PDA

View Full Version : малко помощ за лаптопа



krisi_pisi
09-27-2007, 21:09
Моля ви някой ,ако може да ми обясни как да си ползвам камерата тя е вградена в лаптопа по скайпа работи всичко е ок обаче нз как да правя снимки с нея от 1 месец човъркам ама нестава :cry:

Forslor
09-27-2007, 21:49
Моля ви някой ,ако може да ми обясни как да си ползвам камерата тя е вградена в лаптопа по скайпа работи всичко е ок обаче нз как да правя снимки с нея от 1 месец човъркам ама нестава :cry:
Щом в скайпа работи нормално-> Кажи ми в настройките на Скайпа във раздел ..ВИДЕО какво пише на : Входно видеоустройство.
Кажи ми и модела на лаптопа.

krisi_pisi
09-27-2007, 21:52
модела е аcer dr neznam

An4eSsS__
09-29-2007, 16:33
мацка и на моя беше така само че ми излизаше прозорчето когато пусна камерата ама нямаше картина ии го отнескох да ми го оправат ](*,) а човека натисна някъде в настройките и готово.Немога да ти кажа какво направи точно ама гледай хубаво сиг. е някъде ш настройките щом работи на скайп :wink:

Forslor
09-29-2007, 16:54
Моля ви някой ,ако може да ми обясни как да си ползвам камерата тя е вградена в лаптопа по скайпа работи всичко е ок обаче нз как да правя снимки с нея от 1 месец човъркам ама нестава :cry:
Щом в скайпа работи нормално-> Кажи ми в настройките на Скайпа във раздел ..ВИДЕО какво пише на : Входно видеоустройство.
Кажи ми и модела на лаптопа.
Аз не случайно поисках да ми каже това . За да разбера като какъв модел камера или устройство (по точно името ) я разпознава Скайп. Много знам вградените камери на Acer кви са. Ама то момичето ми казва ,че лаптопа е само Acer ...пък с това инфо нищо немога да направя .