PDA

View Full Version : На14- без гадже



nikf
09-28-2007, 14:04
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.

monityY
09-28-2007, 14:06
gadjeto mi e na 18 i ne e imal gadje! :roll:

`Death`Whore``
09-28-2007, 14:09
Ужас...чак 7-ми клас си и никога не си имал гадже... #-o

ivakavlad
09-28-2007, 14:11
не се безпокой аз съм на 16(почти 17) и никога не съм имал гадже(както е тръгнало май и няма да имам скоро но това е друга тема) при вас момичетата е по лесно да си хванете гаджета отколкото при нас (момчетата) мисля че е блиско до акъла защо :-s

`Death`Whore``
09-28-2007, 14:11
не се безпокой аз съм на 16(почти 17) и никога не съм имал гадже(както е тръгнало май и няма да имам скоро но това е друга тема) при вас момичетата е по лесно да си хванете гаджета отколкото при нас (момчетата) мисля че е блиско до акъла защо :-s
Защото батковците знаят, че малките пускат лесно. :-D

kiwii
09-28-2007, 14:12
E ne e nujno da imate gadjeta na po 12 godini ima vreme :)

nikf
09-28-2007, 14:12
Ужас...чак 7-ми клас си и никога не си имал гадже... #-o
8-ми и ималА

`Death`Whore``
09-28-2007, 14:13
Пропуснала си "а"-то в ника си значи :-D И какво се депресираш? И аз нямах гадже тогава.

FiRe_LaDy
09-28-2007, 14:14
За къде бързаш?И аз до преди 3 години не ходех по кафета,а си седях само в квартала с комшийчетата.Ама почнах да тренирам и се запознах с нови хора и почнах да излизам с тях.Почнах по купони да ходя,по кафета .... иии така се отраках,не че бях сдухарка до тогава!Ама споко!Всичко с времето си.

thefreak
09-28-2007, 14:15
Ако седиш по цял ден в кафетата си готин?
Брей брей... променили са се критериите...

SuNsEt
09-28-2007, 14:18
офффф...ми щом не си грозна потърси си бе :wink: :lol: Кво се оплакваш :lol: Голяма загуба,няма що :lol:

VeSna
09-28-2007, 14:21
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.

Аз кат бях колкото теб имах гадже и си го изпращах до тях (т.е. бях 2-ри клас) А на 14 сме си играли на подаръци и съм се целувала с няколко момчета,но връзка - на 16 (без 1 месец).

kael
09-28-2007, 14:23
Ако седиш по цял ден в кафетата си готин?
Брей брей... променили са се критериите...
+ да ходиш на купони и да се напиваш коклото повече изпиеш толкова си по готин...

thefreak
09-28-2007, 14:30
Ако седиш по цял ден в кафетата си готин?
Брей брей... променили са се критериите...
+ да ходиш на купони и да се напиваш коклото повече изпиеш толкова си по готин...
... и ако повърнеш .. ммм... цункана работа ще стане направо...

Ypotrebena
09-28-2007, 14:31
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D

MostHated
09-28-2007, 14:34
ти са доеба или кфо?!

nikf
09-28-2007, 14:39
За да си на кафе- трябва да си с приятели
За да си на купон- трабва да са те поканили

LizZz
09-28-2007, 14:49
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D
...и си фаща първия срещнат селяк... :smt011 :smt011 :smt011 (То други нема там)
И ти си тъпа... :idea:

kasiopea
09-28-2007, 14:51
Аз съм на 15 и си нямам гадже. Не съм грозна, имам хубаво тяло, но си нямам гадже и въобще не ми трябва. :lol:
А ти не бързай-има време за любов и други щуротии. :smt017

Ypotrebena
09-28-2007, 14:54
lizzard e kvo ex3a sa si diskotekite samo 4e sa ve4e porasnah da hoda tam ina4e si e veselo :-D axxa tupa sam a ti sig si teq deto karat kolelata pred Ndk axax i samo im se smeem sednali na peikite tam piqt bira (arianka) xaxaxa ili pu6at treva :D :D to4no taakaa

FoReVeR_YoUnG
09-28-2007, 14:57
Аз съм потресена, колко са ограничени някои хора-напрао съм в шок...И какво за бога според вас е да си готин - да си всеки ден в Амор, да те свалят педофилите и селяците-тъпанари, да висиш по цял ден по кафетата и да се молиш някой чичка да те нае*е ли? - Мноо ограничени имало - аз съм на 17 и нямам гадже(пък на 14 най-голямата атракция беше да играем на шише)...може да се каже че съм в процес на търсене, но трудно се впечатлявам за съжаление :-D ;) Винаги се появява подходящ, важното е да изчакаш, а не да се хвърлиш на врата на някой пикльо, само и само за да се правиш на готин/а пред приятелите/ките...Я мислете малко с тия кратуни бее...

LizZz
09-28-2007, 14:59
lizzard e kvo ex3a sa si diskotekite samo 4e sa ve4e porasnah da hoda tam ina4e si e veselo :-D axxa tupa sam a ti sig si teq deto karat kolelata pred Ndk axax i samo im se smeem sednali na peikite tam piqt bira (arianka) xaxaxa ili pu6at treva :D :D to4no taakaa
Позна,че карам колело,НО не съм от позьорите на НДК и НЕ ПИЯ(само на купончета чат-пат) И НЕ ПУША ДОРИ И ЦИГАРИ!!!Карам колело,не 'щот на мацките им харесва,а мене ме кефи :wink: ае много ти здраве!!! :smt006

Lapin
09-28-2007, 15:00
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.


За каде бързаш, когат му доде времето тогава ама и гледай да е с точен човек :wink:

Ypotrebena
09-28-2007, 15:00
mi neznam az kato bqh na 13 14 hodeh v am0r shot averite hodeha tam i taka.. neizpuskah subota pff kolko pari sam nabutala tam xaax em veselo e kato pove4eto gi poznava6 i e zabavno :-D :-D :-D ve4e e tupo pone za mene da hoda tam.. dE em tfa 4e visim po kafetata po cql den ne zna4i 4e si tursa gadje paxxa tam sum s fr i se zabavlqvame a gadje e nai lesno da si nameri6 nasekude full s mom4eta :-D :-D

Lapin
09-28-2007, 15:02
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D
...и си фаща първия срещнат селяк... :smt011 :smt011 :smt011 (То други нема там)
И ти си тъпа... :idea:


lizzard_92 - Такива се срещат много от тъпи по тъпи =D>

LizZz
09-28-2007, 15:04
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D
...и си фаща първия срещнат селяк... :smt011 :smt011 :smt011 (То други нема там)
И ти си тъпа... :idea:


lizzard_92 - Такива се срещат много от тъпи по тъпи =D>
Често се случва да мина пред амор и не съм видял други момчета,освен фешънчета в напреднал стадий :lol: Демек само ризки,ланчета,гелосана коса и т.н. :smt011 :smt011 :smt011

LizZz
09-28-2007, 15:05
Да кажа,че не карам хикс!Стила ми е някъде по средата между траял и стрийт :wink:

miloto_girl_4e
09-28-2007, 15:08
Леле, от кога е така, че 14 годишните без гаджета са задръстени? :lol: Не винаги красотата е определяща..
Аз като по-малка(та и сега)познавам красиви момичета и момчета, които си нямат гаджета, а познавам и по-грозновати на които им върви страшно много в любовта :wink: Всичко е въпрос на късмет, на нагласа и т.н
А и все пак всеки знае, че любовта те връхлита ненадейно, а не когато целеустремено я търсиш :wink:

