PDA

View Full Version : Ужасена съм



09-27-2007, 21:03
hora,ne iskam da se vliubvam!!!mn boli!!!zabravila sym kakvo e 4uvstvoto na spodelenata liubob:((poslednite nqkolko pyti stradah ujasno mn...napravo mi se reve...t.e az ve4e reva kato magare,6toto mi stava lo6o kato znam o6te kolko yjasni dni mi predstoqt,izpylneni s ot4aqnie...sigurno e poznato na nqkoi hora,no i az vse izbiram npodhodq6t,s koito nmam ni6to ob6to!!!mamka mu!!!mrazq liubovta!!!

MoHuTo
09-27-2007, 21:06
Е, и ?! Ние не можем да ти помогнем...сбъркала си мястото.. :roll: :wink:

kael
09-27-2007, 21:06
[-X никой не е останъл сам спокойно и ти ще си намериш някой :) до т огава намери си някой приятел/ка да те отеши и се занимавай с нещо което да те разсейва от тази тематика

thefreak
09-27-2007, 21:10
Къде си виждала магаре да плаче?

sweety_blondy
09-27-2007, 21:22
.. tozi problem ne e samo pri teb .. ako moga da go kaja problem de :? nqkoi den i ti shte namerish 4oveka s koito da se 4ustvash shtastliva .. dano da e skoro i poveche da ne stradash :smt007

Krom
09-27-2007, 21:40
o майчице ...
Абе има една приказка: "Живота е гаден" има и друга:"Животат е хубав" сама реши дали искаш да живееш щастливо или не.

Ice
09-27-2007, 21:40
За всеки влак си има пътници........

My_Dear
09-27-2007, 21:53
Докато си повтаряш, че мразиш любовта, ще си останеш на същото дередже. Човекът (дори съм далеч от мисълта, че е един-единствен) е нейде там и още утре можеш да го срещнеш.
Нали сега не си влюбена нещастно? Айде, живей си живота, гледай си кефа... Колкото по-малко ти пука, толкова по-добре.

CenCe
09-27-2007, 21:56
спокойно и ти ще намериш половинката си,е,разбира се ако спреш с черногледството...разбирам те, но както казаха и други за всеки влак има пътници.Освен ако сама не започнеш да желаеш да си самотна с тази омраза към любовта :smt012
това твоето е моментно състояние, през което може би всеки е минал :smt016

UnaBletoLoVeU
09-27-2007, 22:26
Въх..еми к'во да се прави. Напълно те разбирам..само дето аз и сега съм нещастно влюбена..к'во да се прави..кретени колкото искаш..смятай..зарибявал е 6 :shock: ОМГ?! И аз взех, та се влюбих..пък и му вярвах на глупостите..дрън-дрън..викаха ми те, всички да го игнорирам докато е време, аз се правя на смела..и най-странното е, че имам чувството, че без него не мога..че няма да обичам друг толкова много

Kettty
09-27-2007, 22:38
НЕ энам на колко си,но предполагам си все още малка,и живота е пред теб.Не се отчайвай.Има и други важни неща,на който можеш да обръщаш внимание-приятелите ти,семейството,эабавленият а.Абе не се вманиачавай.То всичко хубаво става само!ЩЕ ти дойде и на теб времето.само мисли по-поэитивно,эашото иначе сама си съэдаваш лошото настроение.Сама реши,дали искаш да си спокойна и щастлива или обратното.Иэлиэай с приятели,эабавлявай се и си гледай кефа!!!

BUFU994
09-27-2007, 23:18
НЕ энам на колко си,но предполагам си все още малка,и живота е пред теб.Не се отчайвай.Има и други важни неща,на който можеш да обръщаш внимание-приятелите ти,семейството,эабавленият а.Абе не се вманиачавай.То всичко хубаво става само!ЩЕ ти дойде и на теб времето.само мисли по-поэитивно,эашото иначе сама си съэдаваш лошото настроение.Сама реши,дали искаш да си спокойна и щастлива или обратното.Иэлиэай с приятели,эабавлявай се и си гледай кефа!!!


+1 :lol: :lol:

Krom
09-27-2007, 23:25
НЕ энам на колко си,но предполагам си все още малка,и живота е пред теб.Не се отчайвай.Има и други важни неща,на който можеш да обръщаш внимание-приятелите ти,семейството,эабавленият а.Абе не се вманиачавай.То всичко хубаво става само!ЩЕ ти дойде и на теб времето.само мисли по-поэитивно,эашото иначе сама си съэдаваш лошото настроение.Сама реши,дали искаш да си спокойна и щастлива или обратното.Иэлиэай с приятели,эабавлявай се и си гледай кефа!!!


+1 :lol: :lol:

+2

freedom
09-28-2007, 05:26
Абе що не вземеш да му биеш шута на т'фа отчаяние... Я отиди някъде на диско с приятели.. Да видим дали няма да забиеш нещо там.Излизай... не мисли : "Оххх,колко съм отчаяна..." ... Не мисли изобщо за болката която изпитваш,но и недей да го търсиш този ... принц в бели доспехи... Той сам ще си дойде,яхнал белия кон хаха :) Успех ти пожелавам!

maybelline
09-28-2007, 06:00
Чакай малко сега.Първо трябва да поработиш върху себе си.Какво себеуважение има човек,който се оприличава с магаре???И стига си плакала - няма за какво.Ако проблемът е,че нямаш гадже - че за какво ти е сега? Сега е времето да флиртуваш с други момчета на воля,без да се притесняваш,че някое гадже ще те ревнува.Стегни се,вземи се в ръце и започни да излизаш с приятелите си,за се забавляваш.Не се затваряй у дома,а си прекарай чудесно навън.Обърно повече внимание на хобитата си,запиши се на някакъв спорт (сега в началото на годината набират нови хора),обърни внимание на училището...За какво си се сдухала,че нямаш гадже? Ако наскоро си скъсала с някого,разбираемо е,че се чувстваш така,но няма смисъл.Животът ти е страхотен сам по себе си и не зависи от благоразположението на някое момче.Просто се успокой и виж какво можеш да направиш за себе си.И се уважавай малко повече - оттам идва и уважението към другите.Успех!

rakiQ
09-28-2007, 07:34
абе УЖАСНИ СТЕ БЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И НА ВАС ВИ СЕ Е СЛУчВАЛО ДА СТЕ В НЯКВА "КРИЗА" И ДА ВИ СЕ ПЛАчЕ!!! НИКОЙ НЕ Е ПЕРФЕКТЕН!

момичето просто иска да сподели сигорно..и да и олек ....да очаква подкрепа ...а вие веднга да си покажете смотаните страни!!!глупави сте така като правите !!просто като видите че някоя тема просто не ви допада не пишете в нея !!


по темата-----споко за всичко си има решения..има толкова мн хубави неща има в любовтта :wink:

monityY
09-28-2007, 07:36
poznato 4uvstvo... :smt010 prosto ne trugvai s nqkoi predi da go poznava6 dobre,i da mu ima6 doverie.. taka 6te nameri6 to4niq i kato razbere6 koi e toi 6te trugnete primerno.. dano nqma pove4e razbiti surca :smt012 aide uspeh.. a i si dai malko po4ivka ot mom4etata,da premisli6 gre6kite si(moje bi ot 4asti i ti si vinovna) ae s zdrave :smt006

MiMcHeToOo
09-28-2007, 07:37
НЕ энам на колко си,но предполагам си все още малка,и живота е пред теб.Не се отчайвай.Има и други важни неща,на който можеш да обръщаш внимание-приятелите ти,семейството,эабавленият а.Абе не се вманиачавай.То всичко хубаво става само!ЩЕ ти дойде и на теб времето.само мисли по-поэитивно,эашото иначе сама си съэдаваш лошото настроение.Сама реши,дали искаш да си спокойна и щастлива или обратното.Иэлиэай с приятели,эабавлявай се и си гледай кефа!!!


+1 :lol: :lol:

+2

+3

SuNsEt
09-28-2007, 14:50
В момента какво очакваш?Съжеление?Подкрепа ?Аз си мисля,че това беше напълно излишно,но лично мнение! еми то и мойто е същото :lol:

lyly_lili
09-28-2007, 15:00
В момента какво очакваш?Съжеление?Подкрепа ?Аз си мисля,че това беше напълно излишно,но лично мнение! еми то и мойто е същото :lol:




:smt045 :smt045

sentient_
09-28-2007, 15:02
В момента какво очакваш?Съжеление?Подкрепа ?Аз си мисля,че това беше напълно излишно,но лично мнение! =D>

Phenomenon
09-28-2007, 15:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

Точка 1. ^^

RaLkb
09-28-2007, 15:21
Nikoi ne e ostanal sam v jivota nqma da si pyrvata spokoino.Samo nemojash da razbera kakvo po tochno iskash ot nas kato q pishesh taq tema.....saveti...sajalenie...podkrepa...ili i ti neznaesh...kogato reshish kakvo iskash pishi pak...

sasha_90
09-28-2007, 16:53
Наранена си-затова мислиш така.

koalka
09-28-2007, 17:10
Да, сигурно е гадно.Има и такива разочарования, но това не трябва да те отказва да търсиш човека за теб.

mysterious93
09-28-2007, 18:00
thefreak:
Къде си виждала магаре да плаче?

v me4o puh (nali ima6e edno magarence det se be6e tujno) :wink:
xaxa