PDA

View Full Version : нещо като Winamp-a, ама да има и music library



oTPoBHa
09-28-2007, 11:56
Е.. търся си програма от типа на Winamp, да върви на по-бавни компютри, но и да има media library, където можеш да си напишеш инфо за песента, заглавие, изпълнител и т.н. Стига с онези смотани artIsT-_-__00001-trAck.004.mp3 :evil: Winamp-a чете инфото на файловете,дет го пишеш, ама няма библиотека да ги има заредени директно там...
Та някакви преложения за player? :smt004

Blab
09-28-2007, 14:37
Мисля че iTunes ще ти свърши работа ето ти и сайт- www.apple.com
:!: :!: :!:
Моят фаворит!След iTunes не мога да погледна друг player...

_PuNk`PrInCeSs_
09-28-2007, 15:49
мто новата версия на винамп май има библиоте4ка...ина4е аз съм фенка на риъл плийър, ама заради интерпретатора на джавата ми се наложи да го изтрия :lol:

oTPoBHa
09-28-2007, 17:34
не бе тва апл не е ли за макинтош? пък и споменах нещо за бавен компютър.. тва ти иска пентиум 4 на 2 гигахерца ли там колко беше 250мб рам да да при тва е 50мб плеъйр , кво е тва бе :-s щом САМО екзе-то е 50мб си представям тва като се инсталира колко ресурси ше яде :-# ако знаете нещо по малко . . . ... .

Forslor
09-28-2007, 21:28
не бе тва апл не е ли за макинтош? пък и споменах нещо за бавен компютър.. тва ти иска пентиум 4 на 2 гигахерца ли там колко беше 250мб рам да да при тва е 50мб плеъйр , кво е тва бе :-s щом САМО екзе-то е 50мб си представям тва като се инсталира колко ресурси ше яде :-# ако знаете нещо по малко . . . ... .
Незнаеш колко си права :wink:
Я дай инфо за кофигурацията ти , да видим какво може да понесе ?

Eagle_13
09-29-2007, 06:40
Слагай Windows Media Player 8 и си готов.Не лагва, има плей листа и всичко е тип топ :)

oTPoBHa
09-29-2007, 09:25
няма да издавам подробности.. работата е тегава е тва е важното :lol: иначе тва за медиа плеар 8 е идейка, да , ще пробвам . даже ако има и някав още по-стар, мене ми трябва само приятен интерфейс, (точно като на медиа плейъра, а тфа на уинампа му е недостатък, некси не ме кефи [-X ) там да няма много операции да не затормозява компютъра, library и кво.. е тфа е :) ще потърся стари версии на windows media player и ще пиша после кво е станало 8)