PDA

View Full Version : u4itelska sta4ka



malkatast
09-27-2007, 19:14
da u4im sega ili posle bez vakanciq

Jamalska
09-27-2007, 19:19
Няма да ни земат ваканцията,учителите няма да го допуснат.

krisi_pisi
09-27-2007, 19:55
Хмм....таксиметровите шофъори , лекарите , учителите , социялните работници стачкуваха дори някой още стачкуват .Ми по тая логика аре и ние учениците да почваме стачка за по високи оценки при другите имаше резултат... :-k
Като си харчат заплатите безразборно аз кво да правя?! Заради това да стоя 1,2 седмици вече в нас?!Или ще работят или не то и без това половината учители немогат да разботят с нас децата така,че все едно дали ще ходим на даскало или ще си стоим неграмотни :? Има хора заплатата им е по 150 лева и пак намират как да се справят пък тея за 300/400 лева......Е вярно ,че едни строител получава от 500 до 1000 лева месечно ,че и повече ама който не си харесва работата да си я смени няма ние да патим заради тях дето нещо не им харесало.Тази стачна е най-безсмисленото нещо което можаха да измислят тези учители според мен разбира се.

marin4itu
09-27-2007, 19:56
Начи попринцип в учебната година има две седмици, които са предвидени за грипни или дървени ваканции и тем подобни, а ако не се използват през годината се правят на спортни празници..така че няма страшно.. :wink:

vodolei4e_m
09-27-2007, 20:11
"ha-ha" samo da ne si mislqt 4e 6te ottu4vam teq dni ako gi obqvqt ofiacialno za u4ebhni(govorq za teq dni koito 6te minat dokato sta4kuvat) 6toto si hodq redovno na daskalo i tva 4e imam po 3-4-5 4asa seki den i postoqnno dupki men ne me barka... [-X nqma da hodq na daskalo ako otu4vame ili mi zemat vakanciite..... #-o

Jeuelle
09-27-2007, 20:13
Ами нашето училище не стачкува и честно казано съм съгласна с решението на учителите.
Аз лично като ученик последна година бих стачкувала за премахване на матурите .....Випуск 89 е наистина много прецакан....

РОДИЛИ СМЕ СЕ ПО ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ И ВСЕ НА ТЯХ НИ ВЪРВИ :?

vodolei4e_m
09-27-2007, 20:15
Ами нашето училище не стачкува и честно казано съм съгласна с решението на учителите.
Аз лично като ученик последна година бих стачкувала за премахване на матурите .....Випуск 89 е наистина много прецакан....

РОДИЛИ СМЕ СЕ ПО ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ И ВСЕ НА ТЯХ НИ ВЪРВИ :?

e da eba i az sega sam kato tebe 12 klas...:(((

AE I NIE DA VDIGNEM STA4kA - 100% uveli4enie na stipendiite :))))))))
i bez tva trqa da sa 20% ot min rabotna zaplata(kqoto ot dogodina e 220 lv) koeto prai 44 lv
a sq polu4avame 21 .... :smt011

miloto_girl_4e
09-27-2007, 21:12
Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
Има достатъчно теми по въпроса в правилният раздел :arrow: Училище и Приятели :!: