PDA

View Full Version : ВиНагИ Съм Се ЧУдИлА



lilit_666
09-27-2007, 18:39
...вярно ли е,че трудните момичета са по-интересни за момчетата.Не говоря за ова да те върти 1 година,ами да не ти върже 1,2,3 път.
Ако моми4ето ти харесва,ще пробваш ли пак и ще ти стане ли по-интересна,или ще кажеш"Е*ал съм я в мамата"и толкоз.Как предпочитате.Уж така се говори,ама ми прави впечатление обратното.
Винаги лесните се ореждат с готини гаджета.
А,а моми4етата да питам,дали се зарибяват повече по по-резервирани момчета.Не съм вярвала,ама сега е факт за мен.Харесвам 1 момче,което се държи доста резервирано ,и особено с мен(или просто така ми изглежда :-k )Дали се мъчи да ми се прави на интересен или...де да знам???Все повече ме нерви и все повече ми харесва ](*,) +съвет4е ,плс!!!

kael
09-27-2007, 19:13
...вярно ли е,че трудните момичета са по-интересни за момчетата.Не говоря за ова да те върти 1 година,ами да не ти върже 1,2,3 път.
Ако моми4ето ти харесва,ще пробваш ли пак и ще ти стане ли по-интересна,или ще кажеш"Е*ал съм я в мамата"и толкоз.Как предпочитате.Уж така се говори,ама ми прави впечатление обратното.
Винаги лесните се ореждат с готини гаджета.
А,а моми4етата да питам,дали се зарибяват повече по по-резервирани момчета.Не съм вярвала,ама сега е факт за мен.Харесвам 1 момче,което се държи доста резервирано ,и особено с мен(или просто така ми изглежда :-k )Дали се мъчи да ми се прави на интересен или...де да знам???Все повече ме нерви и все повече ми харесва ](*,) +съвет4е ,плс!!!
най много 2пъти на 3тия ..........

koalka
09-27-2007, 19:16
Определено, ако му откажеш-нормално е да се откаже.Но да си трудно момиче, не означава да му казваш заобиколно, че не го харесваш, защото като откажеш на някой, той решава, че не го харесваш, нормално.
Ако искаш да си "трудна" и да не си помисли, че си лесна, примерно можеш да го оставиш той да те търси, да не показваш, че го харесваш и някакви ей такива малки работи, за които да се чуди.Е, ти какво?Да не мислиш, че момчетата предлагат по 2-3 пъти?Това го правят само нахалниците.

Octofunk
09-27-2007, 19:21
Аз му викам на това ходене по нервите. :lol:
За да не е ходене по нервите има 2 варианта:
Тотално заебаваш след първия отказ
или
предлагаш 2-ри път, но си се подсигурил с друго момиче 8)

Само загубеняците биха търчали по някакви дето само ги режат. :roll:

MiMcHeToOo
09-27-2007, 19:22
Определено, ако му откажеш-нормално е да се откаже.Но да си трудно момиче, не означава да му казваш заобиколно, че не го харесваш, защото като откажеш на някой, той решава, че не го харесваш, нормално.
Ако искаш да си "трудна" и да не си помисли, че си лесна, примерно можеш да го оставиш той да те търси, да не показваш, че го харесваш и някакви ей такива малки работи, за които да се чуди.Е, ти какво?Да не мислиш, че момчетата предлагат по 2-3 пъти?Това го правят само нахалниците.

