PDA

View Full Version : цикъл-свършване вътре



haheee
09-28-2007, 15:00
В цикъл съм,четвърти ден.Правихме секс с приятеля ми и му казах да свърши вътре,защото съм чувала че тогава опасност от забременяване няма.Правилно ли съм чула?

thefreak
09-28-2007, 15:05
Не мисля, че си чула правилно, онази част за инфекциите май ти е минала покрай ушите...

gavro64eto
09-28-2007, 15:08
Neiskam da te pritesnqvam,no nqkoi hora zabremenqvat to4no po vreme na cikal poznavam mn takiva.Vremeto 6te pokaje.UISPEH!!!

Insatiable
09-28-2007, 15:09
И аз мисля, че си много заблудена, мацка ;)

kaka Albenka
09-28-2007, 15:41
Друг път не си прави такива експерименти [-X възможност от инфекция едно на ръка..ама и...никаква сигурност..това, че си в цикъл не е гаранция, че няма друга узряла яйцеклетка, така че... [-o< моли се да ти се е разминало !!

ramaiana
09-28-2007, 16:02
Ако имаш време пий ескапел....
и следващия път като "дочуеш" нещо такова се постарай да потърсиш още информация,за да не стават гафове като този. :smt011

`Death`Whore``
09-28-2007, 16:05
Така. Ти си млада и сигурно редовно приемаш антибиотици. 4+3=7 - не е много невъзможно да си в овулация на 7-мия ден от цикъла си при положение, че са налице горните два фактора.

evilkaAaAa
09-28-2007, 18:31
следващия път когато дочуеш нещо свързано по някакъв начин със секса, първо се по информирай малко преди да решиш да го изпробваш :!: аз мога само да ти кажа, че много жени забременяват точно по време на менструацията си :smt013 така че моли се да не си от тях ( на тази възраст - каквато и да е тя :-k )

Summer_Girl_6
09-28-2007, 18:34
Бог създаде ХОРАТА!
ХОРАТА създадоха ПРЕЗЕРВАТИВА!
ИЗПОЛЗВАЙ ГО!!!

thematrix
09-28-2007, 19:29
hm.... da ti kaja li az do kolkoto znam v menzis momi4etata zabremenqvat po lesno.... az pone taka znam neznam to4no kak e no tei sam 4uval po dobre proveli dali si bremenna 6toto .......

vesitu_
09-28-2007, 19:30
следващия път когато дочуеш нещо свързано по някакъв начин със секса, първо се по информирай малко преди да решиш да го изпробваш :!: аз мога само да ти кажа, че много жени забременяват точно по време на менструацията си :smt013 така че моли се да не си от тях ( на тази възраст - каквато и да е тя :-k )

и аз съм на това мнение :!: +1

`Death`Whore``
09-28-2007, 19:36
hm.... da ti kaja li az do kolkoto znam v menzis momi4etata zabremenqvat po lesno.... az pone taka znam neznam to4no kak e no tei sam 4uval po dobre proveli dali si bremenna 6toto .......
Това не го казвай публично ще ти се смеят много.

TopTa
09-28-2007, 19:39
nqkoi jeni to4no po vreme na perioda si zabremenqvat :!: :!: :!:

`Death`Whore``
09-28-2007, 19:41
nqkoi jeni to4no po vreme na perioda si zabremenqvat :!: :!: :!:
Ако го казваш на мен, е така, но вероятност е по-малка, отколкото по време на останалата част от цикъла.

И терминът 'period' се използва в англоговоряшите страни, на български се нарича "менструация" и жените нямат период.

LiveFlower
09-28-2007, 19:41
напротив аз пък съм 4ула 4е повреме на мензис риска от забременяване е доста висок,за6тото кръвта привли4а спермата.А и да ти кажа не бъркаи цикъла с мензиса не са едно и съ6то! ](*,)

bqsna_teenagerka
09-28-2007, 20:21
:roll: оле....мацка...кофти работа!!! бързоедно тест4е 4е...май не си 4ула каквото трябва

ChRiSTiaNo_07
09-28-2007, 21:27
Така. Ти си млада и сигурно редовно приемаш антибиотици. 4+3=7 - не е много невъзможно да си в овулация на 7-мия ден от цикъла си при положение, че са налице горните два фактора.

Ти си като Др. Хаус 8-[

Svetlana_Pei4eva
09-29-2007, 04:42
abe momi4e ti akul imash li???ako ti kajat 4e ako sko4ish ot 10 etaj i 6te oceleesh,6te go napravish li?moli se sa ne si zabremenqla....

IaShKo
09-29-2007, 05:01
Плодете се без това намаляваме :)

rakiQ
09-29-2007, 06:50
чети млако повече
мн ясно че има опастост (дано не стане де!)

отделно и кравоизливи.......абееееееее еееееееееееее просто катоси в цикъл недей да се ебеш.!

alkobalko
09-29-2007, 06:59
Има риск особено при нередовен цикъл.
Като остави това, има и риск от инфекции, така че друг път никакви такива експерименти.

krem4et0
09-29-2007, 07:03
Има риск, но е твърде малък. Не вярвам да си в овулация следващите 2-3 дни, а и едва ли при наличи на менструация има и церквиална слуз. Вероятност за зачеване около 5% според мен!

haheee
09-29-2007, 08:19
един казва че има голяма вероятност да съм забременяла,друг казва точно обратното.а аз на кого да вярвам??? не мога да пия ескапеле,пих миналата седмица. а и да отбележа че вчера ми беше последния ден от менструацията ми. и какво е различното между цикъл и менструация не мога да разбера?

nelka_hubavelka
09-29-2007, 08:23
spored men ima risk da si zabremenqla(dano da gre6a),za vs slu4ai napravi si edna test4e i vs 6te izleze na qve!idr pat kato si v cikal prosto ne go pravete-togava 6te si nai-spokoina USPEX!!!

ramaiana
09-29-2007, 08:24
Забременява се когато жената е в овулация. Като се има предвид, че сперматозоидите преживяват няколко дни, ако всичко им е наред, и че не се знае кога е точно овулацията ти, не е лошо да вземеш лекарства.
И ако не искате да ставате родители, следващия път бъдете по-отговорни
една приятелка забременя точно по-тази причина :roll:

bEbsI
09-29-2007, 08:27
#-o Ти си поредната която пие ескапеле като бонбонки...еми кфо да ти кажа поне се информирай преди да правиш секс лапе такова! :evil:
По темата да има шанс да си бременна и ти си много тъпа щом си дала на приятелят ти да свърши в теб,а и той не е по-умен като го е направил.Честито ви бебе!

Ice_Queen_
09-29-2007, 08:34
В цикъл съм,четвърти ден.Правихме секс с приятеля ми и му казах да свърши вътре,защото съм чувала че тогава опасност от забременяване няма.Правилно ли съм чула?


Няма момент, в който да не може да забременееш ако свърши в теб..!!!!!!!!!!!!!! Освен ако не си ялова или неговата оплодителна течност е .. " дефектна" .

Абе преди да правите секс се научете да четете за бога...колко тъпо племе ,не е реално.. :smt011

После кажи как ще го кръстите...

ramaiana
09-29-2007, 08:47
В цикъл съм,четвърти ден.Правихме секс с приятеля ми и му казах да свърши вътре,защото съм чувала че тогава опасност от забременяване няма.Правилно ли съм чула?

Сру...Ама си много тъпа.
Няма момент, в който да не може да забременееш ако свърши в теб..!!!!!!!!!!!!!! Освен ако не си ялова или неговата оплодителна течност е .. " дефектна" .

Абе преди да правите секс се научете да четете за бога...колко тъпо племе ,не е реално.. :smt011

После кажи как ще го кръстите...





модерирано от ramaiana
т.2 от правилника
За да забременееш трябва да си в овулация.
Прочети и ти малко,за да даваш по-смислени отговори,да не говорим,че обиждаш на всичкото отгоре
:smt014

`Death`Whore``
09-29-2007, 08:53
За да забременееш трябва да си в овулация.
Прочети и ти малко,за да даваш по-смислени отговори,да не говорим,че обиждаш на всичкото отгоре
:smt014
Прочети какво съм написала. Овулацията, особено в днешно време, е подвижна.

ramaiana
09-29-2007, 08:56
За да забременееш трябва да си в овулация.
Прочети и ти малко,за да даваш по-смислени отговори,да не говорим,че обиждаш на всичкото отгоре
:smt014
Прочети какво съм написала. Овулацията, особено в днешно време, е подвижна.
да,знам.Аз съм написала същото малко по-горе

`Death`Whore``
09-29-2007, 08:57
Знзчи девойката е права - никога не е безопасно мъжът да свърши вътре. Де да беше... 8-[

ramaiana
09-29-2007, 08:59
Знзчи девойката е права - никога не е безопасно мъжът да свърши вътре. Де да беше... 8-[
проблемът е,че тя едва ли не каза,че всеки път когато се изпразни мъж в теб забременяваш.Де да беше така...

haheee
09-29-2007, 09:00
да и аз знам че в овулация се забременява без проблем,но аз не съм в овулация не го ли разбрахте,а в мензис и то последния ден.не съм тъпо лапе както се изрази някоя умна госпожичка и пия ескапеле за първи път ако искате да знаете.теста не се ли прави една седмица след празненката?

`Death`Whore``
09-29-2007, 09:01
Леко тъпа ми се виждаш..."празненка" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Иначе кой ти каза, че не си в овулация? Измерила си си температурата и е под 27 градуса? Направила си си тест дали си в овулация? :mrgreen:

kalpazanka
09-29-2007, 09:02
един казва че има голяма вероятност да съм забременяла,друг казва точно обратното.а аз на кого да вярвам??? не мога да пия ескапеле,пих миналата седмица. а и да отбележа че вчера ми беше последния ден от менструацията ми. и какво е различното между цикъл и менструация не мога да разбера?
](*,)
В такъв случай къде си тръгнала да правиш секс?! Щом тези основни понятия не са ти ясни, представям си каква тъмна Индия ти е физиологията на човешкия организъм!!!
Менструален цикъл са дните от първия ден на последната менструация до първия ден на следващата такава, а менструация(мензис)- изхвърлянето на овоцита, маточната лигавица и кръвта от разкъсаните кръвоносни съдове.
Вземи се ограмоти, преди да започнеш да правиш секс!

ramaiana
09-29-2007, 09:04
да и аз знам че в овулация се забременява без проблем,но аз не съм в овулация не го ли разбрахте,а в мензис и то последния ден.не съм тъпо лапе както се изрази някоя умна госпожичка и пия ескапеле за първи път ако искате да знаете.теста не се ли прави една седмица след празненката?
Виж...не можеш на 100% да изчислиш овулацията си...той се е изпразнил в теб.Сперматозоидите живеят 5-6 дена,така че е възможно да забременееш,въпреки,че рискът е малък.
Аз също те съветвам да пиеш ескапел

Ice_Queen_
09-29-2007, 09:09
Знзчи девойката е права - никога не е безопасно мъжът да свърши вътре. Де да беше... 8-[
проблемът е,че тя едва ли не каза,че всеки път когато се изпразни мъж в теб забременяваш.Де да беше така...

Едва ли не - НЕ ЗНАЧИ - КАЗАЛА!

аман от многознайковци..

`Death`Whore``
09-29-2007, 09:11
ramaiana, ти всъщност как за 1 ден във форума стана модератор?

ramaiana
09-29-2007, 09:14
Знзчи девойката е права - никога не е безопасно мъжът да свърши вътре. Де да беше... 8-[
проблемът е,че тя едва ли не каза,че всеки път когато се изпразни мъж в теб забременяваш.Де да беше така...

Едва ли не - НЕ ЗНАЧИ - КАЗАЛА!

аман от многознайковци..

Не ми говори така!
Прочти какво си написала!!! :smt014

Няма момент, в който да не може да забременееш ако свърши в теб..!!!!!!!!!!!!!! Освен ако не си ялова или неговата оплодителна течност е .. " дефектна" .

А относно модераторството ми...вчера достатъчно се дискутира темата.Стига вече!

Ice_Queen_
09-29-2007, 09:15
ramaiana, ти всъщност как за 1 ден във форума стана модератор?

на вс отгоре й го махнаха както виждам сега,пише ФЕН..

но да не е спам :

Надявам се милото момиче постнало темата да попрочете следващия път повече , че поне 2ро бебе да няма..

ramaiana
09-29-2007, 09:20
ramaiana, ти всъщност как за 1 ден във форума стана модератор?

на вс отгоре й го махнаха както виждам сега,пише ФЕН..

но да не е спам :

Надявам се милото момиче постнало темата да попрочете следващия път повече , че поне 2ро бебе да няма..
Модератор съм!
Просто са забравили да ми оправят ранга :-s

Ice_Queen_
09-29-2007, 09:21
ramaiana, ти всъщност как за 1 ден във форума стана модератор?

на вс отгоре й го махнаха както виждам сега,пише ФЕН..

но да не е спам :

Надявам се милото момиче постнало темата да попрочете следващия път повече , че поне 2ро бебе да няма..
Модератор съм!
Просто са забравили да ми оправят ранга :-s

Аха...и от кога модераторите си позволяват да спамят в темите?!

П.С - по темата :

Момичето ако иска да прочете този ПОЛЕЗЕН линк :

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=129857

ramaiana
09-29-2007, 09:24
ramaiana, ти всъщност как за 1 ден във форума стана модератор?

на вс отгоре й го махнаха както виждам сега,пише ФЕН..