MartyParty
09-28-2007, 15:09
Хм...аз съм на 14 и си имам гадже,но не виждам какво пък толкова ти е притрябвало. Знам че всеки иска да бъде обичан...Също така знам,че можеш да намериш тази обич на много други места.И все пак причината може въобще да не е в теб.Може просто да не е дошъл падходящият и в такъв случай е най-добре да си мируваш и да го чакаш. :!: (веднага разглеждаме и другата страна) :!: Ако е в теб се замисли в начина по които говориш с момчета(ако изобщо смееш да говориш с такива) Имам приятелка която винаги се е държала с момчетата около нея като с приятели и те наистина я премаха за приятел,но нищо друго. O:) Колкото и да ми е неприятно да го кажа те са по-простички същества и понякога е нужно да им показваш какво искаш ти,защото сами.... :? ми малко вероятно е да се сетят. :wink: все пак успех

monityY
09-28-2007, 15:36
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D mnogo si nazad bre...az na 11 imah za 1 put gadje.. :roll:

Ypotrebena
09-28-2007, 15:46
na 11 ritah futbol pred bloka s mom4etata :D :D

Iv4eTy
09-28-2007, 16:08
Офф стига с тея теми... на 14 години си още наникаде в живота има време бе спокойно. То да не е да си станала на 25 и да си нямала гадже, спокойно ще ти дойде времето.

Love_
09-28-2007, 16:18
ако ги търсиш не идват( една моя позната си има гадже но въпреки това около нея има толкова момчета които я харесват )

sasha_90
09-28-2007, 16:34
Е и?Ще си намериш гадже,не бързай.

N0_feAR
09-28-2007, 16:42
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.
извинявай, но начина по който си задал/а въпроса си направо ме разби. Много ми е странно като почнат да се пускат теми от сорта "на 12 без гадже" "на 14 без гадже" "на 16 без гадже" и т.н. (ако зависи от мен цяла нощ мога да изреждам безсмислени теми но както и да е)
Няма кво да ти кажа освен че ми се струва адски тъп израза , който използва "който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата" уоу.....значи човек като ходи по кафете е баси гъзарчето....тей ли!? Не, не, смех смех....и адски тъпо!

koalka
09-28-2007, 17:13
Няма да ти кажа нищо от това, което си посочила.
Ще ти кажа, че това е напълно нормално, все пак си на 14 и определено няма за какво да се притесняваш.Връзките на 12-13 да не мислиш, че са сериозни или толкова връзки? :wink:

sexy_for_you
09-28-2007, 17:34
Леле ми сега?Вземи се самоубий!Аз съм на 14,не излизам от кафетата и нямам гадже.Ама не съм тръгнала да се оплаквам.

Obsession
09-28-2007, 17:41
:smt005 :smt005 :smt005 Абе, хора, каквото и да и кажете, няма да размисли! Момичето иска гадже и това е! А, пък ние всички във форума сме тук, за да и го намерим :smt005 :smt005 Абе, момиче, осъзнай се, сигурно се водиш по акъла на връстничките си, които се смятат за ужасно готини, с готините си гаджета и готините си приятели, с които по цял ден седят в готините кафета :-({|= Да, ама не, в реалния живот е мааалко по-различно. Аз като имах гадже на 11 и какво? И на 12 и 13 и 14 и на 15 съм имала! И какво от това? Да не съм нещо повече от тия дето са нямали или сега нямат! Не е това смисъла на живота (особено на 14), успокой се малко. Ясно ми е, че като го пиша това, няма да ти запука особено, и на мен на 11 сигурно не ми е пукало. Няма нужда да му се набива на човек нещо в акъла, то като си реши някой нещо - никой не може да го разубеди. Така че - смело на пред! АТАКУВАЙ ЗАВЕТНИТЕ СИ КАФЕТА И СИ НЕМРИ НЕ 1, А 1001 ГАДЖЕТА и ще си номер 1! Цена няма да имаш :smt005 :smt005 :smt005 Успех :!:

AFT
09-28-2007, 18:05
Хъх, само на мен ли не ми е интересно да ходя по кафенета? Просто като си изпия там каквото съм поръчала и искам да си ходя вече, а не да стоя по цял ден там ... На подобни места ходя само с майка ми и/или братовчедка ми. :::
Та, към авторката на темата - не си единствена (което е много хубаво!). Ако беше на 40 и още да не си имала гадже, наистина щеше да е проблем. Но ти си още на 14 (ех, как говоря като по-голяма :-D ). Няма за какво да се притесняваш. Не гледай тези, които са на 11-14 години и вече са имали над 20 гаджета и не-знам-си-какво са правили с тях. Те не са наред, а не ти. :-$


П.С. МонитУуУУу, ако си мислиш, че е много готино това, че си имала гадже на 11 години, жестоко се лъжеш. Още по-смешно е това, че се фукаш с подобни глупости във форум. \:D/

Kras4eto_lp
09-28-2007, 18:07
Ее кво толова...ще си хванеш.Просто някой момичетата дори и да не са много хубави си хващат по лесно гаджетата,защото са по отворени а ти явно си от по срамежливите :::

good~girl~gone~bad
09-28-2007, 18:20
Виж сега миличка, изобщо няма за какво да се притесняваш!Нищо не си загубила,защото просто на тези години (под 14) и да искаш не можеш да имаш сериозна връзка, така че изчакай вместо да тръгнеш с първия срещнат ей така само за славата, че си с гадже, просто изчакай и всичко само ще си дойде на мястото :wink:

woshata
09-28-2007, 18:27
спокойно :wink: аз съм мъничкоо по-голяма (с 1 година де) та повечето ми приятелки нямат в момента ама не е болка за умиране :roll: нямала си гадже до сега ?е ще си намериш дали в кафе дали в дискотека или на някое съвсем друго място ..все някога ще стане \:D/

desi_bonbona
09-28-2007, 18:32
radvai se na vremeto v koeto ne se saobrazqva6 s cupeneto i kiselata fizionomiq na nqkoi. edva li 6te ostane6 sama, prosto ne barzai i vsi4ko 6te se naredi kakto trqbva.

sladko_f
09-28-2007, 18:44
Ako tva 6te te uspokoi i az ne sam imala gadje do sq,a sam na 14.Vapreki tva ne smqtam,4e sam po-grozna ili po-razli4na ot drugite.Ne se oplakvam ot lipsa na mom4e6ko vnimanie,prosto ne sam sre6tnala podhodq6toto mom4e.

sLaDkA_GrEsHkA
09-28-2007, 18:58
и аз бях така до 12 години не бях виждала момче... не съм и искала защото виждах приятелкитее ми как си късат нервите от малки за глупости... точно преди да направя 13 тръгнах с едно момче с което вече ходим почти година и половина ........ та исках да ти кажа че наскоро всички си хванаха по сериозни приятели и виждам как започнаха да ценят повече околните..... не е важно на колко години ще си хванеш гадже а как приемаш факта че имаш някой до себе си

oziato
09-28-2007, 18:58
stiga ste se sduhva li za gluposti,nqma za kade da barzash vaznoto e kato doide mom4eto za teb da ne go izpusnesh

shadow_
09-28-2007, 18:58
4ak puk i tema za tva.......ama neka da kaja: golqma rabota 4e nqa6 gadje....6tom si si uverena v sebe si kuv ti e problema.....kefi se tam i takaa :::

BlueAvalanche
09-28-2007, 19:47
Аз съм на почти 15 и не съм имал гадже, нямах интерес допреди няколко седмици, сега харесвам едно момиче страшно много :smt007

ZaHaRcHe
09-28-2007, 20:17
Оф еи тай кат почнете всички нз има поне 100 теми който са същите нямам си гадже и аиде умирам..Ае опраите са малко бе....Ще ви дойде времето ](*,) ](*,) ](*,)

MiMcHeToOo
09-28-2007, 20:30
Ако седиш по цял ден в кафетата си готин?
Брей брей... променили са се критериите...
+ да ходиш на купони и да се напиваш коклото повече изпиеш толкова си по готин...
... и ако повърнеш .. ммм... цункана работа ще стане направо...

нямам кво да добавя :-D

Slayed?
09-28-2007, 21:25
Аз съм потресена, колко са ограничени някои хора-напрао съм в шок...И какво за бога според вас е да си готин - да си всеки ден в Амор, да те свалят педофилите и селяците-тъпанари, да висиш по цял ден по кафетата и да се молиш някой чичка да те нае*е ли? - Мноо ограничени имало - аз съм на 17 и нямам гадже(пък на 14 най-голямата атракция беше да играем на шише)...може да се каже че съм в процес на търсене, но трудно се впечатлявам за съжаление :-D ;) Винаги се появява подходящ, важното е да изчакаш, а не да се хвърлиш на врата на някой пикльо, само и само за да се правиш на готин/а пред приятелите/ките...Я мислете малко с тия кратуни бее...


FULL RESPECT

GregoryHouse
09-28-2007, 21:27
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.


И кфо от това ти да не си мислиш че си някъф уникат ?! Много ясно че има и други...как ли си в дискотека,чат,сексшоп...

FreeSpirit
09-28-2007, 21:32
Мале вие без гаджета не можете да живеете и к'во е станало като нямаш?
Да не би света да се е сринал?
И това с "задрустен/а съм" или "бях задръстен/а не го разбирам,всеки е различен и по себе си интересен:)
Спокс ще си намериш гадже ;)

domatche
09-28-2007, 21:59
Апххх ... Аз кат бях на 14 още си играехме в квартала на дама и шоколадче ХАха... Пък вие сега какви проблеми имате деа.. :)

gabrielka@a
09-29-2007, 06:54
По-добре сама, отколкото зле придружена! :wink:

rakiQ
09-29-2007, 07:18
аре бе ..
има хорица дет до 20 год немат гадже па ти ми се оплакваш

fairytalesend
09-29-2007, 08:09
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.
емии аз тръгнах с 1вото си /и за сега единствено/ гадже лятото между 8 и 9 клас .. така че спк ;)

Ice_Queen_
09-29-2007, 08:14
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.

АУуууу лелелел каква драма!!!!!!! УжасТ!
Я се осъзнай девойко..гаджето нима е най-важното.Колкото и клиширано да звучи - "за всеки влак има пътници",още си много малка.Всичко ще се нареди,просто трябва да се научиш да чакаш!!

За нови приятели - като начало усмихвай се повече,интересувай се от другите,учи нови неща ,за да можеш да говориш на повече теми,интересни и за другите..и спокойно!Не се панирай!

HePeAJIeH
09-29-2007, 08:45
То и аз мога да имам 8 гаджета ама никоя да не ме обича :-D така че споко с времето сичко си идва на мястото (до авторката-утре пусни тема "На 14 съм и не съм правила секс!" :-D )

sentient_
09-29-2007, 08:54
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.
Tva ne e nikakuv problem spored men 6te ti doide vremeto za gadjeta

slun4evo
09-29-2007, 08:59
До авторката:Момиче, в това да си на 14 и да нямаш гадже няма нищо лочо или срамно.Важното е ти да се оценяваш.Какво като твоите приятелки имат гаджета, голяма работа.Не се измъчвай заради това, аз също бях нещо такова, въпреки че съм красиво момиче.Не ти трябват нови приятели или промяна на навиците ти, трябва ти самочувствие.Защото ако някой те харесва то на него янма да му пука кои са ти приятели или, че досега не си имала гадже, или може би че не визиш по цял ден по кафетата и те мислят за задръстена.Той ще те хареса защотот си ти, защото си единствена и неповторима, от мен да знаеш не променяй начина си на живот, а начина си на мислене.Точно когато няй малко го очакваш ще се появи твоето момче! :D :wink:

vituu_perkele
09-29-2007, 09:16
:-D Za kude si se razburzal be lelelele na 14! tctct da nqma6 gadje spoko i tvoq red 6te doide .....za kude burza6 za olimpiiskoto po "koi po-rano 6te si xvane gadje" na taq vuzrast drugi ne6ta mi bqxa v tikvata ne 4e be6e otdavna no primerno mislix pove4e kude da izlizam s fr... :wink:

