PDA

View Full Version : Прикачена коса...



sandalki_ot_mola
09-27-2007, 19:38
КАжете ми когато си с прикачена коса...такава дето сама мога да си я слагам трябва ли да ходя на поддражки и дали мога да си я взема от момиче което я е ползвало вече ?И да ми кажете дали лесно мога да си я сложа самата коса.Много искам,но се колебая още.Плс кажете ми каквото знаете

woshata
09-27-2007, 20:04
am z iam edna fr koqto hodi specialno na frizior za taq rabota ..ama v tvoq slu4ai nz sry

Kras4eto_lp
09-27-2007, 21:30
Една приятелка си сложи сама и си я поддътжаше ама бързо я махна :wink:

Marge
09-28-2007, 23:41
Окей, значи не се казва прикачена коса а коса с клипсове, нали това имаш предвит. Те са едни като фибички и си закачаш тресите супер лесно с тях. За естествена или изкуствена става на въпрос първо?
И при двата вида можеш да си я купеш от друг човек който е ходил с нея. Но, при изкуствената няма нужда да ходиш на никаква поддръжка. При естествената вече не знам, но предполагам че и там не е нужно :wink:
Ако имаш някакви други въпроси ме питай, аз съм разучила доста много въпроса със добавянето на коса :wink:

Ice_Queen_
09-29-2007, 08:42
О..лесно се поддържа- "переш" я ,може да я гладиш,да я къдриш /е нали след това я закачаш/. Не е голяма философия.

Shine`
09-29-2007, 10:49
Супер е чалгарско! Как може да ти харесва нещо такова, на мен дори ми е някФо гнусно..
Една моя вече бивша(за моя радост) съученичка имаше и трябва да ти кажа, че вместо да стане "яка", щото нали т'ва ви е целта, заприлича на "евтина мацка" :smt006

sandalki_ot_mola
10-02-2007, 20:42
Еми всеки с мнението си.Аз не питам дали ви харесва...както и да е.
Marge на въпроса ти...да естествена е тази коса,която мисля да вземам...дали няма да съжалявам после?

bebitooo___
10-04-2007, 08:20
Здр.. АМи според мен няма да съжаляваш.. това разбира се си е мое лично мнение.. Аз съм с прикачена коса на треса с капси и мога да ти кажа, че е много удобно и практично.. а за поддръжка.. не се изисква разбира се при желание можеш от време на време да посещаваш фризьора си, за да ти е мие с някой хубав шампоан и маска и някаква ампулка за подхранване и така..

tedinkata_
10-06-2007, 10:43
a kakva e gore dolu cenata ako moje nqkoi da kaje 8-[

Marge
10-06-2007, 11:20
Еми всеки с мнението си.Аз не питам дали ви харесва...както и да е.
Marge на въпроса ти...да естествена е тази коса,която мисля да вземам...дали няма да съжалявам после?
О с естествена няма да съжаляваш със сигурност :wink: Можеш да я правиш каквото искаш, да я къдриш, да я изправяш, да я чупиш с пяна, всичко. Единственото лошо е че се заплита, но тя всяка коса си се заплита така че няма яд :wink:

marina star
10-06-2007, 12:51
a kakva e gore dolu cenata ako moje nqkoi da kaje 8-[

da kolko gore-dolu struvat ki4ur4etata :-s

bebitooo___
10-06-2007, 16:55
ами ако е на треса с капси около 250-300 лв. ще ви стигнат, за да си вземете коса до кръста!

Marge
10-06-2007, 18:21
ами ако е на треса с капси около 250-300 лв. ще ви стигнат, за да си вземете коса до кръста!
Малко са :wink:

На мене ми показаха коса, до кръста, черна - 150лева струваше една треса. А то за цял сет трябват 3-4 треси, смятвай :wink: