PDA

View Full Version : кристали за коса???



sexi_kukli4ka
09-28-2007, 16:22
искам да питам за какво точно деистват на косата,каде се продават,различни видове ли са и каква им е цената?какво представляват и как се нанасят на косата?и тези които използват доволни ли са?

ramaiana
09-28-2007, 16:26
Изглаждат косъма и стърчащите краища,преддотвратяват цъфтежа на косата,заздравяват я...изобщо....перфектни са за косата.
Не мога да ти кажа колко им е цената,но са скъпички.
Можеш да си поръчаш в някой фризьорски салон.
Нанасят се няколко капки на ръцете и косата се "гали" по дължина :)

abvgdejzi
09-28-2007, 16:57
az ne izpolzvam no priqtelkata mi da .
predstavlqvat malki ampuli i bivat mn raznoobrazni za vsqkakav tip kosa .
mislq 4e edna struva6e 1.30lv.
a za da imat efekt trqbva mn dalgo vreme da gi izpolzva6 za6toto ina4e nqma smisal i ne trqbva da prekasva6

tItEufFf
09-28-2007, 17:14
Моите кристали струват около 7 лв (не съм сигурна, може и да лъжа 8-[ ). Казват се Cristalli Liqudi на BioPharma. Аз рядко си слагам. Не ги използвам, защото ми изглаждат косата и т.н., а защото къдриците ми стават много красиви. Иначе са полезни...

ani_sweet
09-28-2007, 20:35
az ne izpolzvam no priqtelkata mi da .
predstavlqvat malki ampuli i bivat mn raznoobrazni za vsqkakav tip kosa .
mislq 4e edna struva6e 1.30lv.
a za da imat efekt trqbva mn dalgo vreme da gi izpolzva6 za6toto ina4e nqma smisal i ne trqbva da prekasva6...mn nepodgotven otgovor na edno momiche predi mene.Znachi kristalite sa edin vid za vsqkakuv tip kosa,kato celta im e da predotvrati cufteja na kosatai da q podhrani kato cqlo.Cenite varirat v zavisimost ot kolichestvoto i markata.No ne sa malki kato ampulki,a v shishenca ot 30,50,100ml.Cenite varirat ot 5,50 do 12lv,na po poznatite marki na pazara.I nakraq da uto4nq che ne davam otgovora ot razni prikazki,a kazvam neshtata kakvito sa-ot opit i nabludenie.Zashtoto kato gledam kak vseki pi6e kakvoto e 4ul i dava glupavi suveti naprazvo mi se :smt120

Marge
09-28-2007, 20:45
Аз ползвам няквии Silker. Слагам си често, по принцип преди да си изправя косата, за да не я гори пресата много . Но понякога ме мързи и след като я изправя си слагам и после пак я изправям, защото отдолу се подвива. Доволна съм, правят ми косата слегната, и отгоре като я топирам и става идеално :D

sladku_bebzi
09-29-2007, 05:09
Моите са на SERI, около 12лв. са.Те са за реконструкция и защита.Също така подхранват и придават блясък на косата.Смятам, че от всички възможни кристали, тва са най-добрите!

Продават се във всички парфюмерий, в аптеките ме съмнява да ги има...

Нанасят се по връхчетата върху влажна коса.Ако използваш преса, маша, ютия и други подобни задалжително трябва да имаш кристали.

Ако още нещо не е ясно, питай :-)

An4eSsS__
09-30-2007, 08:50
сега аз ще питам :smt016
а ако използваш преса или маша кога се слагат кристалите?след използването или преди когато косатат ти е още мокра?

sladku_bebzi
09-30-2007, 15:35
Докато е мокра!

fiama
09-30-2007, 16:08
Краствалите за коса като цена варират от 5 до над 30-40 лв, в зависимост от марката и разфасовката. Позлвала съм кристалите на Биофарма, малката разфасовка от 30 мл струваше около 6 лв. Кристалите са продукт, който не лекува косата, а я прави да изглежда добре. Съдържат силикон, който изглажда стърчащото на косата. придава блясък. Може би предпазват и от цъфтеж. Изполват се и на мокра, и на суха коса, в зависимост от ефектът, който искаш да постигнеш- на тези на Биофарма си пише на упътването. Според мен, ако използваш преса, сешоар, или маша, е добре да ползваш кристали, тъй като образуват защитен слой около косъма, но ако целта ти е хидратация на косъма, или по-здрава коса- друг продукт. Аз например предпочитам балсам без отмиване на Глис.

bebitooo___
10-04-2007, 08:24
Краствалите за коса като цена варират от 5 до над 30-40 лв, в зависимост от марката и разфасовката. Позлвала съм кристалите на Биофарма, малката разфасовка от 30 мл струваше около 6 лв. Кристалите са продукт, който не лекува косата, а я прави да изглежда добре. Съдържат силикон, който изглажда стърчащото на косата. придава блясък. Може би предпазват и от цъфтеж. Изполват се и на мокра, и на суха коса, в зависимост от ефектът, който искаш да постигнеш- на тези на Биофарма си пише на упътването. Според мен, ако използваш преса, сешоар, или маша, е добре да ползваш кристали, тъй като образуват защитен слой около косъма, но ако целта ти е хидратация на косъма, или по-здрава коса- друг продукт. Аз например предпочитам балсам без отмиване на Глис. =D>

hungry_vampire_f
10-05-2007, 06:01
Моите струват 10 лв. Всеки месец си купувам различни. Не мога да определя кои са най-хубави. Косата става мека и гладка, не предотвратява изцяло цъфтенето, но поне го забавя :)