но да не е спам :

Надявам се милото момиче постнало темата да попрочете следващия път повече , че поне 2ро бебе да няма..
Модератор съм!
Просто са забравили да ми оправят ранга :-s

Аха...и от кога модераторите си позволяват да спамят в темите?!




научи се какво е спам.И не ми говори за дстойно поведение във форума,защото към теб и мненията ти имам доста забележки.


`Death`Whore`` ,ти питай администраторите,като толкова те интересува.Мнения изън темата ще се трият!

krem4et0
09-29-2007, 09:38
Стига сте спорили и съветвали момичето да пие втори път за 1 месец Ескапел. Аз на нейно място нямаше да пия. Все пак овулация в 7-8-ми ден значи цикъл от 21 дни, което е долната граница и е рядко срещано. Моето мнение да не пие нищо. Тя да си прецени какво да прави. Имам и още 1 съвет към авторката-да започне от следващата менструация регулярна хормоналка контрацепция, защото явно не е фенка на презерватива!

`Death`Whore``
09-29-2007, 09:42
Администраторите са по-тъмна Индия и от теб...единият е някакъв, който пуска малоумни теми...другите не се знаят какви са.


Модерирано от ramaiana.
Т.9, 10 и 13 от правилника.

haheee
09-29-2007, 09:57
то е пределно ясно че няма да пия отново ескапеле.и наистина не съм фенка на презерватива.водя редовен полов живот от 3 години за тези които казват че нямам опит.сигурно е по неопитна от мен тази която се изказа така.тъпачка.


Модерирано от ramaiana.
Т.2 от правилника.

krem4et0
09-29-2007, 09:59
Омъжена ли си? Ако си не мисля, че проблемът е голям. Какво да правя с темата-да я заключвам ли?

Ice_Queen_
09-29-2007, 10:21
то е пределно ясно че няма да пия отново ескапеле.и наистина не съм фенка на презерватива.водя редовен полов живот от 3 години за тези които казват че нямам опит.сигурно е по неопитна от мен тази която се изказа така.тъпачка.


Модерирано от ramaiana.
Т.2 от правилника.

тва че пускат такава тема ,говори достатъчно :)

Май е за заключване.

devil_feel_f
09-29-2007, 12:08
Плодете се без това намаляваме :)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

По темата:хвърли един поглед на този линк и сама ще си отговориш.

http://intimno.rozali.com/sex-taini/p1808.html

evilkaAaAa
09-29-2007, 16:40
то е пределно ясно че няма да пия отново ескапеле.и наистина не съм фенка на презерватива.водя редовен полов живот от 3 години за тези които казват че нямам опит.сигурно е по неопитна от мен тази която се изказа така.тъпачка.


Модерирано от ramaiana.
Т.2 от правилника.

а я ми кажи сега на колко си??? водиш редовен полов живот и не си се интересувала от това кога, как и защо можеш да забременееш !?!?!? :-s

Ruskia1936
09-29-2007, 16:48
hm.... da ti kaja li az do kolkoto znam v menzis momi4etata zabremenqvat po lesno.... az pone taka znam neznam to4no kak e no tei sam 4uval po dobre proveli dali si bremenna 6toto .......
Това не го казвай публично ще ти се смеят много.XAAXAXAXXAAXAXAXAAXXAAX `death `whore` ne s lo6o :lol: :lol:

JoeBanana
09-29-2007, 19:15
след 9 месеца, ако чуеш "момченце е", значи грешно си чула споменатото от теб
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

SuNsEt
09-29-2007, 19:18
ами и аз не искам да те плаша,но съм по4ти убедена,4е ако правиш секс и си в цикъл,ще забременееш :?

SuNsEt
09-29-2007, 19:26
Иии...да,ако не е тайна.на колко години си?

koteto_5
09-29-2007, 19:52
това което си много , много не вярно
по-добре вземи мерки
успех [-o<

haheee
09-30-2007, 07:20
на 18 години съм.кажете теста за бременост след колко време се прави ?

krem4et0
09-30-2007, 07:25
14 дни след рисковия акт.

evilkaAaAa
09-30-2007, 11:07
на 18 години съм.кажете теста за бременост след колко време се прави ?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ... no comment
теста се прави най - малко 7-8 дена след рисковия акт :wink: успех !!

haheee
09-30-2007, 18:04
posledno 1 ili 2 sedmici ?

Kras4eto_lp
09-30-2007, 19:51
Ем...грешно си дочула...има жени които забременяват когато са в цикъл а пък има и болести все пак...не мислиш ли че трябва повечко да се пазиш :roll: