PDA

View Full Version : той си мисли,че не ме заслужава!



FiRe_LaDy
09-28-2007, 14:05
Излизам с едно момче,към което имам много силни чувства,а той ме обича.Коато сме заедно прекарваме времето много хубаво и не усещаме когато са изтекли цели часове.Но проблема е,че той си мисли,че не ме заслужава.Била съм хубава и трябвало да бъда с някой,който е на нивото ми.С него само съм си губела времето и съм се ограничавала.Обясних му,че искам него и не ме интерисува какво мога да имам и кого.Но той пак си знае неговото.Кажете ми как да го убедя,че искам само него и нищо друго?Какво да правя?Не искам да го губя само защото си мисли,че не е за мен.Знам,че ако го оставя ще страдам много,както и той.Но подяволите нямам сили ... плаках пред него и му казах,че ме е страх,че ще го загубя.Той ми каза,че винаги ще е до мен,но продължава да ме кара да размисля и да поема по друг път без него,а аз НЕ ИСКАМ и не мога. :smt013

`Death`Whore``
09-28-2007, 14:08
Според мен той не те обича, а това са извинения. Или е депресар и мисли, че е тъп и грозен и животът му е ужасен...и в двата случая не ти трябва да си с него.

monityY
09-28-2007, 14:12
mm.. poznata istoriq.. :roll: opitai se malko da mu povdigne6 samo4uvstvieto..i ot tam 6te si promeni mnenieto za vas dvamata.. 6tom ne ti vqrva kato mu kazva6 4e iska6 da si samo s nego,zna4i ti nqma dostata4no doverie,misli se 4e go luje6.. opitai se pak da pogovori6 s nego i mu kaji 4e 6te zeme6 kraini merki ako ne se stegne! :wink:

thefreak
09-28-2007, 14:14
Мъчи се по деликатен начин да ти каже, че не иска да ходи с тебе, ама ти не зацепваш.

FiRe_LaDy
09-28-2007, 14:21
От тея крайни мерки няма да име ефект!
А що се отнася до това,което казахте,че не иска да е с мен и т.н.НЕ!Това не е така.Той не е на 13 - 14,че да не зане как да ми каже,че не иска да е с мен и да овърта.Знам,че иска да е с мен!Личи си по думите,действията.

BuBi008
09-28-2007, 14:34
Spored men nego go e strah da ne te izgubi. Sigurno si hubavka i umna (koeto rqdko se sreshta) i momcheto vijda che mnogo momcheta biha jelali da budat s teb i koito momcheta estetsfno ti mojesh da omaesh. Ama ti bi trqbvalo da mu obqsnish che hubavi i umni hora na toq svqt ima mnogo kakvo tolkova i razbirase shte ima po-hubavi i po-umni momcheta ot nego koito shte iskat da sa s teb ama tova ne znachi che ti shte trugnesh po tqh kakto i obratnoto shte ima mnogo po-dobri momicheta ot tebe koito toi shte moje da omae ama kakvo ot tova to ako taka stavashe do sq vseki trqbva da se depresira zashtoto nikoi ne e perfekten taiche.... Shte e dobre ako mu pokajesh tezi neshta ne samo mu gi kajesh....

thefreak
09-28-2007, 14:35
....той си мисли,че не ме заслужава.Била съм хубава и трябвало да бъда с някой,който е на нивото ми.С него само съм си губела времето и съм се ограничавала..... .....но продължава да ме кара да размисля и да поема по друг път без него...
Незнам ти какво си мислиш, ама май овърта, а?


Знам,че иска да е с мен!Личи си по думите,действията.
<сърказъм>Аааааа... то такива десйтвия са специална стратегия, бях я забравил.
Ти караш момичето да продължава напред без тебе(цитирам), а то всъщност значи обратното.</сърказъм>

LizZz
09-28-2007, 14:39
И аз веднъж имах чувството,че не заслужавам едно момиче...Но ми мина :mrgreen:

kael
09-28-2007, 14:41
И аз веднъж имах чувството,че не заслужавам едно момиче...Но ми мина :mrgreen:аз не заслужавах снощната си вечеря беше прекалено добра за мене ...
два варианта - не те ще, или те ще но тфа му е стратегията....

kobrichka
09-28-2007, 14:43
Според мен момчето или не те харесва или просто се е забъркал в нещо и не иска да забърква и теб.Но според мен просто не иска да те нарани като ти каже,че не те обича вече и затова иска ти да го зарежеш.Поне аз така мисля.

sentient_
09-28-2007, 15:00
ooff Tva e stanalo kat kli6e - "Az ne te zaslujavam". S edna duma iska da te raskara. Nese zanimavai pove4e

babity
09-28-2007, 16:01
Не съм съгласна със всички, които сте на 100% убедени, че иска да я разкара. Имах гадже, което постоянно ми казваше, че не съм за него защото съм била такава и онакава и съм можелА да имам всеки ама съм искала да се мина точно с него... бла бла бла. Пък 5 месеца да ходим и да не намери начин да ми каже, че не ме е искал...не ми се вярва. Най - кофти варианта за теб е наистина да не те иска, ама ако не те искаше предполагам щеше да те отбягва... :smt017 Та...другия вариант да е някъв пълен сдуханяк, просто няма какво друго да е. Ако по щастлива случайност е второто, просто трябва да му наливаш с голямата фуния (щях да напиша филия :lol: :lol: :lol: ) колко много го искаш и т.н. тва е!

kasiopea
09-28-2007, 16:06
Ще ти дам един конкретен пример: Преди време една моя приятелка реши да ходи с едно момче,което и то я 'харесваше'. Обаче момчето все й повтаряше,че е много свестно и хубаво момиче, а той е едно нищо и не заслужава да ходи с нея. Но тя все му повтаряше, че го обича, че не иска да е с друго момче и да престане с тези глупости. Момчето пак продължи, че нея заслужава и е най-добре да се разделят, а приятелката ми се инатеше. И веднъж видя приятеля си с друго момиче, натискащи се в двора на едно училище. Тогаво момчето е признало, че е искало да я разкара с по-безболезен начин. За него тя била смахната и ходел , за да му мине времето. Приятелката ми много страдаше.

koalka
09-28-2007, 17:11
Говори сериозно с него!Кажи му да престане, не ти е приятно, искаш него и точка.Да не говори затова, няма смисъл, нали си с него?