PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



kasiopea
09-28-2007, 14:49
Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. #-o И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ? :smt012

monityY
09-28-2007, 14:56
Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ](*,) ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...

kasiopea
09-28-2007, 15:06
Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ](*,) ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...
Meрси, ама с този цикъл няма да се разберем. :smt011 На на мен ми е идвал с 2 дена по-рано или пък ми е закъснявал с 1 до 3 дена, но никога не е идвал и след кратко време пак да се е появявал.
П.П Аз не мога да спогна за превръзки. Заминаха над 50 превръзки, защото ми беше много силно кръвотечението и сега още толкова.

monityY
09-28-2007, 15:11
Da,ta ti ima6 cikul edva ot 6 meseca...az kato imam ot 2 godini i 6 meseca kakvo da kaja?a i predi 2 meseca nqkade zakusnq stra6no mn s 12 dena,posle doide za 2 dena i sled 1 sedmica mi doide pak ](*,) ..a uj mi e redoven... takiva promeni mogat da nastupvat ot promqnata na klimata,ot nqkakav stres,dieti,hap4eta i o6te kup ne6ta... taka4e vsi4ko tova e suvsem normalno...
Meрси, ама с този цикъл няма да се разберем. :smt011 На на мен ми е идвал с 2 дена по-рано или пък ми е закъснявал с 1 до 3 дена, но никога не е идвал и след кратко време пак да се е появявал.
П.П Аз не мога да спогна за превръзки. Заминаха над 50 превръзки, защото ми беше много силно кръвотечението и сега още толкова. kazah ti 4e e napulno normalno,ako tolkova se pritesnqva6 se konsultirai s lekar!ili idi do aptekata i si zemi nqkfi hap4eta za namalqvane na kruvote4enieto..no nqma smisul da se trovi6 s lekarstva!

fiama
09-28-2007, 15:23
Нормално е да има аномалии първите няколко години. Под аномалии разбирай- да ти дойде 2 пъти в месеца, да не ти дойде няколко месеца, да кървиш обилно, да кървиш малко и др. Ако нещо те притеснява, иди профилактично на лекар, има хапчета за регулиране, но според мен ще се оправи, когато цикълът ти сам се регулира.

kasiopea
09-28-2007, 15:44
Благодаря ви! Няма да си взимам хапчетата, цикълът сам ще се пооправи след някоя година. [-( А до тогава ще е така-ще идва рано, ще закъснява, ще се появява няколко пъти. Жени сме все пак. :smt012

foreverr
09-28-2007, 17:43
Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. #-o И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ? :smt012

виш,болките са напълно нормални. :) ами до колкото да ти идва за 3 дена,да си отива и после пак да дойде мисля,че не е много нормална [-X .по-добре иди на лекар да питаш.П.С.НЯМА НИЩО СТРАШНО и СРАМНО [-X [-X се пак за това са докторите. :-)не се заяждам, но ти на всеки пишеш да иде на лекар-извинявай ама ммичето има цикъл от 6 месеца ти кво искаш #-o Май ти тряббва да идеш на лекар не тя :-$ :-k #-o




модерирано от ramaiana
т.9
от правилника

NerazreshenSimvol
09-28-2007, 19:32
Знам, че на много от вас ви е писнало от теми за цикъла. #-o И все пак ще кажа проблема си. Имам цикъл от 6 месеца. Горе-долу нормално вървеше. Но ето, че в сряда ми спря цикъла . Обаче вчера вечерта като влезнах в банята и като си погледнах бельото направо се стреснах. Оказа, че цикъла пак ми е дошъл. Цял ден ме мъчи корема и кръста, и имам силно кръвотечение. Нормално ли е цикъла да ти си отива, а на другия ден пак да идва ? :smt012

виш,болките са напълно нормални. :) ами до колкото да ти идва за 3 дена,да си отива и после пак да дойде мисля,че не е много нормална [-X .по-добре иди на лекар да питаш.П.С.НЯМА НИЩО СТРАШНО и СРАМНО [-X [-X се пак за това са докторите. :-) не се заяждам, но ти на всеки пишеш да иде на лекар-извинявай ама ммичето има цикъл от 6 месеца ти кво искаш #-o Май ти тряббва да идеш на лекар не тя :-$ :-k #-o




модерирано от ramaiana
т.2
от правилника

Оле колко си зле, патко проста! #-o

Maimunche_f
09-28-2007, 19:56
Мисля че си е съвсем нормално да ти е нередовен. На мен в началото винаги ми подраняваше...идвал ми е на 19тия ден :x Но не се притеснявай, всико ще се регулира с времето. И все пак ако искаш да си по спокойна говори с майка си, отиди при личния си лекар или дори можеш да се консултираш с генеколог. Професионалистите със сигурност ще ти обеснят по-добре и най-важното ще те УСПОКОЯТ. Успех миличка :smt006

ramaiana
09-29-2007, 07:42
Благодаря ви! Няма да си взимам хапчетата, цикълът сам ще се пооправи след някоя година. [-( А до тогава ще е така-ще идва рано, ще закъснява, ще се появява няколко пъти. Жени сме все пак. :smt012
Ще ти се оптави,не се безпокой :-)
Смятам темата за приключена :wink: