PDA

View Full Version : За форума...



teenkopele
09-28-2007, 07:37
От където и да се погледне форумът не е същия, както преди. От 2005г. влизам тук и, като сравня това, което беше преди и това, което е сега...нищо общо. На какво се дължи това? На множеството спамъри? Някой има ли идея?
Прави ми вчепатление, че една доволно голяма част от темите се повтарят и, че нова и смислена се пуска 2-3 пъти седмично. Всичко друго едно и също...цитиране на отговори, даване на клиширани съвети и така нататък.
Може ли да се направи нещо по въпроса? Според мен не.
Потребителите- кой се прави на всезнаещ, кой на горната кора на лайното...малко са тези, които са си просто те.
Та това е темата...да видим какво ще кажете вие хората, който правите този форум това, което е. (В това число влизам и аз. :-D )

Прочистих я темата на този етап аз..
.: machoka :.

IKisseDAGirL
09-28-2007, 07:53
И аз си спомням, че преди беше по-различно... Но какво да се прави - едва ли има връщане назад.

RoyTheReaper
09-28-2007, 08:17
Ами. Все същата простотия си е. Тогава имапе друг тип спамъри (Стеснителната :lol: ), сега са модерни левите и десните екстремисти. Но все пак е забавно. :lol:

quench
09-28-2007, 08:34
като ме насвие много, излизам с приятели

ако некой те е изнервил, нема нужда да размахваш фашистското знме из форума

ето, аз например не мога да си спомня да съм имал случй, в който, БЕЗ ДА СЪМ ПРЕДИЗВИКАН, да почна да говоря за комунизъм - ей така, насочено, да пусна мнение за Сталин, примерно - или за СССР преди Перестройката

защото никой не се интересува - хубаво е да знаеш нещо от обща култура, но защо да се задълбаваш нататък, освен ако не се занимаваш с икономика, история или политология....

не висчки имат радикални убеждения - ей ся ще ти каж, че на форума, от да речем 1000 души, които четат във "Всичко тийн", 5 са нацисти и 5 са комунисти - това, че всеки, вкл. и аз, има по хиляда профила, е друг въпрос - но пак сме малко и занимаваме с билни теми целият форум

не казвам, че не ми е приятно да ви ритам в прахта, ама вече е време да се вкара изрично правило, копиращо законът, в Правилника на Форума

за да дава зелена светлина на модовете да уважат желанието на мнозинството потребители на форума

Nekasa4a
09-28-2007, 10:18
p4elata_brumze ,защо да е различен и преди имаше спам и преди имаше безсмислени теми и глупаци които спорят в тях за нещо съвсем различно от темата в която пишат... няма промяна, само моя любимец от миналото цоци е заменен от мечкока, но хората трябва да имат кой да мразят :twisted:

fake
09-28-2007, 10:52
Ами. Все същата простотия си е. Тогава имапе друг тип спамъри (Стеснителната :lol: ), сега са модерни левите и десните екстремисти. Но все пак е забавно. :lol:
ама поне с мненията на стеснителната се насирах от смях, а тия са тъпи :smt017

bulgarche
09-28-2007, 11:52
Вече няма аспирини в клитора, прахосмукачки и т.н. Само се е запазило "разпечатил ли съм га уа?"

ЕPu
09-28-2007, 11:57
Вече няма аспирини в клитора,.....


:shock: баси кви неща са ставали в тоя форум... :smt005


Не знам как е бил форума преди, съмнявам се да се е различавал много...винаги е имало смапери, вианги ще има и такива, които ще се правят на интересни... :roll:

bulgarche
09-28-2007, 12:08
Или гледната ми точка се е променила или форума. Смея да твърдя че не е "като едно време".

KiLLeR_InSTiNkT
09-28-2007, 14:24
Не знам - все пак има някаква промяна - сега не е толкова интересно отколкото преди 2-3 години *лично наблюдение*.

^Sam90^
09-28-2007, 14:42
Хм... ами, първо много деца влизат във форума - на по 10-11-12. Има някои от тях, които са добрички, умнички - Desi_etnies, например. Обаче, повечето са си чисто деца - лигавщини и т.н.
Второ, като цяло народът изпростява и все повече тийнове се стремят не към собствено мнение, позиция и т.н., ами да се причислят към дадена субкултура. Разбира се, повечето такива са се превъвнали в пълни пародии на това, което трябва да са - например ИМО, така наречените "фешъни" и т.н. и т.н. и т.н. .....
Трето, има прекалеееееено много хора, които вместо пълноценен живот с реални хора, водят виртуално съществуване и си доставят удоволствие като пускат дебилни теми, "време за флууд" и т.н. Това определено сваля форума надолу.

