заплата!!!!!ХОРА НЕ СЕ ОСТАВЯЙТЕ ДА ВИ МАНИПУЛИАТ,НИТО МИНИСТЪРА,НИТО МЕДИЙТЕ ,НИТО ЖУРНАЛИСТИТЕ,разберете за какво става въпрос и тогава плюйте по учителите!!!Трябва ли и ние да им се подиграваме и да се държим нагло с тях като г-н Вълчев??????

hforce
10-07-2007, 11:51
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

Кажи ми един дето става? :lol: Аз предлагам да свалим цялото правителство :-({|= Събираме пари за оръжие и ще ги гърмим. А ако искате по интелигентно ще ги обесим пред Народното събрание :-D

absoliutno za s 2 orjiq :smt066 ... taka de... ruce :twisted:



А че пари има, стана ясно и на баба Цонка от Каспичан ! Има 2.5 милярда излишак ,а освен това има 70 милиона спестени средства от образование.Така че СТАЧКА до дупка!!!

i da i sa teq 2.5 milqrda da gi dademe na daskalite taka li? a dupkite po ulicite koi 6e gi opravi primerno? i ne sa samo dupkite... ima o6te 100 ne6ta kadeto trqbva da se vkarvat teq pari... a teq 70 miliona ne sa za tupite pur4eta, a sa za u4ili6tata i t.n.

kahn
10-07-2007, 19:53
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

Кажи ми един дето става? :lol: Аз предлагам да свалим цялото правителство :-({|= Събираме пари за оръжие и ще ги гърмим. А ако искате по интелигентно ще ги обесим пред Народното събрание :-D

absoliutno za s 2 orjiq :smt066 ... taka de... ruce :twisted:



А че пари има, стана ясно и на баба Цонка от Каспичан ! Има 2.5 милярда излишак ,а освен това има 70 милиона спестени средства от образование.Така че СТАЧКА до дупка!!!

i da i sa teq 2.5 milqrda da gi dademe na daskalite taka li? a dupkite po ulicite koi 6e gi opravi primerno? i ne sa samo dupkite... ima o6te 100 ne6ta kadeto trqbva da se vkarvat teq pari... a teq 70 miliona ne sa za tupite pur4eta, a sa za u4ili6tata i t.n.

Сега понеже предполагам ,че до сега не си живяла с 300 лв месечно,а аз почти толкова харча месечно ,без да плащам сметки (ток ,вода ,парно)мога да ти заявя ,че е смешно,комично дори малко трагично един шофьор да взима повече от един учител,но вероятно за теб е все едно.Помосли как се живее с 300 лв. А за дупките,те не са чак толква належащи ,а и не виждам смисъл 2,5 милярда да стоят за кризисен момен(тоест момент когато онзи комунист станишев види че правителството му заминава ,той да развърже кисията),не смята за радно също и Орешарски днес да каже мислеики си че не го снимат ще протакаме още 2,3 дни ,а вълчев да кима одобрително.

Forslor
10-07-2007, 20:34
Представяте ли си какво ще стане ако поискаме оставка на министъра на образованието и той си я подаде. Назначава се нов министър с тотално руга гледна точка по въпроса .... НОВИ реформи в образователната система ...за съвсем кратко време...тотална обърквация.... и кой пак ще го хапне .... учениците ... родителите и накрая учителите. Точно в този момент министъра на образованието които също не ми се нрави ..не е за смяна. Разбирам в края на годината ако щете го изгорете на клада.


kahn виж сега като казваш ,че дупките не толкова важни ...макар че нямат връзка със случая ,защото за да се запълнят и направят пътищата се взимат пари които са предназначени за това и за нищо друго. По -същата логика ако не достигат парите могат да кажат ...дайте да орежем от заплатите на хората и да направим пътищата.
Или аз ходя пеша и с колело...нека тези които са с коли да му мислят !?
ДАНЪЦИ,ДАНЪЦИ,ДАНЪЦИ .... обществото си ги плаща сега на къде отлитат и как се разпределят тези пари знае само министъра на финансите ...на вътрешните работи.
За това ако ще се иска оставка то трябва да се почне от върха на пирамидата и да се кара надолу. С една дума смяна на правителството... обаче тази смяна ще ни излезе през седалищните части.

kahn
10-07-2007, 20:47
Представяте ли си какво ще стане ако поискаме оставка на министъра на образованието и той си я подаде. Назначава се нов министър с тотално руга гледна точка по въпроса .... НОВИ реформи в образователната система ...за съвсем кратко време...тотална обърквация.... и кой пак ще го хапне .... учениците ... родителите и накрая учителите. Точно в този момент министъра на образованието които също не ми се нрави ..не е за смяна. Разбирам в края на годината ако щете го изгорете на клада.


kahn виж сега като казваш ,че дупките не толкова важни ...макар че нямат връзка със случая ,защото за да се запълнят и направят пътищата се взимат пари които са предназначени за това и за нищо друго. По -същата логика ако не достигат парите могат да кажат ...дайте да орежем от заплатите на хората и да направим пътищата.
Или аз ходя пеша и с колело...нека тези които са с коли да му мислят !?
ДАНЪЦИ,ДАНЪЦИ,ДАНЪЦИ .... обществото си ги плаща сега на къде отлитат и как се разпределят тези пари знае само министъра на финансите ...на вътрешните работи.
За това ако ще се иска оставка то трябва да се почне от върха на пирамидата и да се кара надолу. С една дума смяна на правителството... обаче тази смяна ще ни излезе през седалищните части.

смяната на правителството е просто задължителна,но не и тази година. След 15 юли 2008 да става каквото ще, но до тогава всичко да си върви както досега!

hforce
10-08-2007, 23:30
ne jiveq s 300, jiveq s 200 ama ne mi stigat, 300 6e sa mi extra :)
ina4e vuob6te ne mi dreme koi kolko zima, ama tva ne mi pre4i da sum protiv nqkoi :)

malko mace
10-09-2007, 07:03
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....
Те и без това възнамеряваха да ни наблъскат входните нива в една седмица... :lol: А сега просто входни нива няма да има!За 12 клас-кефете се-ако стачката продължи до края на тази седмица и повече,ще ви отменят матурите!!!Министърът го каза!А това,че гледа на работата си като на седянка и е толкова богат,че просто...
За всички,дето казват,че имало професии,в които хората се скъсват от бачкане,а получават минимални заплати-това са различни видове труд-учителите имат висше образование!Ония да са учили навреме бе,като нямат образование,какви да бъдат!По-добре така,отколкото безработни!А вие ще видите,ако учителите масово започнат да напускат работа-повярвайте ми,няма много млади хора,които да искат да преподават-някви лекенца да ги псуват,да си отровят нервите и здравето за 300лева!Ние специално имахме една учителка по БЕЛ,която се беше разболяла от рак от нерви!

`Death`Whore``
10-09-2007, 07:04
Техният протест поне стига до ушите му.

shmatka_s_patka
10-09-2007, 10:53
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013

аз съм 12 клас и ако няма матури(което е почти сигурно) не мисля че съм прецакан 8-[

Just_say_no
10-11-2007, 09:41
Тоя отдавна трябваше да се е махнал!Изобщо не става за министър!

ЗА !!!! Тоя е егати безотговорния... че то аз сигурно ще измисля по - стойностна образователна система :shock:

vodolei4e_m
10-11-2007, 15:18
Абе министъра им бил виновен, ако не беше той някой друг щеше да ви е виновен! Аз пък го подкрепям него.Бил некадрен, бил смотан.Кое му е смотаното? Това, че въведе матурите и трябва да си седнете на задниците да поучите?Жалко е млади хора да пишат с по 5 правописни грешки в едно изречение.И от къде минисъра да извади тия пари за заплати? От джоба си ли? Като няма-няма. Те парите да не падат от небето...100% увеличение? Тия луди ли са? Те учителите сами знаят,че това е невъзможно, ама е така от инат дай да стачкуваме и после всичко на наш гръб. Като взимаме по 3 урока на час мен някой ще ме пита ли дали ми е добре?Като ни наблъскат всички входни в една седмица ще се съобразят ли? А стипендиите от изгубаното време ще ни ги плати ли някой? Малко им били парите...А хората, които работят в заводи, на смени, по толкова часове и взимат минимална работна заплата някой пита ли ги дали им стигат парите...Отиват до обяд, имат по 4 часа, изпяват си урока и си тръгват...малко им било.Грижели се за нас...повечето даже не се стараят и имената да ни научат...да не говориме за тия дето завършили по един курс и учител по информатика или английски ми бил....учител айде много моля....най-добре да спрат да се правят на циркаджии и да започнеме нормално годината,че накрая през носа ще ни излезе....
ми той затова е министър ,зада намери от къде да ги извади,а отнсно матурите тва е най-глупавото му решение.
Напротив!Първо, това не е работа на министъра на образованието, а на министъра на финансиите. Второ, не разбраха ли най сетне, че пари за заплати все още не се отпускат от европейския съюз, дават се за съвсем различни проекти, но не и за това. Няма бе хора, бедна държава сме и няма! От къде да ги вземат тия пари? Като му дойде времето ще има и увеличения. Всеки иска повече...И мен не ме дразни толкова, че искат ужеличение, дразни ме това, че разбраха, че няма да им удовлетворят исканията и пак продължават като не мислят за последствията....а ми били разумни хора...е тва постъпка на разумни хора ли е? Да се инатят две седмици вече....
А между другото, когато човек твърди нещо обикновено се обосновава...я кажи защо най-глупавата постъпка на министъра е въвеждането на матури?

a povedenieto na ministara i vaob6te na vsi4k iministri povedenie na razumni hora li e? sega i v predi6ni parlametni, tova 4e sa na po 40 godini (primerno) ne gi pravi razumni... zapomnete go!

ba6ta mi e na 46 i e super maloumnik, misli razsajdava i deistva kat dete...ta az sym po dobre ot nego... ](*,)
i edva li e edinstven...

vodolei4e_m
10-11-2007, 15:21
AВЕ ХОРА НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ЧЕ СКОРО И НИЕ ЩЕ СТАЧКУВАМЕ!
ДА НИЕ СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ И ДВАНАЙСЕТОКЛАСНИЦИТЕ СМЕ НАЙ ПРЕЦАКАНИ БАТЕ!!! ГУБИМ ЦЕННО ВРЕМЕ!!!!!!!! МАМА МУ СТАРА! :smt013

аз съм 12 клас и ако няма матури(което е почти сигурно) не мисля че съм прецакан 8-[

dam za6toto za kandidat studentski izpiti se u4i na kursove i 4astni u4ebnici a vremeto v u4ili6te e edno izgubeno vreme (imam predvid v 12 klas) - kara6 go prez prosoto..

VictoriaIgnatova
10-11-2007, 16:02
Хах,вчера четох един виц по тая тема и искам да го споделя с вас: Д-р Уотсън:Шерлок,какво образование искат българските министри за децата? Шерлок:Елементарно,Уотсън!

mon4eto
10-11-2007, 16:51
Хах,вчера четох един виц по тая тема и искам да го споделя с вас: Д-р Уотсън:Шерлок,какво образование искат българските министри за децата? Шерлок:Елементарно,Уотсън!
hahahahaaaaaaa :smt005