PDA

View Full Version : На Улицата



hackers
09-28-2007, 06:25
вярвам че всички знаете правилата за самозащита или как да извикате помощ понеже вече имаше такъв случей ще ги припомня


1 не минавайте по тъмни улички колкото и преди да са до вас
2 не говорете с непознати
3 вземете си един лютишпрей за самоотбрана
4 ако тръгнат да ви изнасилват във вход викайте не "ПОМОЩ" понеже никой няма да се отзове а викайте "ПОЖАР" 99% от случейте помага !

е това е ;)

xXxScreamxXx
09-28-2007, 06:38
e ima i o6te ne6ta , koito mogat da ti se sl4at . no naistina tva sa glavnite

Baba mi naprimer po cql den mi govori da proverqvam kakvo piq v kafetata 4e mojelo daima narkotici i tem podobni . da ne zimam sama taksi - tva go pravq ama tq kat razbere lo6o i stava - kak mojelo da me otvlekat da me ybiqt ili nai malkoto iznasilqt ..................

AliceSw
09-28-2007, 06:52
5. вървете по средата на улицата, по този начин ще имате време да видите или чуете евентуалния нападател

*SwEeTy_KiTtY*
09-28-2007, 09:39
Ето тук ще намерите повече за самозащитата и последствията от нападенията http://a-class.hit.bg/2/savestin.htm
Благодарско СЕКСИТА =D> :-)

И от мен "Благодаря"!

SuNsEt
09-28-2007, 12:57
абе не е само това :wink: :lol: Мен например ведняж щаха да ме нападнат и да ме изнасилят 2ма мъже с кола :smt011 ...така,4е не минавайте близо до подозрителни коли,защото после става страшно :!: Спомням си,4е имаше някакво моми4е,което беше из4езнало и после 4ак след...не съм сигурна то4но...май 4 години го открили и то казало,4е го отвлекли с кола,която му се сторила подозрителна,нещо и подсказало да не минава близо до колата,но тя не послушала разума си и минала близо,след което от колата изко4или някакви мъже и я отвлякли... :smt011 :smt009

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 13:28
Ето тук ще намерите повече за самозащитата и последствията от нападенията http://a-class.hit.bg/2/savestin.htm
Благодарско СЕКСИТА =D> :-)

И от мен "Благодаря"!
+1

boy_free
09-28-2007, 13:31
мн полезни неща :)

CuteBaby
09-28-2007, 13:44
Да тамън щях да добавя това за колите-да не се минава близо до подозрителни коли и също не минаваите прекалено близо до входове и гаражи-не се знае кой може да изскочи,също внимавайте ако трява да минете през някой парк а ако е възможно да не минете през него е най-добре ;)

glezan4e
09-28-2007, 16:03
e ima i o6te ne6ta , koito mogat da ti se sl4at . no naistina tva sa glavnite

Baba mi naprimer po cql den mi govori da proverqvam kakvo piq v kafetata 4e mojelo daima narkotici i tem podobni . da ne zimam sama taksi - tva go pravq ama tq kat razbere lo6o i stava - kak mojelo da me otvlekat da me ybiqt ili nai malkoto iznasilqt ..................
heh tova s taksito mi e poznato..

sk8er_girl
10-01-2007, 07:57
"Научете детето да разпознава и се доверява на служителите на реда!"
... пишеше в сайта за самозащитата...
Пхахаха, да, добре че мама ме е научила да ги разпознавам от по далече, иначе досега ебаси случките да са ми се случили... И добре че пък аз не се научих да им се доверявам, на копелетата мръсни... хаха, както и да е...
Чудя се... Защо от сравнително малка съм порастнала и изгладила се като човек по тъмните улички, и никога никой не ме е наранил по какъвто и да е бил начин?
Или съм голяма късметлийка, или вие прекалено много се филмирате...

stranno no i pri men e taka... vqrno 4e jiveq v malak i spokoen grad oba4e sredata, v koqto sam me kara da se 4uvestvam za6titena i da vqrvam v horata... v ne6tata koito kazvate ima rezon oba4e az 6e vi kaja 4e ako varvite kat mi6ki i samo se oglejdate otkade 6e vi sko4i nqkoi... nakraq naistina moje da vi sko4i :) ae peace ot mene i se pazete vse pak :)

kasiopea
10-01-2007, 11:19
Ето тук ще намерите повече за самозащитата и последствията от нападенията http://a-class.hit.bg/2/savestin.htm
Мерси!
Наистина улицата крие много опасности и ние трябва да знаем как да се пазим от тях.

Bl0W 100%
02-26-2008, 21:25
poznavam mn takiva taka nare4nite lo6ihora i pove4eto vr sum m/y s tqx 1.lyutivite spreyove nqma smisal 1 gazov pistolet ako nqkoi trugne da te gurbi ili da te bie strelq6 1 2 puti ako sa powe4e ot 2 3ma bqgai 2ako ne nosi6 takiva raboti i si naduxan ako sa opita da ta gurbi ili iznasili ako e vuzmojno da go zabeleji6 ili trugni da bqga6 ili ne 4akai da doide a idi i tupanici bez da pita6.no ako e tumno i gi zabeleji6 navreme e dbre da bqga6 6tot ne go znae6 kuf ili kvi sa i ako trugne6 da go bie6 ili ne6to ot roda moje da izvadi noj iili pistolet. :P :oops: :razz: :grin: :grin: men predi izvesno vreme mi sa slu4i 2 ma s ka4ulki v edna uli4ka det prez denq ne minavat hora i zabelqzah 4e zabavqt pred men i vidq edqx 4e ediniq durji bata v rakata si ama bqx tvurde blizo za da trugna da bqgam i si produljih tez ve4e sa spqha i ma iz4akvat i si kazah nai mn da ma prebiqt i da ma izgurbqt i sa okaza 4e sa poznavam s mom4etata nqma6e problemi.za momenta sa iskorah za6toto sum vijdal mn takiva raboti no ne mi sa se slu4vali na men :shock:

psychopath
02-26-2008, 22:29
5.носете ак47 в раницата си

02-27-2008, 06:43
5.носете ак47 в раницата си
Nqma da mojesh da go izvadish d00d.
Tezi pravila sa pisano ot nqkoe shibano fairy.
Ba, az nito ednoto ne spazvam. :D