vikipf
09-29-2007, 09:21
Гаджето не е само човек, с който да се "мляскаш".. А човекът, който те подкрепя и обича какъвто и да си... Ако още не си намерила такъв човек няма защо да се притесняваш, че си нямала гадже... Деца на по 10-11 години имат гаджета.. Хаха и това ми било "връзка"... Не мисля, че има защо да се притесняваш.. Не мисля, че трябва да си фващаш гадже само, за да си го имаш... И за теб ще дойде времето да намериш момчето за теб.,. :)

heely
09-29-2007, 09:33
И аз нямах на 14... :-s

Qnchety
09-29-2007, 09:44
И кво като нямаш? Има време споко!

one_winged_angel
09-29-2007, 11:08
АБЕ ДЕЦА ЖИБЕЙТЕ СИ ДЕТСТВОТО...КАКВО ВСЕ БЪРЗАТЕ ДА ПОРАСТНЕТЕ! :x :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:

stealthyGirl
09-29-2007, 11:30
АБЕ ДЕЦА ЖИБЕЙТЕ СИ ДЕТСТВОТО...КАКВО ВСЕ БЪРЗАТЕ ДА ПОРАСТНЕТЕ! :x :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:и аз т'ва викам.. :-D Аз чак тая година станах готова за истинско гадже (поне така мисля), но все още не съм открила достоен за мен 8) (базик :D )
Може би просто ти не си готова и по някакъв начин момчетата го усещат :) Пък и не е болка за умиране.. все пак не сме на 20-25 :wink:

VIP_SIMONA
09-29-2007, 18:27
NAKARAI PRIQTELITE TI DA TE ZAPOZNAQT S TEHNI PRIQTELI.iZLIZAI S KOMPANIQ!oBLI4AI SE MODERNO..I NE ZABRAVQI DA IMASH SAMO4UVSTVIE!aKO SI OT SF HODI PO DISKLOTEKITE, PO NDK I KADE LI NE!stARAI SE DA SE ZAPOZNAVASH S NOVI HORA I VKL. 4ARA V DEISTVIE! :smt006 :smt006 USPEH

sladkish_14
09-29-2007, 18:49
НЕ мисля,че за да си готин трябва да ходиш по дискотеките и по улиците по цял ден,още по малко да си обличаш "модерни"дрехи :smt011 (тъпи съвети) човек обича,не дрехите а самият човек,обича черти от характера и сърцето,а не дънките :!: Щом нямаш,значи още не ти е дошло времето за връзка,изчакай още,туко виш се появи някой принц на бял кон :wink:

PINK_FLoyD
09-29-2007, 20:05
ох поредната тема в която умирам от смях.......тоя форум кърти :smt005

malkia1
09-29-2007, 20:53
spoko si4ko stava s vreme

FrosTDeViL
09-29-2007, 20:56
не се безпокой аз съм на 16(почти 17) и никога не съм имал гадже(както е тръгнало май и няма да имам скоро но това е друга тема) при вас момичетата е по лесно да си хванете гаджета отколкото при нас (момчетата) мисля че е блиско до акъла защо :-s

+1 все едно аз съм го писал тоя коментар :) ;-)

mp3f
09-29-2007, 22:32
За всичко си има време...когато пораснеш още малко няма да можесш дасе оттървеш от досадните мъжки индивиди

j@kl!n437o_ne6to si
09-29-2007, 22:48
та какво от това....? пука ти бе. и аз на 14 не се и бях целувала даже с момче.

viki_nt
09-30-2007, 11:51
kvi temi samo :lol: ](*,) ](*,)

tuka6na
09-30-2007, 12:26
:lol: На 14 без гадже...Мили боже,ти сигурно си простосмъртна.
:| ам...и не-в критерият ми за 'отпушен' и 'задръстен' няма понятия като 'стои по цял ден в кафето' и 'не стои по цял ден в кафето'.
...

NAKARAI PRIQTELITE TI DA TE ZAPOZNAQT S TEHNI PRIQTELI.iZLIZAI S KOMPANIQ!oBLI4AI SE MODERNO..I NE ZABRAVQI DA IMASH SAMO4UVSTVIE!aKO SI OT SF HODI PO DISKLOTEKITE, PO NDK I KADE LI NE!stARAI SE DA SE ZAPOZNAVASH S NOVI HORA I VKL. 4ARA V DEISTVIE! USPEH
...и стани като повечето момиченца в днешно време-като от калъп вадени всите.Няма да си по-различна,но пък какво-ще си част от целия кич и простотия дето и без тебе заливат града...: )

Та живей си детството ,животът няма да те забрави,спокойно.Има време за всичко.

GoodGirlGoneBad
09-30-2007, 12:33
Не се притеснявай,това е нормално!Ще видиш как в момент,в който най-не очакваш ще се появи ТВОЕТО момче ;) При всеки чеовек това е различно.Пък и да ти кажа ли не е голяма загуба,че до сега си си нямала гадже,спестила си си нерви! :D

FreeSpirit
09-30-2007, 12:39
Тая тема ме изкарв извън контрол :@
И какво толкова е станало,като си намериш ще се разделите след седмица и ще цивриш,после пак така за още една две седмици и голяма работа просто да запълваш време.
Абе намери си хоби,занимавай се със спорт:)

ceco_meco
09-30-2007, 12:47
vnimavai 4e ako prodyljava6 taka na 16 6te si ostane6 stara moma :D :-D :-D :-D

suantito
09-30-2007, 13:41
Не се коси толкова се ще си намери,излез някаде с приатели. Не стой по цял ден пред компа, забавлявай се и не си исли само за това че няма гадже. Има много по ценни неща от тва, не се депресирай ще си намериш. За всеки валк си има пътници.

cute_mimi
09-30-2007, 15:24
По добре без гадже отколкото с грозник. А ти кво си мислиш че като си хванеш гадже ще ти е супер яко и тн глупости приятелите са най яки и за разлика от гаджетата са трайни

drozila
09-30-2007, 15:40
az 6te ti kaja prosto izlizai po-4esti, zapoznavai se novi hora dori da ne izleze ni6to ne se otkazvai, nemoje da sedi6 i da 4aka6 nqkoi da ti 4ukne na vratata s dumite "are da se zapoznaem" drugoto koeto e ne se pritesnqvai tolko mnogo. se pak si na 14 ima vreme za si4ko spoko :D

Slayed?
09-30-2007, 15:51
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D mnogo si nazad bre...az na 11 imah za 1 put gadje.. :roll:

млъкни ма курво чалгарска :) бати злето чесно :) родена курва

freedom
09-30-2007, 20:13
По добре без гадже отколкото с грозник. А ти кво си мислиш че като си хванеш гадже ще ти е супер яко и тн глупости приятелите са най яки и за разлика от гаджетата са трайни

Мхммм... и аз си мисля така !!!

gPa3HuTeJl
09-30-2007, 20:18
gadjeto mi e na 18 i ne e imal gadje! :roll:

А ти к'во си му ?

А Авторката по твойте думи с1дя, че се мислиш за задр1стена...защо?
Просто не седи по цял ден пред компют1ра... излез... нав1н...дискотеки ала бала...много работи има за в1ршене..които седят и те чакаша да ги св1ршиш...Go - Go - Go..

{Sweety_f}
09-30-2007, 20:50
Абе според мен няма никакво значение на колко години ще ти е първото гадже когато стане...има ли за какво да се притесняваш,да не би 14 години да е възраст в която задължително трябва да си обвързана.Знам че всеки изпада в някакви депресии но всичко е временно...

pepitaaa
09-30-2007, 23:05
Споко...ще си намериш :) един си намира на 12, друг на 16, на 18. Кakво значение има на колко. Ако искаш гадже само за това да има с кой да се мляскаш, няма смисъл...ама всеки сам решава :) ще ти дойде и на теб времето :smt016

