PDA

View Full Version : Той ми направи голямо впечетление,но съм смотанаа :Д



Kettty
09-27-2007, 22:23
Эдравейте.Иска ми се и аэ да споделя и да получа някакви съвети.Предварително мерси на всички!
Влюбена съм в едно момче от мноого време ,и эаради това никой друг не можеше да ми направи впечетление.Но ето ,че стана и това.Днес съвсем неучаквано,както с раэни приятели си стояхме и си говорехме,дойде той.Той е поэнат на мой поэнати,нищо повече.Понэаваме се почти само по фиэиономия.Но като дойде при нас си поговорихме някакви общи прикаэки,и честно каэано ми направи впечетление.Пък и някаки като се ръкувахме эа довиждане ,усетих някаква топлина,колкото и странно да эвучи :-D Иэтръпнах.Много си мислих э анего.От едно училище сме,но..ох не энам какво да направя.Доста рядко го эасичам,а и той няма интерес към мен.Надали от няколко прикаэки съм го эапленила :-D !Ох не энам какво да правя,дори и да го видя..

09-27-2007, 22:32
ami napravi taka, che oshte nqkolko pati da izlezete na kafe s priqteli sled tova mojesh da mu predlojish da se vidite dvamata ... ako toi proqvqva interes kam teb i ako si mu napravila vpechatlenie shte si prolichi ..... sled tova mojesh da mu priznaesh che go haresvash

Kettty
09-27-2007, 22:52
Мерси эа мнението

mistral
09-27-2007, 22:56
прави се че не ти пука! засичай го уж случайно....
направи няква смешна ситуация... нз аз съм налко глупи, ама аз така действам ; )

thefreak
09-27-2007, 23:04
Ох, аз пък не знам какво да ти напиша.
Освен лапешки истории...

BUFU994
09-27-2007, 23:07
ami napravi taka, che oshte nqkolko pati da izlezete na kafe s priqteli sled tova mojesh da mu predlojish da se vidite dvamata ... ako toi proqvqva interes kam teb i ako si mu napravila vpechatlenie shte si prolichi ..... sled tova mojesh da mu priznaesh che go haresvash



+1

freedom
09-28-2007, 05:45
прави се че не ти пука! засичай го уж случайно....
направи няква смешна ситуация... нз аз съм налко глупи, ама аз така действам ; )

Да... Например точно когато се разминавате се направи,че залиташ и се блъсни в него,хахаха... правила съм го този номер на диско обаче и се получи... :)

MiMcHeToOo
09-28-2007, 07:03
ami napravi taka, che oshte nqkolko pati da izlezete na kafe s priqteli sled tova mojesh da mu predlojish da se vidite dvamata ... ako toi proqvqva interes kam teb i ako si mu napravila vpechatlenie shte si prolichi ..... sled tova mojesh da mu priznaesh che go haresvash



+1

+2 ;) успех.. а да и не си смотана.. по тва което си писала си личи, че не си неква смотла, така че не говори така за себе си ;)

Presley
09-28-2007, 08:35
Ами като го эасечеш,не си стой беэучастно.Колкото и да се притесняваш,направи нещичко.Например усмихни му се и кажи эдрасти,попитай го как е и т.н!Прави го всеки път.Ако пак се съберете,опитай да эавържете раэговор...

thematrix
09-28-2007, 08:35
прави се че не ти пука! засичай го уж случайно....
направи няква смешна ситуация... нз аз съм налко глупи, ама аз така действам ; )ei umen i tq kato se prai 4e nei puka toi 6e si pomisli 4e tq nqma interes kam neq i kvo 6e q ostai i 6e si nameri druga 4e si typ typ si ama pone nedei go pokazva kato pi6e6 drugite dadoha dobri idei za kafeto i izlizaneto dvamata mi zvu4i nai dobro no se pak momi4eto si re6ava kakvo da pravi

monityY
09-28-2007, 13:18
priznai mu :lol:

koalka
09-28-2007, 13:30
Явно не си влюбена вече в онова момче. :-D
Трябва все пак време да те хареса, но пък и това е възможно.Просто кажи на тея твои приятели да излизате повечко време и по-често, да можете да говорите, пък после е лесно.Ще му вземеш скайп, телефон, може да излезете и така. :wink: