PDA

View Full Version : Не мога да го забравя! ;-(



OnLy`U
09-28-2007, 08:32
Sigurna sam che ima hilqdi drugi takiwa temi,ama i az she si kaja makata,nali za towa e foruma :roll: momiche na 14 sam,i sam imala gajeta (Estestweno w granicite na normalnoto)no nikoga dosega ne sam izpitwala neshto osobeno kam nqkogo,zashtoto,priznawam si,misleh che na tazi wazrast moje da e samo uwlechenie..No uwi,i na mene mi se sluchi(nali za sichko si ima 1 pat)!Taka,wsqko lqto hodq w Pld,i tam oshte minaloto lqto se zapoznah s edno momche(Ico na 16)!No togawa nishto ne se poluchi,makar che i togawa se hareswahme!Rabotata e tam,che,toi si pada leko jenkarche..i pod "leko" imam predwid dosta!Do takawa stepen,che ne moje da hodi samo s edno momiche!I dosega se pitam zashto se zabarkah tochnos nego..ama otgowor nqma!Tazi godina kato otidoh w Pld i estestweno kakwato sam si umnichka wednaga shtom go widqh i :smt007 !ama se opitah da ozaptq towa si chuwstwo shoto toi estestweno imashe gaje(ili 2 nz tochno)!no edna wecher toi doide pri men,razhojdahme se goworihme si,gushkahme se,toi em celuna i t.n.!za towa sajalqwam adski mnogo,makar che beshe skasal s gajeto si (nz dali zaradi men),zashtoto pak se poddadoh,a ne trqbwashe!kakto i da e natatuk nishto ne se poluchi po moq wina(i moje bi e po-dobre taka),az tragnah s drug (makar che hareswah Ico,i towa e nai-otwratitelnoto neshto koeto sam prawila)toi sashto tragna s druga,makar che i toi me hareswashe..no sochto towa koeto kazah mai nqma golqmo znachenie..wsashnost dori nz kakwo iskam..dali sawet ili ne..no problema mie che se warnah w Sf,mina mesec i neshto,a az oshte ne s1m go zabrawila!Predlagali sa mi momcheta,no az nikogo ne s1m haresala,kakto nego(a az s1m si lubowchiika,i zatowa twa sie postijenie)!Prosto postoqnno se seshtam kak me pregrashtashe i celuwashe i t.n i mi stawa ujasno gadno..naistina kam nikogo ne s1m izpitwala podobno neshto,no lubow ne moga da go nareka,zashtoto sam malka za towa 4uwstwo!A naistina iskam da go zabrawq,swiknala s1m da moga da kontroliram chuwstwata si,i towa e neshto nowo za men..Kakto kazah weche,nz s kakwa cel napisah wsichko towa,ne zn dali iskam sawet,no prosto trqbwashe da kaja na nqkogo..I sorry za pravopisa i sa dalgichkata istoriq :?

V1k1tYyY
09-28-2007, 08:41
nz...i az sam izpadala v takova polojenie..nqma izhod,osven(kolkoto i gadno da zvu4i) da tragne6s nqkoi drug,koito haresva6,makar i po-malko,no tova moje da ti pomogne!

thematrix
09-28-2007, 08:42
ami momi4e vi6 za liubov nese znae 6oto liubovta nqma granici pak moje se opita6 da go zabrai6 ako izliza6 s priqteli ako si zaeme6 vremeto s ne6to koeto te kara da misli6 samo za tva ako si s priqteli edna hubava tema i nqma da misli6 s nego ili ako si fane6 gadje ako si s nego da se opoznaete moje go hareasa6 ili pone nqma da misli6 za Ico .... drugo kakvo da te posavetvam pak ve4e naistina ako nemoje6 go zabravi6 govori s nqkoq prqtelka da se opita ti pomogne ili predlpolagam momi4etata ot foruma 6te ti pomognat mislq 4e te imat po golqm opit v zabravqneto na mom4eta... uspeh

Presley
09-28-2007, 09:30
НЕ се эахващай с такива женкари,най-малко пък на тоя въэраст :-D !А и не се отчайвай така.Един месец нищо не е.Още спомените ти са доста пресни,а и всичко се е случило скоро.Нормално е да не го эабравяш.но като мине още малко време ,най-вероятно ще го поэабравиш.Старай се да не мислиш само эа това.Раэвличай си се и си гледай кефа.