+1

marto16
09-27-2007, 19:23
Ne moga da otgovarqm za vs mom4eta ili muje no moga da ti kaja moeto mnenie po vuprosa.Az si imam seriozna priqtelka ot mn vreme,no predi vuob6te ne sum si padal po momi4etata koito se imat za ne6to mn ili puk tezi koito na 16-17 si kazvat "malka sum,6te 4akam o6te,6te 4akam podhodq6toto mom4e."Edno momi4e ne pusne li do 1-2 sedmici 6uta i tva e.Mrazeh da se pravqt na tvurdi.Imam 4 nai-dobri priqteli s koito sme zaedno ot godini i mislqt po su6tiq na4in.Ne mislq 4e ima muj koito bez da izpitva 4ustva bi se zanimaval dulgo vreme zamo zaradi ediniq s.x!

dnZ
09-27-2007, 19:28
...вярно ли е,че трудните момичета са по-интересни за момчетата.Не говоря за ова да те върти 1 година,ами да не ти върже 1,2,3 път.
Ако моми4ето ти харесва,ще пробваш ли пак и ще ти стане ли по-интересна,или ще кажеш"Е*ал съм я в мамата"и толкоз.Как предпочитате.Уж така се говори,ама ми прави впечатление обратното.
Винаги лесните се ореждат с готини гаджета.
А,а моми4етата да питам,дали се зарибяват повече по по-резервирани момчета.Не съм вярвала,ама сега е факт за мен.Харесвам 1 момче,което се държи доста резервирано ,и особено с мен(или просто така ми изглежда :-k )Дали се мъчи да ми се прави на интересен или...де да знам???Все повече ме нерви и все повече ми харесва ](*,) +съвет4е ,плс!!!
най много 2пъти на 3тия ..........
Мда...

ivakavlad
09-27-2007, 19:32
лично аз повече от веднъж непробвам защото съм на принципа "веднъж ако нестане и втори път няма да стане" а за момчето немога да ти кажа така ако ми дадеш повечко инфо за него може и да ти дам едо съветче :)

candie
09-27-2007, 19:44
Ми то нали става дума точно за това да не си с някой, който те държи само за единия секс :smt012
Едва ли на някое момиче би му харесало да знае, че гаджето и я използва само за това :?
А ако се отказваш и пред най-малкото предизвикателство , дори и да харесваш момичето, то проблема си е само твой. :wink:

Krom
09-27-2007, 20:50
само някои които много си пада по теб би те гонил след 2-3 отказа

vvs_go
09-27-2007, 21:06
NE

BuBi008
09-28-2007, 04:02
Ne sym momche no vse pak shte si izkacha mnenieto... mdam vqrno e che lesnite momicheta po-burzo se orejdat s gadje no se zamisli s kakvo gadje se orejdat. Tova momche ne vinagi gi obicha i mu e prosto za sport. Ne mislq che tova da te izchaka malko momcheto shte e problem ako naistina se interesuva ot samata teb. ( azlichno moqt go karah da me chaka okolo 2 meseca i ne kaza nishtichko)No ponqkoga pyk stava obratnoto zavisi ot choveka no pyk ako stava duma za "predlagane" ne e mnogo dobre da se pravish na trudna zashtoto momcheto shte reshi che ne si zainteresovana i prosto shte se otkaje.

freedom
09-28-2007, 05:52
Ne sym momche no vse pak shte si izkacha mnenieto... mdam vqrno e che lesnite momicheta po-burzo se orejdat s gadje no se zamisli s kakvo gadje se orejdat. Tova momche ne vinagi gi obicha i mu e prosto za sport. Ne mislq che tova da te izchaka malko momcheto shte e problem ako naistina se interesuva ot samata teb. ( azlichno moqt go karah da me chaka okolo 2 meseca i ne kaza nishtichko)No ponqkoga pyk stava obratnoto zavisi ot choveka no pyk ako stava duma za "predlagane" ne e mnogo dobre da se pravish na trudna zashtoto momcheto shte reshi che ne si zainteresovana i prosto shte se otkaje.

+1

ivakavlad
09-28-2007, 08:41
Ne sym momche no vse pak shte si izkacha mnenieto... mdam vqrno e che lesnite momicheta po-burzo se orejdat s gadje no se zamisli s kakvo gadje se orejdat. Tova momche ne vinagi gi obicha i mu e prosto za sport. Ne mislq che tova da te izchaka malko momcheto shte e problem ako naistina se interesuva ot samata teb. ( azlichno moqt go karah da me chaka okolo 2 meseca i ne kaza nishtichko)No ponqkoga pyk stava obratnoto zavisi ot choveka no pyk ako stava duma za "predlagane" ne e mnogo dobre da se pravish na trudna zashtoto momcheto shte reshi che ne si zainteresovana i prosto shte se otkaje.

+1

+2 точно това имах в предвид но не се изразих като хората :)

sasha_90
09-28-2007, 09:18
Който обича пробва късмета си 2,3 път.

sentient_
09-28-2007, 09:23
Moeto gadje predi dosta vreme mi kaza ne6to( togava bqhme samo priqteli), koeto mi ostana v glavata. Kaza mi 4e edno mom4e ocenqva pove4e priqtelkata si kogato tq e ot "trudnite". Kogato ne ti se natiska sama v racete, ami ti da si q zasluji6. Da znae6 4e si se ma4il za da e tq s teb, taka mom4eto uvajava i darji pove4e na priqtelkata si. Nz za6to go zapomnix, mislq 4e si e vqrno a za momi4etata- 4esto se uvli4at po mom4eta koito ne proqvqvat koi znae kakuv interes a moje i dori nikakuv.

flowerlina
09-28-2007, 09:26
Който обича пробва късмета си 2,3 път.
Не е нужно да обича.Един такъв индивид многократно му казах,че не искам да се занимавам с него,но той си продължава,при положение че целта му е само да му мина през леглото

ivakavlad
09-28-2007, 09:56
Който обича пробва късмета си 2,3 път.

да кажем(теоритично) че си момче и обичаш дадено момиче след време отиваш и и признаваш чувствата си и тя ти каже нещо от сорта"виж аз те харесвам само като приятел дрън дрън" или по грубо "нищо не испитвам към теб не ме занимаваи с глупости" ти какво ще направиш ще продължиш ли да опитваш да тръгнеш с нея или ще се откажеш аз лично ще се откажа колкото и да ми е трудно защото 1.Не съм нахален и 2. Уважавам мнението и и като ми се каже нещо аз го приемам каквото и да е такаче помисли над този факт

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 10:26
просто вече няма упорити хора... иначе и аз съм против лесните мацки [-(

ivakavlad
09-28-2007, 13:34
просто вече няма упорити хора... иначе и аз съм против лесните мацки [-(

всъщност има и упорити хора аз лично имам познат който е много упорит и е влюбен в едно момиче тя му отказа 3 пъти и след всеки отказ беше все по зле и по зле той направи какво ли не за нея и продалжава да прави заради нея отслабна с 15 килограма за 1 месец почна да ходи на фитнес, на борба промени се коренно не само като физика но и като начин на мислене той вече опитва да е с нея от около 2 години а тя го върти на малкият си пръст.

П.П.затова упоритите хора са рядкост защото много момичета просто се подиграват с чувствата ти

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 18:25
"П.П.затова упоритите хора са рядкост защото много момичета просто се подиграват с чувствата ти"


+1 !!!

lilit_666
09-28-2007, 19:14
"П.П.затова упоритите хора са рядкост защото много момичета просто се подиграват с чувствата ти"


+1 !!!
Аз май наистина не се изказах добре.Нямах предвид да се подиграва с чувствата на момчето,а да не му се навира в ръцете,да не показва,че го харесва преди него....а за това да не му върже 2,3 пъти имах в предвид именно секса.
Може ли съветче за моя човек.Метълче е,непукист,познавам го от 2 седмици и за сега контактува от момичетата с една друга"метълка",която се интересува от друг и е доста лесничка,ама и той и се връзва,въпреки че е едно от най-хубавичките момчета,а тя....абе чаровна е в лице,ама няма талия...,абе не ме кефи особенно.
За такива случеи ставаше въпрос-гонят се и се шепят по коридорите,което тя започна и което и се струва забавно... :-k [-(