PDA

View Full Version : Има ли ефект?



ivchenceto
09-28-2007, 14:43
zdraveite momi4eta imam problem s 4ernite kragove pot o4ite i sega si vzeh krema na nivea visage protiv 4erni kragove.molqvi spodelete nqkoi izpolzval li go e i dali ima nqkakav efekt ot nego i vaob6te kakvo izpolzvate protiv tova :-k

Редактирано от ^nPocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

KaTinCeTy
09-28-2007, 19:50
незнам.не съм го използвала,но знам че тези кръгове са ти от недоспиване,най-хубаво земи се наспи като хората. :)
Не вярно! Причината за кръгове под очите не се дължи само на недоспиване! Това най-често се дължи на хормонален проблем или някакъв друг проблем свързан със здравето и кръговете се получават в следствие. От лекари съм чувала, че недоспиването всъщност не е много често срещана причина за кръгове под очите(ако разбира се те са постоянни). Така, че съветвам авторката да отиде на лекар.

`Death`Whore``
09-28-2007, 19:52
Всъщност всеки кожен проблем е свързан с болен орган. Разбира се, ако ти се появява някоя и друга пъпчица, това са хормони, но всяко друго нещо е индикация за проблем и дори да поотмине с някакво мазило, трябва да се вземат мерки.

Nicole_Richie
09-28-2007, 21:00
Lichno az nikoga ne sam haresvala produktite na Nivea s izkluchenie na balsamite za ustni...taka che neznam dali deistva