SuN_LiGhT
10-01-2007, 06:29
Няма смисъл да бързаш,защото после ще съжаляваш,повярвай ми,знам го от личен опит...Ако наистина искаш да обичаш някого,трябва да си търпелива.Голяма работа,че си на 14 без гадже,ми че то аз скоро ставам на 15,и не само,че нямам гадже и не съм имала,но и не съм се целувала...Както виждаш жива съм,нали?И въобще не ми пука,че съм сама,защото знам,че не съм по-различна от другите и без гадже...А и аз съм в друго положение...но това е дълга история :-D
А за това с кафетата :smt005 ...Аз до 8 клас не бях стъпвала и нямаше,ако приятелките ми не ме бяха завлекли там :lol: Но това не означава,че не съм "готина",поне под тази дума аз разбирам да си имам приятели,на които да вярвам,да си прекарваме зеадно времето и т.н.По тази логика ти си си "готина",въпреки,че е тъпо хората да се делят на "готини" и "задръстени",тъпо е.... :-s И все пак..помисле си и ще разбереш,че е така.. :-D

freedom
10-01-2007, 09:47
Leleee golma shitnq e taq tema..Idi se pregledai i posle pak se zabii pred pc-to...

xXxScreamxXx
10-01-2007, 11:34
LEleleelee kva tragediq
q se os1znai we ima hora det na 20 godini sa nqmali ti na 14 i ve4e..... ae tragediq

lyly_lili
10-02-2007, 14:18
Leleee golma shitnq e taq tema..Idi se pregledai i posle pak se zabii pred pc-to...





:-D =D> =D>

suantito
10-02-2007, 14:19
Абе дай да ти ствам гадже че то няма да се спре да се пие по тая тема :mrgreen:

DreBuS
10-02-2007, 15:47
Батка, аз съм на 19 г. и съм без гадже! Първото ми беше в 7-ми клас и ме беше срам да я целуна! ИМал съм само една сериозна връзка досега. Така че, спокойно, всичко с времето си! (ХеХе, вместо газарите да почнат да ме коментират, 'що не питат някоя моя позната за мнение. :wink: ) И един съвет от мен - не избързвай в леглото, преди да направиш нещо, бъди сигурен, че ще го направиш красиво и то ще се запомни! :wink:

blahblahblah
10-02-2007, 21:24
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.
Да не почнете сега "ти сигурно си отврат"- не съм грозна и нямам много пъпки( само 3-4 по лицето)
Знам че не можете да ми помогнете, просто питам дали има някой друг, който преди е бил задръстен, а сега не излиза от кафетата.
Да даде някой друг съвет как да си намеря нови приятели.Здрасти! По-добре "задръстена", отколкото курва (с извинение), ако питаш мен.
Нови приятели? От съседните класове или се свържи отново с някои твои стари приятели, които не са лоши хора, но поради различни обстоятелства, не сте се сближили. :smt006

И тези, с многото гаджета, въобще да не те притесняват. Виждаш колко много хора са като теб, а аз, например, имах гадже на 13 години и от тогава не съм имал. :)

IGNGN
10-02-2007, 23:29
Значи, аз съм на 14 и никога до сега не съм имала гадже.


О каква трагедия :roll:

LizZz
10-03-2007, 06:21
emi mn qsno az na 14 ve4e si imah gadje daje po rano be6e tfa de :-D be6e mi purvata liubof puaxhahaxh se 1 :-D az na taq vuzrast hodeh po diskotekite :-D i tam ako ne si hvane6 gadje nema kude :D :D male sa kato se seta 1-to mi gadje bqh po4ti na 14 se okaza 4e sum go otkradnala :D :D toi si imal gadje :D :D i q zarqzal zaradi mene xaxa i posle taq kak q bihme :-D :-D :mrgreen: hm.. hubavi vremena bqha Taka 4e otiva6 utre na diskoteka ako si ot sf 6tom si na 14 otiva6 v Am0r ili Dv i se kefi6 :D mnogo si nazad bre...az na 11 imah za 1 put gadje.. :roll:

млъкни ма курво чалгарска :) бати злето чесно :) родена курва
Born to be a whore :lol: