PDA

View Full Version : Въобразявам ли си?



ee`baktisa`mi :(
09-27-2007, 17:17
Значи днеска си направих тест за бременност и се оказа отрицателен.Отидох у приятеля ми и правихме секс..когато си го извади тъкмо свърши и си мисля че преди да го извади е пуснаал малко сперма в путката ми..Бременна ли съм ?моля за компетентни мненияя :smt010

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Seducti0n
09-27-2007, 17:20
Ох,значи...голяма бременост,голямо нещо...прави го с презерватив,не разчитай на това,дали ще го извади на време или не...толкова ли е трудно да помислиш малко преди да направиш каквото и да е :?:

Maimunche_f
09-27-2007, 17:35
Някой добри хорица са измислили най-различни начини за предпазване от бременност....И все още не съм разбрала някой от форума да има екстасенски умения....Има тестове, лекари, нии няма как да знаем дали си бременна :smt011

My_Dear
09-27-2007, 17:47
В момента мацко, ти не си бременна. След седмица може и да си. Но в момента не си.
Ако си чак пък толкова наплашена, първо питай него дали е абсолютно сигурен, че не е станало нищо.
В крайна сметка си купуиваш спешни контрацептиви и решаваш проблема с въпроса "Бременна ли съм, не съм ли".
И следващия път купуваш презерватив и го размахваш пред очите на гаджето си да разбере, че е време да започнете да се пазите.

koalka
09-27-2007, 17:49
Виждаш ли какво става като го правите без предпазни средства?Притеснения и нерви, затова не си струва.
Иначе го попитай дали е пуснал малко сперма.

fiama
09-27-2007, 19:00
Кой знае? Ами, мила, все пак си правила тест, значи и тогава си имала повод за притеснение, и веднага след като видя отрицателен резултат, тръгна да правиш секс без предпазни средства! Никой не може да ти каже дали си бременна, най- малкото защото никой не знае, дали приятеля ти се е изпразнил, дори и малко в тебе. Бъдете малко по-отговирни! Пожелавам ти всичко да е ОК, но... умната!

Dark_Angel_F
09-27-2007, 19:45
Значи днеска си направих тест за бременност и се оказа отрицателен.Отидох у приятеля ми и правихме секс..когато си го извади тъкмо свърши и си мисля че преди да го извади е пуснаал малко сперма в п****та ми..Бременна ли съм ?моля за компетентни мненияя :smt010

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
О божееее.......... То биха кухи хора ама чак пък толкова.....
НЕ разчитай на това д аси го извади ореди да е свършил , а използвайте презервативи или пий хапчета..... И сперматозоиди най-верояно са попаднаи , но са в малко количество .... В такъв случай вероятносста за бременност и е малка , НО Я ИМА и не я пренебрегвай..........

nelka_hubavelka
09-27-2007, 20:04
prosto ne si struva da se habqt nervi za tova stanalo li e ne6to ili ne!pazete se za6toto sexa e hubavo ne6to,no e mn stra6no kogato ne6tata zagrubeqt1pak ako tolkova ti haresva use6taneto na pr ti bez guma-pii hap4eta!!!jelaq ti vs da e nared

Kras4eto_lp
09-27-2007, 20:40
Пфф ако и семейните хора забременяваха така както в тоя форум България щеше да е по-населена от Китай :-D

petet
09-27-2007, 22:17
Абе направо Индия.Тези бебета станаха ВРАГ № 1 :smt005

bossychick
09-29-2007, 20:35
6tom iskate pravete sex bez prezervativ va6a si volq no pone budete sigurni v partniora si!

Wrathchild
09-29-2007, 20:40
6tom iskate pravete sex bez prezervativ va6a si volq no pone budete sigurni v partniora si!Абе то понякога и от сигурността в партньора не зависи много много...
Еми драги дечица мои...
Хората едно време създадоха едно нещичко, нарекоха го презервативче. В началото е бил гаден и дебел, а сега не е чак такава трагедия да се използва. Отделно, че има всякакви - с ароматченца на плодченца, оребрени, на точици, гладки...
Е в такъв случай, питам аз, от какъв зор правите секс без презерватив като очевидно не сте готови да си понесете отговорностите?

evilkaAaAa
09-29-2007, 20:42
6tom iskate pravete sex bez prezervativ va6a si volq no pone budete sigurni v partniora si!

то има нещо вярно в това, което казваш, но когато направят гафа ( недай си боже ) доверието и сигурността им един в друг няма да ги спасят :wink:

.. :!: лично мое мнение :!: ..