PDA

View Full Version : Ревност ли е?



kiwii
09-28-2007, 07:25
Ami lqtoto kato hodihme s moq na plaj az se pe4ah samo po pra6ki i toi ne vazrazqvashe, Ve4e 3 meseca sme zaedno i bqh obqkla edno gorni6te s razkop4an cip i toi kato go vidi razkop4ano mi vdiga cipa da ne mi gledali xorata cicite i kato mi zvanne GSMa pita dali e lubovnika mi kvo she kajete revnost li e tova?

rakiQ
09-28-2007, 07:27
ха ха мн сладко :-)
по-скоро го дразни това........
и на мен ми се е случвало..самоче на мен ми дърпа блузите да не ми с евижда кръста :-D :-)

monityY
09-28-2007, 07:28
da

MiMcHeToOo
09-28-2007, 07:31
ха ха мн сладко :-)
по-скоро го дразни това........
и на мен ми се е случвало..самоче на мен ми дърпа блузите да не ми с евижда кръста :-D :-)

и на мене, че да не получавам бъбречни кризи.. та по темата.. ами да ревност е донякъде.. просто в началото когато ти си се пекла по прашки не сте били толкова близки явно, но сега го е страх да не те изгуби и не иска другите да те заглеждат (поне аз така си го обеснявам) .. ако толкова ти пречи това, поговори с него :Р

kiwii
09-28-2007, 07:42
ха ха мн сладко :-)
по-скоро го дразни това........
и на мен ми се е случвало..самоче на мен ми дърпа блузите да не ми с евижда кръста :-D :-)

и на мене, че да не получавам бъбречни кризи.. та по темата.. ами да ревност е донякъде.. просто в началото когато ти си се пекла по прашки не сте били толкова близки явно, но сега го е страх да не те изгуби и не иска другите да те заглеждат (поне аз така си го обеснявам) .. ако толкова ти пречи това, поговори с него :Р

Rabotata e tam 4e az malko go revnuvam ama si traq da ne go pritiskam toi se kazva taq mackla kolko bila krasiva onaq kvi gurdi imala i tn Taka 4e dori bih se zaradvala ako revnuva 6toto az malko se strahuvam da ne go izgubq i nadqvam se 4e e po4nal da izpitva 4ustva a ne prosto kato e s men da ne me zqpat dr.. :?:

xXxScreamxXx
09-28-2007, 07:42
revnost e 4ovek6ko ne6to e - stiga da e v ramkite na dopustimoto :wink:

MiMcHeToOo
09-28-2007, 07:46
ха ха мн сладко :-)
по-скоро го дразни това........
и на мен ми се е случвало..самоче на мен ми дърпа блузите да не ми с евижда кръста :-D :-)

и на мене, че да не получавам бъбречни кризи.. та по темата.. ами да ревност е донякъде.. просто в началото когато ти си се пекла по прашки не сте били толкова близки явно, но сега го е страх да не те изгуби и не иска другите да те заглеждат (поне аз така си го обеснявам) .. ако толкова ти пречи това, поговори с него :Р

Rabotata e tam 4e az malko go revnuvam ama si traq da ne go pritiskam toi se kazva taq mackla kolko bila krasiva onaq kvi gurdi imala i tn Taka 4e dori bih se zaradvala ako revnuva 6toto az malko se strahuvam da ne go izgubq i nadqvam se 4e e po4nal da izpitva 4ustva a ne prosto kato e s men da ne me zqpat dr.. :?:

ааа чакай малко! след като така говори за некви си мацки.. седни и поговори с него.. тва е отвратително гадно..

kiwii
09-28-2007, 07:53
[quote="Say It Right"][quote="MiMcHeToOo"][quote=~egoistiC]ха ха мн сладко :-)


ааа чакай малко! след като така говори за некви си мацки.. седни и поговори с него.. тва е отвратително гадно..

Ami po princip vsi4ki maje zaglejdat mackite kolkoto i da se pravqt na nevinni i e normalno da ocenqva hubavite momi4eta samo 4e tva me drazni super mnogo i po4vam da se zaqjdam. puk ako mu kaja stiga si zqpal mi kazva "ami kakvo da napravq be maci o4ite si da zatvorq i da ne gledam li"

rakiQ
09-28-2007, 07:55
ха ха мн сладко :-)
по-скоро го дразни това........
и на мен ми се е случвало..самоче на мен ми дърпа блузите да не ми с евижда кръста :-D :-)

и на мене, че да не получавам бъбречни кризи.. та по темата.. ами да ревност е донякъде.. просто в началото когато ти си се пекла по прашки не сте били толкова близки явно, но сега го е страх да не те изгуби и не иска другите да те заглеждат (поне аз така си го обеснявам) .. ако толкова ти пречи това, поговори с него :Р

Rabotata e tam 4e az malko go revnuvam ama si traq da ne go pritiskam toi se kazva taq mackla kolko bila krasiva onaq kvi gurdi imala i tn Taka 4e dori bih se zaradvala ako revnuva 6toto az malko se strahuvam da ne go izgubq i nadqvam se 4e e po4nal da izpitva 4ustva a ne prosto kato e s men da ne me zqpat dr.. :?:
иска да се издразниш ти по тоя начин :-D (хитряга ее) и моя прави така :-D

kiwii
09-28-2007, 08:04
[quote="Say It Right"][quote="MiMcHeToOo"][quote=~egoistiC]ха ха мн сладко :-)
иска да се издразниш ти по тоя начин :-D (хитряга ее) и моя прави така :-D
Mai si prava za6toto vednaj vidqhme 2 momi4eta i az go pitah koq ot dvete mu haresva i toi kaza nito ednata a posle po4na da me drazni 4e ako nqkoq ot tqh go bila haresala da i dam telefona mu... tva revnosta e ne6to ujasno..

koalka
09-28-2007, 08:10
Това е по-скоро дребнавост.Обаче едно е на плажа, едно е на улицата и той така ги възприема нещата.Иначе говори с него, ако това те притеснява.

kiwii
09-28-2007, 08:17
Mi na men mi se stori 4e se vlyubva v men ili ne6to takova

asinkaa
09-28-2007, 08:19
Eeмии.. аз обичам да ме ревнуватт.. по тоя начин разбирам,че знача нещо за човека до мен :mrgreen: Но.. найстина да е в рамките на допостимото =;

Шпинки
09-28-2007, 10:49
Еми според мнението на Шпинки е ревност и то малко загурбяла...По-добре му казвай,че няма друг и не му се сърди за това че те ревнува ;) Все пак ревността е нещо,с което човек показва чувствата си към неговата половинка,и да,човешко е,стига да не задминава някакви граници.Аз да си призная много обичам да ме ревнуват,тъй като аз самата съм адски ревнива,просто имам вродено чувство за собственост :wink:

flowerlina
09-28-2007, 11:03
Ревнува те

Sladinka_f
09-28-2007, 11:07
Eeмии.. аз обичам да ме ревнуватт.. по тоя начин разбирам,че знача нещо за човека до мен :mrgreen: Но.. найстина да е в рамките на допостимото =;
i az sam taka.6tom te revnuva zna4i ima za6to-qvno izpitva silni 4uvstva kum teb ;]

RaLkb
09-28-2007, 12:12
щом сте заедно ве4е 3 месеца естествено е да запо4ва да ревнува.това е знак 4е даржи все пове4е и пове4е на тет

sasha_90
09-28-2007, 12:15
Май да.

kiwii
09-28-2007, 12:27
Men mi se struva 4e se vlyubva ama ne sum sig.

reallove1
09-28-2007, 12:31
Аз мисля че е ревнив до там, че не му харесва да те заглеждат други момчета,иска те само за себе си ,но той да може да си заглежда и други ,въпреки че е с теб.А ти така ако може много много да не се разголваш и да не се занимаваш с други .Според мен това желае той,което не е чесно спрямо теб и трябва да седнеш и да поговориш с него ,това е моето мнение :-k :wink:

kiwii
09-28-2007, 14:15
Аз мисля че е ревнив до там, че не му харесва да те заглеждат други момчета,иска те само за себе си ,но той да може да си заглежда и други ,въпреки че е с теб.А ти така ако може много много да не се разголваш и да не се занимаваш с други .Според мен това желае той,което не е чесно спрямо теб и трябва да седнеш и да поговориш с него ,това е моето мнение :-k :wink:

Tva prozvu4a dosta kofti..

Iv4eTy
09-28-2007, 16:36
Еми нормално е да го дразни да кажем, че някой друг ще ти гледа бюста и т.н. чувсвто за собственост...