PDA

View Full Version : Подхранване на косата



bebitooo___
09-27-2007, 19:35
Здравейте.. Неуспоримо има и други такива теми, но нека всеки от Вас каже как поддържа косата си жива,обемна и блестяща! Аз например използвам серията на Лореал за изтощена коса - шампоан и балсам, маслата на Глис , хининова вода и маски за подхранване и лесно разресване! :D

KaTinCeTy
09-27-2007, 19:53
Всъщност не използвам нищо по-специално. :) Просто косата ми е хубава, здрава и гъста, и не ми е необходимо да използвам никакви продукти за да я поддържам! Така, че използвам единствено шампоан за коса "Pantene Extra Volume", понякога когато съм си тупирала косата за да я разкачам по-лесно и балсама от същата серия и това ми е напълно достатъчно за моята коса. :)

Devilka
09-27-2007, 21:04
Розовия Елсев,кристали,маски,хинин ва вода,масла,шампоани за изтощена коса и против цъфтящи краища..

Mariella
09-28-2007, 08:55
Просто гледам да използвам подходящ шампоан,слагам една маска,която хем подхранва,хем разплита...лятото гледам да й спестя сешоара,нося я пусната,защото преди все я връзвах и много се изтощаваше...и това е в общи линии :)

sexa_na_kompleksa
09-28-2007, 11:54
Слагам й само шампоан и балсам,а на скоро започнах да си правя и маска с хума. :-)

marina star
09-28-2007, 12:33
6ampoan i balsam za obem,zadaljitelno za obem,kristali,makar4e obi4am kosata mi da e super obemna mrazq lakove pqni i fiksira6ti produkti,koito ostavqt kosata ti tvarda sled upotreba,zatova se izduhvam zadaljitelno

fiama
09-28-2007, 13:58
Ами на първо място е редовната подстрижка на месец-два. Къносвам си косата, с което определено видът и става по-добър. Често и п равя домашни маски- жълтък, мед, бадемово масло. Ползвам си шампоан Дева и балсам без отмиване на Глис. От време на време кристали, или някой друг серум за краища. Ами като цяло полагам грижи за косата си, много рядко я тормозя с преса или сешоар, не позлвам бои, но пак не е такава, каквато ми се иска :cry:

Jaffs
09-28-2007, 14:14
Косата ми определено не е подложена на някакъв стрес.
По принцип е права и ми се налага само да я къдря от време на време, което правя с нагряващи се ролки на Remington, много рядко с маша или от онези ролки аз им викам `Щрак, щрак`(големи и дълги като ленти). Използвам професионални шампоан и балсам на Paul Mitchell. Маската ми за коса е на L`occitane за блясък. Използвам крем за коса Hot Glatt заради сешоара, пресата и машата. Кристали на Глис и още някакви такива ампули на Mizani.

Marge
09-28-2007, 21:40
О не я поддържам жива, тя си е няква умряла ама така си ме радва :) Мия я само със шампоан Шаума или Лонда. Не ползвам балсам, прекалено лесно ми се разресва косата и не може да се топира добре. Кристали само дето ползвам :)