А и не знам, дали на мен ми се струва, но започват да се изчерпват темите за обсъждане, защото малко хора ги интересуват нови и интересни неща, всички се хващат за разни клишета...

FelisDirus
09-28-2007, 16:05
Хм... ами, първо много деца влизат във форума - на по 10-11-12. Има някои от тях, които са добрички, умнички - Desi_etnies, например. Обаче, повечето са си чисто деца - лигавщини и т.н.
Второ, като цяло народът изпростява и все повече тийнове се стремят не към собствено мнение, позиция и т.н., ами да се причислят към дадена субкултура. Разбира се, повечето такива са се превъвнали в пълни пародии на това, което трябва да са - например ИМО, така наречените "фешъни" и т.н. и т.н. и т.н. .....
Трето, има прекалеееееено много хора, които вместо пълноценен живот с реални хора, водят виртуално съществуване и си доставят удоволствие като пускат дебилни теми, "време за флууд" и т.н. Това определено сваля форума надолу.

А и не знам, дали на мен ми се струва, но започват да се изчерпват темите за обсъждане, защото малко хора ги интересуват нови и интересни неща, всички се хващат за разни клишета...


много добре го каза, бебчо! браво

DjBaloon
09-28-2007, 18:09
S uvelichavaneto se na broq na poseshtavashtite go potrebiteli,nqma nachin da ne se uvelichi broq na spamerite.. floderite i t.n.t ... taka che ne stava nishto tolkova frapantno ili nenormalno.. =;

Ice_Queen_
09-28-2007, 19:02
Аз вече дори нямам желание да влизам във форума.Толкова чуждо ми стана... преди всяка вечер по нощите оставах , беше ми интересно,хората ме кефеха,постовете им...сега почти не виждам познати лица ;( ...
Някакъв хаос е настанал.И хиляди нови потребители , които се псуват в темите,пускат все по-тъпи и тъпи теми и какво ли не др..

Супер много ми липсва стария форум :cry: :cry: :cry:

/ ЗА пример , преди често виждах и малка_сладуранка,абсолют ми,дъпейнисреал,валантайн лов,ънноун,сюзър...,алеандра ,Бети(мила,забравих ти ника) и още сумати на които не помня никовете.../

е тъпо ми е и много тъжно :cry:

ArTanDra
09-28-2007, 19:16
Форума не е същият , преди спамерите бяха много откачени .. Агентите ми бяха любимци :lol:

midnight...
09-28-2007, 19:36
аз влизам от дъжд на вятър и всеки път все повече ми става ясно че няма за какво..
хора които правят 1000 за една вечер, форумни звезди (за 3 дни всяко чудо) спам на поразия
по-добре човек само да влиза да чете и да се смее отколкото да се опитва да каже нещо :|

Mooo6no
09-28-2007, 19:42
Форума е общо взето е почти същия, но все пак е малко по-зле. Причината е, че вече куцо, сляпо и сакато има интернет и съответно с увеличаването на броя на потребителите форума става на малко по-ниско ниво.


Иначе и на мен взе да ми става тъпо. Просто малкото хора, с които се запознах не влизат вече в този форум, а и си има скайп. За последните 5 месеца не съм се запознал реално и с един нов юзър във форума. То като гледам вече и почти никой не ме знае и мен, пък преди година като форума беше 3-4 пъти по-малък Мошно го знаеха всички. :?

shadow4e
09-28-2007, 20:30
А на мен пък вече ми трият мненията :)
Хах, а едното беше предложение просто от 10-те теми, които са последно писани да се махне раздел Секс, защото всеки ден се вижда поне по една цветуща. :) Ама явно и такива предложения ми е забранено да пиша, а дори не пишеше нищо лошо, а написах, че модовете си вършат работата и че ще се изтри, но и 10 минути да сети пак би било по-добер и без него :)
Ама както и да е. :)
Аз да си се оплача, не че на някой са му притлябвали моите мнения :lol:

Mimka_sweet
09-28-2007, 21:06
Ми аз съм от година и нещо тука и нз,не намирам разлика май :roll:

teenkopele
09-28-2007, 21:13
Ми аз съм от година и нещо тука и нз,не намирам разлика май :roll:

Нормално.

:arrow: Интересно ми е какво е форумът за вас? Помогнал ли ви е с нещо?

Ice_Queen_
09-28-2007, 21:22
Когато ми е било тежко и е нямало с кой да споделя - тук намирах и разбиране и съвет , и място където да си излея душата.
- сега не е така..най мн да изям някоя псувня ,че темата ми е много дълга,че съм тъпа или нещо такова.
Радвах се когато можех да дам съвет на някой.. сега коя тема от тъпа по тъпа,смисъл няма.
Можех да се похиля на воля - сега скучая.
Намерих приятели - сега като гледам какво е ..нямам и желание.

найстина сякаш преди бяхме по задружни...

brain_stew
09-28-2007, 21:50
Ми аз съм от година и нещо тука и нз,не намирам разлика май :roll:

Нормално.

:arrow: Интересно ми е какво е форумът за вас? Помогнал ли ви е с нещо?


Мии да общо взето...намерих некви яки хора в тоя форум!Всъщност съм се замисляла, и ако не е бил този форум нямаше сега да водя живота, който водя...

Имам предвид чист пример...:запознах се с TheNightRider, той ме запозна с Joey Tempest, който ме запозна с едни две мацки, които ме запознаха със сегашния ми приятел...

И все некви ей такива връзки случайни правя....

teenkopele
09-28-2007, 21:59
Ми аз съм от година и нещо тука и нз,не намирам разлика май :roll:

Нормално.

:arrow: Интересно ми е какво е форумът за вас? Помогнал ли ви е с нещо?


Мии да общо взето...намерих некви яки хора в тоя форум!Всъщност съм се замисляла, и ако не е бил този форум нямаше сега да водя живота, който водя...

Имам предвид чист пример...:запознах се с TheNightRider, той ме запозна с Joey Tempest, който ме запозна с едни две мацки, които ме запознаха със сегашния ми приятел...

И все некви ей такива връзки случайни правя....

Въртележка.
Пропусна да кажеш, че покрай форума се запозна с мен. :smt005

^Sam90^
09-28-2007, 22:11
Интересно ми е какво е форумът за вас? Помогнал ли ви е с нещо?
Когато се регнах, към края на Юни, имах ентусиазъм и ми допадна, но бързо ми писна. Сега пиша рядко тук. Какво е за мен? ... Може би е просто начин за губене на време, когато имам излишно такова.
Хубавото е, че тук срещнах 1-2ма готини хора и даже някои от тях се превърнаха в адски близки мои приятели (всъщност май е само 1, ма карай...)... и от тази гледна точка ми е помогнал с нещо. Пускал съм 1-2 пъти теми, когато съм имал проблем, чийто отговор сам не мога да намеря или се колебая, но смислени съвети почти не съм получавал.
Аз започнах да пиша тук главно защото исках поне в едно микро общество да се представя такъв, какъвто съм, без да се налага да се преструвам на каквото и да е... то май повечето хора се регват, за да павят точно обратното, ама ... както и да е.

Skullbreaker
09-28-2007, 22:14
Ми аз не съм толко отдавна във форума де , ама не го приемам като даденост...
Инфо от тук не съм получил , щото не ми е в интерес да се занимавам със сериозни работи :-D ...


Радвам се , че се запознах с готини хора , както и със сегашната ми приятелка , така че все за нещо съм "благодарен" на тоя форум...

Също така повечето нови модератори са пълни некадърници , казвам го тва с чиста съвест и с пълна отговорност ...

А иначе самата идея е готина , макар че от 100000000000000 теми точно 10 имат някакъв смисъл...

Много оптимистично , нали? :Р

vra4ka
09-28-2007, 23:17
Мен ми е навик да влизам и да чета, но доста рядко пиша.
Естествено, че ще ти омръзне. В началото винаги е най-интересно.
След това остава навика :lol:

Но точно това е хубавото на форума - влизат хора на различна възраст, от различни семейства. Всеки си има своя гледна точка. Всеки има какво да научи и може да помогне с нещо.

Добре е да се повтарят темите, защото времето и хората се менят, съответно и позициите по дадени проблеми. Една и съща тема получава съвсем различни отговори, ако бъде пусната през 6 месеца примерно. Няма защо да се тъжи по стари времена - едни си тръгват, други идват.
Всеки може да бъде полезен!

bulgarche
09-29-2007, 05:39
brain_stew, мисля че се имаше предвид като цяло. Не че дори и една среща на форума не ти променя живота коренно. Със сигурност ако не си била там, занапред щяха да стават различни неща. Но дали някой е претърпял грандиозни промени покрай форума? Да усетят как порастват покрай него и как се променят, как са гледали тогава на дадено нещо и как сега.

IKisseDAGirL
09-29-2007, 08:22
:arrow: Интересно ми е какво е форумът за вас? Помогнал ли ви е с нещо?

Общо взето може би до някъде си обогатих общата култура чрез форума.
Вярно, че има простотии, които могат тотално да ти объркат представите, но смятам, че съм се научила да подбирам потребителите, чиито мнения да взимам под внимание и да се вслушвам в тях, както и умея да се посмея на тези, които са далеч от истината.

Но аз по принцип не възприемам Интернет-пространството като начин на живот и форума го нямам за даденост... Приятно ми е да влизам и чета, но бих оживяла и без него. :wink:

Борат
09-29-2007, 09:01
Тук съм от почти 2 години вече и съм минал над 30 различни профила :lol:
купонът продължава оуйее :twisted:

brain_stew
09-29-2007, 09:24
brain_stew, мисля че се имаше предвид като цяло. Не че дори и една среща на форума не ти променя живота коренно. Със сигурност ако не си била там, занапред щяха да стават различни неща. Но дали някой е претърпял грандиозни промени покрай форума? Да усетят как порастват покрай него и как се променят, как са гледали тогава на дадено нещо и как сега.

Ако не беше форума нямаше да знам какво е скинхед!Просто преди да влезна в тоя форум бях мноооого далеч от това субкултурно деление...за мен скиновете бяха просто хора с различен вкус за обличане....Така че мога да кажа, че ми е помогнал тоя форум! :wink:

`Death`Whore``
09-29-2007, 10:12
За мен форумът е убиване на време. Понякога се получават интересни дискусии, разбира се...но като в 90% от случаите човекът отсреща не разбира какво му говориш, не е много забавно и интересно...

OtherDimension
09-29-2007, 10:43
изобщо не ме интересува колко са интелигентни хората, които пишат тук
следователно това не ми и пречи
ако има интересна тема - тя си се получава
пък и вече влизам по навик само..

Ice_Queen_
09-29-2007, 10:57
Аз си мисля че няма да е лошо да се сложат повече модератори...
Само че новите са си бъдат от нас.Хора които познаваме и на които имаме доверие!!!!!!

Пък и повече модове - по-добра работа.

teenkopele
09-29-2007, 18:02
...Пък и повече модове - по-добра работа.


...ама нали се сещаш, че модовете трябва да знаят за какво става въпрос и да са запознати с потребителите на форума.

radito
09-29-2007, 19:12
Еми то аз намирам промяна във форума дето съм от година и нещо тука, камо ли много от вас дето влизат от 3 4 години. Много потребители, много флууд, много дечурлига, много нещо ей.... Незнам дали само така ми се струва, ама в началото като влизах по можеше да се намери някой да ти даде съвет за нещо. Сега е някаква анархия...пускаш тема с повече от 3 4 реда и се започва едно псуване, едва ли не ругаене че се оплакваш. Ми нали все пак е тийнпроблем. За да влизаш в тоя форум трябва да умееш да помагаш, а не само да се подиграваш! След като не искаш просто не пиши излишни постове, за да трупаш мнения.....

Mimka_sweet
09-29-2007, 22:51
Ми не съм се запознала лично с никой ,но си пиша с няколко човека :-D
А иначе ако имам някакъв проблем :arrow: тук
ако съм ядосана и искам да сер заяждам с някой :arrow: тук
ако искам да се мазня на някой :arrow: тук
ако просто искам да изразя мнение.......... :arrow: тук

:-D :mrgreen: :-D

scorpias
09-30-2007, 00:56
От където и да се погледне форумът не е същия, както преди. От 2005г. влизам тук и, като сравня това, което беше преди и това, което е сега...нищо общо. На какво се дължи това? На множеството спамъри? Някой има ли идея?
Прави ми вчепатление, че една доволно голяма част от темите се повтарят и, че нова и смислена се пуска 2-3 пъти седмично. Всичко друго едно и също...цитиране на отговори, даване на клиширани съвети и така нататък.
Може ли да се направи нещо по въпроса? Според мен не.
Потребителите- кой се прави на всезнаещ, кой на горната кора на лайното...малко са тези, които са си просто те.
Та това е темата...да видим какво ще кажете вие хората, който правите този форум това, което е. (В това число влизам и аз. :-D )

Прочистих я темата на този етап аз..
.: machoka :.
#care

InitialD
09-30-2007, 01:23
Преди години имаше теми които можеха да те накарат да настръхнеш..сега няма такива но пък има такива които могат да те накарат да паднеш от смях!!! :-s

sherry
09-30-2007, 08:00
Да, промени се форумът.
Малко интересни и сериозни теми, много глупости и флууд. Но какво да се прави, има и друго. Хората, които посещават форума растат, ако допреди 2 години им е било само до спам, то сега им се чете по-сериозни неща. А през това време нови потребители идват. На тях пък им се спами. И старите им става тъпо.
Не влизам и не пиша толкова често, както преди, но все пак си ми остана навик да влизам от време на време. Има хора(макар и малко), които ми допадат от форума и затова съм още тук, а и гледам от време на време да бъда полезна.
Дано не западне още форумът, дано смислените теми станат повече...

koalka
09-30-2007, 08:01
Според мен е нормално за не малко години, от както същестува форумът, темите да се изчерпат малко или много, затова сега да има повече несериозни.